Meisjes groep 1   Jongens groep 1  
Naam School Naam School
1 Hiske Houwing Startblok 1 Ids Dijkstra De Tjongeling
2 Isa v/d Velde De Riemsloot 2 Jelke Houwing Startblok
3 Britney Posthumus Tussen de Singels 3 Valentijn Vlasma De Akker
4 Sarah Klein De Boekhorst 4 Samoa Koning In de Kring
5 Emma Klein De Boekhorst 5 Aiden Kolk De Akker
6 Esmay Benthem Buttinga 6 Sven van der Heide Tussen de Singels
7 Iris Post Oostenburg 7 Ruben Meeter Startblok
8 Saar de Jong De Stam 8 Tiano v/d Helm In de Kring
9 Benthe Kroezen Tussen de Singels 9 Nick Tjassing K. J. Dijkstraschool
10 Daphne Timmer Buttinga 10 Wessel v/d Berg K. J. Dijkstraschool
11 Amalia Turkanović De Boekhorst 11 Kylian Goeree Oostenburg
12 Mila Meijer Oostenburg 12 Silvan Kramer Tussen de Singels
13 Esrah Kusters In de Kring 13 Kyro Strampel Buttinga
14 Esmay Hofstra De Boekhorst 14 Jelke Haveman De Boekhorst
15 Jente van der Heide De Boekhorst 15 Arek Kucharrski De Boekhorst
16 Alysia Muijs De Mandenbrink 16 Koen Daatselaar Oostenburg
17 Sanne Bisschop De Akker 17 Arne Kristiaan Startblok
18 Amarins de Jong De Mandenbrink 18 Dyaron de Jong Oostenburg
19 Roeslana Brouwer Startblok 19 Quinten van der Veer De Riemsloot
20 Esmée Soet De Stam 20 Lars Kraak Tussen de Singels
21 Venla Kleinendorst Mr. van Hasselt 21 Hjerremy Lobens De Akker
22 Daniëlle Koek De Stelling 22 Levi Boer Tussen de Singels
23 Sylena Bergsma De Boekhorst 23 Roan Gorter Buttinga
24 Naomi de Jong De Akker 24 Kor Nijboer Oostenburg
25 Esmée Schouten De Boekhorst 25 Vince Buikhuizen Buttinga
26 Sabine Gorter Oostenburg 26 Thijs v/d Stouwe Startblok
27 Phelien Panzer Oostenburg 27 Nick v/d Veen De Akker
28 Diez Schwirz De Tjongeling 28 Mats Stoffers De Riemsloot
29 Evie Doornenbal De Akker 29 Jurre Baar Oostenburg
30 Lynn van der Heide Tussen de Singels 30 Bas Prins De Akker
31 Gemma Jagt Paadwizer 31 Dailey de Boer De Akker
32 Chantal Sloterwijk De Boekhorst 32 Daimen de Groot De Boekhorst
33 Carlijn Booij De Tjongeling 33 Nathan Haasdijk De Stelling
34 Elin Daling Startblok 34 Jaimy Willemsen De Boekhorst
35 Faith van Halen De Riemsloot 35 Déana Zwart De Riemsloot
36 Esmee Doornenbal De Akker 36 Lars Kraak Tussen de Singels
37 Elin Vos De Akker 37 Siem v/d Gun De Akker
38 Maud de Vries de Trede 38 Aiden aan het Rot De Akker
39 Sidney Braakman De Akker 39 Elijan Paulus De Boekhorst
40 Maud Coenrady Oostenburg 40 Quinten Krikken De Boekhorst
41 Britt Coenrady Oostenburg 41 Jinne Oostenbring Buttinga
42 Esmee Schoonhoven De Tjongeling 42 Sam Gorter Tussen de Singels
43 Felicia Weiland In de Kring 43 Romano Dolderman De Boekhorst
44 Carmen Huisman In de Kring 44 Guido Brander In de Kring
45 Rianne Hummel De Akker 45 Wesley van Veen De Boekhorst
46 Dinthe van Kooten De Stelling
47 Eva Koopmans In de Kring
48 Gwen ter Schuur Tussen de Singels
49 Wianna Luit De Boekhorst
50 Femke Vegelin Tussen de Singels
51 Quintey van der Weg In de Kring
52 Linda Dijkstra De Akker
53 Joan van Veen De Boekhorst
Meisjes groep 2 Jongens groep 2
Naam School Naam School
1 Sophie Otter Tussen de Singels 1 Jurre Post De Riemsloot
2 Annemiek Kraak De Tjongeling 2 Nathan Ekeoma Oostenburg
3 Ilse Buiten Tussen de Singels 3 Enrico Werkhoven De Riemsloot
4 Lieke Hut Oostenburg 4 Kelvin Kromkamp Buttinga
5 Lotte Berghout De Akker 5 Tymen Wijbenga Startblok
6 Nina Koops De Mandenbrink 6 Stefan de Jong De Stam
7 Elise Veenstra De Stelling 7 Djemain Klamer Buttinga
8 Isa Huft De Tjongeling 8 Sven Baron De Boekhorst
9 Amber van der Heide De Boekhorst 9 Niels Boonstra Startblok
10 Sara Turkanović De Boekhorst 10 Deamen van Bergen Buttinga
11 Yara van der Veer De Riemsloot 11 Marc Jan Douwsma De Boekhorst
12 Eliene Boonstra Tussen de Singels 12 Finn Boerema Oostenburg
13 Nynke Prins De Stelling 13 Jorn de Jong Oostenburg
14 Eva Haanstra De Boekhorst 14 Tygo Boersma K. J. Dijkstraschool
15 Esty Visser De Akker 15 Adnaan Abdirahim Buttinga
16 Inge Hofstra Buttinga 16 Jordy de Jong Oostenburg
17 Lara van Veen Buttinga 17 Luca Rundervoort Oostenburg
18 Sarah de Jong Oostenburg 18 Simon Darwinkel De Riemsloot
19 Bo Betten De Boekhorst 19 Deamen van Bergen Buttinga
20 Marise Post De Boekhorst 20 Dylano van Olphen De Boekhorst
21 Tessa Neef De Riemsloot 21 Tygo d 'Hont Startblok
22 Nienke Post De Akker 22 Kentaro van der Broek De Akker
23 Roos Kingma De Mandenbrink 23 Nigel Gorter De Stelling
24 Maureen Los Oostenburg 24 Janniek Stoelwinder De Akker
25 Yinthe Goeree Oostenburg 25 Jordy Boon De Tjongeling
26 Miya Gersjes De Stelling 26 Maxim Liklikwatil De Akker
27 Liesbeth ten Hove K. J. Dijkstraschool 27 Mauro Maätita Oostenburg
28 Naomi Joelle Schurer De Boekhorst 28 Manuel Haasdijk De Stelling
29 Sterre Struik De Boekhorst 29 Levi Hofstra Startblok
30 Daphne Jongedijk Oostenburg 30 Sander Dijkstra De Boekhorst
31 Annika van Kerkhof Oostenburg 31 Kay Veensma De Boekhorst
32 Chanel Wanningen De Mandenbrink 32 Donat Panka Oostenburg
33 Yenthe de Vries De Akker 33 Manuel Panier Oostenburg
34 Anna Ax Tussen de Singels 34 Jason Hoogenberg Oostenburg
35 Norah Kumbangsila In de Kring 35 Dano Meijer Oostenburg
36 Sophie Stuiver Oostenburg 36 Sverre Los Oostenburg
37 Tessa van Huis De Stelling 37 Lucas Zwier De Stelling
38 Serena Dolstra De Akker 38 Jesse Krans Oostenburg
39 Crystal-Jean Nijveld De Akker 39 Nick van Vliet De Akker
40 Mieke de Vries Buttinga 40 Sander Kop Buttinga
41 Mirthe Haaijema In de Kring 41 Levi van Dijk De Boekhorst
42 Caitlin Schoonhoven De Tjongeling 42 Thomas Kiemel Tussen de Singels
43 Sam Veenstra De Mandenbrink
44 Dani Veen Tussen de Singels
45 Sem Looij De Riemsloot
46 Giovanni Struyk Tussen de Singels
47 Rick v/d Veen Oostenburg
48 Stijn Gorter Tussen de Singels
49 Sil Gorter Tussen de Singels
50 Elwin Chen De Boekhorst
51 Nick Dijkstra De Akker
52 Albis Karabegovic De Boekhorst
53 Luuk Vinkestein De Mandenbrink
Meisjes groep 3 Jongens groep 3
1 Debbie van Fleeren De Riemsloot 1 Frieso v/d Schuit De Akker
2 Marsha Veenma Oostenburg 2 Jelrik Koopman De Tjongeling
3 Dione van der Veen Oostenburg 3 Guido Cats De Riemsloot
4 Lotte Wildeman De Akker 4 Rowan Bloemers De Akker
5 Kalinka Brouwer Startblok 5 Wesley Posthumus Mr. Lokschool
6 Thirza van der Veen Oostenburg 6 Robbe Veenstra Mr. Lokschool
7 Elin Canter Visscher Tussen de Singels 7 Balazs Gyoval De Akker
8 Dewy Jonas Oostenburg 8 Jelte Westenbroek De Stelling
9 Britt Steg Buttinga 9 Lucas Goedhart De Stam
10 Larissa Geertsma Oostenburg 10 Thijs van Dijk Buttinga
11 Lisa van Daatselaar Oostenburg 11 Jesse Nijssen Tussen de Singels
12 Ilse d 'Hont Startblok 12 Nus Offringa In de Kring
13 Nancy den Boer De Riemsloot 13 Jaimy Koopmans De Riemsloot
14 Inge van Dijk De Tjongeling 14 Matthijs Scheffer Buttinga
15 Larissa Hendriks De Boekhorst 15 Yayden Klooster Tussen de Singels
16 Esmee de Boer Mr. Lokschool 16 Silven Nijholt Tussen de Singels
17 Mirre Baar Oostenburg 17 Troy Lafleur Tussen de Singels
18 Roselie ter Borg Oostenburg 18 Sven Kroezen Tussen de Singels
19 Sylvana Veurman De Boekhorst 19 Joost Booij De Tjongeling
20 Rosalie de Jong Buttinga 20 Emile Aldeweireldt De Riemsloot
21 Ivaya Otter Tussen de Singels 21 Leco van Riesen De Boekhorst
22 Melanie van Veen De Boekhorst 22 Joran Brouwer Buttinga
23 Jasmijn van der Weide De Boekhorst 23 Niels de Ruiter De Tjongeling
24 Suze Häger De Stelling 24 Jelte Tolsma De Tjongeling
25 Marlijn Bouma De Boekhorst 25 Leroy v/d Weg In de Kring
26 Faya v/d Heide Tussen de Singels 26 Mika Springer In de Kring
27 Susanne Koek De Stelling 27 Jens Andree De Stelling
28 Aniek Veenstra In de Kring 28 Quinten van der Wal De Riemsloot
29 Esly Bosma Oostenburg 29 Jelte Sijen De Tjongeling
30 Renske de Jong De Stelling 30 Hidde Elfring De Akker
31 Pascalle Polpe Oostenburg 31 Damian Benthem Buttinga
32 Loike Jacobs De Akker 32 Wouter Vlasma In de Kring
33 Chayla Aalbers De Akker 33 Jesper Iedema De Riemsloot
34 Julia de Vos K. J. Dijkstraschool 34 Yesper Graafstra De Akker
35 Chelsea Nendissa De Akker 35 Jort Boonstra Startblok
36 Veerle Daling Startblok 36 Rowan Neef De Riemsloot
37 Bente v/d Veen Tussen de Singels 37 Sven Coenrady Oostenburg
38 Vera Bosma Oostenburg 38 Jens Stoffers De Riemsloot
39 Charlotte Timmer In de Kring 39 Jesse Rooks Startblok
40 Alyssa Thiescheffer De Boekhorst 40 Revano v/d Meer Startblok
41 Joudi Alawad De Boekhorst 41 Douwe Smit De Stam
42 Mayrah Hollander Buttinga 42 Daymon Koopmans In de Kring
43 Geke Vegelin Tussen de Singels 43 Mick Wilts Buttinga
44 Lotte Groen In de Kring 44 Damian Jongedijk De Mandenbrink
45 Melissa Nijveld In de Kring 45 Mats Moelard Tussen de Singels
46 Kaylinn Paulus De Boekhorst 46 Roan Vink De Akker
47 Renske Elzinga In de Kring 47 Colin Jonkman In de Kring
48 Indy Kuiper De Stelling 48 Albis Karabegovic De Boekhorst
49 Yana ter Schuur Tussen de Singels 49 Rens Westra K. J. Dijkstraschool
50 Megan de Vries In de Kring 50 Wouter Vlasma In de Kring
51 Adaja Schiferli In de Kring 51 Jarnod 'Hont De Riemsloot
52 Jorrit Veenstra De Akker
Meisjes groep 4 Jongens groep 4
Naam School Naam School
1 Eva Bethlehem De Stelling 1 Jarne Koopman De Tjongeling
2 Audrey NogBou De Boekhorst 2 Menno van den Berg K. J. Dijkstraschool
3 Fatou Kaba Oostenburg 3 Rimmer Dijkstra De Tjongeling
4 Tjararda Dijk K. J. Dijkstraschool 4 Karim Sylla De Riemsloot
5 Angel Hattu De Akker 5 Tim Klein Oostenburg
6 Djurra de Jong De Tjongeling 6 Reinder Heijs Mr. Lokschool
7 Tessa Houwer Tussen de Singels 7 Xander Post De Akker
8 Marleen de Vries Buttinga 8 Jasper Buiten Tussen de Singels
9 Manon Tjassing K. J. Dijkstraschool 9 Nathan Kusters In de Kring
10 Kuna Vlasma De Akker 10 Rimmer Houwing Startblok
11 Veronique Westebring De Riemsloot 11 Tygo Bos De Tjongeling
12 Hailey Nijholt De Boekhorst 12 Eelke de Jong Oostenburg
13 Lieke Iedema De Riemsloot 13 Henalatu Tapilatu De Akker
14 Janelle de Jong Oostenburg 14 Stan van der Velde De Riemsloot
15 Isa Commelter Buttinga 15 Olaf Schra In de Kring
16 Esmée Laverman De Boekhorst 16 Merijn Darwinkel De Riemsloot
17 Ryanne Beijert Tussen de Singels 17 Owen Bloem De Boekhorst
18 Fleur Ovinge In de Kring 18 Ryan Zantinga De Boekhorst
19 Eli-Anne Kuiters De Akker 19 Milan Boonstra De Akker
20 Nisa van der Helm In de Kring 20 Sil Bergsma De Tjongeling
21 Leonie van Daatselaar K. J. Dijkstraschool 21 Sven Duursma De Mandenbrink
22 Quinty Rundervoort Oostenburg 22 Andries de Haan De Akker
23 Evelyn de Boer Startblok 23 Ryan de Boer Tussen de Singels
24 Naomi Kumbangsila In de Kring 24 Jenne Jasper De Riemsloot
25 Maartje ten Hove K. J. Dijkstraschool 25 Youri Betten Buttinga
26 Jasmijn v/d Heide Tussen de Singels 26 Tijmen de Jong Oostenburg
27 Maud Scheer De Boekhorst 27 Devin Gorter Buttinga
28 Sabine zandstra De Stelling 28 Allard Bos K. J. Dijkstraschool
29 Anneloes Timmer In de Kring 29 Tjeerd van der Lei In de Kring
30 Silke de Jong De Stelling 30 Jelmer van der Veen De Akker
31 Nova Kramer Tussen de Singels 31 David Nijboer De Tjongeling
32 Djeana Pattikawa De Akker 32 Ralph Faber Kampingerhof
33 Nadine Haisma In de Kring 33 Wesley Rinzema Kampingerhof
34 Sara Baptist De Boekhorst 34 Finn Rooks Startblok
35 Lotte Weiland Buttinga 35 Leon Poelman Kampingerhof
36 Femke Bisschop De Akker 36 Björn de Vries De Akker
37 Lieke van Kerkhof Oostenburg 37 Roy Meijer Oostenburg
38 Thamar Hofstra Tussen de Singels 38 Björn Sloot De Stelling
39 Kayra Aalbers De Akker 39 Joshua Atiso De Boekhorst
40 Chantal Hof Buttinga
41 Helin Kabak De Boekhorst
42 Ilse Melles Kampingerhof
43 Daniëlle d 'Hont De Riemsloot
44 Lisa Hofstra Buttinga
45 Abira Abdulhafar Oostenburg
46 Lois Gorter Oostenburg
47 Albis Karabegovic De Boekhorst
48 Rens Westra K. J. Dijkstraschool
49 Wouter Vlasma In de Kring
50 Jarnod 'Hont De Riemsloot
51 Jorrit Veenstra De Akker
Meisjes groep 5 Jongens groep 5
Naam School Naam School
1 Ilse Bouma In de Kring 1 Sven Bouland Buttinga
2 Lianne van Dijk De Tjongeling 2 Jesper Aldershof Oostenburg
3 Tessa Posma De Boekhorst 3 Stef Kingma De Mandenbrink
4 Jesler de Jong De Tjongeling 4 Seles de Jong De Tjongeling
5 Nadine Hoekstra De Tjongeling 5 Tim Benedictus De Boekhorst
6 Roos v/d Duin Buttinga 6 Robin Zwerver Buttinga
7 Daniëlle Hoeksma De Mandenbrink 7 Arjen v/d Wolfshaar De Stelling
8 Lincy de Boer Buttinga 8 Gijs de Weerd De Akker
9 Maddy Antonides De Mandenbrink 9 Florian Plat De Akker
10 Mirthe Nijdam De Mandenbrink 10 Wouter Booij De Tjongeling
11 Naomi de Jong De Stelling 11 Tristan Lafleur Tussen de Singels
12 Silvia de Boer Startblok 12 Senne Kristiaan Startblok
13 Isabel Langhout Oostenburg 13 Mike Dijkstra Oostenburg
14 Thirsa Oonk De Stelling 14 Maickel Demian Mozes Buttinga
15 Gertine Kraal De Tjongeling 15 Nigel Posthumus Tussen de Singels
16 Emma Klijnstra De Akker 16 Lars Andree De Stelling
17 Marit Veenstra In de Kring 17 Milan Meijer De Stelling
18 Noèmi de Jong Buttinga 18 Youri Bloem De Boekhorst
19 Lott Klinge In de Kring 19 Jarne Post De Boekhorst
20 Marit van der Wal De Riemsloot 20 Devon Bezema De Boekhorst
21 Kanako van der Broek De Akker 21 Jamie de Boer Buttinga
22 Veerle Stapper De Akker 22 Jelle Brans In de Kring
23 Nathalie de Boer Kampingerhof 23 Jacco De Boekhorst
24 Madelon Kram Oostenburg 24 Robin Lewis De Akker
25 Manon Bosma Oostenburg 25 Bennie Schliszka De Boekhorst
26 Chantal Stoker Oostenburg 26 Rowin Werkman De Akker
27 Janna de Jong De Mandenbrink 27 Jordi de Jong De Akker
28 Femke Boers Oostenburg 28 Ruben Poutsma De Riemsloot
29 Myrthe Monderman De Akker 29 Bjorn Elderson De Mandenbrink
30 Suus Gorter Tussen de Singels 30 Alwin Dolstra Kampingerhof
31 Roosmarij Elsinga De Akker 31 Remco Veenstra De Akker
32 Tristan Zwart De Riemsloot
33 Mats Acker Oostenburg
34 Levi Wang De Boekhorst
35 Colin Kolk De Akker
36 Jelmer Bakker Startblok
37 Erwin Stavast De Akker
38 Bas Ryan Schurer De Boekhorst
39 Desmin van der Velde De Boekhorst
40 Dylan Thiescheffer De Boekhorst
Meisjes groep 6 Jongens groep 6
Naam School Naam School
1 Louise Post De Riemsloot 1 Hielke de Jong De Tjongeling
2 Lian de Jong Buttinga 2 Daniël de Vegt Buttinga
3 Brenda Oosterloo Startblok 3 Lamine Kaba Kampingerhof
4 Ilana Hofstra De Mandenbrink 4 Abdilkarim Abdikrahim Buttinga
5 Lisa Scheffer Buttinga 5 Rick Ploeg De Riemsloot
6 Lotte de Jong De Mandenbrink 6 Erwin Solle In de Kring
7 Carlotte Westebring De Riemsloot 7 Tim de Boer Buttinga
8 Benthe Melles Tussen de Singels 8 Lamine Kaba Kampingerhof
9 Ilse Heijs Mr. Lokschool 9 Thijs Wolthuis Buttinga
10 Suzanne Pampiermole Mr. Lokschool 10 Deyan Vink De Akker
11 River Schwirz De Tjongeling 11 Arno van den Berg K. J. Dijkstraschool
12 Floor van der Werff Mr. Lokschool 12 Jamie Posthumus Mr. Lokschool
13 Gwen Steg Buttinga 13 Ties Dijkstra De Tjongeling
14 Luna Vroegh Buttinga 14 Roland Menken De Akker
15 Hannah Offringa In de Kring 15 Simeon Ridder In de Kring
16 Myrthe Kusters In de Kring 16 Jorens Kramer Tussen de Singels
17 Marene Hoogenberg Kampingerhof 17 Nick Duursma De Mandenbrink
18 Julia Dobbe De Stelling 18 Wesley Post De Akker
19 Jeanine Tigchelaar De Stelling 19 Sven Springer In de Kring
20 Kaya Jacobs De Akker 20 Joran Wijma De Akker
21 Desirée Schouten De Boekhorst 21 Jef van der Walle De Mandenbrink
22 Femke Oosting Buttinga 22 Aron Oenema K. J. Dijkstraschool
23 Ruben Beijert De Boekhorst
24 Sytze de Haan De Akker
25 Michon Kuik De Riemsloot
26 Tycho Poortinga De Riemsloot
27 Kars Houwing Startblok
28 Youri Rooks Startblok
29 Mads de Roos De Riemsloot
30 Thomas Kroes De Boekhorst
31 Ronin Kap In de Kring
32 Kevin Zantinga De Boekhorst
33 Rylan Lakeman De Akker
34 Sven van der Weide De Boekhorst
35 Jordy van Daatselaar K. J. Dijkstraschool
36 Thomas Kroes De Boekhorst
37 Yeska Elsinga De Akker
38 Cristo Donker Tussen de Singels
39 Yannick Wiggerts Kampingerhof
Meisjes groep 7 Jongens groep 7
Naam School Naam School
1 Roos de Vegt Buttinga Naam School
2 Sarah Mekel Mr. Lokschool 1 Sylvan Dijkstra De Riemsloot
3 Melanie Leerling De Tjongeling 2 Luca Wijnsma Buttinga
4 Brecht van der Vliet De Stelling 3 Dano Buist De Riemsloot
5 Lisa van Rozen Oostenburg 4 Evert Brans In de Kring
6 Romée Berger De Stelling 5 Rick Veen Buttinga
7 Anouk Jousma Buttinga 6 Tjetse Hamstra Buttinga
8 Merinthe Buurlage Buttinga 7 Pieter van Nijen Kampingerhof
9 Raquel Hoekstra De Tjongeling 8 Emiel knol Buttinga
10 Meike van Noordenburg De Tjongeling 9 Kris Hulshof De Boekhorst
11 Jacobien van Vaals De Akker 10 Jorian Post De Boekhorst
12 Jet Dolman De Stelling 11 Daan Graafstra De Stam
13 Esmee Klein Oostenburg 12 Joeri Kristiaan Startblok
14 Rheza Häger De Stelling 13 Michau Woudstra Kampingerhof
15 Naomi de Boer Mr. Lokschool 14 Ruben Rundervoort Oostenburg
16 Lilla Gyovai De Akker 15 Jordi Westebring De Riemsloot
17 Dunya de Jong De Tjongeling 16 Ryan Wanningen De Mandenbrink
18 Resa Weiland Buttinga 17 Kevin Jongendijk Oostenburg
19 Inge Booij De Tjongeling 18 Ryan Gorter De Riemsloot
20 Khadija Alawad De Boekhorst 19 Sil Veenstra De Akker
21 Marit Acker Oostenburg
22 Maureen Haisma In de Kring
23 Isabelle Nijboer De Tjongeling
24 Deborah Knigge Kampingerhof
25 Sanne Dijkstra Kampingerhof
Meisjes groep 8 Jongens groep 8
Naam School Naam School
1 Jolijn Ozinga De Stelling 1 Eelke Woudstra De Tjongeling
2 Yonine Hofstra De Mandenbrink 2 Sakatige Abdirhim Kampingerhof
3 Bianca v/d Meer K. J. Dijkstraschool 3 Fabian Tros De Mandenbrink
4 Hilde Veenstra De Riemsloot 4 Kjest Willemse Oostenburg
5 Marin Netters De Riemsloot 5 Rick Flapper De Mandenbrink
6 Anna Wolthuis Buttinga 6 Ward Bouma De Mandenbrink
7 Jeske Westerlaan De Stelling 7 Sjoerd Heijes Buttinga
8 Roos de Jong Oostenburg 8 Wesley Nieuwhof Buttinga
9 Evelien de Weerd De Stelling 9 Lars de Jong Buttinga
10 Kim Zwerver Buttinga 10 Stefan Wijma De Akker
11 Ichel ter Schuur De Stelling 11 Roelof Jongsma De Akker
12 Anita Oosting Buttinga 12 Marco Wijma De Boekhorst
13 Lenneke Stapper De Akker 13 Michel Nagelhout De Tjongeling
14 Dagmar Tanja Kampingerhof 14 Eelke Woudstra De Tjongeling
15 Mila Helffrich De Boekhorst 15 Ivo Bult De Stelling
16 Niek Hulshof De Boekhorst
17 Ewan de Vries Buttinga
18 Kai Yntema Buttinga
19 Kyro de Boer Buttinga
20 Bram Nicolai De Mandenbrink
21 Rayvano van der Velde Kampingerhof
.
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving