• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Wedstrijdkalender

zaterdag 2 mei BORGER Hunebedloop 10 - 5 12.00
  2 mei ZUIDWOLDE Lexis Crossloop 10 - 5 - 2.5 - 1.25 13.00
zondag 3 mei LAUWERSOOG Lauwersmeer Marathon 42.2 - 21.1 - 10.16 - 5 - 2.5 11.00
  3 mei Donkerbroek N381 Healthy Walk 10 - 5 11:15
  3 mei LEEUWARDEN Slach om E Sud 16.1 - 10 - 5 - 2 - 1 12.30
  3 mei SNEEK 4 Mijl van Sneek 6.437 15.00
woensdag 6 mei LEKKUM Bulleloop 17.6 - 10 - 5.6 - 1.6 19.30
  6 mei WIJTGAARD Twirreloop 15.9 - 10.1 - 5.8 - 2.5 19.30
zaterdag 9 mei GIETEN Run van Gieten 21.1 - 10 - 6 - 1 - 0.5 16.30
  9 mei GRONINGEN (Kardinge) Ladiesrun Groningen 10 - 5  10.30
  9 mei HINDELOOPEN De Hindeloop 21.1 - 16.1 - 12.5 - 5.2 16.00
  9 mei ZWIGGELTE Midden-Drenthe Loop 21.1 - 10 - 5 13.00
zondag 10 mei FEERWERD De Dikke Tien Runn 10 -  5 13.30
Dinsdag 12 mei MEPPEL De Vier van Meppel 1 10 - 5 - 2.5 - 1 19.15
  13 mei HOOGEVEEN Erflandenrun 10 - 5 - 2 - 1 18.00
vrijdag 15 mei GRONINGEN Walk for Life Groningen (recreatieve run) 10 21.45
  15 mei GRONINGEN (Meerstad) MEER-Run 14 - 7 - 1 - 0.5 19.30
zaterdag 16 mei GASSELTE RunForestRun Gasselterveld 43 - 26 - 13 10.30
  16 mei HARDENBERG Vrieling Hardenberg Cityrun 21.1 - 10 - 5 - 3 - 1 17.15
  16 mei HEERENVEEN Ronde van Oranjewoud 25 - 16.1 - 10 - 5.2 11.00
  16 mei SCHERPENZEEL Westhoekloop 10 - 5 14.45
  16 mei STEDUM Stemer Omloop 10 - 5 17.00
zondag 17 mei EMMEN Rietplasloop 15 - 10 - 5 - 1 - 0.5 10.30
  17 mei LEEUWARDEN Loop Leeuwarden 21.1 - 10 - 5 - 2.5 - 1 10.00
  17 mei MEPPEL Meppel City Run 12.8 - 6.4 13.00
  17 mei NIJMEGEN Marikenloop 10 - 7.5 - 5 13.00
  17 mei TJERKGAAST Pier Lupkesloop 10 - 5.5 11.00
  17 mei TJERKWERD Parodialoop 11.5 - 7.4 11.00
maandag 18 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 1) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
Dinsdag 19 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 2) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
  19 mei MEPPEL De Vier van Meppel 2 10 - 5 - 2.5 - 1 19.15
woensdag 20 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 3) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
  20 mei GRONINGEN Boomerang Run (uurloop) 16 - 12 - 8 - 4 20.05
  20 mei OUDEHASKE 10 van het Nannewiid (2e) 10 - 7.3 - 5 19.15
Donderdag 21 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 4) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
zaterdag 23 mei ABBEGA Boerenloop 10 - 5 12.15
  23 mei ITENS Swit & Sit Run 10 - 5 - 2 - 1 14.15
  23 mei SINT JACOBIPAROCHIE Langste Straat van Nederland Loop 42.2 - 21 - 16 - 10 - 5 11.00
zondag 24 mei APPELSCHA Solo Duo Team Marathon 42.2 09.45
  24 mei GRONINGEN Wefitness Reitdiephavenrun 10 - 5 - 1.85 - 0.925 11.00
  24 mei STADSKANAAL Knoalstermarathon 42.2 - 21.1 09.30
Dinsdag 26 mei MEPPEL De Vier van Meppel 3 10 - 5 - 2.5 - 1 19.15
woensdag 27 mei HOOGEVEEN Runnersworld Estafetteloop (1/2 en 1 uur) 10 - 5 18.15
  27 mei STIENS Stienserloop 14.25 - 10.6 - 7.6 - 3.2 19.30
  27 mei URETERP OERdroprun 5 18.30
Donderdag 28 mei TEN POST Ten Poster Meul`n Loop 10 - 5 - 1.2 19.00
vrijdag 29 mei GRONINGEN The Green Trail 7 19.00
zaterdag 30 mei DELFZIJL Pinkstertrail 7 11.00
  30 mei KLAZIENAVEEN Drenthe Loopfestijn Open NNK Halve Marathon/open Drents kampioenschap 10 km 21.1 - 10 - 6.437 - 2 - 1 17.00
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media