Naam School Categorie
1 Noa de Jong De Akker M1
2 Vajen van Leeuwen De Toekan M1
3 Noor Huft De Tjongeling M1
4 Fabienne de Kock Buttinga M1
5 Leanne Vos De Akker M1
6 Ylaisa Sikken De Toekan M1
6 Silke Siderius De Mandenbrink M1
7 Eleanoor de Bie Startblok M1
8 Isa de Wit De Riemsloot M1
9 Femke Hazeveld Startblok M1
10 Djamaira de Jong De Boekhorst M1
11 Fenna d'Hont De Riemsloot M1
12 Djamaira de Jong De Boekhorst M1
13 Fayen Wester De Boekhorst M1
14 Raeven van Loon Buttinga M1
15 Nocah de Jager De Boekhorst M1
16 Hanneke van de Kamp De Boekhorst M1
17 Caeley Veldman De Boekhorst M1
18 Yanieke Haasdijk De Stelling M1
19 Dewi Clevering De Stelling M1
20 Rojin Mohamad De Boekhorst M1
21 Sylvie Coenrades K.J.Dijkstraschool M1
22 Jinthe van der Wal De Tjongeling M1
23 Emy van Loon De Boekhorst M1
24 Zoë Mesken De Riemsloot M1
25 Zoë Mesken De Riemsloot M1
26 Nynke Bergsma De Akker M1
27 Selena Huizinga De Mandenbrink M1
28 Jasmijn Hollander Buttinga M1
29 Tamar Keuter Buttinga M1
30 Nora Huizinga De Mandenbrink M1
31 Mare Los De Toekan M1
32 Zoë Brander In de Kring M1
33 Julie Timmer De Tjongeling M1
34 Isabella Dicatalda De Tjongeling M1
35 Fenna Lynn Dijkstra De Akker M1
36 Tessa de Jong De Toekan M1
37 Emilia van de Woude Buttinga M1
38 Nola Doek Buttinga M1
39 Fayen van der Veer De Riemsloot M1
40 Zoe Otter Boekhorst M1
41 Luna Blaauw De Boekhorst M1
42 Janaya Hoekstra De Akker M1
43 Norah Muijs De Mandenbrink M1
Naam School Categorie
1 Niels van de Winkel De Tjongeling J1
2 Dani Benthem Buttinga J1
3 Rowin Molenaar De Tjongeling J1
4 Ruben Koops De Mandenbrink J1
5 Ruben van de Heide De Tjongeling J1
6 Yari Timmer De Riemsloot J1
7 Jilles de Vries De Akker J1
8 Seb Meijer De Toekan J1
9 Elaydjah Otter De Toekan J1
10 Shaylen aan het Rot De Toekan J1
11 Robin Manten De Riemsloot J1
12 Mats Poppinga Buttinga J1
13 Liam Vroegh Buttinga J1
14 Noah Jansen De Akker J1
15 Sven de Jong De Toekan J1
16 Dex de Vries De Boekhorst J1
17 Ruben Sinnige De Mandenbrink J1
18 Vigo van den Branden De Tjongeling J1
19 Jazzley Nendissa De Akker J1
20 Milon Wiegersma De Boekhorst J1
21 Hidde Bos De Tjongeling J1
22 Fynn Koopmans De Toekan J1
23 Jens Donker Startblok J1
24 Niek Spoelstra De Boekhorst J1
25 Hessel Koopmans De Boekhorst J1
26 Stan van Huis De Stelling J1
27 Collin Feenstra Buttinga J1
28 Semi Grabic De Akker J1
29 Thijs Scholtens Ausma De Akker J1
30 Levi Mantel De Akker J1
31 Nick Timmer De Toekan J1
32 Tim Buiten De Toekan J1
33 Mark Sloot De Stelling J1
34 Thijs de Graaf De Stelling J1
35 Ivan Wagt De Toekan J1
36 Kelvin Boon De Tjongeling J1
37 Pascal Oussoren De Toekan J1
38 Klaas Hoorn Startblok J1
39 Ravi ter Schuur De Toekan J1
40 Sente Bool De Mandenbrink J1
41 Leon Lenting Buttinga J1
42 Djefaro Prins De Akker J1
43 Jurre de Groot De Boekhorst J1
44 Sebas Dibbets K.J.Dijkstraschool J1
45 Maevis Nijland In de Kring J1
46 Kai Bethlehem De Stelling J1
47 Jurjan de Vries De Boekhorst J1
48 Julian Tromp De Riemsloot J1
49 Jens Jongsma De Mandenbrink J1
50 Daan Smeenk De Akker J1
51 Pim de Vries de Trede J1
52 Bentley van den Heuvel K.J.Dijkstraschool J1
53 Luciano Pattipawej De Akker J1
54 Liam de Boer Buttinga J1
55 Brent de Hilster Buttinga J1
56 Hylco van den Akker Buttinga J1
Naam School Categorie
1 Amber Soet De Boekhorst M2
2 Lisa Haanstra De Boekhorst M2
3 Nikky Coenrades K.J.Dijkstraschool M2
4 Ashley de Jong De Stelling M2
5 Bo Wildeman De Akker M2
6 Jilva Koops De Akker M2
7 Noah-Lynn van Dijk De Boekhorst M2
8 Nora van Olphen De Boekhorst M2
9 Josefine van Holst In de Kring M2
10 Sophie Abbott Buttinga M2
11 Demi Houtstra Buttinga M2
12 Zoë Hessels Startblok M2
13 Lauren van Sijll Buttinga M2
14 Alaya Otter De Toekan M2
15 Kim Timmer De Toekan M2
16 Carice Deelstra Buttinga M2
17 Kyra van de Belt Buttinga M2
18 Nikki de Vries Buttinga M2
19 Quincy Steg De Riemsloot M2
20 Renske Goedhart In de Kring M2
21 Mila Eising De Toekan M2
22 Esmee Boonstra De Toekan M2
23 Lauren Koops De Boekhorst M2
24 Milou Dekker Buttinga M2
25 Lieke Koopmans De Riemsloot M2
26 Madelief Darwinkel De Riemsloot M2
27 Yfke de Graaf De Stelling M2
28 Eva de Kuijper De Akker M2
29 Feline Los De Toekan M2
30 Daphne Stuiver De Toekan M2
31 Alissa Graafstra Buttinga M2
Naam School Categorie
1 Nigel Ekeoma De Toekan J2
2 Lars Hoekstra De Akker J2
3 Mark Hoekstra De Mandenbrink J2
4 Nahier Yosief De Mandenbrink J2
5 Mitchel de Boer De Riemsloot J2
6 Liam Haaijema In de Kring J2
7 Mart van der Veen De Toekan J2
8 Diao Bah Buttinga J2
9 Djurre Schepers Peggebult J2
10 Anne Herder De Akker J2
11 Lars van der Wal Startblok J2
12 Siem Duker De Toekan J2
13 Joe Schlatter De Tjongeling J2
14 Quin de Jong De Toekan J2
15 Teun Veenstra In de Kring J2
16 Melle Oussoren De Mandenbrink J2
17 Thijn Wijma De Boekhorst J2
18 Erik Huizinga De Mandenbrink J2
19 Bjorn de Haan De Akker J2
20 Janniek Stoelwinder De Akker J5
21 Jaëll Haasdijk De Stelling J2
22 Maiko Haan De Akker J2
23 Julian van Rozen De Boekhorst J2
24 Reinold Hamstra Startblok J2
25 Tyeson de Boer De Akker J2
26 Jelle Hoogendorp De Toekan J2
27 Armando Dijst De Toekan J2
28 Rick Zwier De Stelling J2
29 Mika Prins De Toekan J2
30 Dardenn de Jong De Boekhorst J2
31 Thijn Koopstra De Akker J2
32 Tim van der Veen De Toekan J2
33 Tygo Hummel De Riemsloot J2
34 Nick Zwier De Stelling J2
35 Milan Timmer Buttinga J2
36 Roy den Boer De Riemsloot J2
37 Tieme Blauw K.J.Dijkstraschool J2
38 Fedde Blauw K.J.Dijkstraschool J2
39 Björn Dijkstra De Boekhorst J2
40 Mika Coenen De Toekan J2
41 Kristian Hofman In de Kring J2
42 Amir Hamza De Toekan J2
43 Roan Keijzer K.J.Dijkstraschool J2
44 Jason Benthem Buttinga J2
45 Wouter van Nijen Buttinga J2
46 Kay Geelmuyden De Akker J2
47 Loris de Jong Buttinga J2
48 Niek Jongsma De Mandenbrink J2
49 Ryan Oostman De Boekhorst J2
Naam School Categorie
1 Julissa Veenstra De Toekan M3
2 Esmee Schoonhoven De Tjongeling M3
3 Noëlla Duursma De Mandenbrink M3
4 Maureen Hoekstra In de Kring M3
5 Noëlla Duursma De Mandenbrink M3
6 Marleen van de Wolfshaar De Stelling M3
7 Isa de Jong De Akker M3
8 Roeslana Brouwer Startblok M3
9 Saar de Jong Buttinga M3
10 Liv de Vries De Boekhorst M3
11 Mirthe van der Wal De Tjongeling M3
12 Tirza Dibbets K.J.Dijkstraschool M3
13 Tess Fokkens De Toekan M3
14 Aimy Janse De Boekhorst M3
15 Lynn van de Heide De Toekan M3
16 Djura Nijboer De Tjongeling M3
17 Feya Hoogenberg De Toekan M3
18 Liz Dermois De Toekan M3
19 Astrid Herder In de Kring M3
20 Maud de Vries de Trede M3
21 Venla Kleinendorst de Trede M3
22 Dineke van Kooten De Stelling M3
23 Levanna Boon De Tjongeling M3
24 Yinthe van Dijk Buttinga M3
25 Nora Wester De Boekhorst M3
26 Vera van Veen De Toekan M3
27 Femke Vegelin De Toekan M3
28 Silde Bos De Tjongeling M3
29 Ylana Vleer De Tjongeling M3
30 Marte Mons De Tjongeling M3
31 Mona Hamza De Toekan M3
32 Nina van der Veen De Toekan M3
33 Esmee Droogh De Akker M3
34 Jaylinn de Jong De Boekhorst M3
35 Rocha Schiferli In de Kring M3
36 Jolien Hazeveld Startblok M3
37 Daniek Veenhuizen De Akker M3
38 Marion Goetsch K.J.Dijkstraschool M3
39 Sanne Tiemens In de Kring M3
40 Sara de Boer De Riemsloot M3
41 Chayenna van de Heide De Riemsloot M3
42 Melody Hagenbeek De Toekan M3
43 Tessa Doller De Akker M3
44 Sara Heemels De Toekan M3
45 Naomi Knol In de Kring M3
46 Jade de Vries De Akker M3
47 Noa Slager Buttinga M3
48 Elin Boot De Mandenbrink M3
49 Carlijn Booij De Tjongeling M3
50 Jaylin Oosterveld Buttinga M3
51 Ilse Brandsma De Tjongeling M3
52 Djaycee Vierhoven De Boekhorst M3
53 Milla Hollander Buttinga M3
54 Djaliza Karbet Buttinga M3
55 Linda Dijkstra De Akker M3
56 Rosalie de Haan De Boekhorst M2
57 Hayvin Mohamad De Boekhorst M3
Naam School Categorie
1 Joas van der Vaart De Paadwizer J3
2 Jayden van Leeuwen De Toekan J3
3 Essey Yosief De Mandenbrink J3
4 Daan Betten De Boekhorst J3
5 Marijn Oussoren De Mandenbrink J3
6 Bart Jan Aalders De Schalmei J3
7 Bernt Hut De Paadwizer J3
8 Raymond Rouwes De Riemsloot J3
9 Wout van Veen De Riemsloot J3
10 Boaz Koops De Mandenbrink J3
11 Quinten van der Veer De Riemsloot J3
12 Ewout de Wit De Riemsloot J3
13 Kenan Onak Buttinga J3
14 Jana Kok De Toekan J3
15 Kris ter Veld De Schalmei J3
16 Jesse Spoelstra De Boekhorst J3
17 Messi de Jong De Mandenbrink J3
18 Duncan Rouwes De Riemsloot J3
19 Wesley van der Wal De Akker J3
20 Jorrin Jansma De Toekan J3
21 Jurre Baar De Toekan J3
22 Kylano Kromkamp Buttinga J3
23 Robin Nicolai De Riemsloot J3
24 Tobias Bos K.J.Dijkstraschool J3
25 Kor Nijboer De Toekan J3
26 Kyan van der Meulen De Riemsloot J3
27 Carsten ten Wolde De Toekan J3
28 Lars Oosterkamp De Mandenbrink J3
29 Tom Meijer De Toekan J3
30 Lolke Hoorn Startblok J3
31 Rene van de Belt In de Kring J3
32 Johan Lensen K.J.Dijkstraschool J3
33 Aiden aan het Rot De Toekan J3
34 Levi Veensma De Boekhorst J3
35 Jinne Oostebring Buttinga J3
36 Denley Otter Boekhorst J3
37 Noah van Duijse Buttinga J3
38 Djaysen Doek Buttinga J3
39 Mathijs Mantel De Akker J3
40 Jelte Wedekind De Tjongeling J3
41 Sem Visser De Akker J3
42 Jeffrey Gorter Kampingerhof J3
43 Sander Bijl Buttinga J3
44 Martin de Vegt Peggebult J3
45 Romano Hof Kampingerhof J3
46 Quinten Krikken De Boekhorst J3
47 Yannick Kalsbeek In de Kring J3
48 Jelte Veenstra In de Kring J3
49 Roos Timmer In de Kring M3
50 Lucas Martens In de Kring J3
51 Jelmer Elzinga In de Kring J3
Naam School Categorie
1 Hiske Houwing Startblok M4
2 Emma Klein De Boekhorst M4
3 Sarah Klein De Boekhorst M4
4 Gemma Jagt De Paadwizer M4
5 Isa van der Velde De Riemsloot M4
6 Benthe Kroezen De Toekan M4
7 Chȇnoa Harmsen K.J.Dijkstraschool M4
8 Phelien Panzer De Toekan M4
9 Sabine Gorter De Toekan M4
10 Denise Kelder De Toekan M4
11 Esmée Soet De Boekhorst M4
12 Liphania de Jongh De Boekhorst M4
13 Jente van der Heide De Boekhorst M4
14 Daphne Timmer Buttinga M4
15 Esmay Benthem Buttinga M4
16 Maite Yntema Buttinga M4
17 Iris Post De Toekan M4
18 Manoah Verkroos De Riemsloot M4
19 Mirthe de Haan De Akker M4
20 Evy Fokkens De Toekan M4
21 Felicia Weiland In de Kring M4
22 Seline Kruize In de Kring M4
23 Alysia Muijs De Mandenbrink M4
24 Nada Hamza De Toekan M4
25 Rosan Hofstra De Toekan M4
26 Anne-Lieke Clevering De Stelling M4
27 Esrah Kusters De Toekan M4
28 Mila Meijer De Toekan M4
29 Lisa de Boo De Akker M4
30 Mathilde van Weperen De Akker M4
31 Esmée Schouten De Boekhorst M4
32 Elin Vos De Akker M4
33 Rianne Hummel De Akker M4
34 Iris Pieters In de Kring M4
35 Marit Pieters In de Kring M4
36 Esmee Doornenbal De Akker M4
37 Fenna Vleer De Tjongeling M4
38 Diez Schwirz De Tjongeling M4
39 Esmay Hofstra De Boekhorst M4
40 Chantal Beets De Boekhorst M4
41 Vera Hoekstra De Akker M4
42 Jasmijn Berghout De Mandenbrink M4
43 Djura Dijkstra De Riemsloot M4
44 Lieke Venema Kampingerhof M4
45 Mieke de Vries Buttinga M4
46 Sylene Bergsma De Boekhorst M4
47 Evie Doornenbal De Akker M4
48 Lisa Vos De Toekan M4
49 Deuwli Fernando De Boekhorst M4
50 Naomi de Jong De Akker M4
51 Anne Maaike de Hollander De Akker M4
Naam School Categorie
1 Jelke Houwing Startblok J4
2 Jorn Dijkman De Stelling J4
3 Tijn Boonstra De Toekan J4
4 Koen van Daatselaar De Toekan J4
5 Djayden Drenth In de Kring J4
6 Justus van Sijll Buttinga J4
7 Giovanni Pol de Trede J4
8 Siep Veenstra In de Kring J4
9 Guido Brander In de Kring J4
10 Wessel v/d Berg K.J.Dijkstraschool J4
11 Wessel Stevens De Riemsloot J4
12 Heven Tesfem Kampingerhof J4
13 Robin Eizinga De Mandenbrink J4
14 Jarno Goetsch K.J.Dijkstraschool J4
15 Aidan Kolk De Akker J4
16 Nathan Haasdijk De Stelling J4
17 Mano Molenaar De Tjongeling J4
18 Bas Prins De Toekan J4
19 Thijn van den Branden De Tjongeling J4
20 Noah Tolman Startblok J4
21 Romano Dolderman De Boekhorst J4
22 Thijs van de Stouwe Startblok J4
23 Kylian Goeree De Toekan J4
24 Deano Zwart De Riemsloot J4
25 Kyro Strampel Buttinga J4
26 Martijn Veenstra De Akker J4
27 Jelke Haveman De Boekhorst J4
28 Lieuwe Hamstra Startblok J4
29 Hidde Hoogendorp De Toekan J4
30 Collin Tolman Startblok J4
31 Danny Timmer De Toekan J4
32 Roan Gorter Buttinga J4
33 Hjerremy Lobers De Akker J4
34 Niek v/d Veen De Akker J4
35 Xavier Sjoer De Boekhorst J4
36 Roan van de Honing Startblok J4
37 Daimen de Groot De Boekhorst J4
38 Samoo Koning In de Kring J4
39 Elijah Paulus De Boekhorst J4
40 Arek Kucharrski De Boekhorst J4
41 Hielke Peter Eizinga Kampingerhof J4
Naam School Categorie
1 Sophie Otter De Toekan M5
2 Maresa Santing De Tjongeling M5
3 Isa Huft De Tjongeling M5
4 Lotte Berghout De Mandenbrink M5
5 Nienke Post De Akker M5
6 Evelien Herder In de Kring M5
7 Jinte Goeree De Toekan M5
8 Eva Haanstra De Boekhorst M5
9 Marissa Steg De Boekhorst M5
10 Caitlin Schoonhoven De Tjongeling M5
11 Yara van der Veer De Riemsloot M5
12 Amber van der Heide De Boekhorst M5
13 Britt Koops De Akker M5
14 Bo Anna Betten De Boekhorst M5
15 Marise Post De Boekhorst M5
16 Laura Nieuwehuis De Mandenbrink M5
17 Ilse Bos De Toekan M5
18 Roos Kingma De Mandenbrink M5
19 Chanel Wanningen De Mandenbrink M5
20 Annemiek Kraak De Tjongeling M5
21 Inge Hofstra Buttinga M5
22 Maureen Los De Toekan M5
23 Rylana Poutsma De Riemsloot M5
24 Lara van Veen Buttinga M5
25 Esty Visser De Akker M5
26 Mirthe Haaijema In de Kring M5
27 Dagmar de Bie Startblok M5
28 Esmee Hoekstra In de Kring M5
29 Shania Gorter De Toekan M5
30 Sophie Stuiver De Toekan M5
31 Esmee Duniah Titawanno De Akker M5
32 Sterre Struik De Boekhorst M5
33 Doutzen Nijboer De Tjongeling M5
34 Tessa van Huis De Stelling M5
35 Ilse Buiten De Toekan M5
Naam School Categorie
1 Ids Dijkstra De Tjongeling J5
2 Thomas Heida De Stelling J5
3 Lars Bos De Tjongeling J5
4 Sven Baron De Boekhorst J5
5 Jordy Boon De Tjongeling J5
6 Roan Vlieger De Riemsloot J5
7 Jorn Ligthart K.J.Dijkstraschool J5
8 Janniek Stoelwinder De Akker J5
9 Lars Baron De Boekhorst J5
10 Deamen van Bergen Buttinga J5
11 Simon Darwinkel De Riemsloot J5
12 Ruben Dibbets K.J.Dijkstraschool J5
13 Rienk Molenaar De Tjongeling J5
14 Tygo d'Hont Startblok J5
15 Stenn de Boer De Riemsloot J5
16 Jason Hoogenberg De Toekan J5
17 Tygo Boersma K.J.Dijkstraschool J5
18 Levi van Dijk De Boekhorst J5
19 Kay Veensma De Boekhorst J5
20 Jorn de Jong De Toekan J5
21 Leon Krikke De Tjongeling J5
22 Manuel Panzer De Toekan J5
23 Sverre Los De Toekan J5
24 Stefan de Jong Buttinga J5
25 Dion Schlatter De Tjongeling J5
26 Stijn Droogh De Akker J5
27 Nigel Gorter De Stelling J5
28 Luuk vab der Pluijm De Schalmei J5
29 Wouter Mulder De Riemsloot J5
30 Arthur Scharstuhl De Boekhorst J5
31 Tomek Pytko De Boekhorst J5
32 Lucas Zwier De Stelling J5
33 Manuel Haasdijk De Stelling J5
34 Robin Pool Kampingerhof J5
35 Jannick Rinkema Kampingerhof J5
36 Fallou Seck In de Kring J5
37 Jermy Braakman Kampingerhof J5
38 Johan Hoorn Startblok J5
39 Dylano van Olphen De Boekhorst J5
40 Thomas Kiemel Kampingerhof J5
41 Dani Veen De Toekan J5
Naam School Categorie
1 Dione van der Veen De Toekan M6
2 Nicky Pol de Trede M6
3 Tirza van der Veen De Toekan M6
4 Lotte Wildeman De Akker M6
5 Kyra Molenaar De Tjongeling M6
6 Lisa van Daatselaar De Toekan M6
7 Inge van Dijk De Tjongeling M6
8 Britt Steg Buttinga M6
9 Lynn Herder De Riemsloot M6
10 Lotte Groen In de Kring M6
11 Lisa Stevens De Riemsloot M6
12 Faya van der Heide De Toekan M6
13 Ilse Otter De Toekan M6
14 Jolin Kleinendorst de Trede M6
15 Lieke Brandsma De Tjongeling M6
16 Aniek Veenstra In de Kring M6
17 Megan de Vries In de Kring M6
18 Charlotte Timmer In de Kring M6
19 Melissa Nijveld Buttinga M6
20 Judith Bosma De Riemsloot M6
21 Melanie Lensen K.J.Dijkstraschool M6
22 Noshaira Dekker De Toekan M6
23 Yana ter Schuur De Toekan M6
Naam School Categorie
1 Lucas Goedhart In de Kring J6
2 Ruben Vehoff Peggebult J6
3 Wesley Posthumus De Riemsloot J6
4 Mark ter Veld De Schalmei J6
5 Jurre van Hunen Peggebult J6
6 Mika Springer In de Kring J6
7 Sven Kroezen De Toekan J6
8 Stijn Tiemens In de Kring J6
9 Jelmer Dijk De Riemsloot J6
10 Thijs van Dijk Buttinga J6
11 Bert Brouwer De Tjongeling J6
12 Joost Booij De Tjongeling J6
13 Jelte Westenbroek De Stelling J6
14 Duylan van de Wijk Kampingerhof J6
15 Yesper Graafstra Kampingerhof J6
16 Leco van Riesen De Boekhorst J6
Naam School Categorie
1 Djurra de Jong De Tjongeling M7
2 Tessa Houwer De Toekan M7
3 Ann de Vries De Tjongeling M7
4 Fatou Kaba De Toekan M7
5 Anouk van der Wal Startblok M7
6 Indy Dijkstra De Tjongeling M7
7 Jasmijn van der Heide De Toekan M7
8 Emily Ymker De Riemsloot M7
9 Manon Tjassing K.J.Dijkstraschool M7
10 Veronique Westebring De Riemsloot M7
11 Hanna Vermanen De Mandenbrink M7
12 Britt Hoekstra De Tjongeling M7
13 Hailey Nijholt De Boekhorst M7
14 Fleur Ovinge In de Kring M7
15 Djoara van Ek De Toekan M7
16 Eli Anne Kuiters De Toekan M7
17 Marit van der Hoek De Riemsloot M7
18 Lisa Hofstra Buttinga M7
19 Jasmijn van der Weide De Boekhorst M7
20 Melissa Boon De Tjongeling M7
 
Naam School Categorie
1 Rimmer Houwing Startblok J7
2 Jente Van Waarden De Schalmei J7
3 Tim Klein De Toekan J7
4 Xander Post De Akker J7
5 Nathan Kusters De Toekan J7
6 Lars Kleinendorst de Trede J7
7 Merijn Darwinkel De Riemsloot J7
8 Tygo Bos De Tjongeling J7
9 Allard Bos K.J.Dijkstraschool J7
10 Andries de Haan De Akker J7
11 Rimmer Dijkstra De Tjongeling J7
12 Sven Duursma De Mandenbrink J7
13 David Nijboer De Tjongeling J7
14 Amaru de Jong De Mandenbrink J7
15 Björn Sloot De Stelling J7
Naam School Categorie
1 Mare Menger De Tjongeling M8
2 Gertine Kraak De Tjongeling M8
3 Femke van Hunen Peggebult M8
4 Roos Marije Hoogeveen De Riemsloot M8
5 Maaike Jonker De Schalmei M8
6 Nina van Veen De Toekan M8
7 Madelon Kram De Toekan M8
8 Naomi de Jong De Stelling M8
9 Lincy de Boer Buttinga M8
10 Marit Veenstra In de Kring M8
Naam School Categorie
1 Sven Bouland Buttinga J8
2 Tim Benedictus De Boekhorst J8
3 Stef Kingma De Mandenbrink J8
4 Maickel Demian Mozes Buttinga J8
5 Devon Bezema De Boekhorst J8
6 Arjen v/d Wolfshaar De Stelling J8
7 Seles de Jong De Tjongeling J8
8 Jamie de Boer Buttinga J8
9 Wouter Booy De Tjongeling J8
10 Tristan Zwart De Riemsloot J8
11 Bareld van de Wijk Kampingerhof J8
free joomla templatesjoomla templates
2019  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving