1KM Jongens 6T/M8        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Stef Kingma 2007 Appelscha 03:54:00  
2 Etienne van Zanden 2006 Appelscha 04:04:00  
3 Bjorn Bakkker 2006 Appelscha 04:18:00  
4 Kjelt Bakker 2006 Appelscha 05:48:00  
  1KM Meisjes 6T/M8        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Lianne van Dijk 2006 Oldeberkoop 04:10:00  
2 Danielle Hoeksma 2006 Appelscha 04:12:00  
  1KM Jongens 9T/M11        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Marco Wijma 2002 Oosterwolde 04:20:00  
  2KM Jongens 12T/M14        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Rene Schultinga 2003 Oldeholtpade 07:12:00  
2 Roy Moes 2001 SV Veendam 07:58:00  
3 Evert Brans 2004 Oosterwolde Fr 08:08:00  
4 Fabian Tros 2002 Appelscha 08:11:00  
5 Thijs de Jong 2001 Oosterwolde 08:27:00  
6 Steven Wijma 2002 Oosterwolde Fr 09:02:00  
7 Ryan Wanningen 2004 Appelscha 09:23:00  
8 Daan Graafstra 2004 Appelscha 09:29:00  
9 Niels Jilderda 2004 Oosterwolde 11:20:00  
  2KM Meisjes 12T/M14        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Jente Wieling 2002 Fochteloo 08:38:00  
2 Yonine Hofstra 2003 Appelscha 08:46:00  
3 Ylana Hofstra 2005 Appelscha 08:57:00  
4 Susan Salomons 2001 Appelscha 09:40:00  
  5KM Jongens 15TM17        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Jurriƫn Rijlaarsdam 1997 Oosterwolde Fr 19:13:00 19:13:00
2 Klein Thom 1997 Appelscha 20:49:00  
3 Jelco Hamstra 1997 Makkinga 22:34:00 22:30:00
4 Stijn Bouma 2000 Appelscha 23:40:00 23:37:00
5 Lourens Lenssen 1998 Oosterwolde Fr 23:59:00 23:57:00
6 Onno Hiemstra 1998 Appelscha 24:24:00 24:22:00
7 Simon Wijma 1998 Oosterwolde Fr 24:31:00 24:28:00
8 Marlo Post 2000 Appelscha 26:05:00 26:00:00
9 Robert Ziere 2000 Oosterwolde Fr 26:06:00 26:01:00
10 Xander ter Wolde 2002 Nijeveen 28:54:00 28:54:00
  5KM Meisjes 15TM17        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Susan van Weperen 1998 Oosterwolde Fr 20:49:00 20:49:00
2 Amber Banis 1997 Langedijke 23:43:00 23:41:00
3 Michelle Roebersen 1999 Oosterwolde Fr 27:18:00 27:17:00
4 Lisanne Faber 1999 Oranjewoud 27:22:00 27:17:00
5 Sanne Graafstra 1998 Appelscha 28:05:00 28:03:00
6 Marije de Weerd 2004 Dwingeloo 28:27:00 28:25:00
  5KM Heren VANAF18        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Gerko Floor 1979 Groningen 18:17:00 18:16:00
2 Pieter-Dirk Riedstra 1978 Groningen 19:47:00 19:46:00
3 Evert Jan Heringa 1979 Marum 19:54:00 19:52:00
4 Arnold Zwaagstra 1976 Drachten 21:33:00 21:32:00
5 Jan Hendrik Meijerhof 1981 Wijnjewoude 22:08:00 22:06:00
6 Jeri Tjalsma 1992 Appelscha 23:09:00 23:04:00
7 Vincent van der Veen 1985 Haulerwijk 23:19:00 23:12:00
8 Wijma Saco 1972   24:15:00 24:13:00
9 Eling Homminga 1969 Wijnjewoude 25:55:00 25:38:00
10 Moes Winston 1972   26:33:00 26:30:00
11 Jeroen Laarhuis 1992 Oosterwolde Fr 26:40:00 26:40:00
12 Sjonnie Oppers 1982 Leek 27:11:00 27:04:00
13 Kerstholt Piet 1947 Groningen 27:27:00 27:25:00
14 Boersen Peter 1964 Leeuwarden 27:33:00 27:29:00
15 Jan Schuitema 1991 Groningen 27:37:00 27:31:00
16 Wim Hunneman 1955 Oosterwolde 28:07:00 28:00:00
17 Arjen Wijnja 1987 Appelscha 28:10:00 27:59:00
18 Aad Eerland 1960 Den Helder 28:17:00 28:11:00
19 Anton Pruijssers 1940 Almere 29:30:00 29:26:00
20 Timmer Bert 1986 Smilde 29:52:00 29:46:00
21 Aly Stoffers 1980 Appelscha 32:00:00 31:51:00
22 Ben Overbeek 1954 Assen 32:31:00 32:20:00
23 Haagsma Jan 1943 Hoogeveen 32:44:00 32:38:00
24 Hofstra Thijs 1946 Wytgaard 34:34:00 34:28:00
25 Jan van der Veen 1961 Meppen 36:55:00 36:52:00
26 Rinze Vonk 1962 Munnekezijl 37:15:00 37:06:00
27 Herman Hoekstra 1952 Goutum 43:51:00 43:40:00
28 Piet Kamp 1949 Roden 45:58:00 45:52:00
  5KM Dames VANAF18        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Petra Mulder 1974 Oosterwolde Fr 22:51:00 22:46:00
2 Scheltes Sanne 1994   24:28:00 24:26:00
3 Anne-Juul Wensink 1996 Groningen 25:55:00 25:53:00
4 Danielle Hoogvliet 1978 Groningen 26:06:00 26:00:00
5 Vanessa Aardema 1974 Zevenhuizen Gn 26:19:00 26:14:00
6 Roos Allis 1993 Langedijke 27:16:00 27:12:00
7 Marleen Tingen 1992 Fochteloo 27:36:00 27:30:00
8 Tamara Tuinstra 1989 Leek 28:09:00 28:03:00
9 Van den Berg-Veenstra 1973   28:50:00 28:48:00
10 Ester Post 1990 Appelscha 28:56:00 28:53:00
11 Magreet Koelewijn 1966 Appelscha 29:23:00 29:17:00
12 Marijke Lenssen 1994 Veendam 29:29:00 29:25:00
13 Roelie Mastebroek 1953 Appelscha 29:42:00 29:37:00
14 Algra Elmar 1973   30:05:00 30:00:00
15 Rijlaarsdam Gerda 1966   31:45:00 31:37:00
16 Claudia van Linden 1972 Oosterwolde 32:01:00 31:55:00
17 Loes Bakker 1969 Drachten 32:08:00 32:00:00
18 Jeanette Tanja 1972 Oosterwolde Fr 32:09:00 31:59:00
19 Jolanda Bergsma 1968 Oosterwolde Fr 32:10:00 32:01:00
20 Corrie Vonk 1968 Munnekezijl 32:18:00 32:08:00
21 Amarins Kok 1982 Appelscha 32:29:00 32:20:00
22 Nienke Tonnis 1983 Oosterwolde Fr 32:58:00 32:50:00
23 Reina de Jong 1968 Oosterwolde Fr 33:24:00 33:15:00
24 Grietje Bloemhof 1961 Oosterwolde Fr 33:25:00 33:16:00
25 Antje Huisman 1967 Oosterwolde Fr 34:28:00 34:19:00
26 Denise Hamstra 1971 Makkinga 35:43:00 35:36:00
27 Hiltje van der Veen 1962 Meppen 36:54:00 36:51:00
28 Ariana Kuipers 1980 Drachten 38:05:00 38:03:00
29 Anita van der Ven 1966 Heerenveen 38:06:00 37:56:00
30 Et Visser 1972 Leeuwarden 45:37:00 45:17:00
  10KM Dames SENIOREN        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Alinda ten Hoor 1991   56:28:00 56:19:00
2 Veldhuis Anthe 1988 Wolvega 59:07:00 58:57:00
3 Marloes Kremer 1982 Oldeholtpade 59:33:00 59:12:00
4 Martens Janne   Leeuwarden 01:03:45  
5 Tjerkje ten Hoor 1989 Oosterwolde Fr 01:06:45 01:06:36
6 Bosma Rafaela 1986 Appelscha 01:07:07 01:06:56
7 Cordes Marjan 1989 Haulerwijk 01:09:41 01:09:30
8 Susan van der Woude 1994 Groningen 01:12:20 01:12:04
  10 KM Dames 35+        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Ineke Ligthart 1978 Groningen 49:45:00 49:43:00
2 Wienie de Vries 1963 Appelscha 53:17:00 53:13:00
3 Hennie Venema 1973 Leek 54:06:00 54:00:00
4 Rika Weiland 1963 Haulerwijk 56:00:00 55:41:00
5 Hoekstra Rika 1955 Appelscha 56:30:00 56:06:00
6 Sarina Jannes 1969 Heerenveen 56:55:00 56:38:00
7 Werf van der Trees 1959 Reeuwijk 57:31:00 57:27:00
8 Veen van Nelleke 1955 Fochteloo 58:06:00 57:42:00
9 Lenie Wilms 1967 Ureterp 58:07:00 57:41:00
10 Douma Joke 1959 Ter Aar 58:16:00 58:08:00
11 Adri Sluis 1960 Eesveen 58:37:00 58:27:00
12 Jouk Dijkstra 1956 Appelscha 01:00:04 59:54:00
13 Corrie Vlasma-deHaas 1975 Oosterwolde Fr 01:01:19 01:01:08
14 Ria v/d Vliet 1960 Oosterwolde Fr 01:02:27 01:02:05
15 Ursula Bijlsma 1970 Oosterwolde Fr 01:02:37 01:02:18
16 Joustra Petra 1965 Oosterwolde Fr 01:02:42 01:02:34
17 Veldman Mariska 1969 Nieuwehorne 01:02:58 01:02:46
18 Graafstra Olga 1972 Appelscha 01:05:22 01:05:13
19 Kools Inge 1959   01:10:03 01:09:43
20 Tineke Dijkstra 1959 Bitgum 01:10:19 01:09:59
21 Hester vd Schaaf 1978 Bolsward 01:10:56 01:10:38
22 Aafke Keizer-Zijlstra 1957 St.-Annaparochie 01:11:08 01:10:47
23 Marit Bakker 1972 Appelscha 01:13:57 01:13:31
24 Hartholt Adrie 1964 Appelscha 01:20:07 01:19:44
  10KM Heren SENIOREN        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Joustra Jacco 1995   43:40:00 43:37:00
2 Edwin Bieze 1986 Veendam 51:10:00 50:53:00
3 Popken Henk 1980 Appelscha 55:16:00 55:07:00
4 Jan Willem Hummel 1978 Haulerwijk 56:26:00 56:16:00
5 Roelof Stoker 1978 Oosterwolde Fr 58:10:00 57:47:00
6 Hans Sjonger 1978 Bovenkaspel 01:04:58 01:04:55
7 Martijn Visser 2002 Leeuwarden 01:10:02 01:09:42
  10KM HEREN 40+        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Jong de Arie 1972 Oosterwolde Fr 37:50:00 37:49:00
2 Siem Hiemstra 1966 Appelscha 43:36:00 43:35:00
3 Eric Wattez 1970 Fochteloo 45:26:00 45:25:00
4 Theo Wolfs 1969 Warstiens 46:24:00 46:15:00
5 Heide van der Roelof 1968 Oosterwolde Fr 48:10:00 48:06:00
6 Jacob Kobes 1967 Eelde 48:48:00 48:39:00
7 Jan Post 1967 Smilde 50:09:00 50:03:00
8 Douma Rud 1968 Gasselternijveensche Mond 51:22:00 51:19:00
9 Ids Bouma 1966 Appelscha 52:12:00 52:01:00
10 Berends Henny 1965 Spurt '88 53:56:00 53:47:00
11 Johan Hoeksma 1968 Appelscha 56:57:00 56:27:00
12 Cees de Jong 1964 Drachten 57:30:00 57:13:00
13 Kees Post 1965 Urk 58:20:00 57:54:00
14 Marc Scholliers 1965 Drachten 01:06:37 01:06:22
15 Patrick Bieze 1974 Veendam 01:09:48 01:09:31
16 Marc van Gelder 1968 Lionitas 01:10:03 01:09:43
  10KM HEREN 50+        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Roeles Jan 1962 Beilen 45:27:00 45:25:00
2 Andre Goes 1958 NOP 45:59:00 45:54:00
3 Zijlstra Albert 1951   46:06:00 46:03:00
4 Jan Driessen 1957 Oosterwolde Fr 46:12:00  
5 Jan Uiterwijk 1958 Loopgroep Beilen 46:28:00 46:26:00
6 Douma Harry 1958 Ter Aar 47:29:00 47:25:00
7 Son van Jan 1961 Appelscha 47:39:00  
8 Verkleij Wim 1962 Reeuwijk 47:52:00 47:50:00
9 Wiebe de Vries 1961 Appelscha 50:34:00 50:30:00
10 Pieter de Jong 1959 Oosterwolde 50:38:00 50:27:00
11 Cor Wijma 1956 Heerenveen 51:55:00 51:50:00
12 Pieter van Dijk 1956 Heerenveen 52:55:00 52:49:00
13 Jacob Willemsma 1953 Assen 53:11:00 53:00:00
14 Roo de George 1959   53:51:00  
15 Ziere Wim 1959 Oosterwolde Fr 54:11:00 54:08:00
16 Jack van Rozen 1955 Oosterwolde Fr 54:11:00 54:02:00
17 Dirk Slimmen 1952 Vollenhove 54:32:00 54:28:00
18 Rooks Anne 1960 Elsloo Fr 54:53:00 54:42:00
19 Bauke Sjoerdstra 1960 Oosterwolde Fr 55:36:00 55:26:00
20 Taeke vam der Wal 1953 Oosterwolde Fr 55:48:00 55:36:00
21 Boer de Peter 1959 Beilen 56:10:00 56:04:00
22 Otto den Boer 1955 Leeuwarden 56:55:00 56:38:00
23 Onderwater Cees 1958 Dordrecht 57:14:00 56:50:00
24 Herman Middel 1958 Stadskanaal 57:29:00  
25 Karel Wilms 1962 Oosterwolde Fr 58:07:00 57:41:00
26 Hendrik Jan Kleef 1961 Haule 58:12:00 57:50:00
27 Wietse Wieling 1953 Appelscha 58:23:00 57:53:00
28 Arjen Talsma 1953 Appelscha 59:31:00 59:17:00
29 Jan Miedema 1956 Boijl 59:41:00 59:26:00
30 Egbert Geertsma 1961 Groningen 59:41:00 59:28:00
31 Henk ter Steege 1956 Balkbrug 59:51:00  
32 Hans v.d Vliet 1956 Oosterwolde Fr 01:00:59 01:00:36
33 Hans Verhaar 1945 Appelscha 01:03:02 01:02:48
34 Douwe Dijkstra 1947 Oosterwolde Fr 01:04:26 01:04:07
35 Scheuneman Frans 1951 Hoogezand 01:05:09 01:04:56
36 Oscar Dros 1962 Appelscha 01:05:15  
37 jan Panhuis 1946 Leeuwarden 01:05:36 01:05:23
38 Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde 01:05:40 01:05:15
39 Sido Martens 1949   01:05:47 01:05:25
40 Djurre Johannes van de 1951 Oentsjerk 01:07:23 01:07:05
41 Koos Wolf 1953 Oosterwolde Fr 01:07:35 01:07:30
42 Pieter v/d Woude 1960 Groningen 01:07:38 01:07:21
43 Anton Peters 1962 Westervoort 01:07:47 01:07:22
44 Veenstra Henk 1949 Oosterwolde Fr 01:08:13  
45 Doeven Paul 1960   01:08:33 01:08:15
46 Joop Boonstra 1944 Leeuwarden 01:10:12 01:09:59
47 Wieger Looyenga 1939 Assen 01:12:04 01:11:52
48 Reinder Sinnema 1958 Leeuwarden 01:17:00 01:16:41
49 Jippe Bokma   Leeuwarden 01:17:05 01:16:50
  21KM HEREN SEN        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Zanden van der Joep 1987 Boijl 01:23:01 01:22:58
2 Sijmen Bekhof 1982 Wommels 01:42:48 01:42:40
3 Gaatze de Vries 1987 Harkema 01:44:28 01:44:19
4 Steeg v/d Marten     01:46:24 01:46:17
5 Richard Kort 1978 Zwiggelte 01:49:02 01:49:00
6 Stefan Poelstra 1984 Leeuwarden 01:50:09 01:49:55
7 Warmerdam Sander     01:57:17 01:57:03
8 Veenstra Jorrit 1986 Bakkeveen 02:08:24 02:07:55
  21KM DAMES SEN        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Trechsel Inez 1991   01:41:56 01:41:51
2 Tjeerdsma Mariska 1992 Dronryp 01:43:48 01:43:36
3 Schipper Annemijn 1990 Nijmegen 02:09:08 02:08:40
  21KM HEREN 40+        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Huisman Adriaan 1964 Oosterwolde Fr 01:25:30 01:25:29
2 Doller Jappie 1965 Waskemeer 01:32:02 01:32:01
3 Wolde ten Robert 1968 Nijeveen 01:44:55 01:44:45
4 Wijbren Zijlstra 1967 Midlum 01:45:55 01:45:40
5 Karel Kort 1966 Tolbert 01:55:55 01:55:34
6 Michiel Kort 1972 Ermelo 02:00:08 01:59:46
7 Egge ten Have 1973 Beilen 02:05:38 02:05:30
8 Hedeman Eddy 1965 Assen 02:08:44 02:08:44
  21KM DAMES 35+        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Scholing Hanneke     01:48:36 01:48:29
2 Marjan Rodenhuis 1977 Leeuwarden 01:53:08 01:52:54
3 Astrid Menks 1978 Leeuwarden 01:53:09 01:52:50
4 Kingma Jellie 1973 Appelscha 01:58:28 01:58:18
5 Wolde ten Lisette 1959 Dieverbrug 01:59:43 01:59:38
6 Schram-Moll Jeannette 1963   01:59:55 01:59:34
7 Vloet Alice 1966 Donkerbroek 02:09:22 02:08:55
8 Glim Peter 1949 Hippolytushoef 02:10:06 02:09:41
9 Anke Petreson 1950 Leeuwarden 02:12:33 02:12:09
10 Knol Annerie 1974 Groningen 02:19:23 02:19:00
11 Schmidt Jessica 1965 Oosterwolde Fr 02:24:32 02:24:09
  21KM HEREN 50+        
Plts Naam GJ Woonplaats Bruto Netto
1 Kosta Poltavets 1962 Heerenveen 01:23:21 01:23:20
2 Cor Ton 1962 Waskemeer 01:27:33 01:27:32
3 Sieds Wiersma 1962 Drachten 01:28:29 01:28:27
4 Groenendijk Theo 1959 Ravenswoud 01:29:55 01:29:53
5 Heij Ko 1959 SC Reeuwijk 01:34:13 01:34:10
6 Keizer Jasper 1957 St.-Annaparochie 01:34:34 01:34:31
7 henk Sikma 1963 De Westereen 01:35:11 01:35:04
8 Draijer Chris 1955 Oudega gem Smallinge 01:36:51 01:36:49
9 Rienk de Vries 1957 Burgum 01:40:26 01:40:18
10 Bouma Aise 1962 Kimswerd 01:41:36 01:41:29
11 Helm van der Luuk 1956 Wolvega 01:42:22 01:42:17
12 Tolman Andries 1954   01:42:58 01:42:53
13 Jager de Henk 1952   01:46:41 01:46:36
14 Duco Zijlstra 1959 Lekkum 01:48:08 01:48:03
15 Folkert Tienkamp 1962 Assen 01:48:18 01:48:06
16 Karst Anema 1946 Stiens 01:49:17 01:49:10
17 Duinen van Albert 1962 Appelscha 01:50:08 01:50:03
18 Nagtegaal Hans 1956 Grou 01:50:34 01:50:20
19 Ruurd Veenstra 1949 Twijzelerheide 01:50:53 01:50:45
20 Nico Hooisma 1963 Dronryp 01:52:34 01:52:30
21 Emiel van der Graaf 1960 Groningen Atletiek 01:53:32 01:53:16
22 Brouwer Menne 1952 Marrum 01:54:07 01:53:52
23 Hoekstra Dirk 1959 Frieschepalen 01:54:42 01:54:36
24 Harkema Carel 1950 Leeuwarden 01:54:51 01:54:25
25 Beintem Johan 1959 Leeuwarden 01:59:22 01:59:05
26 Bijlsma Benny 1951 Marsum 01:59:22 01:59:06
27 Brugmans Peter 1958 Heerlen 02:03:12 02:02:52
28 Jeffrey Robbers 1963 Leeuwarden 02:04:15 02:03:58
29 Keulen van Wieger 1959   02:04:16 02:03:51
30 Haan de Bonne 1955 Twijzelerheide 02:08:30 02:08:03
31 Schipper Jan 1955 Nijmegen 02:09:08 02:08:41
32 Jaap Wit 1948 Heerhugowaard 02:12:33 02:12:08
33 Femme de Bruin 1953 Leeuwarden 02:13:38 02:13:23
.
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving