Overzicht

10 km heren
2 km meisjes jun.B
6 km dames
Jongens Jun.B
Jongens Jun.A
Recreatieloop 2-4-6-8-10 km
Jongens/Meisjes Pup.C.
Jongens/Meisjes Pup.B.
Meisjes Pup.A1
Meisjes Pup.A2
Jongens Pup.A1
Jongens Pup.A2
Meisjes Jun.D1
Meisjes Jun.D2
Jongens Jun.D1
Jongens Jun.D2
Meisjes Jun.C
Jongens Jun.C
Sprintcross


  uitslagen running centercross appelscha 10-02-2013 Org.LSV Invictus en SV Friesland
           
 

10 km mannen

       
1 Rene Jaasma Impala 36.20 MSE.01  
2 Jan/Jouke Vos AV Heerenveen 36.27 MSE.02  
3 Harry Wiersma Lionitas/SV Frl. 37.04 M40.01  
4 Jan/Sytse Jonker AV Heerenveen 37.18 MSE.03  
5 Douwe Yska Horror 38.46 M35.01  
6 Klaas/Jan Hofstra LSV Invictus 39.08 M45.01  
7 Peter v.Ravenswaaij AVVN 39.47 M45.02  
8 Theo Groenendijk LSV Invictus 41.56 M45.03  
9 Johannes v.d.Veen Lionitas/SV Frl. 42.14 M55.01  
10 Henk Hoekman SV Friesland 42.37 M45.04  
11 Foppe v.d.Heide Impala 42.54 M35.02  
12 Ko Heij SC Reeuwijk 43.25 M45.05  
13 Wim Verkleij SC Reeuwijk 43.50 M45.06  
14 Mohammed Start'78 47.38 M55.02  
15 Andres Faber DOS 48.26 MSE.04  
16 Bert Bos Gron.Atl. 49.35 MSE.05  
17 Albert Zijlstra LSV Invictus 49.53 M55.03  
18 Duco Zijlstra SV Friesland 49.53 M55.04  
19 Jan Nijmeijer Start'78 59.53 M55.05  
0 Douwe Nauta Lionitas/SV Frl.   MSE.00  
           
Naar boven
 

2 km meisjes jun B

       
1 Silke Jonkman Gron.Atl. 7.38 MB.01 2 km.
2 Lynn v.d.Schaaf Gron.Atl. 7.50 MB.02 2 km.
3 Mathilde Spitzen Start' 78 7.58 MB.03 2 km.
4 Yacintha Aakster Gron.Atl. 8.01 MB.04 2 km.
5 Ineke v.Koldam Gron.Atl. 8.09 MB.05 2 km.
6 Irene Kalter Lionitas 8.14 MB.06 2 km.
7 Cato Bontekoe Impala 8.27 MB.07 2 km.
8 Moniek Boskma Lionitas 8.29 MB.08 2 km.
9 Suzanne Klein Impala 10.02 MB.09 2 km.
10 Geesje Nijmeijer Start' 78 11.11 MB.10 2 km.
           
Naar boven
 

dames

1 Jelly v.d.Kloet Impala 23.47 VSE.01 6 km.
2 Tessa de Boer AV Heerenveen 24.40 MA.01 6 km.
3 Brenda de Jong Impala 25.40 VSE.02 6 km.
4 Lydia Klessens SV Friesland 26.15 V45.01 6 km.
5 Ydwinne v.d.Veen Lionitas 26.31 VSE.03 6 km.
6 Hermien Koerts HAC' 63 27.46 VSE.04 6 km.
7 Sandra Sikkema Impala 28.49 VSE.05 6 km.
8 Liesbeth Windharst SC Reeuwijk 29.04 V45.02 6 km.
9 Trees v.d.Werf SC Reeuwijk 31.43 V45.03 6 km.
           
Naar boven
 

Jongens Jun.B

1 Mike Meijer AAC' 61   JB.01 4 km
2 Bram Kielman AV Heerenveen   JB.02 4 km
3 Hendrik Stegenga Horror   JB.03 4 km
4 Jelmer v.d.Veen Lionitas   JB.04 4 km
5 Jan/Douwe Mooij Aquilo   JB.05 4 km
           
Naar boven
 

Jongens Jun.A

1 Jordi Stam AV Heerenveen   JA.01 6 km
2 Maarten Hindriks AAC' 61   JA.02 6 km
3 Folkert Visser Impala   JA.03 6 km
4 Bram Buigel Gron.Atl.   JA.00 6 km
           
Naar boven
 

Recreatieloop 2-4-6-8-10 km.

1 Jasper de Jong Appelscha 11.31    
2 Dave de Jong Sneek 11.36    
3 Lars Oldeburger Appelscha 12.02    
4 Jelte Bouma AV Spartacus 12.34    
5 Leona Boomsma Britsum 12.40    
6 Nick Jellema Franeker 14.01    
7 Monique Seerden Lionitas 14.01    
8 Fenna Bouma AV Spartacus 15.00    
9 Iris Vries Oldeberkoop 17.50    
10 Heine/Jan Vries Oldeberkoop 17.50    
11 Lieuwe Hiddema Appelscha 19.48    
12 Anne Cuperus Hurdegarijp 22.13    
13 René v.Pinxteren Appelscha 22.25    
14 Sander Dijk Appelscha 22.27    
15 Linda Peereboom Heerenveen 22.55    
16 Edwin Bteuming Exloo 22.56    
17 Bote Hendriksma Terwispel 23.11    
18 Lotte de Jong Appelscha 23.41    
19 Sam de Laan Appelscha 23.42    
20 Aandia Visser Appelscha 23.58    
21 Jamél v.Pinxteren Appelscha 24.15    
22 Willy de Jong Hurdegarijp 25.47    
23 Linda Werner Goutum 26.28    
24 Edwin Rinsma Impala 26.44    
25 Klaas Kooistra Drachten 26.47    
26 Jisca Broersma Kimswerd 27.08    
27 Ben Lijzinga Zuidhorn 27.30    
28 Liesbeth Cuperus Hurdegarijp 28.21    
29 Teatske Wijma Drachten 28.59    
30 Hugo de Jong Franeker 29.38    
31 Joost Smit Lionitas 29.58    
32 Henk Popken LSV Invictus 30.17    
33 Remco Bouma Impala 30.28    
34 Oeds Helder Kootstertille 30.54    
35 Petra v.d.Meulen Burgum 30.54    
36 Anton Wijkhuijs SV Friesland 31.02    
37 Tabitha Dijkman L.Gr.Leeuwarden 31.11    
38 Harmen v.Meekeren Broeksterwâld 31.12    
39 Hennie Venema Leek 31.56    
40 Hilly Veensta Surhuisterveen 34.27    
41 Cor de Groot Minnertsga 35.24    
42 Mareille Benak Drachten 38.56    
43 Siem Hiemstra Appelscha 39.44 1e  
44 Adriaan Huisman LSV Invictus 39.45 2e  
45 Jack v.Rozen Oosterwolde 40.00    
46 Tjeerd v.d.Meulen Franeker 40.37    
47 Menno Mud SV Friesland 40.44 3e  
48 Bob v.d.Weg Ouwsterhaule 40.57    
49 Karel Wilms Oosterwolde 41.54    
50 Pieter Hazenberg L.Gr.Leeuwarden 42.05    
51 Cor Ton LSV Invictus 42.20    
52 Jippe Jongsma Oudehorne 43.38    
53 Geert Aardema Ravenswoud 43.49    
54 Anton Kingma Leeuwarden 43.55    
55 Gerrie v.Barneveld Assen 44.54    
56 Jolanda Muizer L.Gr.Leeuwarden 45.05    
57 Piet v.d.Steeg Lionitas 45.25    
58 Maaike Hornstra SV Friesland 45.41    
59 Koen Grave Drachten 45.52    
60 Goos Tuinstra Drachten 45.52    
61 Jan v.d.Veen L.Gr.Leeuwarden 45.56    
62 Andrew Guest Horror 46.05    
63 Neeltje Lefferts Heerenveen 46.21    
64 Henk de Jager Appelscha 46.32    
65 Piet Sikkema 9001 CC 46.33    
66 Oebele Boomsma Britsum 47.07    
67 Ate Durk Travaille Leeuwarden 47.28    
68 Joeri Ten Waskemeer 48.13    
69 Bert Smit Odoorn 46.53    
70 Gert/Jan Hijstek SV Friesland 49.02    
71 Jelte Nijholt LSV Invictus 49.07    
72 Maarten Uithof Bakkeveen 49.24    
73 Ed Velderman SV Friesland 49.34    
74 Henk Hoekstra Bakkeveen 49.56    
75 Ienskje v.d.Weg Ouwsterhaule 50.01    
76 Petra Joustra LSV Invictus 50.15    
77 Johan Beintema SV Friesland 50.18    
78 Sytse Jansma SV Friesland 50.26    
79 Miranda Hornstra SV Friesland 50.31    
80 Karst Anema SV Friesland 50.44    
81 Martin Hoogekamp   51.06    
82 Nico Hooisma SV Friesland 51.18    
83 Hendrik Oosterhoff Heerenveen 51.53    
84 Aise Bouma SV Friesland 52.05    
85 Pieter Miedema Leeuwarden 53.00    
86     53.04    
87 Jan v.Dalen Bakkeveen 53.11    
88 Henk Velkers Leeuwarden 53.16    
89 Carel Harkema SV Friesland 53.22    
90 Frans Hoitsma L.Gr.Leeuwarden 53.44    
91 Wietse v.d.Heide Katlijk 53.44    
92 Patrick Scheepstra Franeker 53.48    
93 Taeke v.d.Wal 8431 ER 54.16    
94 Frouwkje Herder Ravenswoud 54.24    
95 Meinte Jelsma SV Friesland 54.41    
96 Elisabeth Postma Harkema 55.15    
97 Janneke Nienhuis LSV Invictus 55.32    
98 Anne Rooks Elsloo 56.03    
99 Colina v.d.Heide Katlijk 56.43    
100 Jan Wester Drachtstercompagnie 56.59    
101 Klaas Peereboom Heerenveen 57.13    
102 Martijn ten Hoor Oosterwolde 59.14    
103 Andries Oenema AV Heerenveen 1.00.02    
104 1148 Rudy Doek Appelscha 00.00    
105 1201 John Grotenboer LSV Invictus 00.00    
106 1196 Teo Lijzenga Zuidlaren 00.00    
           
  reactie/aanvulling/verbeteren Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.        
           
Naar boven
 

Jongens/Meisjes Pup.C

1 Jorien Spikman Gron.Atl. 4.09 MPC.01  
2 Jildou Binnema AV Heerenveen 4.11 MPC.02  
3 Jan/Pieter Kramer Horror 4.12 JPC.01  
4 Simon Bouma Impala 4.13 JPC.02  
5 Julia Rinsma Impala 4.22 MPC.03  
6 Alyssa Bulthuis Impala 4.35 MPC.04  
7 Lars Zwager Spartacus 5.06 JPC.03  
8 Mayke Ruige Lionitas 5.24 MPC.05  
           
Naar boven
 

Jongens/Meisjes Pup.B

1 Pjotr ter Doest Impala 3.35 JPB.01  
2 Jesse Kwint Jupiter 3.40 JPB.02  
3 Nynke Geerders Start'78 3.54 MPB.01  
4 Marije de Weerd DOS 3.56 MPB.02  
5 Joukje Kramer Horror 4.01 MPB.03  
6 Robin Bodde Jupiter 4.06 JPB.03  
7 Noortje Huitema Gron.Atl. 4.14 MPB.04  
8 Daan Graafstra LSV Invictus 4.15 JPB.04  
9 Jop Eerligh Athleta 4.24 JPB.05  
10 Elmar Drijfhout Stiens 4.30 JPB.06  
11 334   4.35    
12 Mirthe Johanna Veenstra Impala 5.04 MPB.05  
           
Naar boven
 

Jongens/Meisjes Pup.A1.

1 ilse Meerding Horror 3.26 MPA1.01  
2 Danara Stoppels Fivelstreek 3.28 MPA1.02  
3 Anke Binnema AV Heerenveen 3.31 MPA1.03  
4 Selma Spikman Gron.Atl. 3.44 MPA1.04  
5 Eke Tibben Start'78 3.45 MPA1.05  
6 Ilse Salomons Invictus 0.00 MPA1.00  
           
Naar boven
 

Jongens/Meisjes Pup.A2.

1 Sofie Dokter Gron.Atl. 3.13 MPA2.01  
2 marene Scholtens Lionitas 3.21 MPA2.02  
3 Jessica v.Weperen LSV Invictus 3.23 MPA2.03  
4 Elle Biemans Gron.Atl. 3.25 MPA2.04  
5 Isabea Leegwater Gron.Atl. 3.28 MPA2.05  
6 Julie Hoekstra Jupiter 3.34 MPA2.06  
7 Anna ter Laak Start' 78 3.37 MPA2.07  
8 Evelien Honebecke ATC'75 3.41 MPA2.08  
9 Meike Guikema Jupiter 3.54 MPA2.09  
10 Jannine Wijkhuijs Spartacus 3.58 MPA2.10  
11 Emma v.Wieren Impala 4.00 MPA2.11  
12 Yassine Bulthuis Impala 4.17 MPA2.12  
13 Moniek Okkema Horror 4.30 MPA2.13  
           
Naar boven
 

Jongens Pup.A1

1 René Schuiltinga AV Heerenveen 3.18 JPA1.01  
2 Nick agterberg Lionitas 3.20 JPA1.02  
3 Stefan v.Lunzen Spartacus 3.26 JPA1.03  
4 Robin Zwager Spartacus 3.49 JPA1.04  
5 Bjorn Rinsma Impala 3.54 JPA1.05  
           
Naar boven
 

Jongens Pup.A2

1 Jarno Kuiper Start' 78 3.27 JPA2.01  
2 Luuk Geerders Start' 78 3.31 JPA2.02  
3 Jesper Tolsma Lionitas 3.36 JPA2.03  
4 Allard Voorwinde Athleta 3.39 JPA2.04  
5 Marnix Wecke Gron.Atl. 3.52 JPA2.05  
6 Jorrit Stada Gron.Atl. 3.54 JPA2.06  
7 Daan Corzaan Jupiter 4.07 JPA2.07  
8 Ids Bosveld Impala 4.12 JPA2.08  
9 Boas Okken Gron.Atl. 4.37 JPA2.09  
           
Naar boven
 

Meisjes Jun D1

1 Emy Guikema Jupiter 3.21 MD1.01  
2 Vera Derksema Gron.Atl. 3.23 MD1.02  
3 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen 3.25 MD1.03  
4 Wianne Schipper Start' 78 3.27 MD1.04  
5 Terri Talan AV Heerenveen 3.29 MD1.05  
6 Sterre Huijgens Gron.Atl. 3.40 MD1.06  
7 Gytte van Hoeven AV Heerenveen 3.48 MD1.07  
8 Elina Ettes Gron.Atl. 3.53 MD1.08  
9 Susan Salomons LSV Invictus 4.32 MD1.09  
           
Naar boven
 

Meisjes Jun D2

1 Floor Doornwaard AV de Gemzen 3.02 MD2.01  
2 Mare te Biesebeek Lionitas 3.08 MD2.02  
3 Marit v.d.Schaaf Gron.Atl. 3.11 MD2.03  
4 Fanny Spikman Gron.Atl. 3.17 MD2.04  
5 Benthe Tiegelaar Aquilo 3.25 MD2.05  
6 Isabelle Semler Gron.Atl. 3.29 MD2.06  
7 Thirza Kuiper Start' 78 3.30 MD2.07  
8 Nanke v.d.Brink ATC '75 3.37 MD2.08  
9 Marjolein Kuiper Gron.Atl. 3.41 MD2.09  
10 Rosalie Tissingh AV Heerenveen 3.46 MD2.10  
11 Mirjam der Wectwen AV Heerenveen 3.47 MD2.11  
12 Ester v.d.Pol Impala 3.49 MD2.12  
13 Rozemarijn Dekker Impala 3.56 MD2.13  
14 Pia Bosveld Impala 4.07 MD2.14  
           
Naar boven
 

Jongens Jun D1

1 Sjoerd de Boer Horror 3.12 JD1.01  
2 Rein Kramer Horror 3.27 JD1.02  
3 Gijs v.d.Ploeg Jupiter 3.28 JD1.03  
4 Tim Nieland Aquilo 3.42 JD1.04  
           
Naar boven
 

Jongens Jun D2

1 Luuk Wiebenga Oranjewoud 2.56 JD2.01  
2 Thomas Kwint Jupiter 3.08 JD2.02  
3 Jarno Honebecke ATC' 75 3.10 JD2.03  
4 Jeroen v.Weperen LSV Invictus 3.12 JD2.04  
5 Justin Martena SV Veendam 3.14 JD2.05  
6 Igmar Hoekstra Jupiter 3.16 JD2.06  
7 Gijs v.d.Wijk Impala 3.24 JD2.07  
8 Jord v.d.Ploeg Jupiter 3.32 JD2.08  
9 Adriaan Hoevers DOS 4.11 JD2.09  
           
Naar boven
 

Meisjes Jun C

1 Susan v.Weperen LSV Invictus 6.23 MJC.01  
2 Emma Verkaaik SV Veendam 6.32 MJC.02  
3 Lois Oldhoff Lionitas 7.08 MJC.03  
4 Lisa Muizer Lionitas 7.10 MJC.04  
5 Rianne Nyenhuis Lionitas 7.26 MJC.05  
6 Milou de Vries ATC' 75 7.29 MJC.06  
7 Aline de Jong SV Friesland 7.56 MJC.07  
8 Sanne Graafstra LSV Invictus 8.09 MJC.08  
           
Naar boven
 

Jongens Jun C

1 Robin Honebecke ATC' 75 6.01 JC.01  
2 Lars van Hoeven AV Heerenveen 6.08 JC.02  
3 Peter/Jan de Jong Horror 6.09 JC.03  
4 1771 Onbekend 6.23 JC.04  
5 Thijs Borcheld Gron.Atl. 6.27 JC.05  
6 Julian Vreeling Start' 78 6.28 JC.06  
7 Rense Negerman Impala 6.36 JC.07  
8 Auke Fennema Horror 6.53 JC.08  
9 Klaas/Douwe Yska Horror 7.02 JC.09  
10 Eric Stuiver Start' 78 7.12 JC.10  
11 Wout Blankenstijn Impala 7.13 JC.11  
12 Chris Wever AV Heerenveen 7.24 JC.12  
13 Jovan Smilda AV Heerenveen 7.30 JC.13  
14 Tim Schipper Impala 7.32 JC.14  
           
Naar boven
 

Sprintcross

1 Jeroen Vochteloo LSV Invictus MSE.01    
2 Tim Bennen AAC' 61 JB.01    
3 Tom Hendrikse AAC' 61 JB.02    
4 Job Bennen AAC' 61 MSE.02    
5 Hilbert de Haan AV Heerenveen MSE.03    
6 Wouter Visch Gron.Atl. MSE.04    
7 Jesse Buiteveld LSV Invictus JA.01    
8 Jeen Nauta Start'78 MSE.05    
9 Jacco Joustra LSV Invictus JA.02    
10 Ronnie Jeeninga AV Heerenveen MSE.06    
11 Danaid Prinsen Aquilo MB.01    
12 Claudia Oosterkamp Start'78 MB.02    
13 Minke v.d.Meer AV Heerenveen MA.01    
14 Ellen Jansen Start'78 MA.02    
15 Sacha Martini Gron.Atl. MB.03    
16 Sanne Matthijsse Gron.Atl. MA.03    
17 Marloes Oosterwegel Daventria MA.04    
18 Marijke Portema AV Heerenveen VSE.01    
19 Floor Buigel Gron.Atl. MB.04    
20 Harmke Robijns Impala VSE.02    
21 Yvonne v.d.Vegte Daventria VSE.03    
22 Wieke Nijmeijer Start'78 MA.05    
.
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving