• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ullamcorper et tellus eu sodales. Aenean tempus ullamcorper accumsan. Vestibulum quis congue massa. Praesent orci nisi.

Plaats Afstand   Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid   Tempo  
Oliebollenloop Gorredijk zondag 31-12-2017
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:35:39 16,83 km/u 03:33 min/km
36 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:39:57 15,02 km/u 03:59 min/km
37 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:40:05 14,97 km/u 04:00 min/km
50 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:41:16 14,54 km/u 04:07 min/km
68 10 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 00:42:21 14,17 km/u 04:14 min/km
109 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:44:42 13,42 km/u 04:28 min/km
142 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:45:58 13,05 km/u 04:35 min/km
28 10 km Alexandra Comsa 1986 LSV Invictus Dames 00:47:01 12,76 km/u 04:42 min/km
211 10 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus Heren 00:48:55 12,27 km/u 04:53 min/km
42 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:49:12 12,20 km/u 04:55 min/km
219 10 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 00:49:16 12,18 km/u 04:55 min/km
41 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:49:18 12,17 km/u 04:55 min/km
229 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:49:38 12,09 km/u 04:57 min/km
51 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Dames 00:50:37 11,85 km/u 05:03 min/km
288 10 km Cor Bult 1962 LSV Invictus Heren 00:52:33 11,42 km/u 05:15 min/km
86 10 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus Dames 00:54:27 11,02 km/u 05:26 min/km
90 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 00:54:48 10,95 km/u 05:28 min/km
112 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 00:56:11 10,68 km/u 05:37 min/km
129 10 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dames 00:57:34 10,42 km/u 05:45 min/km
151 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 00:58:14 10,30 km/u 05:49 min/km
380 10 km Anne Graafstra 1970 LSV Invictus Heren 00:58:15 10,30 km/u 05:49 min/km
379 10 km Dirk Bloemers 1950 LSV Invictus Heren 00:58:16 10,30 km/u 05:49 min/km
411 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:01:17 9,79 km/u 06:07 min/km
200 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:02:04 9,67 km/u 06:12 min/km
237 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Dames 01:05:57 9,10 km/u 06:35 min/km
269 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:16:45 7,82 km/u 07:40 min/km
1 6,44 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:22:56 16,84 km/u 03:33 min/km
4 6,44 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:23:16 16,60 km/u 03:36 min/km
7 6,44 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:23:51 16,19 km/u 03:42 min/km
8 6,44 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus Heren 00:23:52 16,18 km/u 03:42 min/km
2 6,44 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:26:53 14,37 km/u 04:10 min/km
23 6,44 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Heren 00:27:08 14,23 km/u 04:12 min/km
34 6,44 km Erika Bonder 1979 LSV Invictus Dames 00:33:20 11,59 km/u 05:10 min/km
116 6,44 km Jeroen de Jong 1974 LSV Invictus Heren 00:33:57 11,38 km/u 05:16 min/km
41 6,44 km Kirsten Vos 1984 Oosterwolde Dames 00:34:22 11,24 km/u 05:20 min/km
102 6,44 km Bertha Postma 1964 LSV Invictus Dames 00:37:51 10,20 km/u 05:52 min/km
209 6,44 km Immie vd Wal-Schippers 1953 LSV Invictus Dames 00:41:24 9,33 km/u 06:25 min/km
223 6,44 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus Heren 00:41:24 9,33 km/u 06:25 min/km
201 6,44 km Maureem Hiemstra 1994 LSV Invictus Dames 00:41:31 9,30 km/u 06:26 min/km
217 6,44 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dames 00:42:02 9,19 km/u 06:31 min/km
                       
Oudejaarsloop Marrum zaterdag 30-12-2017
24 10,2 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:03:59 9,56 km/u 06:16 min/km
                       
Trail Sneek zondag 10-12-2017
24 8 km Kim de Jong 1992 LSV Invictus Dames 01:07:36 7,10 km/u 08:27 min/km
                       
Cross Marathon Diever zaterdag 09-12-2017
5 10,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:45:05 13,97 km/u 04:17 min/km
16 10,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Recreant 00:49:50 12,64 km/u 04:44 min/km
31 10,5 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:54:48 11,50 km/u 05:13 min/km
33 10,5 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 00:55:37 11,33 km/u 05:17 min/km
57 10,5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 01:01:26 10,26 km/u 05:51 min/km
64 10,5 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Recreant 01:03:06 9,98 km/u 06:00 min/km
65 10,5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:03:06 9,98 km/u 06:00 min/km
66 10,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 01:03:06 9,98 km/u 06:00 min/km
89 10,5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 01:07:39 9,31 km/u 06:26 min/km
108 10,5 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Recreant 01:13:28 8,58 km/u 06:59 min/km
110 10,5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:13:37 8,56 km/u 07:00 min/km
112 10,5 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Recreant 01:14:04 8,51 km/u 07:03 min/km
114 10,5 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus Recreant 01:15:25 8,35 km/u 07:10 min/km
                       
Winterloop Veenhuizen zaterdag 09-12-2017
2 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Recreant 00:19:17 15,56 km/u 03:51 min/km
3 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:22:21 13,42 km/u 04:28 min/km
4 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:22:21 13,42 km/u 04:28 min/km
                       
Montferland Run 's-Heerenberg zondag 03-12-2017
6 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:54:32 16,50 km/u 03:38 min/km
3 15 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H55 00:57:26 15,67 km/u 03:49 min/km
                       
Nienoordcross Leek zaterdag 02-12-2017
2 5 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Canicross 00:18:58 15,82 km/u 03:47 min/km
                       
Marathon Curaçao zondag 26-11-2017
12 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:08:33 8,21 km/u 07:18 min/km
16 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:46:47 7,30 km/u 08:13 min/km
                       
Slachterin Wommels zaterdag 25-11-2017
2 5 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus HSen 00:18:25 16,29 km/u 03:41 min/km
                       
Herfstcross Norg zaterdag 25-11-2017
1 9 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:33:51 15,95 km/u 03:45 min/km
13 9 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:35:35 15,18 km/u 03:57 min/km
3 9 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:28 14,41 km/u 04:09 min/km
4 9 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:37:36 14,36 km/u 04:10 min/km
20 9 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:40:02 13,49 km/u 04:26 min/km
9 9 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:40:57 13,19 km/u 04:33 min/km
19 9 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:42:44 12,64 km/u 04:44 min/km
28 9 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:43:36 12,39 km/u 04:50 min/km
4 9 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus d40 00:49:53 10,83 km/u 05:32 min/km
1 3 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Recreant 00:10:32 17,09 km/u 03:30 min/km
5 3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Recreant 00:10:47 16,69 km/u 03:35 min/km
1 3 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:14:55 12,07 km/u 04:58 min/km
5 3 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:19:23 9,29 km/u 06:27 min/km
4 3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:19:23 9,29 km/u 06:27 min/km
1 1 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus D13-15 00:04:21 13,79 km/u 04:21 min/km
5 1 km Isa Huft 2009 LSV Invictus D8-9 00:04:36 13,04 km/u 04:36 min/km
3 0,5 km Noor Huft 2007 LSV Invictus D-7 00:03:10 9,47 km/u 06:20 min/km
1 6 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Canicross 00:20:49 17,29 km/u 03:28 min/km
1 3 km Rink Post 1956 LSV Invictus Canicross 00:11:45 15,32 km/u 03:55 min/km
1 3 km Vanessa Aardema 1974 LSV Invictus Canicross 00:12:59 13,86 km/u 04:19 min/km
                       
Zevenheuvelenloop Nijmegen zondag 19-11-2017
1 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:54:55 16,39 km/u 03:39 min/km
3 15 km Cock Schalij   LSV Invictus H50 01:22:06 10,96 km/u 05:28 min/km
8 15 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 01:27:07 10,33 km/u 05:48 min/km
9 15 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dsen 01:32:07 9,77 km/u 06:08 min/km
3 15 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus D35 01:37:33 9,23 km/u 06:30 min/km
                       
Baggelhuizercross Assen zondag 19-11-2017
1 6 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Canicross 00:28:00 12,86 km/u 04:40 min/km
3 4 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Canicross 00:18:36 12,90 km/u 04:39 min/km
                       
Holtingerveld Trail Havelte zaterdag 18-11-2017
1 15 km Lukas Drenth 1969 LSV Invictus Heren 01:29:55 10,01 km/u 05:59 min/km
9 15 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Dames 01:46:12 8,47 km/u 07:04 min/km
3 15 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Dames 01:46:14 8,47 km/u 07:04 min/km
                       
Zwarte Dennen Cross Punthorst zaterdag 18-11-2017
1 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:38:57 15,40 km/u 03:53 min/km
                       
Molenloop Froubuurt zaterdag 18-11-2017
1 11,3 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:49:34 13,68 km/u 04:23 min/km
                       
VOV Run Vries zondag 12-11-2017
1 10 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:36:15 16,55 km/u 03:37 min/km
                       
Schoonhoven Cross Hollandscheveld zaterdag 11-11-2017
1 7,5 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:32:33 13,82 km/u 04:20 min/km
3 3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:12:24 14,52 km/u 04:08 min/km
3 3 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus M12-14 00:16:36 10,84 km/u 05:32 min/km
                       
Marderhoekloop Oudemirdum zaterdag 11-11-2017
5 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:10:49 8,73 km/u 06:52 min/km
                       
DRW Run-bike-run Nijverdal zondag 05-11-2017
1 27,5 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 01:22:19 20,04 km/u 02:59 min/km
8 27,5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:49:41 15,04 km/u 03:59 min/km
14 27,5 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Dames 01:55:36 14,27 km/u 04:12 min/km
                       
Berenloop Terschelling zondag 05-11-2017
9 21,1 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 01:20:13 15,78 km/u 03:48 min/km
15 21,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 01:24:05 15,06 km/u 03:59 min/km
3 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:25:13 14,86 km/u 04:02 min/km
8 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:27:05 14,54 km/u 04:07 min/km
9 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:27:28 14,47 km/u 04:08 min/km
26 21,1 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 01:32:35 13,67 km/u 04:23 min/km
48 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50Rec 01:41:31 12,47 km/u 04:48 min/km
131 21,1 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50Rec 01:47:42 11,75 km/u 05:06 min/km
152 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSenRec 01:47:53 11,73 km/u 05:06 min/km
23 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D45Rec 01:48:17 11,69 km/u 05:07 min/km
187 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50Rec 01:51:14 11,38 km/u 05:16 min/km
56 21,1 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H60Rec 01:54:11 11,09 km/u 05:24 min/km
67 21,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 01:57:19 10,79 km/u 05:33 min/km
41 21,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55Rec 02:01:27 10,42 km/u 05:45 min/km
173 21,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35Rec 02:03:29 10,25 km/u 05:51 min/km
199 21,1 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35Rec 02:04:49 10,14 km/u 05:54 min/km
57 21,1 km Jouk Dijkstra 1956 LSV Invictus D55Rec 02:04:59 10,13 km/u 05:55 min/km
190 21,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H60Rec 02:15:46 9,32 km/u 06:26 min/km
351 21,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45Rec 02:15:46 9,32 km/u 06:26 min/km
371 21,1 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D45Rec 02:17:04 9,24 km/u 06:29 min/km
372 21,1 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D45Rec 02:17:05 9,24 km/u 06:29 min/km
45 21,1 km Kees van der Graaf 1956 LSV Invictus H60 02:19:18 9,09 km/u 06:36 min/km
147 21,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D55Rec 02:26:06 8,67 km/u 06:55 min/km
231 21,1 km Jaap Nijholt 1954 LSV Invictus H60Rec 02:28:59 8,50 km/u 07:03 min/km
161 21,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55Rec 02:32:05 8,32 km/u 07:12 min/km
51 21,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 02:32:06 8,32 km/u 07:12 min/km
                       
Kleintje Berenloop zaterdag 04-11-2017
7 10 km Marian Floor 1985 LSV Invictus Dsen 00:49:38 12,09 km/u 04:57 min/km
7 10 km Jelle Wijma 1951 LSV Invictus H60 00:51:56 11,55 km/u 05:11 min/km
33 10 km Marleen Tromp 1963 LSV Invictus D45 00:58:46 10,21 km/u 05:52 min/km
58 10 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus D35 01:00:56 9,85 km/u 06:05 min/km
27 5 km Stefan Wijma 2002 LSV Invictus HSen 00:25:18 11,86 km/u 05:03 min/km
12 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:31:06 9,65 km/u 06:13 min/km
11 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 00:31:07 9,64 km/u 06:13 min/km
23 5 km Gerda Olijve 1967 LSV Invictus D45 00:32:28 9,24 km/u 06:29 min/km
49 5 km Lisette Wijma 1976 LSV Invictus D35 00:37:35 7,98 km/u 07:31 min/km
                       
Plantsoenloop Groningen zaterdag 04-11-2017
2 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Djun 00:17:08 14,01 km/u 04:17 min/km
2 4 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H55 00:19:58 12,02 km/u 04:59 min/km
                       
Zeemijlenloop Delfzijl zondag 29-10-2017
1 11,3 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:41:07 16,49 km/u 03:38 min/km
                       
Diepe Hel Holterberg Holten zondag 29-10-2017
16 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dsen 00:43:56 13,66 km/u 04:23 min/km
                       
Dublin Marathon (IRL) zondag 29-10-2017
61 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:36:59 9,14 km/u 06:33 min/km
114 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 05:12:20 8,11 km/u 07:24 min/km
                       
AVD-cross Dwingeloo zaterdag 28-10-2017
4 1 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Sprint 00:03:01 19,89 km/u 03:01 min/km
5 1 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Sprint 00:03:03 19,67 km/u 03:03 min/km
6 1 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Sprint 00:03:07 19,25 km/u 03:07 min/km
6 4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:16:52 14,23 km/u 04:13 min/km
1 8 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:33:37 14,28 km/u 04:12 min/km
1 8 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:36:18 13,22 km/u 04:32 min/km
2 8 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:38:19 12,53 km/u 04:47 min/km
                       
Dwingelerveldloop Dwingeloo zaterdag 28-10-2017
4 21,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:23:27 15,17 km/u 03:57 min/km
9 15 km Deborah Springer 1980 LSV Invictus Dames 01:17:31 11,61 km/u 05:10 min/km
38 15 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:29:08 10,10 km/u 05:56 min/km
78 15 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:30:39 9,93 km/u 06:02 min/km
53 15 km Trienke Moes 1984 LSV Invictus Dames 01:32:02 9,78 km/u 06:08 min/km
55 15 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Dames 01:32:46 9,70 km/u 06:11 min/km
69 15 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Dames 01:34:41 9,51 km/u 06:18 min/km
94 15 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Heren 01:47:58 8,34 km/u 07:11 min/km
5 7,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:29:54 15,05 km/u 03:59 min/km
7 7,5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:30:55 14,56 km/u 04:07 min/km
13 7,5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Heren 00:32:25 13,88 km/u 04:19 min/km
1 7,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:32:31 13,84 km/u 04:20 min/km
21 7,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:35:32 12,66 km/u 04:44 min/km
30 7,5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Heren 00:37:35 11,97 km/u 05:00 min/km
48 7,5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 00:45:43 9,84 km/u 06:05 min/km
2 7,5 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Canicross 00:29:02 15,50 km/u 03:52 min/km
9 7,5 km Vanessa Aardema 1974 LSV Invictus Canicross 00:33:41 13,36 km/u 04:29 min/km
                       
Teutolauf Lengerich (D) zaterdag 21-10-2017
6 29 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus D55 03:00:10 9,66 km/u 06:12 min/km
8 29 km Reina Hes 1957 LSV Invictus D60 03:35:48 8,06 km/u 07:26 min/km
3 12,2 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:54:32 13,42 km/u 04:28 min/km
4 12,2 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus D35 01:04:36 11,33 km/u 05:17 min/km
6 12,2 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:17:58 9,39 km/u 06:23 min/km
26 12,2 km Kirsten Vos 1984 Oosterwolde Dames 01:12:57 10,03 km/u 05:58 min/km
37 12,2 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus Dames 01:32:23 7,92 km/u 07:34 min/km
                       
Boszichtrun Beilen zaterdag 21-10-2017
9 10 km Joke Nicolai 1963 LSV Invictus Dames 00:53:48 11,15 km/u 05:22 min/km
                       
Gaasterlandtrail Harich zaterdag 21-10-2017
35 21 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:31:20 8,33 km/u 07:12 min/km
1 9,5 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus Heren 00:39:20 14,49 km/u 04:08 min/km
6 9,5 km Petra Mulder 1974 LSV Invictus Dames 00:53:56 10,57 km/u 05:40 min/km
22 9,5 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 01:00:08 9,48 km/u 06:19 min/km
60 9,5 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:11:54 7,93 km/u 07:34 min/km
                       
Zuidlaardermarktloop Zuidlaren zaterdag 14-10-2017
5 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:37:02 16,20 km/u 03:42 min/km
49 10 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 00:52:41 11,39 km/u 05:16 min/km
12 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:55:35 10,79 km/u 05:33 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:20:21 14,74 km/u 04:04 min/km
30 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dsen 00:28:23 10,57 km/u 05:40 min/km
124 5 km Bets Tjakkes-Paas 1942 LSV Invictus Dsen 00:33:52 8,86 km/u 06:46 min/km
                       
Kompanijeloop Jubbega zaterdag 14-10-2017
2 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 01:37:00 13,05 km/u 04:35 min/km
3 21,1 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 01:37:01 13,05 km/u 04:35 min/km
2 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 01:57:45 10,75 km/u 05:34 min/km
2 15 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:12:52 12,35 km/u 04:51 min/km
3 15 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 01:13:28 12,25 km/u 04:53 min/km
4 15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 01:24:49 10,61 km/u 05:39 min/km
5 15 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 01:25:04 10,58 km/u 05:40 min/km
4 15 km Marleen Tromp 1963 LSV Invictus Dames 01:32:49 9,70 km/u 06:11 min/km
6 15 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:39:36 9,04 km/u 06:38 min/km
6 10 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Dames 01:01:41 9,73 km/u 06:10 min/km
7 10 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dames 01:01:01 9,83 km/u 06:06 min/km
                       
4 mijl Groningen zondag 08-10-2017
2 6,44 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Bedr.Loop 00:22:35 17,11 km/u 03:30 min/km
15 6,44 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:22:53 16,89 km/u 03:33 min/km
61 6,44 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:23:32 16,42 km/u 03:39 min/km
66 6,44 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:24:30 15,77 km/u 03:48 min/km
4 6,44 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Djun 00:27:08 14,24 km/u 04:12 min/km
132 6,44 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus h45 00:31:05 12,43 km/u 04:49 min/km
80 6,44 km Jente Wieling 2002 LSV Invictus Djun 00:33:56 11,39 km/u 05:16 min/km
311 6,44 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus D35 00:38:22 10,07 km/u 05:57 min/km
                       
Marathon Estafette Eindhoven zondag 08-10-2017
101 10,5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Bedr.Loop 01:05:21 9,64 km/u 06:13 min/km
102 9,8 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Bedr.Loop 00:47:17 12,44 km/u 04:49 min/km
103 11,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Bedr.Loop 00:46:25 14,87 km/u 04:02 min/km
104 10,4 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus Bedr.Loop 00:56:02 11,14 km/u 05:23 min/km
                       
Bikkelloop Zuidwolde zondag 01-10-2017
2 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:35 14,78 km/u 04:03 min/km
10 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:22 17,27 km/u 03:28 min/km
11 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:17:28 17,18 km/u 03:29 min/km
14 5 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus HSen 00:18:59 15,80 km/u 03:47 min/km
18 5 km Jeroen van Weperen 2000 LSV Invictus HSen 00:19:39 15,27 km/u 03:55 min/km
                       
Evinkrun Drachten zondag 01-10-2017
11 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:40:02 14,99 km/u 04:00 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:41 14,75 km/u 04:04 min/km
4 10 km Carolien Meloni 1974 LSV Invictus D40 00:55:18 10,85 km/u 05:31 min/km
                       
MCD Run Dwingeloo zondag 01-10-2017
1 10 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:41:16 14,54 km/u 04:07 min/km
                       
Joustermerkeloop Joure zondag 01-10-2017
57 15,9 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 01:16:56 12,40 km/u 04:50 min/km
67 15,9 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:18:10 12,20 km/u 04:54 min/km
97 15,9 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 01:21:55 11,65 km/u 05:09 min/km
16 15,9 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Heren 01:22:20 11,59 km/u 05:10 min/km
116 15,9 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 01:25:43 11,13 km/u 05:23 min/km
68 15,9 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:42:24 9,32 km/u 06:26 min/km
                       
Berlin Marathon zondag 24-09-2017
275 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:34:00 9,24 km/u 06:29 min/km
525 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 05:26:00 7,77 km/u 07:43 min/km
                       
Singelloop Enschede zondag 10-09-2017
1 8,05 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:28:57 16,67 km/u 03:35 min/km
                       
Wisenttrail Apeldoorn zondag 03-09-2017
48 34 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:20:29 7,83 km/u 07:39 min/km
178 18 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:19:57 7,72 km/u 07:46 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 29-08-2017
10 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:52:57 11,33 km/u 05:17 min/km
11 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:52:57 11,33 km/u 05:17 min/km
9 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:22:17 13,46 km/u 04:27 min/km
14 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:54 13,10 km/u 04:34 min/km
26 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:26:00 11,54 km/u 05:12 min/km
                       
Sneek Bolsward Sneek zaterdag 26-08-2017
1 20 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:17:18 15,52 km/u 03:51 min/km
                       
Monnikentocht Ter Apel zaterdag 26-08-2017
11 51 km Reina Hes 1957 LSV Invictus Recreant 05:25:00 9,42 km/u 06:22 min/km
12 51 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 05:25:00 9,42 km/u 06:22 min/km
7 43 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 05:13:00 8,24 km/u 07:16 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 22-08-2017
7 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:43:50 13,69 km/u 04:23 min/km
11 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:47:01 12,76 km/u 04:42 min/km
18 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:50:47 11,81 km/u 05:04 min/km
19 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:52:09 11,51 km/u 05:12 min/km
8 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:05 14,23 km/u 04:13 min/km
17 5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:22:59 13,05 km/u 04:35 min/km
21 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:23:27 12,79 km/u 04:41 min/km
30 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:25:53 11,59 km/u 05:10 min/km
50 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:35:01 8,57 km/u 07:00 min/km
                       
6e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 19-08-2017
1 20,6 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:26:25 14,30 km/u 04:11 min/km
1 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:41:24 12,19 km/u 04:55 min/km
3 20,6 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55 02:11:28 9,40 km/u 06:22 min/km
1 16,4 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:16:10 12,92 km/u 04:38 min/km
1 10,3 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:48:27 12,76 km/u 04:42 min/km
3 8,2 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:50:08 9,81 km/u 06:06 min/km
1 6,4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:23:57 16,03 km/u 03:44 min/km
1 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:29:54 12,84 km/u 04:40 min/km
1 3,2 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:11:12 17,14 km/u 03:30 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 16-08-2017
8 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:44:34 13,46 km/u 04:27 min/km
16 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:51:16 11,70 km/u 05:07 min/km
2 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Recreant 00:17:41 16,97 km/u 03:32 min/km
6 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Recreant 00:19:33 15,35 km/u 03:54 min/km
10 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:25 14,01 km/u 04:17 min/km
20 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:22:28 13,35 km/u 04:29 min/km
21 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:37 13,26 km/u 04:31 min/km
54 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:30:59 9,68 km/u 06:11 min/km
9 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:12:50 11,69 km/u 05:08 min/km
                       
Monschau Marathon Monschau (D) zondag 13-08-2017
10 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 05:10:42 8,15 km/u 07:21 min/km
13 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 05:35:52 7,54 km/u 07:57 min/km
                       
Mini-marathon Monschau (D) zaterdag 12-08-2017
1 4,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:26:25 9,54 km/u 06:17 min/km
2 4,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 00:26:25 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
5e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 12-08-2017
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:50 15,13 km/u 03:57 min/km
5 10,3 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:48:34 12,72 km/u 04:42 min/km
1 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:16:41 8,06 km/u 07:26 min/km
2 8,2 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:38:29 12,78 km/u 04:41 min/km
2 8,2 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:50:02 9,83 km/u 06:06 min/km
                       
De 7 van Zevenhuizen vrijdag 11-08-2017
2 7 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H35 00:26:38 15,77 km/u 03:48 min/km
4 7 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H45 00:26:54 15,61 km/u 03:50 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 08-08-2017
12 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
13 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
16 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:47:25 12,65 km/u 04:44 min/km
20 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:48:53 12,27 km/u 04:53 min/km
8 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:32 13,93 km/u 04:18 min/km
14 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:52 13,12 km/u 04:34 min/km
21 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:24:09 12,42 km/u 04:49 min/km
23 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:25:11 11,91 km/u 05:02 min/km
35 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:29:10 10,29 km/u 05:50 min/km
23 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:14:29 10,36 km/u 05:47 min/km
                       
4e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 05-08-2017
1 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus H50 01:55:53 10,67 km/u 05:37 min/km
5 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:56:04 10,65 km/u 05:38 min/km
1 16,4 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dsen 01:30:18 10,90 km/u 05:30 min/km
3 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:31:50 10,72 km/u 05:35 min/km
1 10,3 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:38:49 15,92 km/u 03:46 min/km
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:55 15,10 km/u 03:58 min/km
7 10,3 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:49:14 12,55 km/u 04:46 min/km
7 10,3 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:50:41 12,19 km/u 04:55 min/km
8 10,3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:50:41 12,19 km/u 04:55 min/km
5 10,3 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:53:38 11,52 km/u 05:12 min/km
3 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:20:51 7,64 km/u 07:50 min/km
3 8,2 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:37:00 13,30 km/u 04:30 min/km
2 6 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:38:00 9,47 km/u 06:20 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 01-08-2017
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:40:06 14,96 km/u 04:00 min/km
3 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:41:20 14,52 km/u 04:08 min/km
5 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:44:22 13,52 km/u 04:26 min/km
13 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:50:59 11,77 km/u 05:05 min/km
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Recreant 00:17:18 17,34 km/u 03:27 min/km
4 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Recreant 00:17:44 16,92 km/u 03:32 min/km
5 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Recreant 00:17:48 16,85 km/u 03:33 min/km
18 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:21:04 14,24 km/u 04:12 min/km
25 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:22:25 13,38 km/u 04:29 min/km
27 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:40 13,24 km/u 04:32 min/km
38 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:23:31 12,76 km/u 04:42 min/km
39 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:33 12,74 km/u 04:42 min/km
48 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:25:15 11,88 km/u 05:03 min/km
65 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:29:08 10,30 km/u 05:49 min/km
1 2,5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Recreant 00:07:52 19,07 km/u 03:08 min/km
18 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:14:34 10,30 km/u 05:49 min/km
                       
Halve marathon Lauwersoog-Ulrum zaterdag 29-07-2017
6 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:29:02 14,22 km/u 04:13 min/km
                       
3e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 29-07-2017
4 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:20:53 12,17 km/u 04:55 min/km
5 10,3 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:53:14 11,61 km/u 05:10 min/km
2 8,2 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:37:15 13,21 km/u 04:32 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 25-07-2017
14 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:45:03 13,32 km/u 04:30 min/km
5 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Recreant 00:17:00 17,65 km/u 03:24 min/km
6 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Recreant 00:17:09 17,49 km/u 03:25 min/km
8 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Recreant 00:17:55 16,74 km/u 03:35 min/km
9 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Recreant 00:18:04 16,61 km/u 03:36 min/km
12 5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Recreant 00:18:25 16,29 km/u 03:41 min/km
14 5 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:19:28 15,41 km/u 03:53 min/km
15 5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:19:35 15,32 km/u 03:55 min/km
36 5 km Simon Wijma 1998 LSV Invictus Recreant 00:21:44 13,80 km/u 04:20 min/km
44 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:39 13,25 km/u 04:31 min/km
46 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:22:43 13,21 km/u 04:32 min/km
52 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:35 12,72 km/u 04:43 min/km
78 5 km Michelle Roebersen 1999 LSV Invictus Recreant 00:26:05 11,50 km/u 05:13 min/km
97 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:29:02 10,33 km/u 05:48 min/km
1 2,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Recreant 00:08:12 18,29 km/u 03:16 min/km
3 2,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Recreant 00:08:17 18,11 km/u 03:18 min/km
4 2,5 km Jeroen van Weperen 2000 LSV Invictus Recreant 00:08:53 16,89 km/u 03:33 min/km
7 2,5 km Fabian Tros 2002 LSV Invictus Recreant 00:09:35 15,65 km/u 03:50 min/km
9 2,5 km Sebastién Roebersen 2003 LSV Invictus Recreant 00:10:05 14,88 km/u 04:02 min/km
                       
Ultra-Bodenseelauf Kluftern (D) zondag 23-07-2017
4 100 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus H60 10:23:54 9,62 km/u 06:14 min/km
5 100 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega HSen 10:28:17 9,55 km/u 06:16 min/km
                       
2e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 22-07-2017
5 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:54:57 10,75 km/u 05:34 min/km
1 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:16:40 8,06 km/u 07:26 min/km
2 8 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:40:48 11,76 km/u 05:06 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 18-07-2017
10 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:21:14 14,13 km/u 04:14 min/km
23 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:23:16 12,89 km/u 04:39 min/km
                       
Midzomeravond Marathon Diever zaterdag 14-07-2017
17 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:52:21 10,90 km/u 05:30 min/km
18 42,2 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega HSen 03:52:21 10,90 km/u 05:30 min/km
1 10 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:43:01 13,95 km/u 04:18 min/km
                       
Bafloop Baflo zaterdag 14-07-2017
4 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:38:29 15,59 km/u 03:50 min/km
                       
Omloop Grolloo zaterdag 08-07-2017
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:07 16,61 km/u 03:36 min/km
                       
Halve marathon Smilde zaterdag 08-07-2017
2 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:29:23 14,16 km/u 04:14 min/km
1 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:52:16 11,28 km/u 05:19 min/km
4 21,1 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H65 01:52:16 11,28 km/u 05:19 min/km
1 10 km Teake Kerckhoffs 1969 Appelscha H40 00:35:39 16,83 km/u 03:33 min/km
3 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:37:34 15,97 km/u 03:45 min/km
1 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:45 14,72 km/u 04:04 min/km
4 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:42:06 14,25 km/u 04:12 min/km
6 10 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:48:59 12,25 km/u 04:53 min/km
2 6,4 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:22:18 17,22 km/u 03:29 min/km
6 6,4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:23:12 16,55 km/u 03:37 min/km
1 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:27:11 14,13 km/u 04:14 min/km
6 6,4 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dsen 00:37:12 10,32 km/u 05:48 min/km
                       
Ronde van de Blesse vrijdag 07-07-2017
3 16,1 km Reina Hes 1957 LSV Invictus HSen 01:13:07 13,21 km/u 04:32 min/km
4 16,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 01:13:07 13,21 km/u 04:32 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:47:51 12,54 km/u 04:47 min/km
                       
BB-lopers Baan Classic Zwolle vrijdag 30-06-2017
1 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:17:17 17,36 km/u 03:27 min/km
                       
Stadsloop Appingedam zaterdag 24-06-2017
8 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:35:56 16,70 km/u 03:35 min/km
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:16:46 17,89 km/u 03:21 min/km
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:17:42 16,95 km/u 03:32 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:19:37 15,29 km/u 03:55 min/km
                       
Mar-athon Sneek zaterdag 24-06-2017
26 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:28:06 12,17 km/u 04:55 min/km
3 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:29:29 14,15 km/u 04:14 min/km
3 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D60 02:01:54 10,39 km/u 05:46 min/km
171 21,1 km #N/A #N/A #N/A Dsen 02:09:25 9,78 km/u 06:08 min/km
94 21,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D50 02:17:40 9,20 km/u 06:31 min/km
13 21,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 02:27:30 8,58 km/u 06:59 min/km
2 7,5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:29:08 15,45 km/u 03:53 min/km
26 7,5 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dsen 00:39:50 11,30 km/u 05:18 min/km
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Wandelen 05:29:59 7,67 km/u 07:49 min/km
1 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Wandelen 05:29:59 7,67 km/u 07:49 min/km
                       
Mooi Ruinen loop zondag 18-06-2017
4 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:42:33 14,10 km/u 04:15 min/km
                       
Great Breweries Marathon Puurs, België zaterdag 17-06-2017
6 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:11:47 8,12 km/u 07:23 min/km
7 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:34:25 7,57 km/u 07:55 min/km
                       
Wiezo loop zaterdag 17-06-2017
3 2,5 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus M-16 00:09:25 15,93 km/u 03:46 min/km
                       
Acht van Drachten zondag 11-06-2017
10 8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:28:30 16,84 km/u 03:33 min/km
2 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:28:57 16,58 km/u 03:37 min/km
15 8 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:29:22 16,35 km/u 03:40 min/km
24 8 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:28 14,34 km/u 04:11 min/km
8 8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:38:04 12,61 km/u 04:45 min/km
                       
Vaalserbergtrail Vaals zondag 11-06-2017
  30 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:22:22 6,86 km/u 08:44 min/km
                       
Nigttrail Vaals zaterdag 10-06-2017
  10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 01:19:37 7,54 km/u 07:57 min/km
  10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:19:38 7,53 km/u 07:57 min/km
                       
Xrun Harkstede donderdag 08-06-2017
  21,1 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:44:27 12,12 km/u 04:57 min/km
                       
Beerlovers Marathon Luik zondag 04-06-2017
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:07:00 8,25 km/u 07:16 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:19:00 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Kolonieloop Wilhelminaoord maandag 05-06-2017
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H40 00:39:18 15,27 km/u 03:55 min/km
8 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:21:28 13,98 km/u 04:17 min/km
                       
Beerlovers Marathon Luik zondag 04-06-2017
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:07:00 8,25 km/u 07:16 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:19:00 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Martinibokaal Groningen zaterdag 03-06-2017
1 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:02:13 21,67 km/u 02:46 min/km
8 0,8 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:41 17,93 km/u 03:20 min/km
                       
Pfingstlauf Emlichheim vrijdag 02-06-2017
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:28 16,45 km/u 03:38 min/km
                       
Twenterandrun Vriezenveen vrijdag 02-06-2017
1 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:18:04 16,61 km/u 03:36 min/km
                       
Snikkerun Haulerwijk zaterdag 27-05-2017
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:41:56 14,31 km/u 04:11 min/km
7 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:43:33 13,78 km/u 04:21 min/km
2 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:47:07 12,73 km/u 04:42 min/km
11 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:49:04 12,23 km/u 04:54 min/km
3 10 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 00:51:38 11,62 km/u 05:09 min/km
4 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:52:44 11,38 km/u 05:16 min/km
5 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:54:12 11,07 km/u 05:25 min/km
                       
Beverwijkloop Balkbrug vrijdag 26-05-2017
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:23:13 16,54 km/u 03:37 min/km
                       
ODV Bosloop Wijnjewoude woensdag 24-05-2017
5 10 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50 00:47:00 12,77 km/u 04:42 min/km
1 6,1 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus Hjun 00:23:47 15,39 km/u 03:53 min/km
6 6,1 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:38:50 9,42 km/u 06:21 min/km
                       
Rietplasloop Emmen zondag 21-05-2017
11 10 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D35 00:59:16 10,12 km/u 05:55 min/km
                       
Schutz Marathon Hoorn zondag 21-05-2017
4 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H45 01:27:15 14,51 km/u 04:08 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 14-05-2017
1 18,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Dsen 00:35:32 31,24 km/u 01:55 min/km
3 9,25 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus H50 01:21:37 6,80 km/u 08:49 min/km
24 9,25 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35 00:55:42 9,96 km/u 06:01 min/km
                       
Over de IJssel Landgoed Marathon Diepenveen zondag 14-05-2017
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 05:16:32 8,00 km/u 07:30 min/km
1 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Recreant 05:16:32 8,00 km/u 07:30 min/km
                       
Hunebedloop Borger zaterdag 06-05-2017
76 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 00:55:08 10,88 km/u 05:30 min/km
105 10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Recreant 01:00:55 9,85 km/u 06:05 min/km
                       
Bulleloop Lekkum woensdag 04-05-2017
2 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:00:36 9,90 km/u 06:03 min/km
                       
De 4 mijl van Diever zondag 30-04-2017
11 6,4 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:24:59 15,37 km/u 03:54 min/km
29 6,4 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus Dames 00:36:49 10,43 km/u 05:45 min/km
30 6,4 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus Dames 00:37:06 10,35 km/u 05:47 min/km
45 6,4 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dames 00:39:17 9,78 km/u 06:08 min/km
88 6,4 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 00:56:47 6,76 km/u 08:52 min/km
                       
Koningsloop Beilen donderdag 27-04-2017
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:11 14,93 km/u 04:01 min/km
3 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:00:16 9,96 km/u 06:01 min/km
3 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:17:26 17,21 km/u 03:29 min/km
1 2,7 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus Heren 00:09:32 16,99 km/u 03:31 min/km
3 2,7 km Jeroen van Weperen 2000 LSV Invictus Heren 00:09:38 16,82 km/u 03:34 min/km
3 2,7 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Heren 00:10:20 15,68 km/u 03:49 min/km
                       
Marathon Hamburg zondag 23-04-2017
123 42,2 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 03:16:02 12,92 km/u 04:38 min/km
                       
Marathon Antwerpen zondag 23-04-2017
8 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:35:02 9,21 km/u 06:31 min/km
9 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:52:58 8,64 km/u 06:56 min/km
                       
Hoeve aan de Weg Loop Oude Willem zaterdag 22-04-2017
3 16 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 01:22:18 11,66 km/u 05:08 min/km
1 16 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:22:36 11,62 km/u 05:09 min/km
4 16 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:17:08 12,45 km/u 04:49 min/km
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:41:26 14,92 km/u 04:01 min/km
7 10,3 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:54:24 11,36 km/u 05:16 min/km
11 10,3 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Heren 01:17:21 7,99 km/u 07:30 min/km
5 8 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:47:02 10,21 km/u 05:52 min/km
6 8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:47:02 10,21 km/u 05:52 min/km
                       
Hardenberg City Run Hardenberg vrijdag 21-04-2017
1 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:22:57 15,26 km/u 03:55 min/km
5 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HneoS 00:17:43 16,93 km/u 03:32 min/km
5 3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:10:27 17,22 km/u 03:29 min/km
                       
Paasloop Bolsward maandag 17-04-2017
14 16,1 km Marida Prins 1996 LSV Invictus Dames 01:32:26 10,45 km/u 05:44 min/km
17 16,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:40:08 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Klap tot klaploop Stadskanaal maandag 17-04-2017
4 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:38:11 15,71 km/u 03:49 min/km
                       
Slach om 'e Mar Burgum zaterdag 15-04-2017
5 11 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:52:23 12,60 km/u 04:45 min/km
                       
Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 15-04-2017
15 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:39:52 9,05 km/u 06:37 min/km
22 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 04:53:13 8,64 km/u 06:56 min/km
                       
Cascaderun Hoogeveen zondag 09-04-2017
4 16,09 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:06:43 14,47 km/u 04:08 min/km
1 16,09 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:13:52 13,07 km/u 04:35 min/km
37 16,09 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:34:21 10,23 km/u 05:51 min/km
131 16,09 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H55 01:41:21 9,53 km/u 06:17 min/km
29 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:27:50 17,35 km/u 03:27 min/km
24 8,05 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:29:00 16,66 km/u 03:36 min/km
29 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:30:06 16,05 km/u 03:44 min/km
37 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:46 15,70 km/u 03:49 min/km
276 8,05 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus D35 00:48:29 9,96 km/u 06:01 min/km
287 8,05 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus D35 00:49:05 9,84 km/u 06:05 min/km
93 8,05 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus D45 00:51:58 9,29 km/u 06:27 min/km
335 8,05 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 00:52:01 9,29 km/u 06:27 min/km
                       
Triathloon Loon zaterdag 08-04-2017
1 27 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:29:40 18,07 km/u 03:19 min/km
                       
LEGiO-run Grootegast zaterdag 08-04-2017
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:00 15,79 km/u 03:48 min/km
                       
Baanwedstrijd Heerenveen zaterdag 08-04-2017
4 1,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:04:44 19,01 km/u 03:09 min/km
1 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunA 00:05:12 17,32 km/u 03:27 min/km
8 0,6 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:02 17,65 km/u 03:23 min/km
                       
Woldberg Trail Steenwijk zaterdag 08-04-2017
2 50 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 03:56:32 12,68 km/u 04:43 min/km
3 50 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Heren 04:07:57 12,10 km/u 04:57 min/km
30 25 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:42:53 9,21 km/u 06:30 min/km
31 15 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus Dames 01:34:28 9,53 km/u 06:17 min/km
53 15 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Dames 01:41:50 8,84 km/u 06:47 min/km
59 15 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:46:38 8,44 km/u 07:06 min/km
30 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Heren 00:32:53 9,12 km/u 06:34 min/km
38 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 00:40:37 7,39 km/u 08:07 min/km
48 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:40:37 7,39 km/u 08:07 min/km
                       
10 van Assen Assen zondag 02-04-2017
2 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:20 17,31 km/u 03:28 min/km
                       
Condensloop Leeuwarden zaterdag 01-04-2017
33 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:55:05 10,89 km/u 05:30 min/km
77 10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:02:53 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Annerbos Cross Annen zondag 26-03-2017
1 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:38:17 15,67 km/u 03:49 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 25-03-2017
12 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 01:32:51 10,40 km/u 05:46 min/km
72 16,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus H50 01:32:58 10,39 km/u 05:46 min/km
42 16,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D45 01:36:43 9,99 km/u 06:00 min/km
44 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:38:12 9,84 km/u 06:05 min/km
27 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:42:08 9,46 km/u 06:20 min/km
66 16,1 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 01:46:21 9,08 km/u 06:36 min/km
13 10 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:04:19 9,33 km/u 06:25 min/km
                       
Astrea Run Groningen zaterdag 25-03-2017
4 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:24:01 15,99 km/u 03:45 min/km
                       
Leeksterlenteloop Leek zaterdag 25-03-2017
3 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:25:07 14,87 km/u 04:02 min/km
5 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:30:23 14,01 km/u 04:17 min/km
29 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:50:51 11,80 km/u 05:05 min/km
47 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:04:59 9,23 km/u 06:29 min/km
2 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:18:32 16,19 km/u 03:42 min/km
2 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:20:56 14,33 km/u 04:11 min/km
                       
Drents Friese Woldmarathon Diever zaterdag 25-03-2017
1 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 03:12:00 13,19 km/u 04:32 min/km
3 42,2 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Recreant 03:17:31 12,82 km/u 04:40 min/km
82 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:49:30 8,75 km/u 06:51 min/km
12 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 01:37:38 12,97 km/u 04:37 min/km
17 21,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 01:39:21 12,74 km/u 04:42 min/km
34 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:50:21 11,92 km/u 05:02 min/km
37 10 km Anton Brandsma 1954 Oosterwolde Recreant 00:51:20 11,69 km/u 05:08 min/km
66 10 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Recreant 00:59:49 10,03 km/u 05:58 min/km
72 10 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Recreant 01:02:08 9,66 km/u 06:12 min/km
78 10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Recreant 01:02:57 9,53 km/u 06:17 min/km
89 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Recreant 01:05:43 9,13 km/u 06:34 min/km
93 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:13:49 8,13 km/u 07:22 min/km
                       
                       
Ronde van Oranjewoud zaterdag 07-05-2017
4 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:04:47 14,91 km/u 04:01 min/km
6 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 01:12:01 13,41 km/u 04:28 min/km
1 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:14:03 13,05 km/u 04:35 min/km
8 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:40:36 14,78 km/u 04:03 min/km
                       
Harry Schulting Games Vught donderdag 05-05-2017
3 3 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:09:57 18,10 km/u 03:18 min/km
2 3 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:10:11 17,67 km/u 03:23 min/km
6 3 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:11:17 15,95 km/u 03:45 min/km
13 1 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunD 00:03:50 15,66 km/u 03:49 min/km
                       
Rietvelt Natuurmarathon Lelystad zaterdag 30-04-2017
35 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:43:46 8,92 km/u 06:43 min/km
                       
Trackmeeting Utrecht vrijdag 29-04-2017
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:50 18,61 km/u 03:13 min/km
3 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:05:16 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Koningsloop Beilen woensdag 27-04-2017
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H40 00:37:52 15,85 km/u 03:47 min/km
11 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H40 00:43:47 13,70 km/u 04:22 min/km
10 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:53 12,80 km/u 04:41 min/km
3 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:47:34 12,61 km/u 04:45 min/km
10 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D40 00:53:00 11,32 km/u 05:18 min/km
3 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:40 16,98 km/u 03:32 min/km
2 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:18:08 16,54 km/u 03:37 min/km
7 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:17 16,41 km/u 03:39 min/km
4 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:18:19 16,38 km/u 03:39 min/km
6 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:17 15,56 km/u 03:51 min/km
9 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:19:29 15,40 km/u 03:53 min/km
18 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:23:00 13,04 km/u 04:36 min/km
1 1,35 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus M11-13 00:04:48 16,88 km/u 03:33 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 24-04-2017
1 9,26 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:34:39 16,03 km/u 03:44 min/km
4 9,26 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H50 00:47:13 11,77 km/u 05:05 min/km
39 9,26 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D45 01:01:58 8,97 km/u 06:41 min/km
                       
Cascade Run Hoogeveen zondag 17-04-2017
5 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:27:50 17,35 km/u 03:27 min/km
2 8,05 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:27:40 17,46 km/u 03:26 min/km
21 8,05 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:29:22 16,45 km/u 03:38 min/km
28 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:19 15,93 km/u 03:45 min/km
29 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:30:22 15,91 km/u 03:46 min/km
60 8,05 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:11 14,56 km/u 04:07 min/km
127 8,05 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:44:59 10,74 km/u 05:35 min/km
393 8,05 km Mieke de Vries   LSV Invictus DSen 00:44:58 10,74 km/u 05:35 min/km
6 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:03:59 15,10 km/u 03:58 min/km
3 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Bedr.Loop D35 01:13:10 13,20 km/u 04:32 min/km
52 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H45 01:15:40 12,77 km/u 04:41 min/km
121 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:19:59 12,08 km/u 04:58 min/km
44 16,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35 01:33:03 10,38 km/u 05:46 min/km
65 16,1 km Janny Blomsma   LSV Invictus D45 01:37:31 9,91 km/u 06:03 min/km
                       
Marathon Enschede zondag 17-04-2017
4 42,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 03:20:34 12,62 km/u 04:45 min/km
26 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H55 03:31:34 11,97 km/u 05:00 min/km
7 42,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 03:54:31 10,80 km/u 05:33 min/km
27 42,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 04:12:46 10,02 km/u 05:59 min/km
98 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus H35 01:47:59 11,72 km/u 05:07 min/km
                       
Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 16-04-2017
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:50:17 8,72 km/u 06:52 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:19:29 7,93 km/u 07:34 min/km
                       
Bedumer Bosloop zaterdag 16-04-2017
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:12 15,71 km/u 03:49 min/km
                       
Avondwedstrijd Hoogeveen vrijdag 15-04-2017
1 0,8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:02:11 21,92 km/u 02:44 min/km
1 0,8 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:02:16 21,15 km/u 02:50 min/km
7 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:02:27 19,62 km/u 03:03 min/km
1 0,8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:02:39 18,10 km/u 03:18 min/km
2 0,8 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:53 16,65 km/u 03:36 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H35 00:19:49 15,14 km/u 03:57 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 10-04-2017
1216 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:49:55 11,01 km/u 05:26 min/km
31 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H65 04:13:32 9,99 km/u 06:00 min/km
54 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:29:31 9,39 km/u 06:23 min/km
95 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:59:11 8,46 km/u 07:05 min/km
                       
Natuurloop Siddeburen zaterdag 09-04-2017
5 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:04:28 14,98 km/u 04:00 min/km
                       
10 van Assen Assen zondag 03-04-2017
1 10 km Teake Kerckhoffs 1969 Appelscha H40 00:35:27 16,93 km/u 03:32 min/km
3 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H40 00:18:42 16,04 km/u 03:44 min/km
                       
Berliner Halbmarathon zondag 03-04-2017
15 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 01:17:06 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Triathloon Loon zaterdag 02-04-2017
4 0 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus DSen 0 0,00 km/u 00:00 min/km
                       
Raitdaip Run Sauwerd zaterdag 02-04-2017
1 5,15 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Hrec 00:18:12 16,98 km/u 03:32 min/km
3 5,15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:19:54 15,53 km/u 03:51 min/km
                       
Legio Run Grootegast zaterdag 02-04-2017
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:24 15,63 km/u 03:50 min/km
                       
WTC Trappenloop Almere vrijdag 01-04-2017
10 0,12 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
11 0,12 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
14 0,12 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Elite 00:04:35 1,57 km/u 14:11 min/km
1 0,12 km Maarten Otten   Groningen Recreant 00:04:22 1,65 km/u 12:23 min/km
1 0,12 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:05:39 1,27 km/u 23:05 min/km
1 0,04 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Jun 00:00:55 2,62 km/u 22:55 min/km
1 0,04 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Jun 00:01:45 1,37 km/u 19:45 min/km
                       
Klap tot klaploop Stadskanaal maandag 28-03-2017
3 10,41 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:25 17,64 km/u 03:24 min/km
5 10,41 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:39:57 15,63 km/u 03:50 min/km
4 10,41 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:42:04 14,85 km/u 04:02 min/km
101 10,41 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:50:50 12,29 km/u 04:52 min/km
                       
Astrea Run Groningen zaterdag 26-03-2017
4 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:23:55 16,06 km/u 03:44 min/km
                       
Drents Friese Wold Marathon Diever zaterdag 26-03-2017
4 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:53:09 8,64 km/u 06:56 min/km
2 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 01:39:59 12,66 km/u 04:44 min/km
4 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 01:40:41 12,57 km/u 04:46 min/km
19 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 01:47:00 11,83 km/u 05:04 min/km
7 21,1 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:54:24 11,07 km/u 05:25 min/km
20 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:39:46 15,09 km/u 03:58 min/km
83 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:40:13 14,92 km/u 04:01 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:44:57 13,35 km/u 04:29 min/km
4 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:53:24 11,24 km/u 05:20 min/km
11 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Recreant 00:57:41 10,40 km/u 05:46 min/km
14 10 km Anton Brandsma   Oosterwolde Recreant 00:57:54 10,36 km/u 05:47 min/km
51 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Recreant 01:05:14 9,20 km/u 06:31 min/km
                       
Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk zaterdag 19-03-2017
2 15 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:59:46 15,06 km/u 03:59 min/km
                       
Vuurtorentrail Hollum Ameland zaterdag 19-03-2017
34 18 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D35 02:08:30 8,40 km/u 07:08 min/km
65 18 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D35 02:22:14 7,59 km/u 07:54 min/km
14 10 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H35 01:01:45 9,72 km/u 06:10 min/km
90 10 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D35 01:24:42 7,08 km/u 08:28 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 19-03-2017
6 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:30:35 10,66 km/u 05:37 min/km
7 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 01:30:39 10,66 km/u 05:37 min/km
33 16,1 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:47:32 8,98 km/u 06:40 min/km
35 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus H60 01:47:33 8,98 km/u 06:40 min/km
2 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:52:49 11,36 km/u 05:16 min/km
38 10 km Jouk Dijkstra 1956 LSV Invictus D55 01:09:23 8,65 km/u 06:56 min/km
                       
Leekster Lenteloop Leek zaterdag 19-03-2017
4 21 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:37:07 12,97 km/u 04:37 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:31 16,89 km/u 03:33 min/km
4 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:39:02 15,37 km/u 03:54 min/km
19 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:45:25 13,21 km/u 04:32 min/km
7 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:49:35 12,10 km/u 04:57 min/km
20 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 00:56:22 10,64 km/u 05:38 min/km
83 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Heren 01:03:27 9,46 km/u 06:20 min/km
1 5,2 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:57 17,38 km/u 03:27 min/km
4 5,2 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:45 16,64 km/u 03:36 min/km
11 5,2 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:19:48 15,76 km/u 03:48 min/km
14 5,2 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:20:04 15,55 km/u 03:51 min/km
47 5,2 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Heren 00:31:48 9,81 km/u 06:06 min/km
51 5,2 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 00:32:43 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Lenteloop Emmen zaterdag 19-03-2017
2 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:26 16,27 km/u 03:41 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:26 15,44 km/u 03:53 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:59 15,01 km/u 03:59 min/km
                       
Bonifatiusloop Dokkum zaterdag 19-03-2017
116 10 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:53:20 11,25 km/u 05:20 min/km
                       
Merenloop Grou zondag 13-03-2017
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:18:13 16,47 km/u 03:38 min/km
                       
NK Cross Oldenzaal zondag 13-03-2017
3 5,9 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:22:29 15,74 km/u 03:48 min/km
15 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:15:55 15,08 km/u 03:58 min/km
                       
Decathlon Crêtes de Spa zaterdag 12-03-2017
2 57 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 08:52:36 6,42 km/u 09:20 min/km
24 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 02:44:43 7,69 km/u 07:48 min/km
                       
Veneboer Loop Drachten zaterdag 12-03-2017
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:34:57 17,17 km/u 03:29 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:57 15,81 km/u 03:47 min/km
7 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:42:21 14,17 km/u 04:14 min/km
10 10 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
13 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:20:10 14,88 km/u 04:02 min/km
                       
Halve Marathon Haren zaterdag 12-03-2017
8 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:28:02 14,38 km/u 04:10 min/km
23 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:37:08 13,03 km/u 04:36 min/km
3 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:45:15 12,03 km/u 04:59 min/km
7 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:47:28 11,78 km/u 05:05 min/km
100 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:47:43 11,75 km/u 05:06 min/km
90 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50 01:49:36 11,55 km/u 05:11 min/km
24 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:50:11 11,49 km/u 05:13 min/km
4 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:16 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Lente Cross Veenhuizen zaterdag 12-03-2017
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:38 14,54 km/u 04:07 min/km
                       
Bovenbergcross Markelo zaterdag 05-03-2017
2 5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus DSen 00:20:37 14,55 km/u 04:07 min/km
4 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:22:12 13,51 km/u 04:26 min/km
                       
Trail by Sea Burgh Haamstede zondag 21-02-2017
24 21,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:31:56 8,33 km/u 07:12 min/km
30 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:49:45 7,46 km/u 08:02 min/km
                       
NK Indoor Junioren Apeldoorn zondag 21-02-2017
2 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus JunA 00:04:42 19,13 km/u 03:08 min/km
                       
Acht van Langezwaag zaterdag 20-02-2017
2 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:08:33 14,09 km/u 04:15 min/km
3 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:14:09 13,03 km/u 04:36 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:17 17,01 km/u 03:31 min/km
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:38:11 15,71 km/u 03:49 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:43:37 13,76 km/u 04:21 min/km
1 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:27:33 10,89 km/u 05:30 min/km
                       
Groet uit Schoorl Run Schoorl zondag 14-02-2017
22 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:36:51 16,28 km/u 03:41 min/km
824 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Recreant 01:01:44 9,72 km/u 06:10 min/km
                       
RunForestRun Dwingeloo zaterdag 13-02-2017
49 21 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:57:59 10,68 km/u 05:37 min/km
38 21 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:15:02 9,33 km/u 06:25 min/km
28 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:22:56 10,13 km/u 05:55 min/km
20 14 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus Dames 01:29:40 9,37 km/u 06:24 min/km
24 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:30:40 9,26 km/u 06:28 min/km
28 14 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:33:04 9,03 km/u 06:38 min/km
                       
Rietplasrun Emmen zaterdag 13-02-2017
26 8 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H40 00:43:05 11,14 km/u 05:23 min/km
5 4,1 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:16:16 15,12 km/u 03:58 min/km
3 4,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:16:57 14,51 km/u 04:08 min/km
1 4,1 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:17:08 14,36 km/u 04:10 min/km
                       
Apeldoorn zondag 07-02-2017
199 25 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:49:24 13,71 km/u 04:22 min/km
35 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 01:03:10 15,29 km/u 03:55 min/km
23 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 01:11:38 13,49 km/u