• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
Uitslagen Verhoeve Groen Cross
Appelscha - Zondag 22 december 2019
         
15MAN, TRAILRUN 15 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Sieds Wiersma Impala 1:06:56 1:06:54
2 Thijs Pasmans Beetsterzwaag 1:07:22 1:07:17
3 Nicholas Shindler Arnhem 1:08:53 1:08:51
4 Peter Berghuis Loopgroep De Drentsche Aa 1:12:44 1:12:43
5 Chris Draijer Impala 1:13:44 1:13:44
6 Fred Schoon Assen 1:13:46 1:13:44
7 Martin Dijkstra Surhuisterveen 1:13:49 1:13:46
8 Jos Luijten Rijswijk Zh 1:14:47 1:14:45
9 Sjouke Brandsma Marum 1:14:57 1:14:56
10 Hans Westenbrink De Sprinter 1:14:59 1:14:50
11 Jornt de Vries Drachten 1:15:47 1:15:47
12 Sandorr Sandok Houweling Meppel 1:17:02 1:16:52
13 Herman Oldenhof Grou 1:17:23 1:17:16
14 Anne Dijkstra Rûnom Mantgum 1:17:23 1:17:20
15 Ben Ester Assen 1:17:50 1:17:09
16 Jan Holterman Emmen 1:17:52 1:17:47
17 Niels Buiter Marum 1:18:04 1:18:03
18 Simon Veen Marum 1:18:05 1:18:04
19 André de Vries LSV Invictus 1:18:15 1:18:09
20 Dick Metselaar De Sprinter 1:18:17 1:18:06
21 Peter Hummel Zevenhuizen Gn 1:18:22 1:18:07
22 Sebastiaan Groeneveld Den Oever 1:19:08 1:19:05
23 Martin De Groot Joure 1:19:22 1:19:19
24 Art van Fleeren Appelscha 1:19:24 1:19:12
25 Harald de Jong Appelscha 1:19:26 1:19:26
26 Klaas Jan van der Kooi Impala 1:19:37 1:19:32
27 Durk Polet Burgum 1:19:54 1:19:45
28 Henk Popken LSV Invictus 1:21:08 1:20:59
29 Dirk van der Veen Sneek 1:22:09 1:22:00
30 Kor de Boer Marum 1:22:27 1:22:20
31 Hielke Jonker Jubbega 1:22:50 1:22:50
32 Evert Bisschop Koekange 1:23:06 1:22:57
33 Willem Brinkman De Schiphorst 1:23:07 1:22:51
34 Richard van den Berge LSV Invictus 1:23:29 1:23:29
35 Richard de Boer Appelscha 1:24:25 1:24:13
36 Duco Zijlstra Friesland 1:24:28 1:24:23
37 Jurjen van der Kooi Loopgroep Stiens 1:24:32 1:24:32
38 Rikus van Wijk Lionitas 1:24:34 1:24:28
39 Jaap Hemstra Groningen 1:26:15 1:26:01
40 Ingmar de Jong Appelscha 1:26:18 1:26:06
41 Egge ten Have Beilen 1:26:31 1:26:24
42 Herman Wassens Lionitas 1:26:32 1:26:21
43 Van Veen Klijndijk 1:26:50 1:26:50
44 Joost Bekhuis Hoogeveen 1:27:14 1:27:03
45 Peter Boersen Friesland 1:28:08 1:28:00
46 Stanley Deira Meerstad 1:28:13 1:27:48
47 Wiebe de Vries LSV Invictus 1:28:33 1:28:33
48 Ids Bouma LSV Invictus 1:28:34 1:28:23
49 Johan Brandsma Zwolle 1:28:35 1:28:07
50 Robbert van Meulem Loopgroep Hoorn 1:28:38 1:28:33
51 Jan van der Vaart De wilp 1:28:38 1:28:26
52 Jürgen Riesenbeck Emmen 1:29:52 1:29:52
53 Ruurd Veenstra Friesland 1:29:58 1:29:50
54 Henk Betten Leeuwarden 1:30:09 1:29:50
55 Jan Post Loopgroep Smilde 1:30:19 1:30:19
56 Albert van Duinen LSV Invictus 1:30:19 1:30:06
57 Eddy de Boer De Wijk 1:30:19 1:30:01
58 Coos Datema Loopgroep Zuidhorn 1:32:17 1:32:17
59 Rick Bosma Klijndijk 1:32:39 1:32:39
60 Gerald Plein Loopgroep gRUNN 1:34:23 1:33:58
61 Jan Smittenberg Sappemeer 1:34:27 1:34:11
62 Girbe Buist Sappemeer 1:34:32 1:34:14
63 Alex van Zurk Friesland 1:36:13 1:36:02
64 Kobus Jonker Jubbega 1:36:57 1:36:52
65 Anko Immink Groningen 1:39:50 1:39:45
66 Clyde Siem-A-Sjoe Groningen 1:40:10 1:39:45
67 deelnemer 895   1:41:13 1:40:52
68 Henk Groen Friesland 1:41:41 1:41:41
69 Sjoerd Koelmans De Sprinter 1:42:16 1:42:04
70 Andre Schwab Assen 1:43:12 1:42:44
71 Rick Visscher Wagenborgen 1:44:36 1:37:36
72 Bert Otten Zuidlaren 1:47:24 1:46:52
73 Wesley Huisman Assen 1:48:16 1:47:47
74 Jan Veenstra Gorredijk 2:03:38 2:03:07
75 Marc van Gelder Leeuwarden 2:12:45 2:12:23
         
15VRW, TRAILRUN 15 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jessica Oosterloo LSV Invictus 1:04:08 1:04:06
2 Anne Luijten Olympus '70 1:10:13 1:10:11
3 Sietske Dijkstra Groningen 1:14:48 1:14:44
4 Marieke Bruininga Emmen 1:20:47 1:20:38
5 Marit Houtsma Friesland 1:22:50 1:22:43
6 Jitske Schuurman Jubbega 1:23:09 1:23:05
7 Alienka Huft LSV Invictus 1:23:29 1:23:25
8 Marloes Kremer LSV Invictus 1:23:30 1:23:26
9 Renate Post Triathlon 1:24:11 1:24:05
10 Ingrid Boender SOS 1:24:31 1:24:27
11 Mirjam Ruiter Oostwoud 1:26:14 1:26:06
12 Rika Weiland LSV Invictus 1:26:38 1:26:27
13 Thea Douma LSV Invictus 1:27:24 1:27:02
14 Adrie Hartholt Appelscha 1:29:01 1:28:47
15 Sonja van den Berg Noordwijk Gn 1:29:57 1:29:52
16 Marije Oosterbaan Groningen 1:31:03 1:31:03
17 Jacquelina Woestenburg Jubbega 1:32:21 1:32:16
18 Sylvia Talen De Sprinter 1:32:23 1:32:23
19 A.M. Jacobs Dokkum 1:33:21 1:33:20
20 Sigrid de Jong Hardloopclub Onstwedde 1:34:17 1:34:13
21 Silvia Schwab Blaricum 1:34:29 1:34:06
22 Welmoed van Seijen Leeuwarden 1:34:43 1:34:34
23 Marieke Veenstra Gorredijk 1:34:49 1:34:49
24 Tialda van Ginkel Ens 1:34:50 1:34:50
25 Moniek van Zurk Friesland 1:36:12 1:36:12
26 Tong-Sja Lau De wijk 1:36:31 1:36:12
27 Ineke Berghuis Loopgroep De Drentsche Aa 1:37:54 1:37:47
28 Annechien van der Veen Lionitas 1:38:38 1:38:14
29 Marianne Kooistra Lionitas 1:38:39 1:38:15
30 Bettie Koops Lionitas 1:38:39 1:38:15
31 Niesje Hes Gorredijk 1:38:54 1:38:43
32 Margje Hoekstra Terwispel 1:38:55 1:38:55
33 Aileen de Vries Groningen 1:39:10 1:38:55
34 Mayke van Klaveren Leeuwarden 1:40:06 1:39:48
35 Mettje Elzinga Friesland 1:40:58 1:40:42
36 Hanny van der Bij Friesland 1:40:58 1:40:44
37 Ada Folio De Sprinter 1:41:34 1:41:06
38 Liesbeth Hillebrand De Sprinter 1:41:34 1:41:06
39 Mariska Bron Jubbega 1:44:38 1:44:33
40 Babet vd Terp Jubbega 1:44:39 1:44:35
41 Marian van der Harst Leeuwarden 1:45:49 1:45:49
42 Hikmet Yigit Goutum 1:45:50 1:45:26
43 Inge Helder AV Heerenveen 1:46:06 1:46:06
44 Wiekie Klapdoor AV Heerenveen 1:46:08 1:46:08
45 Regina Bulstra Smilde 1:46:41 1:46:30
46 Karin Kemper Zuidlaren 1:47:24 1:47:24
47 Petra Lok Lionitas 1:48:16 1:48:10
48 Jannie Idema Lionitas 1:48:17 1:48:10
49 Inge Kools Friesland 1:49:07 1:48:58
50 Jacqueline Daalmeijer Loopgroep gRUNN 1:49:34 1:49:07
51 Frouwkje Herder LSV Invictus 1:54:08 1:53:51
52 Josita Hiestra Loopgroep Nienoord 2:03:02 2:02:49
53 Karine van Hoorn Loopgroep gRUNN 2:03:26 2:03:00
54 Hilly Minkowsky Gorredijk 2:03:37 2:03:07
55 Lusan van der Vaart Marum 2:08:22 2:08:09
56 Anneke Regnerus Friesland 2:12:44 2:12:23
57 Mattie de Boer Appelscha 2:12:46 2:12:25
         
8MAN, TRAILRUN 8 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Thomas Smeman Haulerwijk 33:02 33:01
2 Binne de Haan Groningen 33:50 33:50
3 Jappie Doller Friesland 34:35 34:35
4 Fjodor van der Sluijs SV Veendam 35:43 35:42
5 Tom de Jong Blijham 36:10 36:08
6 Reinier de Vries Sneek 37:00 36:57
7 Ate Wiersma Oudwoude 39:15 38:54
8 Martinus Bennen Bovensmilde 41:40 41:37
9 Klaas Eelkema Hantum 43:57 43:57
10 Halbe Huitema Lichtlopen 44:33 44:29
11 Lenze Klein LSV Invictus 45:47 45:31
12 Joop Lusthof Friesland 45:53 45:45
13 Lieuwe Dijkstra LSV Invictus 45:59 45:59
14 Klaas Jan de Boer Leeuwarden 46:10 46:10
15 Pino Camera Groningen 46:11 45:52
16 Taeke van der Wal LSV Invictus 46:28 46:08
17 Jeen Bouwmeester Warten 47:07 46:46
18 Siemen Wachtmeester Loopgroep Nienoord 47:10 46:52
19 Roelof Stoker Oosterwolde 47:22 47:10
20 Jack van Rozen Oosterwolde Fr 47:54 47:41
21 Tjerk Duinstra Driesum 48:01 47:38
22 Johan Groenewoud Hurdegaryp 48:13 48:13
23 Karst Anema Friesland 48:45 48:36
24 Gahan Zwart Appelscha 49:04 49:01
25 Eelke Rijpkema Makkinga 49:27 49:27
26 Egbert Geertsma Groningen 51:18 50:53
27 Leo de Jong Appelscha 52:48 52:32
28 Jarin van der Kooi Impala 53:02 52:55
29 Erwin Bosma Drachten 54:31 54:16
30 Jan Kolling Loopgroep gRUNN 55:14 55:01
31 Tjeerd de Jong Impala 55:36 55:09
32 André Hartmann Lionitas 55:50 55:24
33 Rinze Nieuwhof Franeker 59:44 59:36
         
8VRW, TRAILRUN 8 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Femke Luijten Rijswijk 36:52 36:52
2 Iris Dahler Hoogeveen 39:11 39:10
3 Bettie Agricola Lichtlopen 41:06 41:03
4 Johanna Krol LSV Invictus 43:20 43:20
5 Deborah Springer LSV Invictus 43:21 43:14
6 Anke Bronius Lemmer 43:45 43:45
7 Marike Schokker Oudwoude 44:07 43:46
8 Nieske de Wrede Drachten 44:34 44:34
9 Sia Pasveer LSV Invictus 44:39 44:22
10 Alexandra Comsa Appelscha 45:04 44:51
11 Anja Luijten Rijswijk Zh 45:11 45:11
12 Tiny Wouda Friesland 45:13 45:04
13 Gea Boerma Loopgroep Nienoord 45:14 44:58
14 Baukje Veenstra Metslawier 45:14 44:51
15 Marlies Nieuwenhuizen Leeuwarden 45:56 45:56
16 Marian Floor Meerstad 46:09 46:05
17 Monique de Jong Goutum 46:10 46:08
18 Kim Dekker St.-Annaparochie 46:38 46:32
19 Joke Nicolai LSV Invictus 47:36 47:22
20 Hinke Postma Surhuisterveen 49:04 49:00
21 Roelie Plantinga AV Heerenveen 50:17 50:10
22 Ineke van der Zee Marum 50:44 50:42
23 Liesbeth Haack Marum 50:44 50:42
24 Margot Gorter Startbaan 51:29 51:12
25 Lenie Wilms Oosterwolde Fr 51:41 51:41
26 Iris Dalema Groningen 51:53 51:53
27 Anja Zuidr Dokkum 52:09 51:46
28 Rita Visser Hardegarijp 52:18 52:08
29 Helen Zandstra Gorredijk 52:26 51:58
30 Corrie Meijer Leeuwarden 52:26 52:18
31 Wytske van der Kooi Burgum 53:01 52:55
32 Bianca Dijkstra Loopgroep Nienoord 53:04 52:55
33 Klaske Bouwmeester Warten 53:31 53:10
34 Ella van den Berg Oosterwolde Fr 53:40 53:20
35 Reina Hes LSV Invictus 53:42 53:25
36 Anita van Veen Klijndijk 53:43 53:25
37 Esther Zaagmans LSV Invictus 54:30 54:05
38 Calle Dijkstra Appelscha 55:23 55:23
39 Antje Wimke Ensing Gorredijk 55:45 55:16
40 Esther Damsteek Lionitas 55:50 55:25
41 Neel van Mourik LSV Invictus 56:28 56:03
42 Andrien van der Werf Assen 56:33 56:18
43 Lia Dekker Leeuwarden 58:31 58:23
44 Fenke Rond Jubbega 58:58 58:58
45 Annet Bul Gorredijk 59:00 58:33
46 Lucille Meester Akmarijp 59:12 58:58
47 Ilse Schukking - Nieuwhof Leeuwarden 59:44 59:38
48 Amber Seldenrust Leeuwarden 1:07:40 1:07:11
         
MAN, NETTOCANI 5 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Knopert BB lopers   18:47
2 Bert Hof Visvliet   19:46
3 Rink Post met Diva LSV Invictus   21:16
4 Dennis Dekker Hoogeveen   22:44
5 Sebastien Morattel De Groeve   23:00
6 Benny IJntema Hoogeveen   24:36
7 Henk Willems Beilen   25:03
8 Maarten van Ewijk Nieuw-Weerdinge   25:56
9 Gerko de Roo HAC '63   26:48
10 Eelco van der Wal Leeuwarden   31:07
11 Jan van Bavel Wildervank   31:14
12 Hendrie Blomsma Assen   34:50
         
VROUW, NETTOCANI 5 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Nataschja Hettelder Visvliet   21:30
2 Harmanda Olthof Hoogezand   24:27
3 Rixt Bijlsma De Groeve   24:38
4 Djoeke Bijlsma Sappemeer   24:39
5 Sophie Wiegant Nieuw-Weerdinge   25:58
6 Alies ten Brinke - Dijkstra Vechtdallopers   26:13
7 Ingrid Snijder Haren   26:38
8 Hanne Wiegant Nieuw-Weerdinge   26:45
9 Christa Aardenburg Oudwoude   27:06
10 Ester Kuperus Blesdijke   29:18
11 Yvonne Dijkstra Leeuwarden   30:59
12 Claudia de Groot Gasselte   32:10
13 Jildou Bijlsma De Groeve   33:37
14 Elisabeth van der Wal Gieten   33:46
15 Marion Barends De Sperwers   33:49
16 Joyce de Haan Rolde   34:36
17 Chantal Nieman Stadskanaal   34:37
18 Marjan Bouwmeester De Groeve   38:50
         
JPUP, PUP J EN M 1 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Florian van Wijchen GAC Hilversum 3:48  
2 Thijmen van Wijchen GAC Hilversum 3:48  
3 Jari Heppener Horror 4:20  
4 Jurre Muller Lionitas 4:29  
5 Milan Kerstholt AAC '61 4:44  
6 Tieme Muller Lionitas 4:57  
7 Déano Zwart Appelscha 5:06  
8 Storm Kievit Groningen Atletiek 5:07  
9 Norah Kerstholt AAC '61 5:45  
10 Yaro de Kleine Isala '96 5:50  
11 Viggo Kampen Groningen Atletiek 5:56  
         
MPUP, PUP J EN M 1 KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Hiske Houwing LSV Invictus 4:42  
2 Lotte Kwak Aquilo 5:13  
3 Liza Molenaar AAC '61 5:31  
         
JJUND, JUND J EN M 1.4
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jiri Heppener Horror 5:13  
2 Thomas Berends AAC '61 5:27  
3 Jerrik Thalen Groningen Atletiek 5:31  
4 Yarne Dotinga Groningen Atletiek 5:32  
5 Mats Westra Leeuwarden 5:39  
6 Marne van der Kooi Impala 6:23  
7 Wieger de Wit Impala 6:23  
         
MJUND, JUND J EN M 1.4
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Zoey De Vries Impala 5:29  
2 Nynke Kwak Aquilo 5:39  
3 Sterre Kievit Groningen Atletiek 5:43  
4 Annyk Kooistra Impala 5:44  
5 Hilde Wagenaar Impala 6:20  
6 Jara Heppener Horror 6:23  
         
MAN, SPRINT H EN D 1
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jelmer van der Veen Lionitas 4:17  
2 Wouter Olthof Vitalis 4:26  
3 Thijs Veenstra Vitalis 4:28  
4 Gerko Floor LSV Invictus 4:37  
5 Marlo Post LSV Invictus 4:43  
6 Luuk Knossen Aquilo 5:06  
7 Laurens Pietersma Aquilo 5:17  
8 Abel Keun Groningen 6:40  
         
VROUW, SPRINT H EN D 1
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jenda de Boer Horror 5:12  
2 Sarah de Vries Impala 5:34  
3 Eline Ruige Lionitas 5:41  
4 Mandy Zijlstra Horror 5:49  
5 Caressa Kampen Groningen Atletiek 6:35  
6 Jolanda Smedinga AV Heerenveen 7:03  
         
JJUNC, JUNC J EN M 2 K
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sietze Ketelaar Heeg 7:05  
2 Julian Keun Groningen 7:19  
3 Mike Berends AAC '61 7:24  
4 Jelmer Rensing AAC '61 7:27  
5 Sander Elsinga AV Heerenveen 8:23  
6 Tim de Boer LSV Invictus 8:32  
         
MJUNC, JUNC J EN M 2 K
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Britt van den Hoven AAC '61 7:37  
2 Milou Karssies HAC '63 7:37  
3 Anniek Draaistra NOP 7:44  
4 Louise Post LSV Invictus 8:52  
         
JJUNB, JUNB J EN M JUN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wouter van den Akker ATC '75 12:40  
2 Mads Meijer De Sprinter 12:55  
3 Leroy Oostman Groningen Atletiek 14:35  
4 Daan Graafstra LSV Invictus 15:09  
         
MJUNB, JUNB J EN M JUN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dione Schipper Start '78 15:37  
2 Meike Regeling Lionitas 15:42  
3 Marielle Lensen HAC '63 18:37  
         
MJUNA, JUNB J EN M JUN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sanne Niestijl AAC '61 16:40  
2 Bente Meijer De Sprinter 18:59  
         
15VRW, NETTOCANI 15KM
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Inge Haanstra Westerbork   1:56:56
         
JJUNA, JUNA JONGENS 6
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Olaf Jan Bosscher Nederlandse Triathlonbond 20:01  
2 Jamie Verhagen Groningen Atletiek 21:49  
3 Timo Verhagen AAC '61 21:50  
4 Jing Oldhoff Lionitas 22:10  
5 Glenn de Vries Lionitas 23:15  
6 Frank Wijkstra AV Heerenveen 23:33  
         
DSEN, 6KM DAMES
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ilse Rooks LSV Invictus 23:55  
2 Elsa Rijpstra Lionitas 24:21  
3 Jelly van der Kloet Impala 26:03  
         
D40+, 6KM DAMES
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Olga Elling Vries 25:12  
2 Jikke van den Berg AV Heerenveen 28:16  
3 Annelies Vrancke Rolde 29:53  
         
HSEN, 10KM HEREN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Erik Bolding Start '78 31:14  
2 Peter-Jan de Jong Horror 33:17  
3 Janko Rijpstra Lionitas 33:23  
4 Kibrom Teweldebrhan Hijum 35:57  
5 Rogier Rozendaal Leeuwarden 36:26  
6 Jordi Dommerholt AV Heerenveen 36:30  
7 Ephrem Been HAC '63 38:04  
8 Mark de Leeuw Ruinerwold 39:08  
9 Ruben Muller Lionitas 40:48  
10 Fietze Peenstra Groningen 40:55  
11 Anne Oenema AV Heerenveen 42:31  
12 AJ de Haan HAC '63 42:38  
13 Andries Faber AV Heerenveen 46:40  
         
H40+, 10KM HEREN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Yke Zoetendal Horror 34:12  
2 Foppe van der Heide Impala 36:05  
3 Bert Karssies HAC '63 38:40  
4 Arie de Jong LSV Invictus 40:36  
5 Anton Spinder Impala 43:36  
6 Chris Meijer De Sprinter 50:25  
7 Paul Berends Lippenhuizen 52:28  
         
H50+, 10KM HEREN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Henri Veldman AV Heerenveen 37:08  
2 Anno Huizenga Friesland 38:16  
3 Adriaan Huisman LSV Invictus 39:54  
4 Henny Perdok Friesland 41:13  
5 Arjan Elling Vries 43:10  
6 Hans Top   48:43  
7 Jelle Kramer Loopgroep Dokkum 56:13  
         
H60+, 10KM HEREN
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karel Edens Groningen 39:36  
2 Theo Groenendijk LSV Invictus 39:49  
3 Jaap Vlaming NOP 42:59  
4 Johannes van der Veen Lionitas 44:50  
5 Frans Hoekstra Groningen Atletiek 46:59  
6 Meine Hoitsma Friesland 47:28  
7 Henri Spieksma AV Heerenveen 47:36  
8 Albert Zijlstra Elsloo 52:14  
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media