• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
Plaats Afstand   Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid   Tempo  
Sylvestercross Soest maandag 31-12-2018
25 6 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Dsen 00:23:23 15,40 km/u 03:53 min/km
12 3,2 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Sprintcross 00:15:03 12,76 km/u 04:42 min/km
                       
Oliebollenloop Gorredijk maandag 31-12-2018
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:35:50 16,74 km/u 03:35 min/km
51 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:39:07 15,34 km/u 03:54 min/km
98 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:42:24 14,15 km/u 04:14 min/km
116 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:43:04 13,93 km/u 04:18 min/km
162 10 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 00:45:28 13,20 km/u 04:32 min/km
195 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:47:03 12,75 km/u 04:42 min/km
47 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:50:12 11,95 km/u 05:01 min/km
264 10 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus Heren 00:50:22 11,91 km/u 05:02 min/km
301 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:51:31 11,65 km/u 05:09 min/km
59 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Dames 00:52:00 11,54 km/u 05:12 min/km
327 10 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus Heren 00:52:35 11,41 km/u 05:15 min/km
88 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 00:53:56 11,12 km/u 05:23 min/km
101 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:54:37 10,99 km/u 05:27 min/km
184 10 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dames 00:59:34 10,07 km/u 05:57 min/km
186 10 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Dames 00:59:34 10,07 km/u 05:57 min/km
187 10 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Dames 00:59:36 10,07 km/u 05:57 min/km
227 10 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus Dames 01:04:32 9,28 km/u 06:27 min/km
451 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:04:38 9,28 km/u 06:27 min/km
272 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:20:16 7,48 km/u 08:01 min/km
5 6,44 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:23:03 16,76 km/u 03:34 min/km
3 6,44 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:25:53 14,93 km/u 04:01 min/km
32 6,44 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Heren 00:27:38 13,98 km/u 04:17 min/km
67 6,44 km Thomas Smeman 2004 LSV Invictus Heren 00:30:01 12,87 km/u 04:39 min/km
93 6,44 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Heren 00:31:51 12,13 km/u 04:56 min/km
99 6,44 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 00:36:50 10,49 km/u 05:43 min/km
124 6,44 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus Dames 00:38:00 10,17 km/u 05:54 min/km
125 6,44 km Susan de Haan 1984 LSV Invictus Dames 00:38:02 10,16 km/u 05:54 min/km
165 6,44 km Stieneke de Jong 1982 LSV Invictus Dames 00:40:09 9,62 km/u 06:14 min/km
210 6,44 km Bertha Postma 1964 LSV Invictus Dames 00:41:51 9,23 km/u 06:29 min/km
                       
Sallands Crosscircuit Hoonhorst zondag 29-12-2018
2 10,4 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:41:00 15,22 km/u 03:56 min/km
                       
Oudejaarsloop Marrum zaterdag 29-12-2018
114 10,2 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Heren 01:06:43 9,17 km/u 06:32 min/km
                       
Adventurerun Ameland zondag 16-12-2018
5 21 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:24:06 14,98 km/u 04:00 min/km
4 21 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:27:07 14,46 km/u 04:08 min/km
119 21 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D45 02:21:26 8,91 km/u 06:44 min/km
35 10 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 00:59:15 10,13 km/u 05:55 min/km
233 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:10:12 8,55 km/u 07:01 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Sprintcross 00:21:29 13,96 km/u 04:17 min/km
                       
Winterloop Veenhuizen zaterdag 15-12-2018
21 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:48:36 12,35 km/u 04:51 min/km
38 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:58:09 10,32 km/u 05:48 min/km
57 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:07:17 8,92 km/u 06:43 min/km
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:20:09 14,89 km/u 04:01 min/km
3 3 km Koen van Daatselaar   Oosterwolde Recreant 00:15:31 11,60 km/u 05:10 min/km
4 3 km Hanneke van Daatselaar 1979 LSV Invictus Recreant 00:15:32 11,59 km/u 05:10 min/km
7 3 km Jappie Doller 1965 SV Friesland Recreant 00:16:29 10,92 km/u 05:29 min/km
20 3 km Lisa van Daatselaar   Oosterwolde Recreant 00:23:15 7,74 km/u 07:45 min/km
                       
Cees Clement Cross Sneek zondag 09-12-2018
1 2 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:08:49 13,61 km/u 04:24 min/km
                       
Honolulu marathon zondag 09-12-2018
52 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D60 05:04:40 8,31 km/u 07:13 min/km
144 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 05:19:05 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Kalākaua Merrie MILE zaterdag 08-12-2018
8 1,61 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D60 00:08:57 10,79 km/u 05:33 min/km
8 1,61 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 00:08:57 10,79 km/u 05:33 min/km
                       
Boscross Diever zaterdag 08-12-2018
10 31,7 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 03:04:47 10,29 km/u 05:49 min/km
1 21,1 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus Recreant 01:28:12 14,35 km/u 04:10 min/km
39 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 02:04:29 10,17 km/u 05:53 min/km
4 10,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:48:43 12,93 km/u 04:38 min/km
18 10,5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:56:02 11,24 km/u 05:20 min/km
21 10,5 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Recreant 00:57:02 11,05 km/u 05:25 min/km
22 10,5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:57:02 11,05 km/u 05:25 min/km
27 10,5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:58:43 10,73 km/u 05:35 min/km
30 10,5 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Recreant 00:59:39 10,56 km/u 05:40 min/km
53 10,5 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Recreant 01:04:05 9,83 km/u 06:06 min/km
54 10,5 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Recreant 01:04:12 9,81 km/u 06:06 min/km
62 10,5 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 01:06:48 9,43 km/u 06:21 min/km
69 10,5 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Recreant 01:10:34 8,93 km/u 06:43 min/km
70 10,5 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Recreant 01:10:34 8,93 km/u 06:43 min/km
91 10,5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:17:42 8,11 km/u 07:24 min/km
                       
Mildamcross Mildam zaterdag 01-12-2018
76 10 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus Heren 00:54:18 11,05 km/u 05:25 min/km
                       
Nienoordcross Leek zaterdag 01-12-2018
4 7,5 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus Heren 00:28:57 15,54 km/u 03:51 min/km
6 7,5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:30:00 15,00 km/u 04:00 min/km
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:18:27 16,26 km/u 03:41 min/km
                       
Boomkroonpad cross Drouwen zondag 25-11-2018
2 9,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:39:40 14,22 km/u 04:13 min/km
                       
Warandaloop Breda zondag 25-11-2018
24 3,8 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:15:41 14,54 km/u 04:07 min/km
                       
Schloss Marienburg Marathon Nordstemmen-Adensen(D) zaterdag 24-11-2018
3 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D60 05:16:56 7,99 km/u 07:30 min/km
2 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 05:29:30 7,68 km/u 07:48 min/km
                       
Herfstcross Norg zaterdag 24-11-2018
5 9 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:37:09 14,54 km/u 04:07 min/km
8 9 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:38:30 14,03 km/u 04:16 min/km
13 9 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:19 13,39 km/u 04:28 min/km
24 9 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:42:23 12,74 km/u 04:42 min/km
31 9 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:44:55 12,02 km/u 04:59 min/km
32 9 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:45:27 11,88 km/u 05:03 min/km
5 9 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:47:49 11,29 km/u 05:18 min/km
8 9 km Jelle Wijma 1951 LSV Invictus H60 00:49:18 10,95 km/u 05:28 min/km
6 9 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:49:55 10,82 km/u 05:32 min/km
6 9 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus D50 00:50:01 10,80 km/u 05:33 min/km
38 9 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus H50 00:50:01 10,80 km/u 05:33 min/km
3 3 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus Heren 00:10:40 16,88 km/u 03:33 min/km
8 3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:10:58 16,41 km/u 03:39 min/km
1 6 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Canicross 00:24:33 14,66 km/u 04:05 min/km
2 6 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:24:58 14,42 km/u 04:09 min/km
                       
Zevenheuvelenloop Nijmegen zondag 19-11-2018
20 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:54:44 16,44 km/u 03:38 min/km
319 15 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 01:24:34 10,64 km/u 05:38 min/km
191 15 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D55 01:27:42 10,26 km/u 05:50 min/km
527 15 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D50 01:37:37 9,22 km/u 06:30 min/km
369 15 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H65 01:42:37 8,77 km/u 06:50 min/km
                       
Baggelhuizercross Assen zondag 19-11-2018
11 8,6 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:36:28 14,15 km/u 04:14 min/km
1 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:25:37 14,99 km/u 04:00 min/km
                       
Zwartedennencross Staphorst zaterdag 17-11-2018
1 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:38:56 15,41 km/u 03:53 min/km
                       
RFR Holtingerveld zaterdag 17-11-2018
12 15 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Recreant 01:23:25 10,79 km/u 05:33 min/km
63 15 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Recreant 01:36:08 9,36 km/u 06:24 min/km
64 15 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 01:36:08 9,36 km/u 06:24 min/km
97 15 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 01:42:26 8,79 km/u 06:49 min/km
                       
Schoonhovencross Hollandscheveld zaterdag 10-11-2018
3 3 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Dsen 00:15:50 11,37 km/u 05:16 min/km
                       
Berenloop Terschelling zondag 04-11-2018
2 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:43:32 8,93 km/u 06:43 min/km
3 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:17:48 16,27 km/u 03:41 min/km
7 21,1 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 01:19:40 15,89 km/u 03:46 min/km
8 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:23:43 15,12 km/u 03:58 min/km
8 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:27:48 14,42 km/u 04:09 min/km
9 21,1 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 01:31:22 13,86 km/u 04:19 min/km
10 21,1 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 01:33:34 13,53 km/u 04:26 min/km
13 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:34:07 13,45 km/u 04:27 min/km
12 21,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 01:34:56 13,34 km/u 04:29 min/km
28 21,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:41:47 12,44 km/u 04:49 min/km
8 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50Rec 01:45:49 11,96 km/u 05:00 min/km
8 21,1 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50Rec 01:46:56 11,84 km/u 05:04 min/km
3 21,1 km Jurjen Wijma 1974 LSV Invictus H40Rec 01:48:09 11,71 km/u 05:07 min/km
14 21,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 01:48:52 11,63 km/u 05:09 min/km
9 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D45Rec 01:49:06 11,60 km/u 05:10 min/km
14 21,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D35Rec 01:50:26 11,46 km/u 05:14 min/km
9 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60Rec 01:50:44 11,43 km/u 05:14 min/km
7 21,1 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus H40Rec 01:51:24 11,36 km/u 05:16 min/km
14 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HsenRec 01:52:53 11,22 km/u 05:21 min/km
10 21,1 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus D35Rec 01:54:04 11,10 km/u 05:24 min/km
3 21,1 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus D35Rec 01:54:55 11,02 km/u 05:26 min/km
12 21,1 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H60Rec 01:58:10 10,71 km/u 05:36 min/km
12 21,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55Rec 02:00:18 10,52 km/u 05:42 min/km
13 21,1 km Jouk Dijkstra 1956 LSV Invictus D55Rec 02:05:09 10,12 km/u 05:55 min/km
7 21,1 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35Rec 02:05:40 10,07 km/u 05:57 min/km
28 21,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D55Rec 02:07:16 9,95 km/u 06:01 min/km
14 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55Rec 02:07:30 9,93 km/u 06:02 min/km
8 21,1 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus D35Rec 02:09:14 9,80 km/u 06:07 min/km
8 21,1 km Martha Klarenbeek 1980 LSV Invictus D35Rec 02:09:21 9,79 km/u 06:07 min/km
13 21,1 km Kees van der Graaf 1956 LSV Invictus H60Rec 02:12:44 9,54 km/u 06:17 min/km
135 21,1 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55Rec 02:15:38 9,33 km/u 06:25 min/km
10 21,1 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus D45Rec 02:22:01 8,91 km/u 06:43 min/km
28 21,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60Rec 02:26:08 8,66 km/u 06:55 min/km
14 21,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55Rec 02:26:08 8,66 km/u 06:55 min/km
15 21,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H60Rec 02:27:39 8,57 km/u 06:59 min/km
                       
Kleintje Berenloop Terschelling zaterdag 03-11-2018
7 10 km Jelle Wijma 1951 LSV Invictus H60 00:51:43 11,60 km/u 05:10 min/km
24 5 km Stefan Wijma 2002 LSV Invictus HSen 00:23:24 12,82 km/u 04:40 min/km
21 5 km Stieneke de Jong 1982 LSV Invictus D35 00:29:16 10,25 km/u 05:51 min/km
20 5 km Lisette Wijma 1976 LSV Invictus D35 00:29:41 10,11 km/u 05:56 min/km
3 5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:28:45 10,43 km/u 05:45 min/km
4 5 km Albertha Zwaagstra 1960 LSV Invictus D55 00:29:46 10,08 km/u 05:57 min/km
7 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 00:29:46 10,08 km/u 05:57 min/km
19 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:31:31 9,52 km/u 06:18 min/km
11 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55 00:31:32 9,51 km/u 06:18 min/km
                       
Halloween Marathon Schipborg woensdag 31-10-2018
3 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dsen 05:14:42 8,05 km/u 07:27 min/km
                       
Boerbosloop Rolde zaterdag 27-10-2018
2 8,7 km Marijke Vreugdenhil 1983 LSV Invictus Dsen 00:41:01 12,73 km/u 04:42 min/km
                       
AVD Cross Dwingeloo zaterdag 27-10-2018
1 8 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:33:31 14,32 km/u 04:11 min/km
4 8 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:38:20 12,52 km/u 04:47 min/km
6 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunA 00:21:42 13,82 km/u 04:20 min/km
2 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunA 00:19:02 12,61 km/u 04:45 min/km
3 3 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:15:27 11,65 km/u 05:09 min/km
                       
Dwingelderveldloop Dwingeloo zaterdag 27-10-2018
2 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 01:26:46 14,59 km/u 04:06 min/km
3 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:46:45 11,86 km/u 05:03 min/km
7 21,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 03:10:06 6,66 km/u 09:00 min/km
8 15 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Heren 01:10:06 12,84 km/u 04:40 min/km
8 15 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 01:13:27 12,25 km/u 04:53 min/km
9 15 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus Dames 01:18:04 11,53 km/u 05:12 min/km
10 15 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Dames 01:20:09 11,23 km/u 05:20 min/km
12 15 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:26:53 10,36 km/u 05:47 min/km
13 15 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:44:52 8,58 km/u 06:59 min/km
28 7,5 km Lenze Klein 1965 LSV Invictus Heren 00:39:14 11,47 km/u 05:13 min/km
14 7,5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:41:51 10,75 km/u 05:34 min/km
14 7,5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 00:46:01 9,78 km/u 06:08 min/km
15 7,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:30:44 14,64 km/u 04:05 min/km
                       
EWE Marathon Oldenburg zondag 21-10-2018
3 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D60 04:54:45 8,59 km/u 06:59 min/km
6 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 05:09:25 8,18 km/u 07:19 min/km
                       
Marathon Amsterdam zondag 21-10-2018
300 42,2 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 04:29:05 9,41 km/u 06:22 min/km
                       
Kompanijeloop Jubbega zondag 21-10-2018
2 15 km Cor Ton 1962 LSV Invictus Heren 01:01:46 14,57 km/u 04:07 min/km
3 15 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 01:05:32 13,73 km/u 04:22 min/km
7 15 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 01:10:40 12,74 km/u 04:42 min/km
8 15 km Andre de Vries 1970 LSV Invictus Heren 01:14:18 12,11 km/u 04:57 min/km
9 15 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus Heren 01:16:34 11,75 km/u 05:06 min/km
10 15 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 01:16:35 11,75 km/u 05:06 min/km
12 15 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus Heren 01:20:30 11,18 km/u 05:22 min/km
13 15 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 01:20:30 11,18 km/u 05:22 min/km
14 15 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 01:20:30 11,18 km/u 05:22 min/km
15 15 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus Heren 01:21:15 11,08 km/u 05:25 min/km
2 15 km Engelien Ezendam 1970 LSV Invictus Dames 01:21:16 11,07 km/u 05:25 min/km
                       
Teutoburgerwaldlauf Lengerich (D) zaterdag 20-10-2018
3 29 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 02:21:49 12,27 km/u 04:53 min/km
6 12,2 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:17:19 9,47 km/u 06:20 min/km
                       
Gaasterlandtrail Harich zaterdag 20-10-2018
26 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 01:04:35 9,29 km/u 06:27 min/km
52 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 01:09:23 8,65 km/u 06:56 min/km
76 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 01:15:31 7,95 km/u 07:33 min/km
                       
Boszichtrun Beilen zaterdag 20-10-2018
5 16,1 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Heren 01:14:05 13,04 km/u 04:36 min/km
11 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:16:31 12,62 km/u 04:45 min/km
3 16,1 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Dames 01:25:53 11,25 km/u 05:20 min/km
17 10 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dames 01:01:21 9,78 km/u 06:08 min/km
8 5 km Thomas Smeman 2004 LSV Invictus Heren 00:21:23 14,03 km/u 04:16 min/km
                       
4 mijl Groningen zondag 14-10-2018
25 6,44 km Alle Hoekstra 1988 LSV Invictus HSen 00:24:22 15,86 km/u 03:47 min/km
311 6,44 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H55 00:27:07 14,25 km/u 04:12 min/km
383 6,44 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 00:28:49 13,41 km/u 04:28 min/km
678 6,44 km Jan Melles 1944 LSV Invictus H65 00:29:54 12,92 km/u 04:38 min/km
2270 6,44 km Elly Melles 1947 LSV Invictus D65 00:34:22 11,24 km/u 05:20 min/km
3611 6,44 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:37:10 10,40 km/u 05:46 min/km
4462 6,44 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dsen 00:38:52 9,94 km/u 06:02 min/km
5804 6,44 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H65 00:41:51 9,23 km/u 06:29 min/km
                       
Oriënteringsloop Appelscha zondag 14-10-2018
1 14 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H45 01:08:39 12,24 km/u 04:54 min/km
1 18 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dsen 03:03:03 5,90 km/u 10:10 min/km
1 18 km Rink Post 1956 LSV Invictus HSen 03:03:03 5,90 km/u 10:10 min/km
2 12 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Dsen 02:13:41 5,39 km/u 11:08 min/km
                       
Zuidlaardermarktloop Zuidlaren zaterdag 13-10-2018
18 5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dsen 00:26:16 11,42 km/u 05:15 min/km
43 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dsen 00:28:50 10,40 km/u 05:46 min/km
                       
Singelloop Breda zondag 07-10-2018
11 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:17:45 16,28 km/u 03:41 min/km
                       
Bikkelloop Zuidwolde zondag 07-10-2018
7 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:31 14,81 km/u 04:03 min/km
2 5 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:17:05 17,56 km/u 03:25 min/km
15 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:17:49 16,84 km/u 03:33 min/km
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:19:44 15,20 km/u 03:56 min/km
                       
Rondje Lindewijk Wolvega zaterdag 06-10-2018
1 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:17:41 12,44 km/u 04:49 min/km
3 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 01:20:50 11,95 km/u 05:01 min/km
15 16,1 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 01:24:05 11,49 km/u 05:13 min/km
3 16,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:41:10 9,55 km/u 06:17 min/km
5 16,1 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:58:14 8,17 km/u 07:20 min/km
18 8 km Marijke Vreugdenhil 1983 LSV Invictus Dames 00:36:56 13,00 km/u 04:37 min/km
25 8 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:40:20 11,90 km/u 05:02 min/km
12 1 km Isa Huft 2009 LSV Invictus Kidsrun 00:04:44 12,68 km/u 04:44 min/km
8 0,5 km Noor Huft     Kabouterrun 00:02:44 10,98 km/u 05:28 min/km
                       
Walk en Run IJlst zaterdag 06-10-2018
1 7,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:31:24 14,33 km/u 04:11 min/km
                       
Westerkwartier Marathon Leek zaterdag 06-10-2018
11 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D50 05:13:05 8,09 km/u 07:25 min/km
                       
Bargerveentrail Weiteveen zondag 30-09-2018
666 23,2 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 02:09:36 10,74 km/u 05:35 min/km
666 16 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:53:31 8,46 km/u 07:05 min/km
                       
KerkvoorNu Loop Duiven zaterdag 29-09-2018
2 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 04:56:32 8,54 km/u 07:01 min/km
                       
Herfstloop Veenhuizen zaterdag 29-09-2018
14 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 00:50:38 11,85 km/u 05:03 min/km
17 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:50:40 11,84 km/u 05:04 min/km
18 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:52:43 11,38 km/u 05:16 min/km
20 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Recreant 00:53:45 11,16 km/u 05:22 min/km
22 10 km Elmar Algra 1973 LSV Invictus Recreant 00:54:44 10,96 km/u 05:28 min/km
7 5 km Mark Algra 2003 LSV Invictus Recreant 00:25:41 11,68 km/u 05:08 min/km
8 5 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Recreant 00:29:49 10,06 km/u 05:57 min/km
24 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:35:13 8,52 km/u 07:02 min/km
4 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:27:34 10,88 km/u 05:30 min/km
4 3 km Koen van Daatselaar   Oosterwolde Recreant 00:18:23 9,79 km/u 06:07 min/km
5 3 km Hanneke van Daatselaar 1979 LSV Invictus Recreant 00:18:29 9,74 km/u 06:09 min/km
11 3 km Lisa van Daatselaar   Oosterwolde Recreant 00:21:04 8,54 km/u 07:01 min/km
                       
Dam-tot-Damloop zondag 23-09-2018
1402 5 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Drec 01:31:36 3,28 km/u 18:19 min/km
                       
Flinten Marathon Borger zondag 23-09-2018
2 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:09:38 8,18 km/u 07:20 min/km
2 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 05:09:38 8,18 km/u 07:20 min/km
                       
Klenckeloop Oosterhesselen zaterdag 15-09-2018
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:17:23 17,26 km/u 03:28 min/km
3 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:17:41 16,97 km/u 03:32 min/km
                       
10 van Boksum zaterdag 15-09-2018
2 5 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus Heren 00:18:02 16,64 km/u 03:36 min/km
                       
4 mijl van Assen zaterdag 15-09-2018
28 6,44 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:32:29 11,90 km/u 05:02 min/km
48 6,44 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dames 00:34:20 11,25 km/u 05:19 min/km
71 6,44 km Lenie Wilms 1967 LSV Invictus Dames 00:36:10 10,68 km/u 05:36 min/km
                       
Lop Wah Los Laren Zondag 09-09-2018
7 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus Heren 00:41:17 14,53 km/u 04:07 min/km
                       
Loop Fiets Proef Marathon Westerbork zaterdag 08-09-2018
99 42 km Febijan van Veen 1977 LSV Invictus Recreant 05:00:00 8,40 km/u 07:08 min/km
99 42 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Recreant 05:00:00 8,40 km/u 07:08 min/km
99 42 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Recreant 05:00:00 8,40 km/u 07:08 min/km
99 42 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 05:00:00 8,40 km/u 07:08 min/km
99 42 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 05:00:00 8,40 km/u 07:08 min/km
99 21 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus Recreant 03:00:00 7,00 km/u 08:34 min/km
                       
Run Woodstock, Pickney, Michigan US zaterdag 08-09-2018
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:40:29 9,03 km/u 06:38 min/km
2 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 04:44:06 8,91 km/u 06:43 min/km
                       
Funky Bus Run, Pickney, Michigan US vrijdag 07-09-2018
1 5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:31:16 9,59 km/u 06:15 min/km
2 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 00:31:16 9,59 km/u 06:15 min/km
                       
Wisenttrail Apeldoorn zondag 02-09-2018
93 19 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:19:01 8,20 km/u 07:19 min/km
113 19 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 02:26:11 7,80 km/u 07:41 min/km
                       
RCN de Roggebergloop Appelscha zaterdag 01-09-2018
4 21 km Febijan van Veen 1977 LSV Invictus H40 01:54:44 10,98 km/u 05:27 min/km
13 21 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D40 01:55:11 10,94 km/u 05:29 min/km
11 21 km Erik Groot 1966 LSV Invictus H50 01:55:19 10,93 km/u 05:29 min/km
13 21 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H60 01:55:59 10,86 km/u 05:31 min/km
8 21 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:56:15 10,84 km/u 05:32 min/km
19 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:56 15,41 km/u 03:53 min/km
8 10 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:39:48 15,08 km/u 03:58 min/km
19 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:33 14,80 km/u 04:03 min/km
13 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:41:21 14,51 km/u 04:08 min/km
13 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H60 00:43:28 13,80 km/u 04:20 min/km
8 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 00:43:59 13,64 km/u 04:23 min/km
19 10 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:45:20 13,24 km/u 04:32 min/km
8 10 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus H40 00:48:34 12,35 km/u 04:51 min/km
19 10 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 00:49:34 12,10 km/u 04:57 min/km
13 10 km Alexandra Comsa 1986 LSV Invictus Dsen 00:50:18 11,93 km/u 05:01 min/km
13 10 km Jelle Wijma 1951 LSV Invictus H60 00:50:42 11,83 km/u 05:04 min/km
8 10 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus Dsen 00:51:51 11,57 km/u 05:11 min/km
19 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus D40 00:52:15 11,48 km/u 05:13 min/km
8 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:52:29 11,43 km/u 05:14 min/km
19 10 km Johanna Krol 1966 LSV Invictus D40 00:53:11 11,28 km/u 05:19 min/km
13 10 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H60 00:53:27 11,23 km/u 05:20 min/km
13 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:53:57 11,12 km/u 05:23 min/km
8 10 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D40 00:54:57 10,92 km/u 05:29 min/km
19 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D40 00:57:11 10,49 km/u 05:43 min/km
8 10 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dsen 00:57:41 10,40 km/u 05:46 min/km
13 10 km Martha Klarenbeek 1980 LSV Invictus Dsen 00:59:40 10,06 km/u 05:58 min/km
8 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D40 00:59:59 10,00 km/u 05:59 min/km
19 10 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D40 01:00:36 9,90 km/u 06:03 min/km
8 10 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dsen 01:00:53 9,85 km/u 06:05 min/km
19 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D40 01:01:02 9,83 km/u 06:06 min/km
8 10 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D40 01:01:06 9,82 km/u 06:06 min/km
19 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D40 01:02:14 9,64 km/u 06:13 min/km
8 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus D40 01:07:26 8,90 km/u 06:44 min/km
19 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde H60 01:09:39 8,61 km/u 06:57 min/km
8 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D40 01:22:42 7,26 km/u 08:16 min/km
19 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:17:59 16,68 km/u 03:35 min/km
19 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Heren 00:19:47 15,16 km/u 03:57 min/km
8 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:20:55 14,34 km/u 04:11 min/km
19 5 km Fabian Tros 2002 LSV Invictus Jongens 00:21:31 13,94 km/u 04:18 min/km
8 5 km Mark Algra 2003 LSV Invictus Jongens 00:22:26 13,37 km/u 04:29 min/km
19 5 km Sebastién Roebersen 2003 LSV Invictus Jongens 00:23:39 12,68 km/u 04:43 min/km
8 5 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus Dames 00:25:59 11,55 km/u 05:11 min/km
19 5 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dames 00:29:38 10,12 km/u 05:55 min/km
19 5 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 00:29:56 10,02 km/u 05:59 min/km
19 5 km Immie vd Wal-Schippers 1953 LSV Invictus Dames 00:31:10 9,63 km/u 06:14 min/km
8 5 km Stieneke de Jong 1982 LSV Invictus Dames 00:32:09 9,33 km/u 06:25 min/km
50 5 km Albertha Zwaagstra 1960 LSV Invictus Dames 00:44:50 6,69 km/u 08:58 min/km
                       
Proostmeerloop Wagenborgen zaterdag 01-09-2018
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:36:34 16,41 km/u 03:39 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 28-08-2018
4 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:43:55 13,66 km/u 04:23 min/km
13 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Recreant 00:51:56 11,55 km/u 05:11 min/km
8 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:20:27 14,67 km/u 04:05 min/km
19 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:22:57 13,07 km/u 04:35 min/km
50 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:30:15 9,92 km/u 06:03 min/km
                       
Bommen Berendloop Groningen zondag 26-08-2018
15 21,1 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Dames 02:02:48 10,31 km/u 05:49 min/km
                       
Monnikentocht Ter Apel zaterdag 25-08-2018
10 43 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 05:25:00 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Raventrail Vledderveen zaterdag 25-08-2018
18 30 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 03:00:36 9,97 km/u 06:01 min/km
11 15 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus Recreant 01:15:50 11,87 km/u 05:03 min/km
37 15 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Recreant 01:35:47 9,40 km/u 06:23 min/km
86 15 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:59:11 7,55 km/u 07:56 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 21-08-2018
20 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:54:21 11,04 km/u 05:26 min/km
7 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:19:28 30,82 km/u 01:56 min/km
15 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:22:06 13,57 km/u 04:25 min/km
2 2,5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Recreant 00:08:19 18,04 km/u 03:19 min/km
                       
Ermeloop Ermelo zaterdag 18-08-2018
4 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:22 16,50 km/u 03:38 min/km
                       
5e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 18-08-2018
2 20,6 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 01:42:25 12,07 km/u 04:58 min/km
1 18,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 02:06:54 8,65 km/u 06:56 min/km
5 16,4 km Jan Post 1967 Smilde H50 01:28:43 11,09 km/u 05:24 min/km
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:44:54 13,76 km/u 04:21 min/km
3 10,3 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:45:57 13,45 km/u 04:27 min/km
1 10,3 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus D35 00:52:37 11,75 km/u 05:06 min/km
2 10,3 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:52:37 11,75 km/u 05:06 min/km
2 10,3 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:56:08 11,01 km/u 05:26 min/km
4 10,3 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D55 01:04:40 9,56 km/u 06:16 min/km
3 8,2 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:37:26 13,14 km/u 04:33 min/km
1 8,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:47:48 10,29 km/u 05:49 min/km
1 8,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:51:08 9,62 km/u 06:14 min/km
3 8,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 00:51:58 9,47 km/u 06:20 min/km
2 6,4 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H60 00:26:12 14,66 km/u 04:05 min/km
4 6,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:31:23 12,24 km/u 04:54 min/km
1 3,2 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:10:43 17,92 km/u 03:20 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 14-08-2018
17 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:48:15 12,44 km/u 04:49 min/km
7 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:20:54 14,35 km/u 04:10 min/km
13 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:52 13,72 km/u 04:22 min/km
                       
Ermeloop Ermelo zaterdag 18-08-2018
4 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:22 16,50 km/u 03:38 min/km
                       
4e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 11-08-2018
3 10,3 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:43:15 14,29 km/u 04:11 min/km
6 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:45:05 13,71 km/u 04:22 min/km
1 10,3 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:55:14 11,19 km/u 05:21 min/km
1 10,3 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:55:14 11,19 km/u 05:21 min/km
2 10,3 km Reina Hes 1957 LSV Invictus D60 01:01:38 10,03 km/u 05:59 min/km
3 10,3 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 01:05:31 9,43 km/u 06:21 min/km
1 6,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:36:47 10,11 km/u 05:55 min/km
1 6,2 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:37:41 9,87 km/u 06:04 min/km
2 6,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 00:38:49 9,58 km/u 06:15 min/km
1 3,1 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:10:43 17,36 km/u 03:27 min/km
                       
De 7 van Zevenhuizen vrijdag 10-08-2018
1 7 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:24:55 16,86 km/u 03:33 min/km
21 7 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H45 00:31:01 13,54 km/u 04:25 min/km
7 7 km Gea Boerma 1993 LSV Invictus Dsen 00:33:01 12,72 km/u 04:43 min/km
7 7 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D45 00:34:11 12,29 km/u 04:53 min/km
59 7 km Jos van den Nieuwenhof 1948 LSV Invictus H45 00:36:32 11,50 km/u 05:13 min/km
62 7 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H45 00:37:13 11,29 km/u 05:19 min/km
22 7 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dsen 00:38:58 10,78 km/u 05:34 min/km
27 7 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dsen 00:40:49 10,29 km/u 05:49 min/km
22 7 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D45 00:42:11 9,96 km/u 06:01 min/km
                       
3e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 04-08-2018
1 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus H50 01:55:53 10,67 km/u 05:37 min/km
5 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:56:04 10,65 km/u 05:38 min/km
1 16,4 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dsen 01:30:18 10,90 km/u 05:30 min/km
3 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:31:50 10,72 km/u 05:35 min/km
1 10,3 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:38:49 15,92 km/u 03:46 min/km
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:55 15,10 km/u 03:58 min/km
7 10,3 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:49:14 12,55 km/u 04:46 min/km
7 10,3 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:50:41 12,19 km/u 04:55 min/km
2 6 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:38:00 9,47 km/u 06:20 min/km
                       
Trackmeeting Utrecht vrijdag 03-08-2018
4 3 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Dsen 00:09:44 18,50 km/u 03:14 min/km
4 3 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:11:38 15,47 km/u 03:52 min/km
2 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunA 00:05:04 17,79 km/u 03:22 min/km
                       
Zee van Tijdloop Julianadorp 01-08-2018
2 6 km Gea Boerma 1993 LSV Invictus Dames 00:29:47 12,09 km/u 04:57 min/km
                       
2e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 28-07-2018
1 10,3 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:38:16 16,15 km/u 03:42 min/km
1 10,3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:40:52 15,12 km/u 03:58 min/km
3 10,3 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:51:10 12,08 km/u 04:58 min/km
3 10,3 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 00:51:10 12,08 km/u 04:58 min/km
1 10,3 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus D40 00:56:15 10,99 km/u 05:27 min/km
2 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:25:32 7,23 km/u 08:18 min/km
                       
Snikkerun Haulerwijk zaterdag 21-07-2018
17 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:39:12 15,31 km/u 03:55 min/km
18 10 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus Recreant 00:55:47 10,76 km/u 05:34 min/km
18 5 km Nancy Brandsma 1983 LSV Invictus Recreant 00:28:11 10,64 km/u 05:38 min/km
1 5 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Recreant 00:28:42 10,45 km/u 05:44 min/km
                       
Halve marathon Smilde zaterdag 14-07-2018
7 10 km Jan Post 1967 Smilde H50 00:54:28 11,02 km/u 05:26 min/km
3 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:57:34 10,42 km/u 05:45 min/km
3 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:22:32 7,27 km/u 08:15 min/km
4 6,44 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dsen 00:35:21 10,93 km/u 05:29 min/km
                       
De andere zes uur van Deventer zaterdag 07-07-2018
3 58,5 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Heren 06:00:00 9,75 km/u 06:09 min/km
                       
Omloop Grolloo zaterdag 07-07-2018
4 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:39:14 15,29 km/u 03:55 min/km
1 6,44 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:23:11 16,67 km/u 03:36 min/km
                       
Olde Wierdenloop Opende Zaterdag 07-07-2018
2 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:55:17 10,85 km/u 05:31 min/km
6 6 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dames 00:35:05 10,26 km/u 05:50 min/km
                       
Ronde van de Blesse vrijdag 06-07-2018
19 16,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 01:20:46 11,96 km/u 05:01 min/km
27 16,1 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus Recreant 01:28:30 10,92 km/u 05:29 min/km
43 16,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:43:55 9,30 km/u 06:27 min/km
19 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:50:14 11,94 km/u 05:01 min/km
33 10 km Alexandra Comsa 1986 LSV Invictus Recreant 00:54:48 10,95 km/u 05:28 min/km
41 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Recreant 00:56:33 10,61 km/u 05:39 min/km
49 10 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Recreant 00:57:05 10,51 km/u 05:42 min/km
73 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Recreant 01:02:50 9,55 km/u 06:17 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 03-07-2018
6 5 km Frank Driessen 1993 LSV Invictus Recreant 00:21:12 14,15 km/u 04:14 min/km
9 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:21:22 14,04 km/u 04:16 min/km
12 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:22:37 13,26 km/u 04:31 min/km
23 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:24:22 12,31 km/u 04:52 min/km
                       
Stadsloop Appingedam zaterdag 30-06-2018
5 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:37 16,39 km/u 03:39 min/km
1 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:16:59 17,66 km/u 03:23 min/km
                       
Loopavond AV De Gemzen dinsdag 26-06-2018
13 3 km Cor Ton 1962 LSV Invictus HSen 00:11:45 15,32 km/u 03:55 min/km
2 1 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Dsen 00:03:23 17,73 km/u 03:23 min/km
                       
Mar-athon Sneek zaterdag 23-06-2018
8 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:32:13 13,73 km/u 04:22 min/km
158 21,1 km Frans Hamstra 1969 LSV Invictus H40 01:56:33 10,86 km/u 05:31 min/km
42 21,1 km Lenie Wilms 1967 LSV Invictus D50 02:07:46 9,91 km/u 06:03 min/km
140 21,1 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dsen 02:08:22 9,86 km/u 06:05 min/km
2 7,5 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D40 00:45:20 9,93 km/u 06:02 min/km
                       
Hill Climb Odoorn donderdag 21-06-2018
1 0,5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Heren 00:01:23 21,69 km/u 02:46 min/km
2 0,5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:01:27 20,69 km/u 02:54 min/km
3 0,5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:01:27 20,69 km/u 02:54 min/km
5 0,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:01:33 19,35 km/u 03:06 min/km
                       
Midsummer Nightrun Odoorn donderdag 21-06-2018
2 5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 00:23:56 12,53 km/u 04:47 min/km
4 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Heren 00:19:15 15,58 km/u 03:51 min/km
                       
Veluwezoomtrail Dieren zondag 17-06-2018
50 15 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 01:31:09 9,87 km/u 06:04 min/km
65 15 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 01:39:28 9,05 km/u 06:37 min/km
                       
Veluwezoomtrail Dieren zaterdag 16-06-2018
19 11 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 01:12:03 9,16 km/u 06:33 min/km
60 11 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 01:21:46 8,07 km/u 07:26 min/km
46 20 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:34:23 7,77 km/u 07:43 min/km
52 20 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 02:45:00 7,27 km/u 08:15 min/km
                       
Pipegaelloop Hoornsterzwaag zaterdag 16-06-2018
7 15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 01:15:10 11,97 km/u 05:00 min/km
2 15 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:19:21 11,34 km/u 05:17 min/km
6 15 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Dames 01:33:13 9,65 km/u 06:12 min/km
8 15 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:49:14 8,24 km/u 07:16 min/km
7 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:42:04 14,26 km/u 04:12 min/km
12 10 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dames 01:04:51 9,25 km/u 06:29 min/km
                       
Xrun Harkstede donderdag 14-06-2018
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:30 17,14 km/u 03:30 min/km
3 5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Heren 00:18:58 15,82 km/u 03:47 min/km
4 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Heren 00:19:00 15,79 km/u 03:48 min/km
                       
Maastrichts Mooiste Maastricht zondag 10-06-2018
7 16,1 km Reina Hes 1957 LSV Invictus D60 01:49:08 8,85 km/u 06:46 min/km
                       
Acht van Drachten zondag 10-06-2018
5 8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:28:06 17,08 km/u 03:30 min/km
1 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:28:18 16,96 km/u 03:32 min/km
8 8 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:29:12 16,44 km/u 03:39 min/km
4 8 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:33:04 14,52 km/u 04:08 min/km
22 8 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:43 14,24 km/u 04:12 min/km
8 8 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:34:46 13,81 km/u 04:20 min/km
7 8 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:42:02 11,42 km/u 05:15 min/km
                       
Martini Bokaal Groningen zaterdag 09-06-2018
4 1 km Ylana Hofstra 2005 LSV Invictus MjunD 00:03:32 17,00 km/u 03:31 min/km
1 0,8 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Dsen 00:02:18 20,92 km/u 02:52 min/km
2 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunA 00:02:20 20,52 km/u 02:55 min/km
2 0,8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunA 00:02:26 19,75 km/u 03:02 min/km
6 0,8 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:34 18,67 km/u 03:12 min/km
                       
Longest day run Spa, België zaterdag 09-06-2018
3 50 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 07:50:03 6,38 km/u 09:24 min/km
13 50 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 08:09:44 6,13 km/u 09:47 min/km
                       
Halve marathon Zwolle zaterdag 09-06-2018
1146 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 01:54:30 11,06 km/u 05:25 min/km
2423 21,1 km Henk Heijink 1960 LSV Invictus Recreant 02:25:03 8,73 km/u 06:52 min/km
                       
Zomerloop Veenhuizen zaterdag 09-06-2018
12 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:53:01 11,32 km/u 05:18 min/km
16 10 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Recreant 00:55:39 10,78 km/u 05:33 min/km
4 5 km Mark Algra 2003 LSV Invictus Recreant 00:21:18 14,08 km/u 04:15 min/km
6 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:21:20 14,06 km/u 04:16 min/km
1 3 km Koen van Daatselaar     Recreant 00:15:20 11,74 km/u 05:06 min/km
3 3 km Hanneke van Daatselaar 1979 LSV Invictus Recreant 00:17:15 10,43 km/u 05:45 min/km
8 3 km Lisa van Daatselaar     Recreant 00:21:10 8,50 km/u 07:03 min/km
                       
Asserstadsloop Assen zondag 03-06-2018
28 10 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus Dames 00:58:02 10,34 km/u 05:48 min/km
45 10 km Lenie Wilms 1967 LSV Invictus Dames 00:59:37 10,06 km/u 05:57 min/km
50 10 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dames 01:01:03 9,83 km/u 06:06 min/km
                       
Mooi Ruinen loop zondag 03-06-2018
28 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:41:23 14,50 km/u 04:08 min/km
45 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D40 00:55:35 10,79 km/u 05:33 min/km
50 1,6 km Louise Post 2005 LSV Invictus M13-15 00:06:05 15,78 km/u 03:48 min/km
                       
5 mijl van Smilde zaterdag 02-06-2018
  8 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:34:48 13,79 km/u 04:21 min/km
  8 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Recreant 00:45:22 10,58 km/u 05:40 min/km
                       
1e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 02-06-2018
1 16 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:12:39 13,21 km/u 04:32 min/km
1 16 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus H40 01:26:15 11,13 km/u 05:23 min/km
2 16 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:26:15 11,13 km/u 05:23 min/km
5 10,3 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:44:15 13,97 km/u 04:17 min/km
1 10,3 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:46:09 13,39 km/u 04:28 min/km
2 10,3 km Reina Hes 1957 LSV Invictus D55 00:48:15 12,81 km/u 04:41 min/km
1 10,3 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus D50 00:52:53 11,69 km/u 05:08 min/km
2 10,3 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:57:13 10,80 km/u 05:33 min/km
3 10,3 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D55 01:02:24 9,90 km/u 06:03 min/km
1 10,3 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D45 01:02:59 9,81 km/u 06:06 min/km
2 10,3 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D45 01:07:36 9,14 km/u 06:33 min/km
2 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:21:02 7,63 km/u 07:52 min/km
                       
ODV Bosloop Wijnjewoude woensdag 31-05-2018
5 16 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 01:34:38 10,14 km/u 05:54 min/km
4 16 km Jan Post 1967 Smilde H50 01:34:38 10,14 km/u 05:54 min/km
1 16 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:34:38 10,14 km/u 05:54 min/km
2 16 km Lenie Wilms 1967 LSV Invictus D50 01:37:44 9,82 km/u 06:06 min/km
2 16 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55 01:50:34 8,68 km/u 06:54 min/km
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:42 15,50 km/u 03:52 min/km
4 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:57 14,65 km/u 04:05 min/km
5 10 km Richard van den Berge 1967 LSV Invictus H50 00:46:55 12,79 km/u 04:41 min/km
6 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:46:56 12,78 km/u 04:41 min/km
8 10 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 00:49:03 12,23 km/u 04:54 min/km
4 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:50:16 11,94 km/u 05:01 min/km
1 10 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus D35 00:50:40 11,84 km/u 05:04 min/km
1 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus D50 00:50:40 11,84 km/u 05:04 min/km
6 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D55 01:04:12 9,35 km/u 06:25 min/km
5 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus D50 01:04:12 9,35 km/u 06:25 min/km
2 10 km Reina Hes 1957 LSV Invictus D60 01:07:31 8,89 km/u 06:45 min/km
3 5,7 km Fabian Tros 2002 LSV Invictus Hjun 00:26:00 13,15 km/u 04:33 min/km
                       
Edinburgh Marathon Festival zondag 27-05-2018
  5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:27:47 10,80 km/u 05:33 min/km
  5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 00:31:10 9,63 km/u 06:14 min/km
                       
Edinburgh Marathon zondag 27-05-2018
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:29:37 9,39 km/u 06:23 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 05:12:53 8,09 km/u 07:24 min/km
                       
Drenthe Loopfestijn Klazienaveen zaterdag 26-05-2018
3 6,44 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:25:21 15,24 km/u 03:56 min/km
33 6,44 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus Dames 00:36:38 10,55 km/u 05:41 min/km
                       
Hemelriek Trail Gasselte zaterdag 26-05-2018
100 24,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 02:28:14 9,88 km/u 06:04 min/km
100 13 km Cornelis Houtzager 1955 LSV Invictus Recreant 01:45:06 7,42 km/u 08:05 min/km
100 13 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:51:55 6,97 km/u 08:36 min/km
100 13 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Recreant 01:51:55 6,97 km/u 08:36 min/km
                       
Midden Drenthe Loop Zwiggelte zaterdag 26-05-2018
6 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:44:08 13,60 km/u 04:24 min/km
9 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:45:34 13,17 km/u 04:33 min/km
27 10 km Marijke Vreugdenhil 1983 LSV Invictus Recreant 01:07:15 8,92 km/u 06:43 min/km
                       
Kolonieloop Wilhelminaoord maandag 21-05-2018
4 21,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 01:48:36 11,66 km/u 05:08 min/km
16 21,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D40 02:36:38 8,08 km/u 07:25 min/km
                       
Loop Leeuwarden zondag 20-05-2018
2 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:20:14 15,78 km/u 03:48 min/km
3 21,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus H50 01:30:17 14,02 km/u 04:16 min/km
15 21,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 01:57:02 10,82 km/u 05:32 min/km
23 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:49:30 12,12 km/u 04:57 min/km
184 10 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dames 00:58:44 10,22 km/u 05:52 min/km
345 10 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus Dames 01:04:10 9,35 km/u 06:25 min/km
609 10 km Anne Graafstra 1970 LSV Invictus Heren 01:04:11 9,35 km/u 06:25 min/km
438 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Dames 01:08:16 8,79 km/u 06:49 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:19:24 15,46 km/u 03:52 min/km
67 5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Heren 00:22:54 13,10 km/u 04:34 min/km
                       
Hardenberg City Run Hardenberg vrijdag 18-05-2018
2 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:25:03 14,89 km/u 04:01 min/km
                       
Wageningen Trackmeeting vrijdag 18-05-2018
6 1,5 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:05:19 16,93 km/u 03:32 min/km
                       
Heerenveen Classic zaterdag 13-05-2018
2 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunA 00:02:12 21,76 km/u 02:45 min/km
1 0,8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunA 00:02:30 19,17 km/u 03:07 min/km
3 0,8 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:34 18,73 km/u 03:12 min/km
                       
Twirreloop Wytgaard woensdag 09-05-2018
3 15,6 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 01:21:46 11,45 km/u 05:14 min/km
8 15,6 km Jan Post 1967 Smilde H50 01:21:46 11,45 km/u 05:14 min/km
2 15,6 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:47:35 8,70 km/u 06:53 min/km
                       
Hunebedloop Borger zaterdag 05-05-2018
32 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:57:12 10,49 km/u 05:43 min/km
23 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 00:30:12 9,93 km/u 06:02 min/km
                       
Ronde van Oranjewoud Heerenveen zaterdag 05-05-2018
36 16,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 01:16:57 12,55 km/u 04:46 min/km
20 16,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:46:07 9,10 km/u 06:35 min/km
                       
Bulleloop Lekkum woensdag 03-05-2018
1 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:03:47 9,41 km/u 06:22 min/km
                       
De 4 mijl van Diever zondag 29-04-2018
3 6,4 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:32:31 11,81 km/u 05:04 min/km
4 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:32:32 11,80 km/u 05:05 min/km
2 6,4 km Reina Hes 1957 LSV Invictus D55 00:38:15 10,04 km/u 05:58 min/km
8 6,4 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55 00:51:45 7,42 km/u 08:05 min/km
                       
Koningsloop Beilen vrijdag 27-04-2018
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:37:26 16,03 km/u 03:44 min/km
11 10 km Jan Post 1967 Smilde H50 00:46:43 12,84 km/u 04:40 min/km
5 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:46:54 12,79 km/u 04:41 min/km
6 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus Dsen 00:49:47 12,05 km/u 04:58 min/km
5 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:49:26 12,14 km/u 04:56 min/km
2 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 00:58:42 10,22 km/u 05:52 min/km
5 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:16:42 17,96 km/u 03:20 min/km
11 5 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus Heren 00:17:43 16,93 km/u 03:32 min/km
12 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:17:47 16,87 km/u 03:33 min/km
47 5 km Cornelis Houtzager 1955 LSV Invictus Heren 00:24:39 12,17 km/u 04:55 min/km
2 2,7 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MVO 00:09:45 16,62 km/u 03:36 min/km
                       
Mûzelloop Jirnsum woensdag 25-04-2018
5 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:50:17 11,93 km/u 05:01 min/km
8 10 km Jan Post 1967 Smilde H50 00:50:17 11,93 km/u 05:01 min/km
3 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:03:39 9,43 km/u 06:21 min/km
                       
Marathon Enschede zondag 22-04-2018
10 42,2 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 04:10:51 10,09 km/u 05:56 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 22-04-2018
1 18,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:22:29 13,46 km/u 04:27 min/km
21 18,5 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D35 01:50:29 10,05 km/u 05:58 min/km
38 18,5 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35 01:55:42 9,59 km/u 06:15 min/km
2 9,25 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:41:25 13,40 km/u 04:28 min/km
40 9,25 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 00:58:43 9,45 km/u 06:20 min/km
                       
Belgrado Marathon zaterdag 21-04-2018
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D60 04:40:24 9,03 km/u 06:38 min/km
1 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 05:16:44 7,99 km/u 07:30 min/km
                       
Cascaderun Hoogeveen zondag 15-04-2018
4 16,09 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:59:38 16,19 km/u 03:42 min/km
14 16,09 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:09:13 13,95 km/u 04:18 min/km
9 16,09 km Alexandra Comsa 1986 LSV Invictus DSen 01:16:19 12,65 km/u 04:44 min/km
5 16,09 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:18:48 12,25 km/u 04:53 min/km
23 16,09 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D35 01:28:40 10,89 km/u 05:30 min/km
56 16,09 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:37:33 9,90 km/u 06:03 min/km
135 16,09 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H55 01:45:58 9,11 km/u 06:35 min/km
6 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:27:53 17,32 km/u 03:27 min/km
18 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:28:02 17,23 km/u 03:28 min/km
28 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:11 16,00 km/u 03:44 min/km
91 8,05 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus DSen 00:41:53 11,53 km/u 05:12 min/km
122 8,05 km Erika Bonder 1979 LSV Invictus D35 00:42:27 11,38 km/u 05:16 min/km
6 8,05 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:43:05 11,21 km/u 05:21 min/km
78 8,05 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus D35 00:46:03 10,49 km/u 05:43 min/km
148 8,05 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D35 00:50:21 9,59 km/u 06:15 min/km
29 8,05 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus D55 00:53:20 9,06 km/u 06:37 min/km
                       
Slach om 'e Mar Burgum zaterdag 14-04-2018
4 11 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:54:36 12,09 km/u 04:57 min/km
                       
Woldberg Trail Steenwijk zaterdag 14-04-2018
36 24,8 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 02:14:57 11,03 km/u 05:26 min/km
18 24,8 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:40:51 9,25 km/u 06:29 min/km
68 14,9 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus Heren 01:29:17 10,01 km/u 05:59 min/km
10 14,9 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 01:21:26 10,98 km/u 05:27 min/km
16 14,9 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:25:06 10,51 km/u 05:42 min/km
22 14,9 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus Dames 01:26:14 10,37 km/u 05:47 min/km
23 14,9 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Dames 01:26:14 10,37 km/u 05:47 min/km
72 14,9 km Cornelis Houtzager 1955 LSV Invictus Heren 01:30:23 9,89 km/u 06:03 min/km
48 14,9 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Dames 01:35:56 9,32 km/u 06:26 min/km
50 14,9 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Dames 01:37:48 9,14 km/u 06:33 min/km
61 14,9 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:42:33 8,72 km/u 06:52 min/km
71 14,9 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Dames 01:48:18 8,25 km/u 07:16 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 08-04-2018
365 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 03:52:35 10,89 km/u 05:30 min/km
73 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:50:20 8,72 km/u 06:52 min/km
64 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H65 05:10:03 8,17 km/u 07:20 min/km
118 42,2 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 05:19:33 7,92 km/u 07:34 min/km
474 42,2 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 05:23:08 7,84 km/u 07:39 min/km
                       
Raitdaiprun Sauwerd zaterdag 07-04-2018
1 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:37:42 15,92 km/u 03:46 min/km
                       
Legio Run Grootegast zaterdag 31-03-2018
5 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:36:18 16,53 km/u 03:37 min/km
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:06 15,75 km/u 03:48 min/km
10 5 km Marian Floor 1985 LSV Invictus DSen 00:23:54 12,55 km/u 04:46 min/km
                       
Drents Friese Wold Marathon Diever zaterdag 31-03-2018
70 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:51:23 8,69 km/u 06:54 min/km
2 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus Recreant 01:24:06 15,05 km/u 03:59 min/km
9 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 01:36:32 13,11 km/u 04:34 min/km
53 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 01:58:02 10,73 km/u 05:35 min/km
54 21,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 01:58:29 10,69 km/u 05:36 min/km
55 21,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Recreant 01:58:29 10,69 km/u 05:36 min/km
81 21,1 km Marleen Tromp 1963 LSV Invictus Recreant 02:11:56 9,60 km/u 06:15 min/km
92 21,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 02:22:02 8,91 km/u 06:43 min/km
37 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:51:10 11,73 km/u 05:07 min/km
38 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Recreant 00:51:17 11,70 km/u 05:07 min/km
39 10 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Recreant 00:51:17 11,70 km/u 05:07 min/km
65 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:56:28 10,63 km/u 05:38 min/km
103 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 01:05:49 9,12 km/u 06:34 min/km
                       
Annerbos cross Annen zondag 25-03-2018
3 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:37:20 16,07 km/u 03:44 min/km
                       
Viaductenloop Zuidwolde zaterdag 24-03-2018
2 4 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus M-15 00:16:26 14,60 km/u 04:06 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 24-03-2018
3 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D60 01:31:19 10,58 km/u 05:40 min/km
13 16,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 01:33:37 10,32 km/u 05:48 min/km
13 16,1 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35 01:35:39 10,10 km/u 05:56 min/km
42 16,1 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:40:14 9,64 km/u 06:13 min/km
19 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus d60 01:43:47 9,31 km/u 06:26 min/km
26 16,1 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus D55 01:44:50 9,21 km/u 06:30 min/km
25 16,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H60 01:56:10 8,32 km/u 07:12 min/km
7 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus d45 00:53:19 11,25 km/u 05:19 min/km
40 10 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus D35 01:00:13 9,96 km/u 06:01 min/km
41 10 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus D35 01:00:13 9,96 km/u 06:01 min/km
22 10 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus D55 01:09:13 8,67 km/u 06:55 min/km
                       
Leekster Lenteloop zaterdag 24-03-2018
4 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D45 01:48:11 11,70 km/u 05:07 min/km
17 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:38:39 15,52 km/u 03:51 min/km
23 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:49:18 12,17 km/u 04:55 min/km
                       
Lageveldloop Wierden zaterdag 17-03-2018
1 2,5 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Dames 00:11:12 13,39 km/u 04:28 min/km
                       
Bonifatiusloop Dokkum zaterdag 17-03-2018
20 10 km Kirsten Vos 1984 LSV Invictus DSen 00:54:44 10,96 km/u 05:28 min/km
23 5 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:26:47 11,20 km/u 05:21 min/km
                       
Kleine Moers Cross Grolloo zaterdag 17-03-2018
1 8,8 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:32:26 16,28 km/u 03:41 min/km
1 8,8 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:34:15 15,42 km/u 03:53 min/km
                       
Nacht van Groningen zaterdag 17-03-2018
475 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Recreant 01:11:08 8,43 km/u 07:06 min/km
476 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Recreant 01:11:08 8,43 km/u 07:06 min/km
                       
Phanos Boscross Amstelveen zondag 11-03-2018
4 8 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H35 00:32:18 14,86 km/u 04:02 min/km
1 8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunA 00:35:53 13,38 km/u 04:29 min/km
1 2,5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:10:09 14,78 km/u 04:03 min/km
5 2 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Heren 00:09:50 12,20 km/u 04:55 min/km
                       
Lente Cross Veenhuizen zaterdag 10-03-2016
10 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:51:27 11,66 km/u 05:08 min/km
26 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 00:57:30 10,43 km/u 05:45 min/km
26 10 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Recreant 01:01:46 9,71 km/u 06:10 min/km
8 5 km Neel van Mourik 1959 LSV Invictus Recreant 00:32:54 9,12 km/u 06:34 min/km
1 2,5 km Koen van Daatselaar     Recreant 00:17:27 8,60 km/u 06:58 min/km
2 2,5 km Hanneke van Daatselaar 1979 LSV Invictus Recreant 00:17:28 8,59 km/u 06:59 min/km
2 5 km Petra Mulder 1974 Canicross Recreant 00:19:24 15,46 km/u 03:52 min/km
17 5 km Henine Tuinstra 1990 Canicross Recreant 00:25:21 11,83 km/u 05:04 min/km
18 5 km manon Bel 1992 Canicross Recreant 00:25:22 11,83 km/u 05:04 min/km
                       
Veneboerrun Drachten zaterdag 10-03-2018
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:36:17 16,54 km/u 03:37 min/km
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:10 15,72 km/u 03:49 min/km
5 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:50 14,69 km/u 04:05 min/km
                       
Halve Marathon Haren zaterdag 10-03-2018
14 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:35:16 13,29 km/u 04:30 min/km
15 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:35:17 13,29 km/u 04:30 min/km
9 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:48:20 11,69 km/u 05:08 min/km
25 21,1 km Johanna Krol 1966 LSV Invictus D50 01:59:22 10,61 km/u 05:39 min/km
67 21,1 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D40 02:14:27 9,42 km/u 06:22 min/km
6 12,3 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Heren 00:56:30 13,06 km/u 04:35 min/km
                       
Piterrun Lippenhuizen zaterdag 10-03-2018
  20,5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 01:55:00 10,70 km/u 05:36 min/km
  20,5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 01:59:00 10,34 km/u 05:48 min/km
  20,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 01:59:00 10,34 km/u 05:48 min/km
  20,5 km Marleen Tromp 1963 LSV Invictus Recreant 02:20:00 8,79 km/u 06:49 min/km
  20,5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 02:30:00 8,20 km/u 07:19 min/km
                       
Run-skate-run Garrelsweer zondag 04-03-2018
1 17,5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:41:20 25,40 km/u 02:21 min/km
2 17,5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 00:55:53 18,79 km/u 03:11 min/km
                       
Rondje Goutum zondag 04-03-2018
28 16,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 01:18:52 12,25 km/u 04:53 min/km
29 16,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:47:14 9,01 km/u 06:39 min/km
                       
Acht van Langezwaag zaterdag 17-02-2018
2 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:08:00 14,21 km/u 04:13 min/km
3 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:08:22 14,13 km/u 04:14 min/km
11 16,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:20:56 11,94 km/u 05:01 min/km
16 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:26:29 11,17 km/u 05:22 min/km
1 16,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:26:29 11,17 km/u 05:22 min/km
10 16,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:30:17 10,70 km/u 05:36 min/km
5 16,1 km Marleen Tromp 1963 LSV Invictus D50 01:35:19 10,13 km/u 05:55 min/km
11 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:42:01 14,28 km/u 04:12 min/km
5 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:17:23 7,75 km/u 07:44 min/km
                       
Netl cross Kraggenburg zaterdag 17-02-2018
4 6 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunA 00:24:38 14,61 km/u 04:06 min/km
7 2 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:09:27 12,70 km/u 04:43 min/km
                       
Valentijnscross Wierden zaterdag 20-01-2018
1 2,5 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus M-16 00:12:17 12,21 km/u 04:54 min/km
                       
Mini marathon Apeldoorn zondag 04-02-2018
9 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:08:54 14,02 km/u 04:16 min/km
75 16,1 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50 01:19:13 12,19 km/u 04:55 min/km
35 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H55 01:20:03 12,07 km/u 04:58 min/km
40 16,1 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 01:25:37 11,28 km/u 05:19