Nannewiid loop Oudehaske woensdag 17-04-2018
26 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:52:21 11,46 km/u 05:14 min/km
27 10 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Heren 00:52:21 11,46 km/u 05:14 min/km
13 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Dames 00:52:27 11,44 km/u 05:14 min/km
14 10 km Sia Pasveer 1987 LSV Invictus Dames 00:55:05 10,89 km/u 05:30 min/km
15 10 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dames 00:55:05 10,89 km/u 05:30 min/km
                       
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 14-04-2018
2 9,25 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:38:34 14,39 km/u 04:10 min/km
                       
Cascaderun Hoogeveen zondag 14-04-2018
19 16,09 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H55 01:10:15 13,74 km/u 04:21 min/km
42 16,09 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 01:11:43 13,46 km/u 04:27 min/km
2 16,09 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:15:14 12,83 km/u 04:40 min/km
106 16,09 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H45 01:21:43 11,81 km/u 05:04 min/km
72 16,09 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H55 01:23:30 11,56 km/u 05:11 min/km
20 16,09 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D35 01:24:30 11,42 km/u 05:15 min/km
34 16,09 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus DSen 01:29:29 10,79 km/u 05:33 min/km
38 16,09 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:36:17 10,03 km/u 05:59 min/km
100 16,09 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H55 01:36:17 10,03 km/u 05:59 min/km
4 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:28:08 17,17 km/u 03:29 min/km
10 8,05 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Hjun 00:29:40 16,28 km/u 03:41 min/km
53 8,05 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus H55 00:41:29 11,64 km/u 05:09 min/km
4 8,05 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:43:38 11,07 km/u 05:25 min/km
23 8,05 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 00:48:02 10,06 km/u 05:58 min/km
263 8,05 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus DSen 00:49:23 9,78 km/u 06:08 min/km
                       
Woldberg Trail Steenwijk zaterdag 13-04-2018
36 42 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 04:46:03 8,81 km/u 06:48 min/km
68 25 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:49:23 8,86 km/u 06:46 min/km
10 15 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Dames 01:21:10 11,09 km/u 05:24 min/km
16 15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 01:31:28 9,84 km/u 06:05 min/km
22 15 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:44:36 8,60 km/u 06:58 min/km
23 15 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 01:47:17 8,39 km/u 07:09 min/km
71 5 km Daan Graafstra 2004 LSV Invictus Heren 00:24:35 12,20 km/u 04:55 min/km
                       
Kiek’n Berg Cross Nieuwehorne vrijdag 12-04-2018
1 2 km Irene Groen     Recreant 00:09:14 13,00 km/u 04:37 min/km
3 2 km Ylana Vleer     Recreant 00:14:22 8,35 km/u 07:11 min/km
4 2 km Fenna Vleer     Recreant 00:14:29 8,29 km/u 07:14 min/km
8 4 km Thijmen Vleer     Recreant 00:22:14 10,79 km/u 05:33 min/km
10 4 km Isa Huft     Recreant 00:24:10 9,93 km/u 06:02 min/km
11 4 km Alienka Huft     Recreant 00:24:15 9,90 km/u 06:03 min/km
12 4 km Anita Vleer     Recreant 00:24:15 9,90 km/u 06:03 min/km
10 8 km Roelof André Groen     Recreant 00:39:10 12,26 km/u 04:53 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 07-04-2019
98 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus Dames 05:10:16 8,16 km/u 07:21 min/km
                       
4 mijl Emmen zondag 07-04-2019
67 6,44 km Rowan Dekker 1991 LSV Invictus HSen 00:29:26 13,13 km/u 04:34 min/km
                       
Duin en Strandloop Castricum zaterdag 06-04-2019
11 43,5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 06:29:26 6,70 km/u 08:57 min/km
12 43,5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 06:29:26 6,70 km/u 08:57 min/km
                       
Legio Run Grootegast zaterdag 06-04-2019
8 10 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D40 00:56:47 10,57 km/u 05:40 min/km
1 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:06 17,54 km/u 03:25 min/km
3 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:17:42 16,95 km/u 03:32 min/km
4 5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Heren 00:18:39 16,09 km/u 03:43 min/km
10 5 km Fabian Tros 2002 LSV Invictus Heren 00:20:55 14,34 km/u 04:11 min/km
13 5 km Thomas Smeman 2004 LSV Invictus Heren 00:21:47 13,77 km/u 04:21 min/km
15 5 km Daan Graafstra 2004 LSV Invictus Heren 00:22:58 13,06 km/u 04:35 min/km
                       
Drents Friese Wold Marathon Diever zaterdag 30-03-2019
  42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 04:30:22 9,37 km/u 06:24 min/km
  21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:48:32 11,66 km/u 05:08 min/km
  21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 02:02:53 10,30 km/u 05:49 min/km
  10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:46:16 12,97 km/u 04:37 min/km
  10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:46:30 12,90 km/u 04:39 min/km
  10 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Heren 00:46:50 12,81 km/u 04:41 min/km
  10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:51:07 11,74 km/u 05:06 min/km
  10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:51:07 11,74 km/u 05:06 min/km
  10 km Johanna Krol 1966 LSV Invictus Dames 00:52:28 11,44 km/u 05:14 min/km
  10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:54:25 11,03 km/u 05:26 min/km
  10 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Heren 00:54:25 11,03 km/u 05:26 min/km
  10 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Dames 01:02:23 9,62 km/u 06:14 min/km
  10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:09:48 8,60 km/u 06:58 min/km
                       
Condensloop Leeuwarden zaterdag 30-03-2019
85 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 01:05:07 9,21 km/u 06:30 min/km
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:06 17,54 km/u 03:25 min/km
3 5 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Dames 00:19:50 15,13 km/u 03:58 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 30-03-2019
7 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D60 01:36:25 10,02 km/u 05:59 min/km
12 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:44:45 9,22 km/u 06:30 min/km
3 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus H60 00:54:29 11,01 km/u 05:26 min/km
42 10 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus d45 01:02:54 9,54 km/u 06:17 min/km
88 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus D35 01:10:26 8,52 km/u 07:02 min/km
25 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus D35 01:11:51 8,35 km/u 07:11 min/km
102 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D55 01:11:51 8,35 km/u 07:11 min/km
                       
Leekster Lenteloop zaterdag 23-03-2019
30 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 01:29:07 14,21 km/u 04:13 min/km
38 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 01:32:31 13,68 km/u 04:23 min/km
55 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 01:38:24 12,87 km/u 04:39 min/km
101 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:49:04 11,61 km/u 05:10 min/km
150 21,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 01:58:00 10,73 km/u 05:35 min/km
29 21,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Dames 01:58:01 10,73 km/u 05:35 min/km
18 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:51:40 11,61 km/u 05:10 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:19:26 15,44 km/u 03:53 min/km
48 5 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Dames 00:29:13 10,27 km/u 05:50 min/km
57 5 km Albertha Zwaagstra 1960 LSV Invictus Dames 00:29:54 10,03 km/u 05:58 min/km
                       
Vuurtorentrail Ameland zondag 17-03-2019
17 12 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D35 01:33:52 7,67 km/u 07:49 min/km
26 12 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D35 01:41:32 7,09 km/u 08:27 min/km
                       
Vuurtorentrail Ameland zaterdag 16-03-2019
80 18 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D35 02:12:03 8,18 km/u 07:20 min/km
76 12 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D35 01:40:05 7,19 km/u 08:20 min/km
                       
Kroeg tot Kroegloop Ruinerwold zaterdag 16-03-2019
8 9 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:45:12 11,95 km/u 05:01 min/km
16 9 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:12 11,69 km/u 05:08 min/km
1 9 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:49:53 10,83 km/u 05:32 min/km
                       
Halve van Oostvoorne Oostvoorne zondag 10-03-2019
92 21,1 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Dames 02:06:49 9,98 km/u 06:00 min/km
                       
Mrenloop Grou zondag 10-03-2019
18 14 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D40 01:39:16 8,46 km/u 07:05 min/km
1 1 km Lucas Goedhart 2008 LSV Invictus Jongens 00:04:23 13,69 km/u 04:23 min/km
                       
Lente Cross Veenhuizen zaterdag 09-03-2019
8 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 00:49:01 12,24 km/u 04:54 min/km
9 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:49:01 12,24 km/u 04:54 min/km
14 10 km Thea Douma 1964 LSV Invictus Recreant 00:52:48 11,36 km/u 05:16 min/km
15 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:53:26 11,23 km/u 05:20 min/km
16 10 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Recreant 00:53:26 11,23 km/u 05:20 min/km
1 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:01 13,03 km/u 04:36 min/km
3 5 km Evert Brans 2004 LSV Invictus Recreant 00:24:50 12,08 km/u 04:58 min/km
5 5 km Hanneke van Daatselaar 1979 LSV Invictus Recreant 00:27:17 11,00 km/u 05:27 min/km
                       
Veneboerrun Drachten zaterdag 09-03-2019
6 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:44 14,73 km/u 04:04 min/km
15 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:43:41 13,74 km/u 04:22 min/km
17 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:46:00 13,04 km/u 04:36 min/km
7 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:52:32 11,42 km/u 05:15 min/km
30 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H50 00:52:40 11,39 km/u 05:16 min/km
7 10 km Lenie Wilms 1967 LSV Invictus D50 00:58:17 10,29 km/u 05:49 min/km
5 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:18:36 16,13 km/u 03:43 min/km
12 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:21:15 14,12 km/u 04:15 min/km
                       
Halve Marathon van Haren zaterdag 09-03-2019
146 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:46:57 11,84 km/u 05:04 min/km
11 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:52:42 11,23 km/u 05:20 min/km
21 21,1 km Johanna Krol 1966 LSV Invictus D50 01:56:31 10,87 km/u 05:31 min/km
107 21,1 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus DSen 02:03:57 10,21 km/u 05:52 min/km
17 12,3 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Drec 01:06:57 11,02 km/u 05:26 min/km
5 6,44 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Drec 00:33:11 11,64 km/u 05:09 min/km
                       
Rondje Goutum zondag 03-03-2019
1 1 km Lucas Goedhart 2008 LSV Invictus H55 00:03:44 16,07 km/u 03:44 min/km
                       
Nacht van Groningen zaterdag 02-03-2019
103 5 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus DSen 00:31:26 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Netl cross Kraggenburg zaterdag 23-02-2019
22 4 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:19:02 12,61 km/u 04:45 min/km
52 2 km Ilana Hofstra 2005 LSV Invictus MjunC 00:11:27 10,48 km/u 05:43 min/km
                       
Trialrun Sleenerzand Sleen zaterdag 23-02-2019
  24,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:39:08 9,09 km/u 06:36 min/km
  16,1 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 02:03:55 7,80 km/u 07:41 min/km
                       
Acht van Langezwaag zaterdag 16-02-2019
1 21,1 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D45 02:14:10 9,44 km/u 06:21 min/km
1 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:05:23 14,77 km/u 04:03 min/km
4 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:07:31 14,31 km/u 04:11 min/km
7 16,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:17:51 12,41 km/u 04:50 min/km
12 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:25:01 11,36 km/u 05:16 min/km
13 16,1 km Jan Post 1967 Smilde H50 01:25:01 11,36 km/u 05:16 min/km
12 16,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:31:43 10,53 km/u 05:41 min/km
4 5 km Thomas Smeman 2004 LSV Invictus HSen 00:21:11 14,16 km/u 04:14 min/km
7 5 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus DSen 00:27:24 10,95 km/u 05:28 min/km
8 5 km Sia Pasveer 1987 LSV Invictus DSen 00:27:29 10,92 km/u 05:29 min/km
                       
Groet uit Schoorl Run zondag 09-02-2019
1 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H55 01:23:22 15,19 km/u 03:57 min/km
                       
3 Meren Cross Gieten zondag 03-02-2019
6 8,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:35:11 15,01 km/u 03:59 min/km
                       
Seminole Run for the Woods Sorrento FL zondag 03-02-2019
15 22 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 02:13:12 9,91 km/u 06:03 min/km
22 12 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:29:42 8,03 km/u 07:28 min/km
                       
Mini marathon Apeldoorn zondag 03-02-2019
122 25 km Andre de Vries 1970 LSV Invictus H45 02:05:13 11,98 km/u 05:00 min/km
23 25 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 02:13:06 11,27 km/u 05:19 min/km
17 25 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H65 02:17:45 10,89 km/u 05:30 min/km
113 25 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 02:35:45 9,63 km/u 06:13 min/km
14 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:09:38 13,87 km/u 04:19 min/km
15 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:17:32 12,46 km/u 04:48 min/km
103 16,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus H35 01:17:57 12,39 km/u 04:50 min/km
59 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H55 01:21:19 11,88 km/u 05:03 min/km
32 16,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 01:24:39 11,41 km/u 05:15 min/km
50 16,1 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus D35 01:29:23 10,81 km/u 05:33 min/km
140 16,1 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus D35 01:38:31 9,81 km/u 06:07 min/km
                       
Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden Leeuwarden zondag 03-02-2019
1 1 km Lucas Goedhart 2008 LSV Invictus J-15 00:03:35 16,74 km/u 03:35 min/km
                       
Arnoud Magnin Wintercross Schipborg zondag 03-02-2019
7 8 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus D40 00:47:27 10,12 km/u 05:55 min/km
                       
Blaauwbekmarathon Blauwestad zaterdag 02-02-2019
49 21,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:16:41 9,26 km/u 06:28 min/km
59 21,1 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 02:28:22 8,53 km/u 07:01 min/km
                       
Halve marathon Tzum zaterdag 26-01-2019
4 10,2 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus D55 01:07:31 9,06 km/u 06:37 min/km
                       
Broekstreker Veldloop Ekehaar zondag 20-01-2019
2 8,2 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:31:54 15,42 km/u 03:53 min/km
                       
Bosmarathon en minder Assen zondag 20-01-2019
15 28 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 03:13:56 8,66 km/u 06:55 min/km
43 21 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 02:28:37 8,48 km/u 07:04 min/km
21 7 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Recreant 00:51:40 8,13 km/u 07:22 min/km
                       
Zac Freudenbergcross Groningen zondag 13-01-2019
1 1 km Lucas Goedhart 2008 LSV Invictus MjunC 00:03:47 15,86 km/u 03:47 min/km
                       
Trailrun Drents Friese Wold Appelscha zaterdag 12-01-2019
13 46 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 05:22:58 8,55 km/u 07:01 min/km
54 26 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 03:01:23 8,60 km/u 06:58 min/km
1 26 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 03:14:14 8,03 km/u 07:28 min/km
41 15 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Dames 01:19:50 11,27 km/u 05:19 min/km
62 15 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Dames 01:22:29 10,91 km/u 05:29 min/km
8 15 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 01:29:43 10,03 km/u 05:58 min/km
83 15 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Dames 02:08:17 7,02 km/u 08:33 min/km
8 15 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 02:08:17 7,02 km/u 08:33 min/km
                       
BeQuickloop Dokkum zaterdag 12-01-2019
45 16,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:47:58 8,95 km/u 06:42 min/km
                       
Rutbeekcross Enschede zondag 06-01-2019
1 2 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:09:34 12,54 km/u 04:47 min/km
                       
Nieuwjaarsloop de Wilp zaterdag 05-01-2019
8 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:40:30 14,81 km/u 04:03 min/km
free joomla templatesjoomla templates
2019  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving