• Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus
  • Beeldmerk Loopsport Vereniging Invictus
    Loopsport Vereniging Invictus

Wedstrijdkalender

zaterdag 29 feb GARRELSWEER 2e Trainingsloop Runploug Garrelsweer 30 - 27 10.00
  29 feb TYNAARLO Moves4fun Appeltaart Run (+ canicross en 25/45 km fietsen) 16 - 8 - 4.4 10.00
  22 feb Putten Rusthoeveloop 15 - 13 - 10 - 5 10:30
  29 feb SELLINGEN Westerwolde Bosloop 10 - 7 11.00
  29 feb OMMEN ACO van Elderen Cross 9.93 - 4.95 - 1.75 13.00
  29 feb GRONINGEN Nacht van Groningen 21.1 - 16.1 - 10 - 5 20.00
zondag 1 mrt LEEUWARDEN Rondje Goutum 30 - 16.1 - 10 - 5 - 2.5 - 1 10.30
  1 mrt SLEENERZAND Wildman Trail & Canicross 24.15 - 16.1 - 8.05 - 4.83 - 1.61 10.00
zaterdag 7 mrt DE KNIPE De Knipe-cross 11 - 5.5 11.00
  7 mrt GASSELTE RunForestRun DX24 (5 t/m 160 km) 160 - 5 17.00
  7 mrt HAREN Halve Marathon van Haren 21.1 - 12.3 - 6.437 11.00
  7 mrt VEENHUIZEN Lente Crossloop 10 - 5 - 3 10.30
 zondag 8 mrt GROU Merenloop 14 - 10 - 5 - 1.1 13.00
Dinsdag 10 mrt HOOGEVEEN La Brochette Coopertest 3 - 1 19.00
Donderdag 11 mrt EELDE-PATERSWOLDE 4e Polder Lappenvoort Marathon 42.2 10.00
zaterdag 14 mrt ASSEN Trimloop 15 - 12 - 9 - 6 - 3 - 1 11.00
  14 mrt DRACHTEN Veneboerloop 10 - 5 - 1.5 10.30
  14 mrt GRONINGEN 4e Trainingsloop Road to Rotterdam 35 - 30 10.00
  14 mrt LIPPENHUIZEN PiterRun & PiterWalk 20.5 - 9.8 - 6.9 - 2.4 11.30
  14 mrt NIJVERDAL Sallandtrail 80 - 50 - 25 08.00
zaterdag 21 mrt AMELAND (Hollum) Vuurtorentrail 18 - 12 - 6 12.00
  21 mrt EMMEN Lenteloop 10 - 5 - 2 - 1 12.45
  21 mrt FRANEKER Night to Light Run 12 - 9 - 6 - 3 21.00
  21 mrt GROLLOO Kleine Moere Cross 8.8 - 4.5 14.00
  21 mrt LEEK Leekster Lenteloop 21.1 - 10 - 5 - 1.2 11.30
  21 mrt RUINERWOLD Kroeg tot Kroegloop 9 16.00
zondag 22 mrt AMELAND (Hollum) Vuurtorentrail 60 - 35 - 12 06.30
  22 mrt ANNEN Annerbos Cross 10.29 - 5.145 14.30
  22 mrt NIJMEGEN Alfa Laval Stevensloop (NK halve marathon) 21.1 - 10 - 5 12.00
zaterdag 28 mrt DIEVER Drents Friese Wold Rabo-marathon 42.2 - 28 - 21.1 - 10 12.00
  28 mrt LEEUWARDEN Condensloop 21.1 - 10 - 5 12.00
  28 mrt SCHIERMONNIKOOG Monnikenloop 16.1 - 10 - 5 - 1 11.10
  28 mrt VLAGTWEDDE Ruiten Aa Loop 30 - 25 - 18 10.00
zondag 29 mrt ASSEN FORTE 10 van Assen 10 - 5 14.00
  29 mrt RUINERWOLD Rondje Boerpad 42.2 - 33.76 - 21.1 - 16.88 - 12.66 - 8.44 - 4.22 11.30
vrijdag 3 apr NIEUWEROORD Boulevardrun 6.437 - 1.8 - 1.35 - 0.9 - 0.45 18.00
zaterdag 4 apr DOKKUM Bonifatiusloop 21.1 - 10 - 5 14.00
  4 apr GROOTEGAST LEGiO-Run 10 - 5 - 1 13.00
  4 apr SAUWERD Raitdaiprun 16.1 - 10 - 5 16.00
  4 apr SINT JACOBIPAROCHIE 40 Jaar Jubileumloop sv Friesland 15 - 10 -  5  15.00
zondag 5 apr BALKBRUG Koggel Balkbrug Run 10 - 5 - 1.3 - 0.6 13.50
  5 apr EMMEN 4 Mijl van Emmen 12.874 - 6.437 14.30
  5 apr GRONINGEN Groningen Urban Trail 10 - 5 09.30
  5 apr ROTTERDAM Rotterdam Marathon 42.2 10.00
  5 apr SNEEK Ronde van Sudwest-Fryslan 21.1 - 12 - 5 13.00
Dinsdag 7 apr HOOGEVEEN Primera de Haan 4 Mijlrun 6.437 19.30
zaterdag 11 apr ANNERVEENSCHEKANAAL Semslinieloop 10 - 5 - 1.2 - 0.6 13.30
  11 apr BERGUM Burgum Trail 21.1 - 11 - 5 11.00
zondag 12 apr DIEVER 4 Mijl van Diever 6.437 14.00
maandag 13 apr BOLSWARD Helly Hansen Bolswarder Paasloop 16.1 - 6.437 - 1.5 - 1 - 0.5 13.15
  13 apr STADSKANAAL RABO Klap tot Klaploop 10 - 5 - 3 - 2 - 1 - 0.5 11.45
woensdag 15 apr OUDEHASKE 10 van het Nannewiid (1e) 10 - 7.5 - 5 19.15
zaterdag 18 apr DE BULT/STEENWIJK Woldbergtrail 50 - 25 - 15 - 5 - 1.6 10.00
  18 apr HEEG Fit & Frij Rin 16.1 - 6.4 - 1.6 10.30
  18 apr SCHOONLOO RunForestRun Hart van Drenthe 53 - 29 - 18 - 12 09.00
zondag 19 apr ENSCHEDE Enschede Marathon 42.2 10.00
  19 apr HOOGEVEEN Cascaderun 16.1 - 8.05 - 1 13.00
  19 apr LEEUWARDEN Leeuwarden Urban Trail 10 - 5.5 10.00
  19 apr VLIELAND Vuurtorenloop 21.1 - 10 - 5 12.30
woensdag 22 apr BELLINGWOLDE 10 van Bellingwolde 10 - 5 - 2 - 1 18.45
  22 apr JIRNSUM Muzelloop 10 - 8 -5 19.30
vrijdag 24 apr KOLLUM Kollumer Katloop 13.8 - 6.4 18.00
zaterdag 25 apr NIEUW-AMSTERDAM Dorp met Vaart-Loop 10 - 5 - 1.2 13.00
zondag 26 apr EMMER-COMPASCUUM Viersprongloop 15 - 10 -5 13.15
maandag 27 apr BEILEN Beiler Koningsloop 10 - 5 - 2.7 - 1.35 - 0.8  
  27 apr ODOORN Oringer Run 15 - 10 - 5 - 2 - 1 09.30
zaterdag 2 mei BORGER Hunebedloop 10 - 5 12.00
  2 mei ZUIDWOLDE Lexis Crossloop 10 - 5 - 2.5 - 1.25 13.00
zondag 3 mei LAUWERSOOG Lauwersmeer Marathon 42.2 - 21.1 - 10.16 - 5 - 2.5 11.00
  3 mei LEEUWARDEN Slach om E Sud 16.1 - 10 - 5 - 2 - 1 12.30
  3 mei SNEEK 4 Mijl van Sneek 6.437 15.00
woensdag 6 mei LEKKUM Bulleloop 17.6 - 10 - 5.6 - 1.6 19.30
  6 mei WIJTGAARD Twirreloop 15.9 - 10.1 - 5.8 - 2.5 19.30
zaterdag 9 mei GIETEN Run van Gieten 21.1 - 10 - 6 - 1 - 0.5 16.30
  9 mei GRONINGEN (Kardinge) Ladiesrun Groningen 10 - 5  10.30
  9 mei HINDELOOPEN De Hindeloop 21.1 - 16.1 - 12.5 - 5.2 16.00
  9 mei ZWIGGELTE Midden-Drenthe Loop 21.1 - 10 - 5 13.00
zondag 10 mei FEERWERD De Dikke Tien Runn 10 -  5 13.30
Dinsdag 12 mei MEPPEL De Vier van Meppel 1 10 - 5 - 2.5 - 1 19.15
  13 mei HOOGEVEEN Erflandenrun 10 - 5 - 2 - 1 18.00
vrijdag 15 mei GRONINGEN Walk for Life Groningen (recreatieve run) 10 21.45
  15 mei GRONINGEN (Meerstad) MEER-Run 14 - 7 - 1 - 0.5 19.30
zaterdag 16 mei GASSELTE RunForestRun Gasselterveld 43 - 26 - 13 10.30
  16 mei HARDENBERG Vrieling Hardenberg Cityrun 21.1 - 10 - 5 - 3 - 1 17.15
  16 mei HEERENVEEN Ronde van Oranjewoud 25 - 16.1 - 10 - 5.2 11.00
  16 mei SCHERPENZEEL Westhoekloop 10 - 5 14.45
  16 mei STEDUM Stemer Omloop 10 - 5 17.00
zondag 17 mei EMMEN Rietplasloop 15 - 10 - 5 - 1 - 0.5 10.30
  17 mei LEEUWARDEN Loop Leeuwarden 21.1 - 10 - 5 - 2.5 - 1 10.00
  17 mei MEPPEL Meppel City Run 12.8 - 6.4 13.00
  17 mei NIJMEGEN Marikenloop 10 - 7.5 - 5 13.00
  17 mei TJERKGAAST Pier Lupkesloop 10 - 5.5 11.00
  17 mei TJERKWERD Parodialoop 11.5 - 7.4 11.00
maandag 18 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 1) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
Dinsdag 19 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 2) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
  19 mei MEPPEL De Vier van Meppel 2 10 - 5 - 2.5 - 1 19.15
woensdag 20 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 3) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
  20 mei GRONINGEN Boomerang Run (uurloop) 16 - 12 - 8 - 4 20.05
  20 mei OUDEHASKE 10 van het Nannewiid (2e) 10 - 7.3 - 5 19.15
Donderdag 21 mei DELFZIJL Avond Hardloop 4 Daagse (dag 4) 15 - 12.5 - 10 - 7.5 - 5 - 2.5 18.30
zaterdag 23 mei ABBEGA Boerenloop 10 - 5 12.15
  23 mei ITENS Swit & Sit Run 10 - 5 - 2 - 1 14.15
  23 mei SINT JACOBIPAROCHIE Langste Straat van Nederland Loop 42.2 - 21 - 16 - 10 - 5 11.00
zondag 24 mei APPELSCHA Solo Duo Team Marathon 42.2 09.45
  24 mei GRONINGEN Wefitness Reitdiephavenrun 10 - 5 - 1.85 - 0.925 11.00
  24 mei STADSKANAAL Knoalstermarathon 42.2 - 21.1 09.30
Dinsdag 26 mei MEPPEL De Vier van Meppel 3 10 - 5 - 2.5 - 1 19.15
woensdag 27 mei HOOGEVEEN Runnersworld Estafetteloop (1/2 en 1 uur) 10 - 5 18.15
  27 mei STIENS Stienserloop 14.25 - 10.6 - 7.6 - 3.2 19.30
  27 mei URETERP OERdroprun 5 18.30
Donderdag 28 mei TEN POST Ten Poster Meul`n Loop 10 - 5 - 1.2 19.00
vrijdag 29 mei GRONINGEN The Green Trail 7 19.00
zaterdag 30 mei DELFZIJL Pinkstertrail 7 11.00
  30 mei KLAZIENAVEEN Drenthe Loopfestijn Open NNK Halve Marathon/open Drents kampioenschap 10 km 21.1 - 10 - 6.437 - 2 - 1 17.00
Copyright © 2019 Loopsport Vereniging Invictus
Realisatie: Scheffer Media