Meisjes 1       Jongens 1    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Fatou Kaba Oostenburg M1   1 Leco van Riesen Boekhorst J1
2 Marsha Veenstra Oostenburg M1   2 Frieso v/d Schuit Singels J1
3 Sabina Deumic Boekhorst M1   3 Nus Offringa Kring J1
4 Inge van Dijk Tjongeling M1   4 Jesse Nijssen Singels J1
5 Mirre Baar Oostenburg M1   5 Jelrik Koopman Tjongeling J1
6 Thirza van der Veen Oostenburg M1   6 Rowan Neef Riemsloot J1
7 Elin Canter Visscher Singels M1   7 Thijs Bovenkamp Singels J1
8 Lotte Wildeman Akker M1   8 Wesley Posthumus Mr. Lokschool J1
9 Dione van der Veen Oostenburg M1   9 Jelmer Dijk Riemsloot J1
10 Amy van Schooten Boekhorst M1   10 Troy Lafleur Singels J1
11 Sophie Otter Singels M1   11 Jilguero Saliha Akker J1
12 Jasmijn van der Weide Boekhorst M1   12 jory Berkenbosch Boekhorst J1
13 Britt Steg Buttinga M1   13 Lucas Goedhart Stam J1
14 Esmee de Boer Mr. Lokschool M1   14 Guido Cats Riemsloot J1
15 Annemarijn Chardon Boekhorst M1   15 Silven Nijholt Singels J1
16 Naishaira Dekker Singels M1   16 Mika Springer Kring J1
17 Semra Alkema Akker M1   17 Thijs van Dijk Buttinga J1
18 Dewy Jonas Oostenburg M1   18 Dinand van Buuren Buttinga J1
19 Loike Jacobs Akker M1   19 Sven Kroezen Singels J1
20 Silke Punter Boekhorst M1   20 Jaimy Koopmans Riemsloot J1
21 Suze Häger Stelling M1   21 Niels de Ruiter Tjongeling J1
22 Aniek Veenstra Kring M1   22 Mick Wilts Buttinga J1
23 Renske de Jong Stelling M1   23 Jesper Iedema Riemsloot J1
24 Noa Meijer Stelling M1   24 Lesley Nendissa Boekhorst J1
25 Pascalle Polpe Oostenburg M1   25 Ruben de Boer Buttinga J1
26 Ivaya Otter Singels M1   26 Aldis Karabegovic Boekhorst J1
27 Marlijn Bouma Boekhorst M1   27 Quinten van der Wal Riemsloot J1
28 Ilse Otter Singels M1   28 Gertjan van der Helm Oostenburg J1
29 Jolin Kleinendorst Hasselt M1   29 Hidde Elfring Akker J1
30 Faya v/d Heide Singels M1   30 Stijn Tiemens Kring J1
31 Lotte Berghout Akker M1   31 Ranswara Fernando Boekhorst J1
32 Lisa Stevens Riemsloot M1   32 Tygo Boersma Dijkstraschool J1
33 Elise Veenstra Stelling M1   33 Jelte Westenbroek Stelling J1
34 Indy Kuiper Stelling M1   34 Sven Coenrady Oostenburg J1
35 Mayra Jager Stelling M1   35 Jurre Post Riemsloot J1
36 Mayrah Hollander Buttinga M1   36 Robbe Veenstra Mr. Lokschool J1
37 Daphne Jongedijk Oostenburg M1   37 Colin Jonkman In de Kring J1
38 Yinthe Notenbomer Singels M1   38 Jarno d' Hont Riemsloot J1
39 Bente v/d veen Singels M1   39 Jens Stoffers Riemsloot J1
40 Lara van Veen Buttinga M1   40 Jannick Rinkema Boekhorst J1
41 Anna Ax Singels M1   41 Nick Dijkstra Akker J1
42 Lisa van Daatselaar Oostenburg M1   42 Justin de Vries Oostenburg J1
43 Ilse Buiten Singels M1   43 Robin Pool Buttinga J1
44 Geke Vegelin Singels M1   44 Jan Sent Punter Boekhorst J1
45 Karan Stavast Akker M1   45 Thomas Kiemel Singels J1
46 Susanne Koek Stelling M1   46 Rens Westra Dijkstraschool J1
47 Melissa Nijveld Kring M1   47 Senne Boel Oostenburg J1
48 Larissa Hendriks Boekhorst M1   48 Douwe Smit Stam J1
49 Maureen Los Oostenburg M1   49 Roan Vink Akker J1
50 Melanie van Veen Boekhorst M1   50 Wouter Vlasma Kring J1
51 Alyssa Thiescheffer Boekhorst M1   51 Levi Kok Oostenburg J1
52 Kaylin Paulus Boekhorst M1   52 Simon Darwinkel Riemsloot J1
53 Jenske Russchen Boekhorst M1   53 Nigel Gorter Stelling J1
54 Eva Haanstra Boekhorst M1   54 Dano Meijer Oostenburg J1
55 Jara Krans Oostenburg M1   55 Mats Moelard Singels J1
56 Ilse Bos Oostenburg M1   56 Joey Zijlstra Singels J1
57 Amy van Schooten Boekhorst M1   57 Jurre de Poel Akker J1
58 Sylena Bergsma Boekhorst M1   58 Jorrit Veenstra Akker J1
59 Yinthe Goeree Oostenburg M1          
60 Yenthe de Vries Akker M1          
Meisjes 2       Jongens 2    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Audrey Orly NogBou Boekhorst M2   1 Karim Sylla Riemsloot J2
2 Tessa Houwer Singels M2   2 Delano Hofstra Boekhorst J2
3 Tjaarda Dijk Dijkstraschool M2   3 Lucian Santing Tjongeling J2
4 Kuna Vlasma Singels M2   4 Rowan Bloemers Akker J2
5 Angel Hattu Akker M2   5 Ashot Mkrtumyan Singels J2
6 Soraya Nendissa Boekhorst M2   6 Perre Steg Riemsloot J2
7 Rosa de Jong Akker M2   7 Olaf Schraa Kring J2
8 Eli-Anne Kuiters Akker M2   8 Sven Duursma Mandenbrink J2
9 Demi Maätita Oostenburg M2   9 Oscar Scharstuhl Boekhorst J2
10 Eva Bethlehem Stelling M2   10 Senna Kromkamp Singels J2
11 Rixt Schippers Stelling M2   11 Tim Klein Oostenburg J2
12 silke de Jong Stelling M2   12 Luca Dijkstra Mandenbrink J2
13 Djoara Norbruis Oostenburg M2   13 Damiën Hendriks Boekhorst J2
14 Janelle de Jong Oostenburg M2   14 Menno van den Berg Dijkstraschool J2
15 Sara Baptist Boekhorst M2   15 Xander Post Akker J2
16 Ryanne Beijert Singels M2   16 Nick Mulder Riemsloot J2
17 Sabine zandstra Stelling M2   17 Andries de Haan Akker J2
18 Jorien van der Helm Oostenburg M2   18 Djurre Wemer Stelling J2
19 Meike de Jong Riemsloot M2   19 Mark de Vries Mr. Lokschool J2
20 Rowena Hooijsma Kring M2   20 Reinder Heijs Mr. Lokschool J2
21 Djeana Pattikawa Singels M2   21 Eelke de Jong Oostenburg J2
22 Debbie van Fleeren Riemsloot M2   22 Sten de Hilster Boekhorst J2
23 Daniëlle d 'Hont Riemsloot M2   23 Brent Kremer Buttinga J2
24 Naomi Kumbangsila Kring M2   24 Tijs Mooij Kring J2
25 Nisa van de Helm Kring M2   25 Storm van Loenen Akker J2
26 Nova Kramer Singels M2   26 Nick van Poeldijk Oostenburg J2
27 Marleen de Vries Buttinga M2   27 Rick van Schooten Boekhorst J2
28 Maud Scheer Boekhorst M2   28 Ryan Zantinga Boekhorst J2
29 Rosaline Heddinga Buttinga M2   29 Ryan de Boer Singels J2
30 Lieke Iedema Riemsloot M2   30 Annis Titawanno Akker J2
31 Thamar Hofstra Singels M2   31 Merijn Darwinkel Riemsloot J2
32 Femke Bisschop Akker M2   32 Jasper Buiten Singels J2
33 Lisa Hofstra Buttinga M2   33 Henalatu Tapilatu Akker J2
34 Anneloes Timmer Kring M2   34 Joshua Atiso Boekhorst J2
35 Eline Mesken Kring M2   35 Damian Benthem Buttinga J2
36 Fabiën Gropstra Riemsloot M2   36 Yuan Bos Riemsloot J2
37 Esmée Laverman Boekhorst M2   37 Roy Meijer Oostenburg J2
38 Lotte Weiland Buttinga M2   38 Tijmen de Jong Oostenburg J2
39 Shanaya Oome Akker M2   39 Sil Bergsma Tjongeling J2
40 Soraya Teffer Singels M2   40 Marc Sloterwijk Buttinga J2
41 Jasmijn v/d Heide Singels M2   41 Tygo Jousma Buttinga J2
42 Lois Gorter Oostenburg M2   42 Jurian Betten Dijkstraschool J2
43 Ilse Melles Singels M2   43 Yoël Janssen Kring J2
          44 Devin Gorter Buttinga J2
          45 Harm Stoelwinder Akker J2
          46 Allard Bos Dijkstraschool J2
          47 Tjeerd van der Lei Kring J2
          48 Jarne Jonker Oostenburg J1
          49 Ralph Faber Boekhorst J2
          50 Sem Kraak Singels J2
          51 Lucas van der Velde Boekhorst J2
          52 Björn Sloot Stelling J2
          53 Jens Prins Stelling J2
          54 Thijs de Boer Riemsloot J2
          55 Joris Veenstra Buttinga J2
Meisjes 3       Jongens 3    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Ilse Bouma Kring M3   1 Sven Bouland Buttinga J3
2 Lianne van Dijk Tjongeling M3   2 Jesper Aldershof Singels J3
3 Irene Groen Stelling M3   3 Florian Plat Akker J3
4 Anna Donker Tjongeling M3   4 Robin Zwerver Buttinga J3
5 Nadine Hoekstra Tjongeling M3   5 Etienne van Zanden Mandenbrink J3
6 Lincy de Boer Buttinga M3   6 Serge Mrktumyan Singels J3
7 Mirthe Nijdam Mandenbrink M3   7 Tim Benedictus Boekhorst J3
8 Daniëlle Hoeksma Mandenbrink M3   8 Jarne Koopman Tjongeling J3
9 Chanel Broekhuis Oostenburg M3   9 Silvijn Buurlage Buttinga J3
10 Tessa Postma Boekhorst M3   10 Ruben Buikema Kring J3
11 Danique de Jong Buttinga M3   11 Ruben Poutsma Riemsloot J3
12 Isabel Langhout Singels M3   12 Lars Andree Stelling J3
13 Kyra Nieuwhof Buttinga M3   13 Nieck v/d Schuit Singels J3
14 Maddy Antonides Mandenbrink M3   14 Seles de Jong Tjongeling J3
15 Thirza Visser Stelling M3   15 Tristan Lafleur Singels J3
16 Michelle Veenhouwer Buttinga M3   16 Jordi de Jong Akker J3
17 Mare Menger Tjongeling M3   17 Maickel Demian Mozes Buttinga J3
18 Emma Klijnstra Akker M3   18 Niek Plantinga Tjongeling J3
19 Naomi de Jong Stelling M3   19 Tjerk Veenstra Akker J3
20 Marit van der Wal Riemsloot M2   20 Bjorn Boersma Dijkstraschool J3
21 Chantal Stoker Oostenburg M3   21 Milan Meijer Stelling J3
22 Rosamarijn Broersma Riemsloot M2   22 Isaak Hartendorp Tjongeling J3
23 Renisha Makaija Buttinga M3   23 Luca Versteeg Dijkstraschool J3
24 Luna Kalsbeek Kring M3   24 Stef Kingma Mandenbrink J3
25 Roosmarij Elsinga Akker M3   25 Gijs de Weerd Akker J3
26 Marit Veenstra Kring M3   26 Devon Bezema Boekhorst J3
27 Noèmi de Jong Buttinga M3   27 Stefan Roos Kring J3
28 Roos van der Duin Buttinga M3   28 Nigel Posthumus Singels J3
29 Manouk van Harskamp Kring M3   29 Ruben Groen Kring J3
30 Luna Vroegh Buttinga M3   30 Björn Elderson Mandenbrink J3
31 Jasmijn Hoogeveen Oostenburg M3   31 Jarne Post Stam J3
32 Madelon Kram Oostenburg M3   32 Damian Hiijma Akker J3
33 Sydney Hatzmann Oostenburg M3   33 Jarno Betten Stam J3
34 Charotte Prins Tjongeling M3   34 Arjen Dokter Stam J3
35 Nina van Veen Oostenburg M3   35 Jelle Brans Kring J3
36 Lott Klinge Kring M3   36 Jamie de Boer Buttinga J3
37 Lizan v/d Veen Oostenburg M3   37 Arjen v/d Wolfshaar Stelling J3
38 Femke Boers Oostenburg M3   38 Juninho de Kock Akker J3
39 Nathalie de Boer Kampingerhof M3   39 Tijn de Boer Buttinga J3
40 Danisha Mac Donald Kring M3   40 Jilling Schippers Stelling J3
41 Janna de Jong Mandenbrink M3   41 Lucas van Hagen Oostenburg J3
42 Myrthe Monderman Akker M3   42 Björn de Vries Akker J3
43 Suus Gorter Singels M3   43 Mats Acker Oostenburg J3
44 Christa Hofman Boekhorst M3   44 Milan Bouland Buttinga J3
45 Veerle Stapper Akker M3   45 Colin Kolk Akker J3
46 Shakira van Norden Boekhorst M3   46 Michael Ras Riemsloot J3
47 Joëlla Hofstra Boekhorst M3   47 Erwin Stavast Akker J3
48 Sharon Pieters Kring M3   48 Bennie Schliszka Boekhorst J3
49 Elina van der Veen Buttinga M3   49 Noah Offringa Akker J3
          50 Wouter Mesken Kring J3
          51 Milan Wemer Buttinga J3
          52 Dylan Thiescheffer Boekhorst J3
          53 Remco Veenstra Akker J3
          54 Jurryt Boel Oostenburg J3
          55 Bareld v/d Wijk Buttinga J3
          56 Ilya Notenbomer Singels J3
          57 Rauke van Belle Singels J3
          58 Jarno Koopmans Mandenbrink J3
Meisjes 4       Jongens 4    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Louise Post Riemsloot M4   1 Hielke de Jong Tjongeling J4
2 Lian de Jong Buttinga M4   2 Lamine Kaba Oostenburg J4
3 Ylana Hofstra Mandenbrink M4   3 Abdukarim Abdikrahim Buttinga J4
4 Marissa Nijssen Singels M4   4 Stef Hindriks It Twaspan J4
5 Anthe Lise van Vaals Akker M4   5 Floris Boonstra Stelling J4
6 Leonie van Fleeren Riemsloot M4   6 Jorens Kramer Singels J4
7 Marissa Pool Buttinga M4   7 Jelmer Tiemes Riemsloot J4
8 Liz Dollar Singels M4   8 Tim de Boer Buttinga J4
9 Justine Wagemans Hasselt M4   9 Deyan Vink Akker J4
10 Hannah Offringa Kring M4   10 Rick Ploeg Riemsloot J4
11 Marit Elmers Mandenbrink M4   11 Donny Polpe Oostenburg J4
12 Floor van der Werf Mr. Lokschool M4   12 Jacob de Vegt Kring J4
13 Annemieke de Vegt Singels M4   13 Wout Donker Tjongeling J4
14 Myrthe Boonstra Singels M4   14 Dexter Scharstuhl Boekhorst J4
15 Suzanne Pampiermole Mr. Lokschool M4   15 Kees Pieter van Weperen Oostenburg J4
16 Romée Poen Oostenburg M4   16 Sem Kramer Buttinga J4
17 Marit Post Akker M4   17 Robin de Jong Buttinga J4
18 Benthe Melles Singels M4   18 Wesley Post Akker J4
19 Carlotte Westebring Riemsloot M4   19 Nick Duursma Mandenbrink J4
20 Ilse Heijs Mr. Lokschool M4   20 Arno van den Berg Dijkstraschool J4
21 Lisa Scheffer Buttinga M4   21 Dennis Tanja Buttinga J4
22 Jolien Bouma Tjongeling M4   22 Merijn Commelter Buttinga J4
23 Suzanne Pampiermole Mr. Lokschool M4   23 Jordy Schokker Akker J4
24 Eva de Vries Mr. Lokschool M4   24 Senna Gorter Kampingerhof J4
25 Desirée Schouten Boekhorst M4   25 Daniël de Vegt Buttinga J4
26 Sardonja de Jong Buttinga M4   26 Thijs Wolthuis Buttinga J4
27 Amber Kooistra Boekhorst M4   27 Jermaine Schouten Boekhorst J4
28 Jing Jing Bos Riemsloot M4   28 Erwin Solle Kring J4
29 Ransali Fernando Boekhorst M4   29 Levi Jager Stelling J4
30 Jeanine Tigchelaar Stelling M4   30 Jef van der Walle Mandenbrink J4
31 Sanne Veenhouwer Buttinga M4   31 Michon Kuik Riemsloot J4
32 Gwen Steg Buttinga M4   32 Stefan Joustra Akker J4
33 Yinte Willemse Oostenburg M4   33 Roland Menken Akker J4
34 Ivanka de Vries Mandenbrink M4   34 Sytze de Haan Akker J4
35 Anne de Ruiter Tjongeling M4   35 Tiemen Vlasma Singels J4
36 Marrit Smit Stam M4   36 Lars Looyen Kring J4
37 Yora Canter Visscher Singels M4   37 Stan van der Heide Kring J4
38 Samanta Best Kring M4   38 Stijn ten Duis It Twaspan J4
39 Denice Oome Akker M4   39 Thomas Kroes Boekhorst J4
40 Charlotte Rijskamp Akker M4   40 Siho Krul Buttinga J4
41 Kaya Jacobs Akker M4   41 Mark Kersten Singels J4
42 Femke Oosting Buttinga M4   42 Bjorn Bakker Riemsloot J4
43 Amy Sloterwijk Buttinga M4   43 Niels Hoog Singels J4
44 Amber Sterre v/d Duin Akker M4   44 Kevin Hofman Boekhorst J4
          45 Jesse Hoogeveen Buttinga J4
          46 Sem Cazemier Riemsloot J4
          47 Aron Oenema Dijkstraschool J4
          48 Sven Springer Kring J4
          49 Ronin Kap Kring J4
          50 Sven Groeneveld Singels J4
          51 Koen Top Mandenbrink J4
          52 Sven Bergsma Tjongeling J4
          53 Sem Yben Kampingerhof J4
          54 Nick Laverman Boekhorst J4
          55 Fedde Wuring Akker J4
          56 Joran Wijma Akker J4
          57 Tjalling Klein Tjongeling J4
          58 Cristo Donker Singels J4
          59 Simeon Ridder Kring J4
          60 Milan v/d Velde Boekhorst J4
          61 Robin Berkenbosch Boekhorst J4
          62 Sven van der Weide Boekhorst J4
          63 Jamie Posthumus Mr. Lokschool J4
          64 Kevin Zantinga Boekhorst J4
          65 Ruben Beijert Boekhorst J4
          66 Dirk Stapper Akker J4
          67 Yeska Elsinga Akker J4
Meisjes 5       Jongens 5    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Roos de Vegt Buttinga M5   1 Sakariye Abdirahim Buttinga J5
2 Melanie Leerling Tjongeling M5   2 Marco van Hooff Buttinga J5
3 Brecht van der Vliet Stelling M5   3 Rick Veen Buttinga J5
4 Sarah Mekel Mr. Lokschool M5   4 Bowe Wemer Stelling J5
5 Jacobien van Vaals Akker M5   5 Evert Brans Kring J5
6 Tigue Soumbonou Oostenburg M5   6 Jordy de Vries Kampingerhof J6
7 Romée Berger Stelling M5   7 Sylvan Dijkstra Riemsloot J5
8 Monique Dokter Stam M5   8 Jesse de Jong Buttinga J5
9 Laura Bakker Buttinga M5   9 Emiel knol Buttinga J5
10 Merinthe Buurlage Buttinga M5   10 Sven van Os Riemsloot J5
11 Ammarens de Jong Akker M5   11 Yévani Offringa Akker J5
12 Rheza Häger Stelling M5   12 Jurjen Veenstra Tjongeling J5
13 Naomi de Boer Mr. Lokschool M5   13 Daan Graafstra Stam J5
14 Raquel Hoekstra Tjongeling M5   14 Lukas Oosterhuis Tjongeling J5
15 Anouk Jousma Buttinga M5   15 Dano Buist Riemsloot J5
16 Sanne Benedictus Boekhorst M5   16 Kevin Hoogeveen Buttinga J5
17 Lenthe Westerlaan Stelling M5   17 Jaimy Visser Stelling J5
18 Esmée Klein Oostenburg M5   18 Ruben van Veenen Akker J5
19 Renate Hoeksma Mandenbrink M5   19 Otto van Zanden Mandenbrink J5
20 Resa Weiland Buttinga M5   20 Tjetse Hamstra Buttinga J5
21 Isa Werkman Akker M5   21 Max Verheek Singels J5
22 Lianne van de Belt Boekhorst M5   22 Pieter van Nijen Kampingerhof J5
23 Meike Dijkstra Tjongeling M5   23 Jason de Kock Akker J5
24 Famke Brouwer Tjongeling M5   24 Tim Dekker Buttinga J5
25 Yente Flameling Hasselt M5   25 Lourens Land Mandenbrink J5
26 Froukje van der Zee Singels M5   26 Ryan Wanningen Mandenbrink J5
27 Demie Jongedijk Singels M5   27 Douwe van der Zee Singels J5
28 Dunya de Jong Tjongeling M5   28 Dennis Wijma Oostenburg J5
29 Meike van Noordenburg Tjongeling M5   29 Thijn van Randwijk Buttinga J5
30 Hasandi Fernando Boekhorst M5   30 Bart van Hagen Oostenburg J5
31 Cecilia Stroop Oostenburg M5   31 Yorrick Broersma Riemsloot J5
32 Sterre Hoogenkamp Oostenburg M5   32 Jorian Post Stam J5
33 Silje Elderson Mandenbrink M5   33 Kris Hulshof Boekhorst J5
34 Rylana Otter Singels M5   34 Salindu Fernando Boekhorst J5
35 Marit Acker Oostenburg M5   35 Kjell Steg Riemsloot J5
36 Saranne Castelijns Stelling M5   36 Ryan Gorter Riemsloot J5
37 Celina Rinkema Boekhorst M5   37 Niels Jilderda Boekhorst J5
38 Zoë de Hilster Boekhorst M5   38 Jurgen Westra Dijkstraschool J5
39 Daniëlle de Bruin Oostenburg M5   39 Kevin Jongedijk Oostenburg J5
40 Lianne Betten Stam M5   40 Dennis de Boer Kampingerhof J5
41 Celia Oenema Dijkstraschool M5   41 Sil Veenstra Stelling J5
42 Lynn Wijma Akker M5   42 Jelmer de Jong Mandenbrink J5
43 Renate Hoeksma Mandenbrink M5   43 Frank Langhout Singels j5
44 Eline smit Stam M5   44 Sven Gorter Singels J5
45 Ayla Vera Buttinga M5          
46 Vera Keuter Buttinga M5          
Meisjes 6       Jongens 6    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Yonine Hofstra Mandenbrink M6   1 Eelke Woudstra Tjongeling J6
2 Jolijn Ozinga Stelling M6   2 Dani Cordel Kampingerhof J6
3 Bianca v/d Meer Dijkstraschool M6   3 Sjoerd Heijes Buttinga J6
4 Emma ten Cate Stelling M6   4 Kjest Willemse Oostenburg J6
5 Marit Groot Hasselt M6   5 Lars de Jong Buttinga J6
6 Puck Smink Dijkstraschool M6   6 Ward Bouma Mandenbrink J6
7 Maaike van der Veld Riemsloot M6   7 Rick Flapper Mandenbrink J6
8 Evelien de Weerd Stelling M6   8 Fabian Tros Mandenbrink J6
9 Wendy Doornenbal Mandenbrink M6   9 Wesley Nieuwhof Buttinga J6
10 Anna Wolthuis Buttinga M6   10 Jesper Werkman Akker J6
11 Kim Zwerver Buttinga M6   11 Niek Hulshof Boekhorst J6
12 Tessa Zwackhalen Riemsloot M6   12 Marco Wijma Boekhorst J6
13 Hanne-Mayke Chardon Boekhorst M6   13 Stefan Wijma Akker J6
14 Anita Oosting Buttinga M6   14 Allard Smid Akker J6
15 Roos de Jong Oostenburg M6   15 Corné Menken Akker J6
16 Dagmar Tanja Buttinga M6   16 Olaf Adams Dijkstraschool J6
17 Marloes Hoeksema Mandenbrink M6   17 Nick Nijssen Singels J6
18 Melissa Bekema Oostenburg M6   18 Henk Top Mandenbrink J6
19 Lisette Veenstra Akker M6   19 Jay Antonides Mandenbrink J6
20 Lenneke Stapper Akker M6   20 Kai Yntema Buttinga J6
21 Marissa Rijskamp Akker M6   21 Bjarne van Zandbergen Mandenbrink J6
22 Maylik Bouwens It Twaspan M6   22 Jakko Hoekstra Kring J6
          23 Mick Hoogendijk Oostenburg J5
          24 Jesse Ovinge Kring J6
          25 Bram Nicolai Mandenbrink J6
          26 Jorn Yntema Buttinga J6
          27 Ivo Bult Stelling J5
          28 Frank van Hooff Kampingerhof J6
          29 Kyro de Boer Buttinga J6
          30 Kyro de Boer Buttinga J6
          31 Yomas Castelijns Stelling J6
          32 Max van Hagen Oostenburg J6
          33 Damon Kuiper Stelling J6
          34 Maikel Mostert Kampingerhof J6
Meisjes 7       Jongens 7    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Jessica van Weperen Oostenburg M7   1 Rick Scholte Hasselt J7
2 Daniëlle dokter Stam M7   2 Senna Nieuwland Tjongeling J7
3 Michelle Veenstra Akker M7   3 Jasper de Jong Riemsloot J7
4 Sabine Bol Akker M7   4 Mees van den berg Dijkstraschool J7
5 Marene v/d Heide Buttinga M7   5 Mathijn Bos Buttinga J7
6 Maud Hoogenkamp Buttinga M7   6 Pascal Hofstra Akker J7
7 Annette Koopmans Oostenburg M7   7 Bas Ottenhof Kring J7
8 Dagmar Hoekstra Tjongeling M7   8 Arjen Dassen Tjongeling J7
9 Kim Werkman Akker M7   9 Frank Ziere Akker J7
10 Nynke Dijkstra Stelling M7   10 Thomas Poutsma Riemsloot J7
11 Willemijn Chardon Boekhorst M7   11 Thomas de Jong Buttinga J7
12 Nynke Solle Kring M7   12 Ruben Joustra Akker J7
13 Thirza Borkhuis Kring M7   13 Abel Kersten Akker J7
14 Anouk de Vegt Kring M7   14 Haroun Saleh Hussein Oostenburg J7
15 Esther Veenstra Akker M7   15 Hylke Flameling Hasselt J7
16 Lotte de Weerd Akker M7   16 Daan Kiewiet Oostenburg J7
17 Carine van Vaals Akker M7   17 Jeroen Boonstra Stelling J7
18 Lotte de Vries Buttinga M7   18 Douwe Wuring Akker J7
19 Pluuk van Kempen Buttinga M7          
20 Annika de Bruin Oostenburg M7          
21 Sanne Kram Oostenburg M7          
22 Tessa Looijen Kring M7          
23 Helen van der Werff Kampingerhof M7          
24 Lies Oome Akker M7          
Meisjes 8       Jongens 8    
  Naam School Categorie     Naam School Categorie
1 Ilka Blankenstijn Tjongeling M8   1 Arta Mahboubian Kring J8
2 Sanne Baron Buttinga M8   2 Tim Dijkstra Buttinga J8
3 Katherine van Brugge Akker M8   3 Rick Engwerda Tjongeling J8
4 Estelle Bloemers Akker M8   4 Mike Leerling Tjongeling J8
5 Iris Pronk Dijkstraschool M8   5 Jesper Knol Buttinga J8
6 Iris Baron Buttinga M8   6 Yarnick Janssen Riemsloot J8
7 Kimberley Rijskamp Akker M8   7 Jorick Nijboer Tjongeling J8
8 Ingrid van der Velde Mandenbrink M8   8 Pascal Pampiermole Mr. Lokschool J8
9 Robin Benedictus Boekhorst M8   9 Rik Ottenhof Kring J8
10 Amanda Tanja Buttinga M8   10 Nico van Selm Akker J8
11 Egberdine de Jong Kampingerhof M8   11 René Beijert Hasselt J8
12 Ilse de Vries Buttinga M8   12 Jesse Veen Buttinga J8
13 Evalien Stapper Akker M8   13 Raymon Hofstra Akker J8
14 Yalenka Nijboer Boekhorst M8   14 Abdulhabib Abdirhim Kampingerhof J8
15 Nicole de Vos Boekhorst M8   15 Stijn Heijes Buttinga J8
16 Aniek de Vries Buttinga M8   16 Mathijs Marissen Mandenbrink J8
17 Shannon Betten Dijkstraschool M8   17 Stefan v/d Meer Dijkstraschool J8
          18 Thijs de Jong Akker J8
          19 Gerard van der Lei Kring J8
          20 Michael Romkes Kampingerhof J8
.
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving