Naam School Categorie
1 Amber Soet De Boekhorst M1
2 Lisa Haanstra De Boekhorst M1
3 Dylara de Jong De Toekan M1
4 Demi Haitstra Buttinga M1
5 Madelief Darwinkel De Riemsloot M1
6 Eva de Kuijper De Akker M1
6 Noah-Lynn van Dijk De Boekhorst M1
7 Nora van Olphen De Boekhorst M1
8 Bo Wildeman De Akker M1
9 Marit Nieswaag De Akker M2
10 Noor Huft De Tjongeling M1
11 Vanetta Vossema De Akker M1
12 Alaya Otter De Toekan M1
13 Renske Goedhart In de Kring M1
14 Quincy Steg De Riemsloot M1
15 Rosalie de Haan De Boekhorst M1
16 Myrthe Kootstra Startblok M1
17 Joyce Dijkstra De Boekhorst M1
18 Daphne Stuiver De Toekan M1
19 Kim Vos De Toekan M2
20 #N/B #N/B #N/B
21 Mila Eising De Toekan M1
22 Eleanoor de Bie Startblok M1
23 Vajen van Leeuwen De Toekan M1
24 Fardou Nijholt Startblok M1
25 Jilva Koops De Akker M1
26 Lynn Anne Frietema Buttinga M1
27 Nikki de Vries Buttinga M1
28 Milou Dekker Buttinga M1
29 Esmee Boonstra De Toekan M1
30 Mila Hof De Toekan M1
31 Lauren van Sijll Buttinga M1
32 Alissa Graafstra Buttinga M1
33 Feline Los De Toekan M1
34 Leanne Vos De Akker M1
35 Lynn van der Meulen De Riemsloot M1
36 Marrit Klarenbeek De Tjongeling M1
37 Nynke Bergsma De Akker M1
38 #N/B #N/B #N/B
39 Annika Elderson De Mandenbrink M1
Naam School Categorie
1 Mark Hoekstra De Mandenbrink J1
2 Nigel Ekeoma De Toekan J1
3 Lars Hoekstra De Akker J1
4 Liam Haaijema In de Kring J1
5 Tygo Hummel De Riemsloot J1
6 Mart van der Veen De Toekan J1
7 Reinold Hamstra Startblok J1
8 Quinn de Jong De Toekan J1
9 Thijn Wijma De Boekhorst J1
10 Armanda Dijst De Toekan M1
11 Teun Veenstra In de Kring J1
12 Lars van der Wal Startblok J1
13 Melle Oussoren De Mandenbrink J1
14 Djaliza Karbet Buttinga M2
15 Levi Liklikwatil De Akker J1
16 Jelle Hoogendorp De Toekan J1
17 Kay Bouma De Boekhorst J1
18 Maiko Haan De Akker J1
19 Bjorn de Haan De Akker J1
20 Dani Buikhuizen Buttinga J1
21 Dardenn de Jong De Boekhorst J1
22 Yaëlla Haasdijk De Stelling J1
23 Tyeson de Boer De Akker J1
24 Erik Huizinga De Mandenbrink J1
25 Anne Herder De Akker J1
26 Thijn Koopstra De Akker J1
27 Dani Benthem Buttinga J1
28 Loris de Jong Buttinga J1
29 Wouter van Nijen Buttinga J1
30 Jelle Hoogendorp De Toekan J1
31 Hessel Koopmans De Boekhorst J1
32 Stan Molenaar De Tjongeling J1
33 Kristian Hofman In de Kring J1
34 Semi Grabic De Boekhorst J1
35 Fedde Blauw K. J. Dijkstraschool J1
36 Tiem Blauw K. J. Dijkstraschool J1
37 Rowin Molenaar De Tjongeling J1
38 Mitchel de Boer De Riemsloot J1
39 Sven de Jong De Toekan J1
40 Keano Salakory De Boekhorst J1
41 Niek Spoelstra De Boekhorst J1
42 Jason Benthem Buttinga J1
43 Ruben Sinnige De Mandenbrink J1
44 Mika Coenen De Toekan J1
45 Wesley Panhuis De Toekan J1
46 Senk Boot De Mandenbrink J1
47 Mika Prins De Akker J1
Naam School Categorie
1 Julissa Veenstra De Toekan M2
2 Esmee Schoonhoven De Tjongeling M2
3 Saar de Jong Buttinga M2
4 Tess Fokkens De Toekan M2
5 Maureen Hoekstra In de Kring M2
6 Isa de Jong De Akker M2
7 Marleen v/d Wolfshaar De Stelling M2
8 Liv de Vries De Boekhorst M2
9 Marit Stokvis In de Kring M2
10 Aimy Janse De Boekhorst M2
11 Mariska van Rozen De Akker M2
12 Yinthe van Dijk Buttinga M2
13 Mirthe van der Wal De Tjongeling M2
14 Venla Kleinendorst de Trede M2
15 Maud de Vries de Trede M2
16 Noëlla Duursma De Mandenbrink M2
17 Lotte Wijma De Toekan M2
18 Sara de Boer De Riemsloot M2
19 Levanna Boon De Tjongeling M2
20 Ylana Vleer De Tjongeling M2
21 Silde Bos De Tjongeling M1
22 Carlijn Booij De Tjongeling M2
23 Roeslana Brouwer Startblok M2
24 #N/B #N/B #N/B
25 Sherina Lefferts De Stelling M2
26 Naomi Knol In de Kring M2
27 Feya Hoogenberg De Toekan M2
28 Rocha Schiferei In de Kring M2
29 Lindsay Herder De Riemsloot M2
30 Mirte Tenge Startblok M2
31 Lieke van Huis De Mandenbrink M2
32 Liz Dermois De Toekan M2
33 Kirsten Klarenbeek De Tjongeling M2
34 Melody Hagenbeek De Toekan M2
35 Daniek Veenhuizen De Akker M2
36 Britt Coenrady De Toekan M2
37 Sharoya Struijk De Toekan M2
38 Jaylinn de Jong De Boekhorst M2
39 Maud Coenrady De Toekan M2
40 Marit Nieswaag De Akker M2
41 Heidi Doornenbal De Akker M2
42 Sofie van der Weide Buttinga M2
43 Femke Vegelin De Toekan M2
44 Noa Slager Buttinga M2
45 Chavenza Pilon De Toekan M2
46 Jade de Vries De Akker M2
47 Esmee Droogh De Akker M2
48 Charlotte Timmer In de Kring M5
49 Sara Heemels De Toekan M2
50 Merel de Boer In de Kring M2
51 Tessa Doller De Akker M2
52 Aimee Peters De Boekhorst M2
53 Doutzen Gaarman De Mandenbrink M2
54 Milla Hollander Buttinga M2
55 Carice Deelstra Buttinga M2
56 Thura Voolstra Kampingerhof M1
57 Elin Boot De Mandenbrink M2
58 Linda Dijkstra De Akker M2
Naam School Categorie
1 Daan Betten De Boekhorst J2
2 Jayden van Leeuwen De Toekan J2
3 Duncan Rouwes De Riemsloot J2
4 Boaz Koops De Mandenbrink J2
5 Jonah Roeters In de Kring J2
6 Bernt Hut De Paadwizer J2
7 Kenan Onak Buttinga J2
8 Raymond Rouwes De Riemsloot J2
9 Wout van Veen De Riemsloot J2
10 Quinten van der Veer De Riemsloot J2
11 Jeffry Gorter Buttinga J2
12 Jesper van den Berg De Toekan J2
13 Noah van Duijse Buttinga J2
14 Jens Moelard De Toekan J2
15 Kyan van der Meulen De Riemsloot J2
16 Jesse Spoelstra De Boekhorst J2
17 Lars Oosterkamp De Mandenbrink J2
18 Jurre Baar De Toekan J2
19 Tobias Bos K. J. Dijkstraschool J2
20 Kris ter Veld De Schalmei J2
21 Yaniek de Jong Buttinga J2
22 Max Simons De Akker J2
23 Levi Veensma De Boekhorst J2
24 Ewout de Wit De Riemsloot J2
25 Link ten Hoor De Toekan J2
26 Jinne Oostebring Buttinga J2
27 Jelte Veenstra In de Kring J2
28 Denley Otter De Boekhorst J2
29 Jorrin Jansma De Toekan J2
30 Finn Kramer de Trede J2
31 Twan Wesselink De Akker J2
32 Carsten ten Wolde De Toekan J2
33 Sander Bijl Buttinga J2
34 Aiden aan het Rot De Akker J2
35 Djaysen Doek De Toekan J2
36 Bjorn Houtstra Buttinga J2
37 Sem Visser De Akker J2
38 Mathijs Mantel De Akker J2
39 Robin Nicolai De Riemsloot J2
40 Dano Blaak De Boekhorst J2
41 Quinten Krikken De Boekhorst J2
42 Nando Betten De Boekhorst J2
43 Jurre Hut De Toekan J2
44 Wesley van der Wal De Akker J2
45 #N/B #N/B #N/B
46 Sam van Gulik Buttinga J2
47 Sam Gorter De Toekan J2
48 Niek Jongsma De Mandenbrink J1
49 Kor Nijboer De Toekan J2
50 Lucas Martens In de Kring J2
Naam School Categorie
1 Hiske Houwing Startblok M3
2 Isa van der Velde De Riemsloot M3
3 Emma Klein De Boekhorst M3
4 #N/B #N/B #N/B
5 Daphne Timmer Buttinga M3
6 Fleur van Hes De Tjongeling M3
7 Sabine Gorter De Toekan M3
8 Esmée Soet De Boekhorst M3
9 Carmen Haisma In de Kring M3
10 Iris Post De Toekan M3
11 Jente van der Heide De Boekhorst M3
12 Esmay Benthem Buttinga M3
13 Esmme Beijert De Riemsloot M3
14 Chantal Beets De Boekhorst M3
15 Sarah Klein De Boekhorst M3
16 Bente Kroezen De Toekan M3
17 Frederique ten Wolde De Toekan M3
18 Esrah Kusters De Toekan M3
19 Phelien Panzer De Toekan M3
20 Mila Meijer De Toekan M3
21 Djura Dijkstra De Riemsloot M3
22 Alysia Muijs De Mandenbrink M3
23 Tessa Cuperus De Riemsloot M3
24 Liphania de Jongh De Boekhorst M3
25 Felicia Weiland In de Kring M3
26 Esmée Schouten De Boekhorst M3
27 Diez Schwinz De Tjongeling M3
28 Noa Boerrigter Startblok M3
29 Lena Vijn De Akker M3
30 Vera Hoekstra De Akker M3
31 Lisa de Boo De Akker M3
32 Mathilde van Weperen De Akker M3
33 Lisa Vos De Toekan M3
34 Fenna Vleer De Tjongeling M3
35 Rosan Hofstra De Toekan M3
36 Britney Posthumus De Toekan M3
37 Linn van der Heide De Toekan M2
38 Nethlini Perera De Boekhorst M3
39 Elin Vos De Akker M3
40 Mirthe Oldenburger De Stelling M3
41 Rianne Hummel De Akker M3
42 Esmee Doornenbal De Akker M3
43 Chayenne v/d Laan De Toekan M3
44 Demi Zijlstra De Toekan M3
45 Esmay Hofstra De Boekhorst M3
46 Nynke Veenstra De Riemsloot M3
47 Noa Flokstra Startblok M3
48 Sanne Bisschop De Akker M3
49 Eva Koopman Peggebult M3
50 Deuwli Fernando De Boekhorst M3
51 Romy Frietema Buttinga M3
52 Mirthe de Haan De Akker M3
53 Evie Doornenbal De Akker M3
54 Sidney Braakman De Akker J3
55 Lea Wallenberg De Mandenbrink M3
56 Mieke de Vries Buttinga M3
57 Fardou Rodenburg Startblok M3
58 Anne Maaike de Hollander De Akker M3
59 Sylene Bergsma De Boekhorst M3
60 Annika Westerhof De Toekan M3
Naam School Categorie
1 Jelke Houwing Startblok J3
2 Jorn Dijkman De Stelling J3
3 Koen van Daatselaar De Toekan J3
4 Justus van Sijll Buttinga J3
5 Keano Nip De Riemsloot J3
6 Marijn Oussoren De Mandenbrink J3
7 Lieuwe Hamstra Startblok J3
8 Sven van der Heide De Toekan J3
9 Lamek Tesfafedet De Boekhorst J3
10 Siep Veenstra In de Kring J3
11 Nick Tjassing K. J. Dijkstraschool J3
12 Jarno Goettsch K. J. Dijkstraschool J3
13 Tim Bosma De Riemsloot J3
14 Jelke Haveman De Boekhorst J3
15 Kyro Strampel Buttinga J3
16 Wessel v/d Berg K. J. Dijkstraschool J3
17 Djurre Kramer de Trede J3
18 Guido Brander In de Kring J3
19 Justin Roeters In de Kring J3
20 Lars Kraak De Toekan J3
21 Aidan Kolk De Akker J3
22 Tieme Gaarman De Mandenbrink J3
23 Wessel Stevens De Riemsloot J3
24 Nathan Haasdijk De Stelling J3
25 Romano Dolderman De Boekhorst J3
26 Stijn Simons De Akker J3
27 Kylian Goeree De Toekan J3
28 Tijn Visser De Stelling J3
29 Djano Dijst De Toekan J3
30 Milan Eizinga De Toekan J3
31 Arek Kucharrski De Boekhorst J3
32 Martijn Veenstra De Akker J3
33 Elijah Paulus De Boekhorst J3
34 Deano Zwart De Riemsloot J3
35 Arne Kristiaan Startblok J3
36 Thomas de Vries Startblok J3
37 Jordi Kootstra Startblok J3
38 Vince Buikhuizen Buttinga J3
39 Dyaron de Jong De Toekan J3
40 Joep de Hoog De Tjongeling J3
41 Mano Molenaar De Tjongeling J3
42 Jayden Lefferts De Stelling J3
43 Roan Gorter Buttinga J3
44 Hemar Hollander De Tjongeling J3
45 Mats Stoffers De Riemsloot J3
46 Niek v/d Veen De Akker J3
47 Cooper Veenstra De Akker J3
48 Jonah Boelens De Mandenbrink J3
49 Hjerremy Lobers De Akker J3
50 Novani Rajkovic De Mandenbrink J3
51 Daimen de Groot De Boekhorst J3
52 Sijto Nijholt Startblok J3
53 Hidde Hoogendorp De Toekan J3
54 Silven Kramer De Toekan J3
55 Levi de Boer De Toekan J3
56 Duncan Lakeman De Akker J3
57 Bram Stoker De Riemsloot J3
58 Hedzer Nijboer Peggebult J3
Naam School Categorie
1 Sophie Otter De Toekan M4
2 Isa Huft De Tjongeling M4
3 Maresa Santing De Tjongeling M4
4 Ilse Buiten De Toekan M4
5 Eva Haanstra De Boekhorst M4
6 Marissa Steg De Riemsloot M4
7 Nienke Post De Akker M4
8 Yinthe Goeree De Toekan M4
9 Eliene Boonstra De Toekan M4
10 Amber van der Heide De Boekhorst M4
11 Rylana Poutsma De Riemsloot M4
12 Maureen Los De Toekan M4
13 Annemiek Kraak De Tjongeling M4
14 Nynke Prins De Stelling M4
15 Caitlin Schoonhoven De Tjongeling M4
16 Britt Koops De Akker M4
17 #N/B #N/B #N/B
18 Chanel Wanningen De Mandenbrink M4
19 Shania Gorter Buttinga M4
20 Sterre Struik De Boekhorst M4
21 Lara van Veen Buttinga M4
22 Mirthe Haaijema In de Kring M4
23 Esmee Hoekstra In de Kring M4
24 Lynn Stokvis In de Kring M4
25 Inge Hofstra Buttinga M4
26 Lieke Hut De Toekan M4
27 Yara van der Veer De Riemsloot M4
28 Bo Anna Betten De Boekhorst M4
29 Esty Visser De Akker M4
30 Laura Nieuwehuis De Mandenbrink M4
31 Indira Mesken De Riemsloot M4
32 Gwen De Toekan M4
33 Tessa van Huis De Stelling M4
34 Roos Kingma De Mandenbrink M4
35 Liesbeth ten Hove K. J. Dijkstraschool M4
36 Serena Dolstra De Akker M4
37 Dagmar de Bie Startblok M4
38 Noor Vijn De Akker M4
39 Daphne Jongedijk De Toekan M4
40 Sophie Stuiver De Toekan M4
Naam School Categorie
1 Jurre Post De Riemsloot J4
2 Nathan Ekeoma De Toekan J4
3 Lars Bos De Tjongeling J4
4 Deamen van Bergen Buttinga J4
5 Janniek Stoelwinder De Akker J4
6 Stenn de Boer De Riemsloot J4
7 Achmed Omar Buttinga J4
8 Sven Baron De Boekhorst J4
9 Maxim Liklikwatil De Akker J4
10 Tygo d 'Hont Startblok J4
11 Jordy Boon De Tjongeling J4
12 Finn Boerema De Toekan J3
13 Mauro Maatstra De Toekan J4
14 Levi Hofstra Startblok J4
15 Ruben Dibbets K. J. Dijkstraschool J4
16 Lars Baron De Boekhorst J4
17 Jason Hoogenberg De Toekan J3
18 Niels Boonstra Startblok J4
19 Sverre Los De Toekan J3
20 Stefan de Jong Buttinga J4
21 Senne Wemer Buttinga J4
22 Levi van Dijk De Boekhorst J4
23 Roan Vueger De Riemsloot J4
24 Mathijs Dijkstra De Riemsloot J4
25 Rienk Molenaar De Tjongeling J4
26 Simon Darwinkel De Riemsloot J4
27 Tygo Boersma K. J. Dijkstraschool J4
28 Jorn Ligthart K. J. Dijkstraschool J4
29 Janiek Rinkema Kampingerhof M4
30 Rens Westra K. J. Dijkstraschool J4
31 Kentaro van der Broek De Akker J4
32 Nigel Gorter De Stelling J4
33 Dylano van Olphen De Boekhorst J4
34 Jordy de Jong De Toekan J3
35 Kay Veensma De Boekhorst J4
36 Jorn de Jong De Toekan J4
37 Lucas Zwier De Stelling J4
38 Bart-Jan van Rozen De Akker J4
39 Stijn Droogh De Akker J4
40 Ranswara Fernāndo De Boekhorst J4
41 Fallou Seck In de Kring J4
42 Jannick Koopmans Startblok J4
43 Jermy Braakman Kampingerhof J4
44 Donat Panka De Toekan J4
45 Manuel Haasdijk De Stelling J4
46 Sander Dijkstra Kampingerhof J4
47 Nick Dijkstra De Akker J4
48 Hilbrand v.d. Veen Kampingerhof J4
49 Thomas Kiemel De Toekan J3
50 Sil Gorter De Toekan J4
51 Enrico Werkhoven De Riemsloot J4
52 Evert Dijkstra De Riemsloot J4
53 Stijn Gorter De Toekan J4
54 Dani Veen De Toekan J3
Naam School Categorie
1 Dione van der Veen De Toekan M5
2 Demi Maatita De Toekan M5
3 Lisa van Daatselaar De Toekan M5
4 Annemarijn Charden De Boekhorst M5
5 Sharnella Riley De Boekhorst M5
6 Dewy Jonas De Toekan M5
7 Tirza van der Veen De Toekan M5
8 Lotte Wildeman De Akker M5
9 Latisha Riley De Boekhorst M5
10 Britt Steg Buttinga M5
11 Kyra Molenaar De Tjongeling M5
12 Judith Bosma De Riemsloot M5
13 Ilse d 'Hont Startblok M5
14 Sabina Deumics De Boekhorst M5
15 Lynn Herder De Riemsloot M5
16 Debbie van Fleeren De Riemsloot M5
17 Noa Meijer De Stelling M5
18 Kalinka Brouwer Startblok M5
19 Marsha Veenma De Toekan M5
20 Inge van Dijk De Tjongeling M5
21 Lisa Stevens De Riemsloot M5
22 Lotte Groen In de Kring M5
23 Esmee de Boer De Riemsloot M5
24 Yke Stoker De Riemsloot M5
25 Nina Koops De Mandenbrink M5
26 Roos Timmer In de Kring M2
27 Pascalle Polpe De Toekan M5
28 Beryl Gorter De Stelling M5
29 Eline Stokvis In de Kring M5
30 Chelsea Nendissa De Akker M5
31 Mayra Jager De Stelling M5
32 Marin Boonstra De Toekan M5
33 Mirre Baar De Toekan M5
34 Faya van der Heide De Toekan M5
35 Anouk Beijert De Riemsloot M5
36 Kaylinn Paulus De Boekhorst M5
37 Larissa Hendriks De Boekhorst M5
38 Melissa Nijveld In de Kring M5
39 Megan de Vries In de Kring M5
40 Aniek Veenstra In de Kring M5
41 Rosalie de Jong Buttinga M5
42 Geke Vegelin De Toekan M5
Naam School Categorie
1 Jelrik Koopman De Tjongeling J5
2 Lucas Goedhart In de Kring J5
3 Mika Springer In de Kring J5
4 Matthijs Scheffer Buttinga J5
5 Thijs van Dijk Buttinga J5
6 Frieso v/d Schuit De Akker J5
7 Mark ter Veld De Schalmei J5
8 Joost Booij De Tjongeling J5
9 Jayden Klooster De Toekan J5
10 Jelte Westenbroek De Stelling J5
11 Ruben de Boer Buttinga J5
12 Niels de Ruiter De Tjongeling J5
13 Sven Kroezen De Toekan J5
14 Damian Benthem Buttinga J5
15 Robbe Veenstra De Riemsloot J5
16 Jelmer Dijk De Riemsloot J5
17 Jens Andree De Stelling J5
18 Jory Berkenbosch De Boekhorst J5
19 Jesper Iedema De Riemsloot J5
20 Jens Stoffers De Riemsloot J5
21 Bert Brouwer De Tjongeling J5
22 Jesse Nijssen De Toekan J5
23 Ryan Zantinge De Boekhorst J5
24 Jort Boonstra Startblok J5
25 Sylvester Dekker De Riemsloot J5
26 Dayman Koopmans Peggebult J5
27 Lars van den Berg De Stelling J5
28 Sven Coenrady De Toekan J5
29 Douwe Smit Buttinga J5
30 Jens Hekman Peggebult J5
31 Yesper Graafstra Kampingerhof J5
32 Joey Zijlstra De Toekan J5
33 Jelle Sijens De Tjongeling J5
34 Mats Moelard De Toekan J5
35 Fynn Laterveer Buttinga J5
36 Dylan v.d Wijk Kampingerhof J5
37 Senne Boel De Toekan J5
Naam School Categorie
1 Fieke Menger De Tjongeling M6
2 Djurra de Jong De Tjongeling M6
3 Fatou Kaba De Toekan M6
4 Tessa Houwer De Toekan M6
5 Anouk van der Wal Startblok M6
6 Silke de Jong De Stelling M6
7 Hailey Nijholt De Boekhorst M6
8 Manon Tjassing K. J. Dijkstraschool M6
9 Emily Ymker De Riemsloot M6
10 Veronique Westebring De Riemsloot M6
11 Fleur Ovinge In de Kring M6
12 Fabien Gropstra De Riemsloot M6
13 Jasmijn van der Heide De Toekan M6
14 Jeanine Tigchelaar De Stelling M8
15 Sophie Westerhaar De Stelling M6
16 Ellen Kruisheer De Tjongeling M6
17 Leonie van Daatselaar K. J. Dijkstraschool M6
18 Shanaya Oome De Akker M6
19 Rixt van der Wal De Stelling M6
20 Lieke Iedema De Riemsloot M6
21 Jade Herder De Riemsloot M6
22 Nova Kramer De Toekan M6
23 Kaylinn Paulus De Boekhorst M5
24 Sara Baptist De Boekhorst M6
25 Helin Kabak De Boekhorst M6
26 Jasmijn van der Weide De Boekhorst M6
27 Sverre Dijkman De Stelling M6
28 Lisa Hofstra Buttinga M6
29 Melissa Boon De Tjongeling M6
30 Lieke Iedema De Riemsloot M6
31 Anneloes Timmer In de Kring M6
32 Lieke van Kerkhof De Toekan M6
33 Djoara van Ek De Toekan M6
34 Ilse Melles Kampingerhof M6
35 Fabien Gropstra De Riemsloot M6
Naam School Categorie
1 Menno van den Berg K. J. Dijkstraschool J6
2 Rimmer Houwing Startblok J6
3 Karim Sylla De Riemsloot J6
4 Reinder Heys De Riemsloot J6
5 Andries de Haan De Akker J6
6 Tygo Bos De Tjongeling J6
7 Jarne Koopman De Tjongeling J6
8 Stan van der Velde De Riemsloot J6
9 Nathan Kusters De Toekan J6
10 Henalatu Tapilatu De Akker J6
11 Ryan de Boer De Toekan J6
12 Merijn Darwinkel De Riemsloot J6
13 Yuan Bos De Riemsloot J6
14 Allard Bos K. J. Dijkstraschool J6
15 Eelke de Jong De Toekan J6
16 Devin Gorter Buttinga J6
17 Jurshell Hubbard De Toekan J6
18 Jelmer van der Veen De Akker J6
19 Björn Sloot De Stelling J6
Naam School Categorie
1 Irene Groen Oldeholtpade M7
2 Mare Menger De Tjongeling M7
3 Lianne van Dijk De Tjongeling M7
4 Roos Marije Hoogeveen De Riemsloot M7
5 Lincy de Boer Buttinga M7
6 Gertine Kraak De Tjongeling M7
7 Naomi de Jong De Stelling M7
8 Madelon Kram De Toekan M7
9 Iris Ligthart K. J. Dijkstraschool M7
10 Lott Klinge In de Kring M7
11 Marit Veenstra In de Kring M7
12 Denice Oome De Akker M7
13 Eline Mesken K. J. Dijkstraschool M5
14 Noèmi de Jong Buttinga M7
15 Suus Gorter De Toekan M7
16 Chaya Sterling De Toekan M7
Naam School Categorie
1 Sven Bouland Buttinga J7
2 Tim Benedictus De Boekhorst J7
3 Stef Kingma De Mandenbrink J7
4 Seles de Jong De Tjongeling J7
5 Tristan Lafleur De Toekan J7
6 Maickel Demian Mozes Buttinga J7
7 Lars Andree De Stelling J7
8 Gijs de Weerd De Akker J7
9 Arjen v/d Wolfshaar De Stelling J7
10 Jelle Brans In de Kring J7
11 Tristan Zwart De Riemsloot J7
12 Bjorn Boersma K. J. Dijkstraschool J7
13 Milan Wemer Buttinga J7
14 Milan Meijer De Stelling J7
15 Stefan van Drunen K. J. Dijkstraschool J7
16 Björn Elderson De Mandenbrink J7
17 Nigel Posthumus De Toekan J7
18 Leon Poelman Kampingerhof J7
19 Rick Kok De Riemsloot J7
Naam School Categorie
1 Louise Post De Riemsloot M8
2 Lian de Jong Buttinga M8
3 Brenda Oosterloo Startblok M8
4 Marissa Nijssen De Toekan M8
5 Lisa Scheffer Buttinga M8
6 Sanne Kastelein K. J. Dijkstraschool M8
7 Carlotte Westebring De Riemsloot M8
8 Suzanne Papiermole De Riemsloot M8
9 Gwen Steg Buttinga M8
10 Myrthe Boonstra De Toekan M8
11 Bente Melles 0 M8
12 Sanne Veenhouwer Buttinga M8
13 Myritte Kruisheer De Tjongeling M8
14 Bente Schijf Buttinga M8
15 Kim Yspeert K. J. Dijkstraschool M8
16 Julia Dobbe De Stelling M8
17 Jeanine Tigchelaar De Stelling M8
18 Luna Vroegh Buttinga M8
19 Amy Sloterwijk Buttinga M8
Naam School Categorie
1 Daniël de Vegt Buttinga J8
2 Erwin Solle In de Kring J8
3 Lamine Kaba Kampingerhof J8
4 Jesper Aldershof De Toekan J7
5 Rick Ploeg De Riemsloot J8
6 Sven Springer In de Kring J8
7 Jorens Kramer De Toekan J7
8 Arno van den Berg K. J. Dijkstraschool J8
9 Lars Looijen In de Kring J8
10 Tigo de Jong De Tjongeling J8
11 Thijs Wolthuis Buttinga J8
12 Ties Dijkstra De Tjongeling J8
13 Deyan Vink De Akker J8
14 Tim de Boer Buttinga J8
15 Tjalling Klein De Tjongeling J8
16 Joran Wijma De Akker J8
17 Kevin Zantinga De Boekhorst J8
18 Jordy van Daatselaar K. J. Dijkstraschool J8
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving