Uitslagenlijst Open Fries Crosskampioenschap    
Appelscha - Zaterdag 14 maart 2015    
           
MPUPA, 850 M PUPILLEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Hannah Talstra 2004 Drachten 03:16:00 03:15:00
2 Femke Yska 2005 Horror 03:18:00 03:17:00
3 Ylana Hofstra 2005 LSV Invictus 03:57:00 03:56:00
           
JPUPC, 850 M PUPILLEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marne van der Kooi 2007 Burgum 03:36:00 03:36:00
           
JPUPB, 850 M PUPILLEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wesley Boers 2006 Delfzijl 03:21:00 03:21:00
           
JPUPA, 850 M PUPILLEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rutger Berends 2004 Heerenveen 03:08:00 03:08:00
2 Evert Brans 2004 LSV Invictus 03:11:00 03:11:00
3 Tim Schultinga   Oldeholtpade 03:12:00 03:12:00
4 Jelmer Rensing   Wijster 03:27:00 03:26:00
5 Daan Graafstra 2004 LSV Invictus 03:42:00 03:41:00
           
MJUND, JUNIOREN D EN C        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marene Scholtens 2002 Leeuwarden 06:19:00 06:18:00
2 Wies Kesting 2002 Assen 06:40:00 06:39:00
3 Brecht Frensel 2003 Akkrum 06:43:00 06:42:00
4 Sanne Niestijl   AAC '61 06:55:00 06:54:00
5 Shannon Huitema 2002 Sneek 06:58:00 06:57:00
6 Jente Wieling 2002 LSV Invictus 07:19:00 07:18:00
7 Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus 07:47:00 07:45:00
           
MJUNC, JUNIOREN D EN C        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Suzanne Libbers 2001 Adorp 06:12:00 06:12:00
2 Elsa Rijpstra 2001 Oentsjerk 06:13:00 06:13:00
3 Mare te Biesebeek 2000 Leeuwarden 06:18:00 06:17:00
4 Iris Mekel 2001 LSV Invictus 06:37:00 06:36:00
           
JJUND, JUNIOREN D EN C        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Einar Kuiper 2002 Dronryp 06:25:00 06:24:00
2 Floris Libbers 2002 Adorp 06:32:00 06:31:00
3 Jing Oldhoff   Lionitas 06:33:00 06:31:00
4 Max Spaargaren   Lionitas 06:36:00 06:34:00
5 Fabian Tros 2002 LSV Invictus 06:52:00 06:50:00
6 Sebastién Roebersen 2003 LSV Invictus 07:42:00 07:41:00
7 Stefan Wijma 2002 LSV Invictus 07:43:00 07:42:00
           
JJUNC, JUNIOREN D EN C        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Oldhoff   Lionitas 05:45:00 05:45:00
2 Wouter Baljet 2000 Horror 05:52:00 05:52:00
3 Ruben Talstra 2001 Drachten 05:57:00 05:56:00
4 Sjoerd de Boer 2001 Horror 06:11:00 06:09:00
5 Finn van Pijkeren 2001 Middelstum 06:16:00 06:16:00
6 Glenn de Vries 2001 Lionitas 06:22:00 06:20:00
7 Jarin van der Kooi 2000 Burgum 06:23:00 06:22:00
8 Erik van der Heide   De Westereen 06:32:00 06:30:00
9 Remy Borawitz   Leeuwarden 07:20:00 07:19:00
10 Thijs de Jong   Oosterwolde Fr 07:33:00 07:31:00
11 Johan Polet 2001 Burgum 08:20:00 08:18:00
           
MSPRI, SPRINTCROSS 1.6        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Rogier Wezeman 1986 Groningen Atletiek 04:59:00 04:58:00
2 Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus 05:04:00 05:04:00
3 Gerko Floor 1979 LSV Invictus 05:09:00 05:08:00
4 Rinse Altena 1998 Horror 05:31:00 05:31:00
5 Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus 05:35:00 05:34:00
           
DSPRI, SPRINTCROSS 1.6        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cato Bontekoe 1997 Impala 06:16:00 06:15:00
2 Merel Nienhuis   Groningen 06:53:00 06:52:00
3 Elise Oudejans 1999 Oentsjerk 06:54:00 06:54:00
           
MJUNB, JUNB EN MA 4KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Susan van Weperen 1998 LSV Invictus 16:49:00 16:47:00
2 Lois Oldhoff 1998 Lionitas 17:16:00 17:14:00
3 Rianne Nyenhuis 1999 Leeuwarden 18:31:00 18:28:00
           
MJUNA, JUNB EN MA 4KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Amber Banis 1997 LSV Invictus 18:56:00 18:54:00
2 Lottie Oost 2000 LSV Invictus 20:26:00 20:21:00
           
JJUNB, JUNB EN MA 4KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Tom Hendrikse 1998 Assen 14:10:00 14:10:00
2 Peter-Jan de Jong 1998 Joure 14:59:00 14:57:00
3 Jeroen van Dijk   Dokkum 15:07:00 15:05:00
4 Rowan Veenhuizen 1998 AAC '61 15:32:00 15:32:00
5 Mark van Ginkel 1999 SV Veendam 15:34:00 15:33:00
6 Klaas Douwe Yska 1999 Horror 15:51:00 15:49:00
7 Janco Rijpstra 1999 Oentsjerk 15:59:00 15:58:00
8 Pascal Sienema 1999 Leeuwarden 16:25:00 16:24:00
9 Jesse de Jong 1998 Horror 16:27:00 16:25:00
10 Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus 17:56:00 17:53:00
11 Aalzen Alma 1981 Augustinusga 19:01:00 18:55:00
           
JJUNA, JUNA JONG 6KM        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Thom Klein 1997 LSV Invictus 24:41:00 24:39:00
2 Julien van Dijk 1997 Loopgroep Hugo Veenker 26:00:00 25:58:00
3 Mark Smit   IJlst 26:07:00 26:05:00
           
DSEN, DAMES 6K        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jacolien Ruizendaal 1983 NOP 25:24:00 25:23:00
2 Jazlin Ruinemans 1978 Start '78 26:46:00 26:43:00
           
D40+, DAMES 6K        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bettie Agricola 1967 AV Heerenveen 27:09:00 27:05:00
2 Erica Verdegaal   Lionitas 31:34:00 31:31:00
3 Wilma Stelpstra   Lionitas 33:05:00 32:58:00
           
HSEN, HEREN 10K        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Erwin Akkerman 1979 HAC '63 36:23:00 36:21:00
2 Jan Sytze Jonker 1986 AV Heerenveen 36:35:00 36:34:00
3 Jendo Visser 1978 Eesveen 38:47:00 38:45:00
4 André Jellema   Lionitas 48:49:00 48:46:00
           
H40+, HEREN 10K        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jan Venhuizen 1968 Lionitas 35:27:00 35:27:00
2 Arie de Jong 1972 LSV Invictus 35:38:00 35:37:00
3 Menno Mud 1974 Friesland 37:22:00 37:22:00
4 Martin Veenhuizen   Tynaarlo 38:03:00 38:03:00
5 Jan Albert Veenema 1974 Sneek 38:09:00 38:06:00
6 Foppe van der Heide 1971 Drachten 38:28:00 38:27:00
7 Jelle Outhuyse 1966 Friesland 41:27:00 41:24:00
8 Harrie Wetterhahn 1967 Leeuwarden 44:50:00 44:47:00
           
H50+, HEREN 10K        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Cor Ton 1962 Waskemeer 38:57:00 38:56:00
2 Henk Wolf 1961 Spirit Lelystad 40:54:00 40:52:00
3 Jappie Doller 1965 Friesland 41:10:00 41:09:00
4 Eeuwe Schot 1961 Groningen 46:16:00 46:13:00
5 Cor Wetting 1953 Lionitas 47:14:00 47:11:00
6 Tonnie Schokker   De Blesse 47:20:00 47:11:00
7 Klaas Glas 1949 LSV Invictus 51:32:00 51:28:00
8 Lubbert Kloosterman   De Westereen 59:47:00 59:43:00
           
DREC, RECR 5RONDEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Kirsten Nienhuis 1991 Phoenix 50:37:00 50:33:00
2 Janneke Nienhuis   LSV Invictus 54:26:00 54:21:00
3 Jellie Kingma   Appelscha 55:11:00 55:06:00
4 Marit Houtsma   Lionitas 55:59:00 55:54:00
5 Wytske van der Kooi-Polet 1972 Burgum 59:29:00 59:22:00
           
HREC, RECR 5RONDEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 RL Russcha   Heerenveen 44:46:00 43:52:00
2 Anne Runia 1983 Leeuwarden 45:13:00 45:06:00
3 Klaas Jan van der Kooi 1968 Burgum 45:26:00 45:18:00
4 Durk Polet 1967 Burgum 45:40:00 45:33:00
5 Jurrit Dijkstra   Leeuwarden 46:05:00 45:57:00
6 Jan Ulfman 1949 Hurdegaryp 46:36:00 46:32:00
7 Bert van Eck   Heerenveen 48:15:00 48:09:00
8 Pieter de Jong   AV Heerenveen 49:02:00 48:58:00
9 Henk Jager   Appelscha 49:36:00 49:29:00
10 Henk Popken 1980 Appelscha 49:43:00 49:37:00
11 Nico Hooisma   Friesland 50:37:00 50:32:00
12 Arjen Talsma   Appelscha 55:36:00 55:29:00
           
4RNDS, RECR 4RONDEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Michel Rozenberg   Leeuwarden 38:36:00 38:27:00
2 Eelco Algra   Berltsum 42:07:00 42:02:00
           
3RND, RECR 3 RONDEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Didier Senay   SV Veendam 23:58:00 23:58:00
2 De Jong   Hemrik 30:25:00 30:22:00
3 Alinda ten Hoor   Fochteloo 31:33:00 31:29:00
4 Anja Jongsma   Oudehorne 31:42:00 31:32:00
5 Tabe Weening   Surhuisterveen 34:59:00 34:50:00
           
2RND, RECR 2 RONDEN        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Baukje Dijkstra 1975 Oldeberkoop 23:39:00 23:30:00
2 Gerda Rijlaarsdam   LSV Invictus 24:59:00 24:50:00
3 Marije Weening   Gorredijk 32:00:00 31:50:00
           
1RND, RECR 1 RONDE        
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Marlo Post 2000 LSV Invictus 09:00:00 08:54:00
.
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving