• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
Plaats Afstand Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid Tempo
Marathon Amsterdam zondag 17-10-2021
183 42,2 km Andre de Vries 1970 LSV Invictus Mannen 03:38:38 11,58 km/u 05:10 min/km
                       
Asserstadsloop Assen zondag 17-10-2021
1 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Mannen 00:16:48 17,86 km/u 03:21 min/km
20 10 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Vrouwen 00:50:10 11,96 km/u 05:01 min/km
                       
Stienserloop Stiens zondag 17-10-2021
1 20,5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Mannen 01:44:53 11,73 km/u 05:06 min/km
20 8 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Vrouwen 00:59:11 8,11 km/u 07:23 min/km
                       
Zuidlaardermarktloop Zuidlaren zaterdag 16-10-2021
10 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus M50 00:41:49 14,35 km/u 04:10 min/km
1 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus V60 00:52:46 11,37 km/u 05:16 min/km
77 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Vrouwen 00:30:23 9,87 km/u 06:04 min/km
                       
Wikentrail Jubbega zaterdag 16-10-2021
  5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:41:49 7,17 km/u 08:21 min/km
  5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:41:49 7,17 km/u 08:21 min/km
                       
4 mijl Groningen zondag 10-10-2021
  6,44 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Recreant 00:21:56 17,62 km/u 03:24 min/km
  6,44 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Recreant 00:23:51 16,20 km/u 03:42 min/km
  6,44 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:28:13 13,69 km/u 04:22 min/km
                       
NK Oriënteren Appelscha zondag 10-10-2021
1 6,44 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus M55 00:58:21 6,62 km/u 09:03 min/km
2 6,44 km Rink Post 1956 LSV Invictus M65 00:58:24 6,62 km/u 09:04 min/km
                       
Reest Run Meppel zaterdag 09-10-2021
6 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 00:56:08 10,69 km/u 05:36 min/km
12 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 01:06:16 9,05 km/u 06:37 min/km
                       
Brekeld Runners Trail Rijssen zaterdag 02-10-2021
  12,5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 01:20:23 9,33 km/u 06:25 min/km
  12,5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 01:34:29 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Bargerveen Trail Weiteveen zondag 26-09-2021
  24 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Recreant 02:36:00 9,23 km/u 06:30 min/km
  24 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 02:36:00 9,23 km/u 06:30 min/km
                       
RFR Springendal Ootmarsum zaterdag 25-09-2021
48 15 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 01:51:08 8,10 km/u 07:24 min/km
57 15 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 02:08:11 7,02 km/u 08:32 min/km
                       
Herfstloop Veenhuizen zaterdag 25-09-2021
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:46:38 12,87 km/u 04:39 min/km
10 10 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Recreant 00:54:31 11,01 km/u 05:27 min/km
13 10 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Recreant 00:56:24 10,64 km/u 05:38 min/km
8 5 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Recreant 00:33:45 8,89 km/u 06:45 min/km
                       
4 mijl van Assen zaterdag 12-09-2021
49 6,44 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Mannen 00:26:33 14,55 km/u 04:07 min/km
                       
NK Junioren Amersfoort zaterdag 12-09-2021
9 3 km Thomas Smeman 2004 LSV Invictus Jjunb 00:09:28 19,01 km/u 03:09 min/km
                       
Roggebergloop Appelscha zaterdag 28-08-2021
4 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus V40 02:03:10 10,28 km/u 05:50 min/km
5 21,1 km Thea Douma 1964 LSV Invictus V40 02:03:50 10,22 km/u 05:52 min/km
1 10,8 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus M40 00:40:46 15,90 km/u 03:46 min/km
1 10,8 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus M60 00:45:07 14,36 km/u 04:10 min/km
5 10,8 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus M40 00:49:13 13,17 km/u 04:33 min/km
10 10,8 km Henk Popken 1980 LSV Invictus M40 00:52:33 12,33 km/u 04:51 min/km
7 10,8 km Karel Wilms 1962 LSV Invictus M50 00:54:13 11,95 km/u 05:01 min/km
8 10,8 km Richard van den Berge 1967 LSV Invictus M50 00:54:53 11,81 km/u 05:04 min/km
9 10,8 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus M50 00:54:53 11,81 km/u 05:04 min/km
7 10,8 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus M60 00:57:01 11,37 km/u 05:16 min/km
3 10,8 km Johanna Krol 1966 LSV Invictus V40 00:58:21 11,11 km/u 05:24 min/km
1 10,8 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus M60 01:02:51 10,31 km/u 05:49 min/km
26 10,8 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus V40 01:25:43 7,56 km/u 07:56 min/km
1 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Mannen 00:18:28 16,25 km/u 03:41 min/km
2 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Mannen 00:18:35 16,14 km/u 03:43 min/km
3 5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Mannen 00:18:46 15,99 km/u 03:45 min/km
5 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Mannen 00:22:31 13,32 km/u 04:30 min/km
4 5 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus Vrouwen 00:27:11 11,04 km/u 05:26 min/km
15 5 km Gahan Zwart 1971 LSV Invictus Mannen 00:27:30 10,91 km/u 05:30 min/km
7 5 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Vrouwen 00:29:57 10,02 km/u 05:59 min/km
8 5 km Reina Hes 1957 LSV Invictus Vrouwen 00:30:32 9,83 km/u 06:06 min/km
10 5 km Deano Zwart 2016 LSV Invictus Jongens 00:34:30 8,70 km/u 06:54 min/km
                       
4e Hoeve a/d Weg Oude Willem zaterdag 28-08-2021
  21,7 km Andre de Vries 1970 LSV Invictus Recreant 01:49:00 11,94 km/u 05:01 min/km
  10,8 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:17:25 8,37 km/u 07:10 min/km
  10,8 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 00:56:00 11,57 km/u 05:11 min/km
  10,8 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:56:00 11,57 km/u 05:11 min/km
  10,8 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:20:00 8,10 km/u 07:24 min/km
  7,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:40:32 11,25 km/u 05:20 min/km
  7,6 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Recreant 00:46:15 9,86 km/u 06:05 min/km
                       
Visserijdagenloop Harlingen woensdag 28-08-2021
  16,7 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:33:15 10,75 km/u 05:35 min/km
  16,7 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 01:33:15 10,75 km/u 05:35 min/km
  10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:09:18 8,66 km/u 06:55 min/km
                       
3e Hoeve a/d Weg Oude Willem zaterdag 14-08-2021
  15 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 01:07:17 13,38 km/u 04:29 min/km
  10,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Recreant 00:48:13 13,44 km/u 04:27 min/km
  10,8 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Recreant 01:01:58 10,46 km/u 05:44 min/km
  10,8 km Reina Hes 1957 LSV Invictus Recreant 01:22:15 7,88 km/u 07:36 min/km
                       
2e Hoeve a/d Weg Oude Willem zaterdag 31-07-2021
  15 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Recreant 01:15:04 11,99 km/u 05:00 min/km
  15 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 01:15:04 11,99 km/u 05:00 min/km
  15 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Recreant 01:29:25 10,07 km/u 05:57 min/km
  10,8 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:49:05 13,20 km/u 04:32 min/km
  10,8 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 01:05:17 9,93 km/u 06:02 min/km
  7,8 km Reina Hes 1957 LSV Invictus Recreant 00:51:56 9,01 km/u 06:39 min/km
  7,8 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:08:12 6,86 km/u 08:44 min/km
                       
1e Hoeve a/d Weg Oude Willem zaterdag 17-07-2021
  21,6 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Recreant 01:56:56 11,08 km/u 05:24 min/km
  21,6 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 01:56:56 11,08 km/u 05:24 min/km
  15 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:21:18 11,07 km/u 05:25 min/km
  15 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Recreant 01:23:46 10,74 km/u 05:35 min/km
  10,8 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:48:08 13,46 km/u 04:27 min/km
  10,8 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:59:45 10,85 km/u 05:31 min/km
  10,8 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Recreant 01:00:43 10,67 km/u 05:37 min/km
  7,8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Recreant 00:27:06 17,27 km/u 03:28 min/km
                       
Halve marathon Bovensmilde zaterdag 10-07-2021
  21 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Mannen 01:39:55 12,61 km/u 04:45 min/km
  21 km Rink Post 1956 LSV Invictus Vsen 01:45:55 11,90 km/u 05:02 min/km
  10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus M50 00:40:46 14,72 km/u 04:04 min/km
  10 km Jan Post 1967 Smilde Vrouwen 00:50:16 11,94 km/u 05:01 min/km
  10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Vrouwen 00:52:30 11,43 km/u 05:15 min/km
  10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Vsen 00:56:36 10,60 km/u 05:39 min/km
  6,44 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Mannen 00:24:50 15,56 km/u 03:51 min/km

Copyright © 2021 Loopsport Vereniging Invictus

Realisatie: Scheffer Media