Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Nathan Ekeoma Oostenburg J1   1 Sophie Otter Tussen de Singels M1
2 Stefan de Jong De Stam J1   2 Ilse Buiten Tussen de Singels M1
3 Tygo Boersma K. J. Dijkstraschool J1   3 Lieke Hut Oostenburg M1
4 Adnaan Abdirahim Buttinga J1   4 Elise Veenstra De Stelling M1
5 Luca Rundervoort Oostenburg J1   5 Lotte Berghout De Akker M1
6 Quinten Veenhouwer Buttinga J1   6 Lisa Jenema De Stelling M1
7 Enrico Werkhoven De Riemsloot J1   7 Amber van der Heide De Boekhorst M1
8 Jurre Post De Riemsloot J1   8 Annika van Kerkhof Oostenburg M1
9 Levi Hofstra Startblok J1   9 Isa Huft De Tjongeling M1
10 Djemain Klamer Buttinga J1   10 Yara van der Veer De Riemsloot M1
11 Niels Boonstra Startblok J1   11 Inge Hofstra Buttinga M1
12 Deamen van Bergen Buttinga J1   12 Eliene Boonstra Tussen de Singels M1
13 Nigel Gorter De Stelling J1   13 Marissa Steg De Riemsloot M1
14 Lars Baron De Boekhorst J1   14 Chanel Wanningen De Mandenbrink M1
15 Janniek Stoelwinder De Akker J1   15 Marise Post De Stam M1
16 Marc Jan Douwsma De Boekhorst J1   16 Naomi de Jong De Akker M1
17 Jorn de Jong Oostenburg J1   17 Eva Haanstra De Boekhorst M1
18 Dylano van Olphen De Boekhorst J1   18 Hiske Houwing Startblok M1
19 Tygo d 'Hont Startblok J1   19 Tessa Neef De Riemsloot M1
20 Sven van der Heide Tussen de Singels J1   20 Sarah de Jong Oostenburg M1
21 Manuel Haasdijk De Stelling J1   21 Maureen Los Oostenburg M1
22 Tymen Wijbenga Startblok J1   22 Sterre Struik De Boekhorst M1
23 Jermy Braakman De Akker J1   23 Yenthe de Vries De Akker M1
24 Jelke Houwing Startblok J1   24 Nienke Post De Akker M1
25 Sander Dijkstra De Boekhorst J1   25 Serena de Jong Kampingerhof M1
26 Ids Dijkstra De Tjongeling J1   26 Esmay Hofstra De Boekhorst M1
27 Keano Nip De Riemsloot J1   27 Esty Visser De Akker M1
28 Lucas Zwier De Stelling J1   28 Bo Betten De Boekhorst M1
29 Nick Dijkstra De Akker J1   29 Serena Dolstra De Akker M1
30 Sem Looij De Stelling J1   30 Daphne Jongedijk Oostenburg M1
31 Roan Gorter Buttinga J1   31 Esmée Sterre Schouten De Boekhorst M1
32 Aiden Kolk De Akker J1   32 Lisa Vos Oostenburg M1
33 Kay Veensma De Boekhorst J1   33 Faith van Halen De Riemsloot M1
34 Simon Darwinkel De Riemsloot J1   34 Lisa Bos De Akker M1
35 Sybren van Zandbergen De Mandenbrink J1   35 Norah Kumbangsila In de Kring M1
36 Arthur Scharstuhl De Boekhorst J1   36 Bente de Jong Tussen de Singels M1
37 Jason Hoogenberg Oostenburg J1   37 Crystal-Jean Nijveld De Akker M1
38 Finn Boerema Oostenburg J1   38 Amarins de Jong De Mandenbrink M1
39 Sverre Los Oostenburg J1   39 Sylena Bergsma De Boekhorst M1
40 Jelke Haveman De Boekhorst J1   40 Esmée Soet De Stam M1
41 Mauro Maätita Oostenburg J1   41 Yinthe Goeree Oostenburg M1
42 Sven Baron De Boekhorst J1   42 Elin Daling Startblok M1
43 Jesse Krans Oostenburg J1   43 Yosin Gersjes De Stelling M1
44 Wessel van den Berg K. J. Dijkstraschool J1     Sophie Stuiver Oostenburg M1
45 Stijn Droogh De Akker J1     Anne Mooij In de Kring M1
46 Levi van Dijk De Boekhorst J1     Miya Gersjes De Stelling M1
47 Kyano Russchen De Boekhorst J1     Anne-Lieke Clevering De Stelling M1
48 Dano Meijer Oostenburg J1     Mieke de Vries Buttinga M1
49 Jaysen Bosscher De Boekhorst J1          
50 Lars Kraak Tussen de Singels J1          
51 Mats Stoffers De Riemsloot J1          
52 Maik Versteeg K. J. Dijkstraschool J1          
53 Stijn Gorter Tussen de Singels J1          
54 Hjerremy Lobers De Akker J1          
55 Giovanni Struyk Tussen de Singels J1          
56 Danny Timmer Oostenburg J1          
57 Wessel Stevens De Riemsloot J1          
58 Kyro Strampel Buttinga J1          
59 Elijah Paulus De Boekhorst J1          
60 Arne Kristiaan Startblok J1          
61 Ruben Meeter Startblok J1          
62 Dani Veen Tussen de Singels J1          
  Sil Gorter Tussen de Singels J1          
  Valentijn Vlasma Tussen de Singels J1          
  Jordy de Jong Tussen de Singels J1          
  Daimian van Baak De Boekhorst J1          
  Ranswara Fernando De Boekhorst J1          
  Justin Roeters In de Kring J1          
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Leco van Riesen De Boekhorst J2   1 Lotte Wildeman De Akker M2
2 Frieso van der Schuit Tussen de Singels J2   2 Kalinka Brouwer Startblok M2
3 Jelrik Koopman De Tjongeling J2   3 Dione van der Veen Oostenburg M2
4 Jelmer Dijk De Riemsloot J2   4 Silvana Veurman De Boekhorst M2
5 Guido Cats De Riemsloot J2   5 Semra Alkema De Akker M2
6 Rafi Yben De Boekhorst J2   6 Dewy Jonas Oostenburg M2
7 Damian Benthem Buttinga J2   7 Thirza van der Veen Oostenburg M2
8 Jesse Nijssen Tussen de Singels J2   8 Britt Steg Buttinga M2
9 Matthijs Scheffer Buttinga J2   9 Nancy den Boer De Riemsloot M2
10 Wesley Posthumus Mr. Lokschool J2   10 Ilse Otter Tussen de Singels M2
11 jory Berkenbosch De Boekhorst J2   11 Marlijn Bouma De Boekhorst M2
12 Silven Nijholt Tussen de Singels J2   12 Ilse d 'Hont Startblok M2
13 Jilguero Saliha De Akker J2   13 Latisha Riley De Boekhorst M2
14 Lucas Goedhart De Stam J2   14 Jasmijn van der Weide De Boekhorst M2
15 Roan Neef De Riemsloot J2   15 Suze Häger De Stelling M2
16 Joost Booij De Tjongeling J2   16 Esmee de Boer Mr. Lokschool M2
17 Jayden Klooster Tussen de Singels J2   17 Charlotte Timmer In de Kring M2
18 Jelte Westenbroek De Stelling J2   18 Mayra Jager De Stelling M2
19 Troy Lafleur Tussen de Singels J2   19 Susanne Koek De Stelling M2
20 Jens Andree De Stelling J2   20 Inge van Dijk De Tjongeling M2
21 Robbe Veenstra Mr. Lokschool J2   21 Sophie Monderman De Akker M2
22 Mika Springer In de Kring J2   22 Sharnella Riley De Boekhorst M2
23 Wim v/d Wolfshaar De Stelling J2   23 Lisa Stevens De Riemsloot M2
24 Sven Kroezen Tussen de Singels J2   24 Eva de Roos De Riemsloot M2
25 Daniël Haveman K. J. Dijkstraschool J2   25 Faya v/d Heide Tussen de Singels M2
26 Jort Boonstra Startblok J2   26 Noa Meijer De Stelling M2
27 Aldis Karabegovic De Boekhorst J2   27 Ivaya Otter Tussen de Singels M2
28 Wessel van Asperen De Akker J2   28 Chayla Aalbers De Akker M2
29 Ruben de Boer Buttinga J2   29 Mayrah Hollander Buttinga M2
30 Emile Aldeweireldt De Riemsloot J2   30 Aniek Veenstra In de Kring M2
31 Jelmer Punter De Stelling J2   31 Lara van Veen Buttinga M2
32 Jelte Tolsma De Tjongeling J2   32 Loike Jacobs De Akker M2
33 Ahmed Muhuyadirn Buttinga J2   33 Renske de Jong De Stelling M2
34 Thijs van Dijk Buttinga J2   34 Pascalle Polpe Oostenburg M2
35 Jesper Iedema De Riemsloot J2   35 Kaylinn Paulus De Boekhorst M2
36 Joran Brouwer Buttinga J2   36 Mirre Baar Oostenburg M2
37 Dinand van Buuren Buttinga J2   37 Shania Gorter De Stam M2
38 Hidde Elfring De Akker J2   38 Vera Bosma Oostenburg M2
39 Quinten van der Wal De Riemsloot J2   39 Elin Canter Visscher Tussen de Singels M2
40 Jorrit Jens van Vaals De Akker J2   40 Larissa Hendriks De Boekhorst M2
41 Mick Wilts Buttinga J2   41 Veerle Daling Startblok M2
42 Mike van de Belt Buttinga J2   42 Alyssa Thiescheffer De Boekhorst M2
43 Jesse Rooks Startblok J2   43 Lisa van Daatselaar Oostenburg M2
44 Justin de Vries Oostenburg J2   44 Julia de Vos K. J. Dijkstraschool M2
45 Senne Boel Oostenburg J2   45 Indy Kuiper De Stelling M2
46 Daymon Koopmans In de Kring J2   46 Karan Stavast De Akker M2
47 Jarno d 'Hont De Riemsloot J2   47 Chelsea Nendissa De Akker M2
49 Joey Zijlstra Tussen de Singels J2   48 Geke Vegelin Tussen de Singels M2
50 Robin Kuipers Tussen de Singels J2   49 Bente v/d veen Tussen de Singels M2
51 Sander Oenema Tussen de Singels J2   50 Lyndi Veenstra Oostenburg M2
52 Tijn Wijma De Akker J2   51 Lotte Groen In de Kring M2
53 Jens Stoffers De Riemsloot J2   52 Melissa Nijveld In de Kring M2
54 Jelle monderman De Akker J2     Yinthe Notenbomer Tussen de Singels M2
55 Thomas Kiemel Tussen de Singels J2     Silke Punter De Boekhorst M2
56 Rubin de Jong Tussen de Singels J2     Sabina Deumic De Boekhorst M2
57 Mike Veenhouwer K. J. Dijkstraschool J2     Rosalie de Jong Buttinga M2
58 Rens Westra K. J. Dijkstraschool J2     Macha Veensma Oostenburg M2
59 Gertjan van der Helm Oostenburg J2          
60 Douwe Smit De Stam J2          
61 Roan Vink De Akker J2          
62 Sven Coenrady Oostenburg J2          
63 Mats Moelard Tussen de Singels J2          
64 Jorrit Veenstra De Akker J2          
65 Wouter Vlasma In de Kring J2          
  Kelvin Kromkamp Buttinga J2          
  Levi Dijkstra De Mandenbrink J2          
  Colin Jonkman In de Kring J2          
  Stijn Tiemens In de Kring J2          
  Jayden Lopes De Boekhorst J2          
  Jan Sent Punter De Boekhorst J2          
  Yesper Graafstra De Akker J2          
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Rimmer Houwing Startblok J3   1 Audrey NogBou De Boekhorst M3
2 Menno van den Berg K. J. Dijkstraschool J3   2 Marleen de Vries Buttinga M3
3 Damiën Hendriks De Boekhorst J3   3 Tessa Houwer Tussen de Singels M3
4 Lucian Santing De Tjongeling J3   4 Angel Hattu De Akker M3
5 Nathan Kusters In de Kring J3   5 Eva Bethlehem De Stelling M3
6 Karim Sylla De Riemsloot J3   6 Rosa de Jong De Akker M3
7 Tim Klein Oostenburg J3   7 Janelle de Jong Oostenburg M3
8 Tijs Mooij In de Kring J3   8 Debbie van Fleeren De Riemsloot M3
9 Andries de Haan De Akker J3   9 Quinty Rundervoort Oostenburg M3
10 Reinder Heijs Mr. Lokschool J3   10 Fieke Menger De Tjongeling M3
11 Brent Kremer Buttinga J3   11 Djurra de Jong De Tjongeling M3
12 Mark de Vries Mr. Lokschool J3   12 Silke de Jong De Stelling M3
13 Stan van der Velde De Riemsloot J3   13 Lieke Iedema De Riemsloot M3
14 Jasper Buiten Tussen de Singels J3   14 Eli-Anne Kuiters De Akker M3
15 Senna Kromkamp Tussen de Singels J3   15 Natasja de Groot Oostenburg M3
16 Milan Boonstra De Akker J3   16 Ryanne Beijert Tussen de Singels M3
17 Tijmen de Jong Oostenburg J3   17 Fleur Ovinge In de Kring M3
18 Olaf Schraa In de Kring J3   18 Anouk van der Wal Startblok M3
19 Sven Duursma De Mandenbrink J3   19 Kuna Vlasma Tussen de Singels M3
20 Tygo Bos De Tjongeling J3   20 Rixt Schippers De Stelling M3
21 Henalatu Tapilatu De Akker J3   21 Isa Commelter Buttinga M3
22 Eelke de Jong Oostenburg J3   22 Jorien van der Helm Oostenburg M3
23 Nick van Poeldijk Oostenburg J3   23 Manon Tjassing K. J. Dijkstraschool M3
24 Rimmer Dijkstra De Tjongeling J3   24 Sophie Westerlaan De Stelling M3
25 Djurre Wemer De Stelling J3   25 Demi Maätita Oostenburg M3
26 Rowan Bloemers De Akker J3   26 Esmée Laverman De Boekhorst M3
27 Niek Plender Startblok J3   27 Halin Kabak De Boekhorst M3
28 Sil Bergsma De Tjongeling J3   28 Iris Postma In de Kring M3
29 Ryan Zantinga De Boekhorst j3   29 Leonie van Daatselaar K. J. Dijkstraschool M3
30 Yuan Bos De Riemsloot J3   30 Naomi Kumbangsila In de Kring M3
31 Jisse van de Akker Buttinga J3   31 Nadine Haisma In de Kring M3
32 Sem Jonker Buttinga J3   32 Fatou Kaba Oostenburg M3
33 Merijn Darwinkel De Riemsloot j3   33 Kayra Aalbers De Akker M3
34 Allard Bos K. J. Dijkstraschool J3   34 Shanaya Oome De Akker M3
35 Sem Kraak Tussen de Singels J3   35 Sabine zandstra De Stelling M3
36 Owen Bloem De Boekhorst J3   36 Nikki Mengedoth De Tjongeling M3
37 Joshua Atiso De Boekhorst J3   37 Meike de Jong De Riemsloot M3
38 David Nijboer De Tjongeling J3   38 Sara Baptist De Boekhorst M3
39 Harm Stoelwinder De Akker J3   39 Maud Scheer De Boekhorst M3
40 Roy Meijer Oostenburg J3   40 Ilse Melles Kampingerhof M3
41 Stern Zijlstra Tussen de Singels J3   41 Britt Wijma De Akker M3
42 Björn Sloot De Stelling J3   42 Daniëlle d 'Hont De Riemsloot M3
43 Jelmer van der Veen De Akker J3   43 Nisa van de Helm In de Kring M3
44 Ryan de Boer Tussen de Singels J3   44 Lieke van Kerkhof Oostenburg M3
45 Xander Post De Akker J3   45 Lois Gorter Oostenburg M3
  Tijmen Zijlstra De Mandenbrink J3   46 Lotte Weiland Buttinga M3
  Finn Rooks Startblok J3   47 Nova Kramer Tussen de Singels M3
          48 Lisa Hofstra Buttinga M3
          49 Noa Bos De Akker M3
          50 Anneloes Timmer In de Kring M3
          51 Djeana Pattikawa Tussen de Singels M3
          52 Fabiën Gropstra De Riemsloot M3
            Femke Bisschop De Akker M3
            Jennifer Bergijk Oostenburg M3
            Jasmijn v/d Heide Tussen de Singels M3
            Hailey Nijholt De Boekhorst M3
            Chantal Hof Buttinga M3
            Veronique Westebring De Riemsloot M3
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Sven Bouland Buttinga J4   1 Ilse Bouma In de Kring M4
2 Jesper Aldershof Tussen de Singels J4   2 Lianne van Dijk De Tjongeling M4
3 Jarne Koopman De Tjongeling J4   3 Irene Groen Tjongeling M4
4 Nick Bruinsma De Akker J4   4 Noèmi de Jong Buttinga M4
5 Stef Kingma De Mandenbrink J4   5 Nadine Hoekstra De Tjongeling M4
6 Silvijn Buurlage Buttinga J4   6 Tessa Postma De Boekhorst M4
7 Senne Kristiaan Startblok J4   7 Annelieke Hoen Startblok M4
8 Seles de Jong De Tjongeling J4   8 Lincy de Boer Buttinga M4
9 Ruben Poutsma De Riemsloot J4   9 Mare Menger De Tjongeling M4
10 Tristan Lafleur Tussen de Singels J4   10 Emma Klijnstra De Akker M4
11 Maickel Demian Mozes Buttinga J4   11 Naomi de Jong De Stelling M4
12 Gijs de Weerd De Akker J4   12 Marit Veenstra In de Kring M4
13 Wouter Booij De Tjongeling J4   13 Kyra Nieuwhof Buttinga M4
14 Lars Andree De Stelling J4   14 Danique de Jong Buttinga M4
15 Tim Benedictus De Boekhorst J4   15 Isabel Langhout Tussen de Singels M4
16 Bjorn Boersma K. J. Dijkstraschool J4   16 Chantal Stoker Oostenburg M4
17 Jilling Schippers De Stelling J4   17 Veerle Stapper De Akker M4
18 Robin Lewis De Akker J4   18 Thirza Visser De Stelling M4
19 Jordi de Jong De Akker J4   19 Michelle Veenhouwer Buttinga M4
20 Noah Offringa De Akker J4   20 Roos van der Duin Buttinga M4
21 Arjen v/d Wolfshaar De Stelling J4   21 Maike Plender Startblok M4
22 Youri Bloem De Boekhorst J4   22 Nina van Veen Oostenburg M4
23 Daan Bezema De Boekhorst J4   23 Janna de Jong De Mandenbrink M4
24 Luca Versteeg K. J. Dijkstraschool J4   24 Lott Klinge In de Kring M4
25 Jelle Brans In de Kring J4   25 Susanne van Harskamp In de Kring M4
26 Milan Meijer De Stelling J4   26 Marit van der Wal De Riemsloot M4
27 Stefan Roos In de Kring J4   27 Rosamarijn Broersma De Riemsloot M4
28 Jarne Post De Stam J4   28 Jasmijn Hoogeveen Oostenburg M4
29 Storm Baron Startblok J4   29 Lizan v/d Veen Oostenburg M4
30 Damian Hiijma De Akker J4   30 Femke Boers Oostenburg M4
31 Niek Plantinga De Tjongeling J4   31 Manon Bosma Oostenburg M4
32 Björn de Vries De Akker J4   32 Charotte Prins De Tjongeling M4
33 Milan Bouland Duisterhout J4   33 Elina van der Veen Buttinga M4
34 Lucas van Hagen Oostenburg J4   34 Yente van der Weg De Riemsloot M4
35 Jelmer Bakker Startblok J4   35 Roosmarij Elsinga De Akker M4
36 Jilles Wijbenga Startblok J4   36 Maddy Antonides De Mandenbrink M4
37 Mats Acker Oostenburg J4   37 Sharon Pieters In de Kring M4
38 Jurryt Boel Oostenburg J4     Larissa Dijkstra Kampingerhof M4
39 Tijn de Boer Buttinga J4     Roos Marije Hoogeveen De Riemsloot M4
40 Tristan Zwart De Riemsloot J4     Anouk Damstra De Mandenbrink M4
41 Remco Veenstra De Akker J4          
42 Nigel Posthumus Tussen de Singels J4          
43 Erwin Stavast De Akker J4          
44 Nick Wiersema Oostenburg J4          
45 Morati abdolfazl Morddi Kampingerhof J4          
46 Colin Kolk De Akker J4          
47 Alwin Dolstra Kampingerhof J4          
48 Rauke van Belle Tussen de Singels J4          
49 Desmin van der Velde De Boekhorst J4          
50 Bennie Schliszka De Boekhorst J4          
51 Dylan Thiescheffer De Boekhorst J4          
52 David Veen De Tjongeling J4          
  Ilya Notenbomer Tussen de Singels J4          
  Robin Zwerver Buttinga J4          
  Joey Scholte Mr. van Hasselt J4          
  Etienne van Zanden De Mandenbrink J4          
                 
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Hielke de Jong De Tjongeling J5   1 Louise Post De Riemsloot M5
2 Daniël de Vegt Buttinga J5   2 Lian de Jong Buttinga M5
3 Abdilkarim Abdikrahim Buttinga J5   3 Lisa Scheffer Buttinga M5
4 Stef Hindriks It Twaspan J5   4 Brenda Oosterloo Startblok M5
5 Gert Veenstra De Akker J5   5 Marissa Nijssen Tussen de Singels M5
6 Ceron Hoekstra De Tjongeling J5   6 Justine Wagemans Mr. van Hasselt M5
7 Lamine Kaba Kampingerhof J5   7 Amy Draaijer Tussen de Singels M5
8 Tim Ausma Startblok J5   8 Carlotte Westebring De Riemsloot M5
9 Rick Ploeg De Riemsloot J5   9 Leonie van Fleeren De Riemsloot M5
10 Arno van den Berg K. J. Dijkstraschool J5   10 Ilse Heijs Mr. Lokschool M5
11 Dexter Scharstuhl De Boekhorst J5   11 Benthe Melles Tussen de Singels M5
12 Senna Gorter Kampingerhof J5   12 Suzanne Pampiermole Mr. Lokschool M5
13 Manolito Saliha De Akker J5   13 Myrthe Boonstra Tussen de Singels M5
14 Tim de Boer Buttinga J5   14 Marissa Pool Buttinga M5
15 Deyan Vink De Akker J5   15 Liz Dollar Tussen de Singels M5
16 Floris Boonstra De Stelling J5   16 River Schwirz De Tjongeling M5
17 Thijs Wolthuis Buttinga J5   17 Annemieke de Vegt Tussen de Singels M5
18 Jorens Kramer Tussen de Singels J5   18 Floor van der Werff Mr. Lokschool M5
19 Roland Menken De Akker J5   19 Anthe Lise van Vaals De Akker M5
20 Tigo de Jong De Tjongeling J5   20 Myrthe Kusters In de Kring M5
21 Ties Dijkstra De Tjongeling J5   21 Mila Mengedoth De Tjongeling M5
22 Kees Pieter van Weperen Oostenburg J5   22 Bente Schijf Buttinga M5
23 Nick Duursma De Mandenbrink J5   23 Hannah Offringa In de Kring M5
24 Merijn Commelter Buttinga J5   24 Romée Poen Oostenburg M5
25 Arend van Zelm De Akker J5   25 Amy Sloterwijk Buttinga M5
26 Jamie Posthumus Mr. Lokschool J5   26 Gwen Steg Buttinga M5
27 Joran Wijma De Akker J5   27 Jinte Willemse Oostenburg M5
28 Robin de Jong Buttinga J5   28 Michelle Gorter Oostenburg M5
29 Sytze de Haan De Akker J5   29 Denice Oome De Akker M5
30 Levi Jager De Stelling J5   30 Janine Tichelaar De Stelling M5
31 Youri Rooks Startblok J5   31 Julia Dobbe De Stelling M5
32 Aron Oenema K. J. Dijkstraschool J5   32 Kaya Jacobs De Akker M5
33 Tycho Poortinga De Riemsloot J5   33 Marrit Smit De Stam M5
34 Jord Kersten De Akker J5   34 Tessa Nagelhout De Tjongeling M5
35 Tiemen Vlasma Tussen de Singels J5   35 Eva de Vries Mr. Lokschool M5
36 Mark Kersten Tussen de Singels J5   36 Femke Oosting Buttinga M5
37 Jelmer Tiemes De Riemsloot J5   37 Mariëlle Douwsma Kampingerhof M5
38 Sem Yben Kampingerhof J5   38 Yora Canter Visscher Tussen de Singels M5
39 Michon Kuik De Riemsloot J5   39 Yamilah de Boer Oostenburg M5
40 Robin Berkenbosch De Boekhorst J5   40 Amber Sterre v/d Duin De Akker M5
41 Jimmy Pham De Boekhorst J5   41 Samantha Best Buttinga M5
42 Wesley Post De Akker J5   42 Jing Jing Bos De Riemsloot M5
43 Mads de Roos De Riemsloot J5     Luna Vroegh Buttinga M5
44 Niels Hoog Tussen de Singels J5          
45 Ruben Beijert De Boekhorst J5          
46 Ronin Kap In de Kring J5          
47 Jordy van Daatselaar K. J. Dijkstraschool J5          
48 Siho Krul Buttinga J5          
49 Sven Springer In de Kring J5          
50 Sven Groeneveld Tussen de Singels J5          
51 Kars Houwing Startblok J5          
52 Simeon Ridder In de Kring J5          
53 Kevin Zantinga De Boekhorst J5          
54 Sven van der Weide De Boekhorst J5          
55 Rylan Lakeman De Akker J5          
56 Sven Bergsma De Tjongeling J5          
57 Thomas Kroes De Boekhorst J5          
58 Yeska Elsinga De Akker J5          
59 Cristo Donker Tussen de Singels J5          
60 Dick Stapper De Akker J5          
  Jesse Kromkamp Tussen de Singels J5          
  Nus Offringa In de Kring J5          
  Erwin Solle In de Kring J5          
  Danny Sandford In de Kring J5          
  Koen Top De Mandenbrink J5          
  Niels van der Wal Startblok J5          
  Stijn van Vilsteren De Trede J5          
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Sakatige Abdirhim Kampingerhof J6   1 Roos de Vegt Buttinga M6
2 Sylvan Dijkstra De Riemsloot J6   2 Sarah Mekel Mr. Lokschool M6
3 Rick Veen Buttinga J6   3 Lisa van Rozen Oostenburg M6
4 Yévani Offringa De Akker J6   4 Melanie Leerling De Tjongeling M6
5 Bowe Wemer De Stelling J6   5 Romée Berger De Stelling M6
6 Dano Buist De Riemsloot J6   6 Yente Flameling Mr. van Hasselt M6
7 Sven van Os De Riemsloot J6   7 Meike van Noordenburg De Tjongeling M6
8 Evert Brans In de Kring J6   8 Anouk Jousma Buttinga M6
9 Tjetse Hamstra Buttinga J6   9 Daisy Draaijer Tussen de Singels M6
10 Jaimy Visser De Stelling J6   10 Famke Brouwer De Tjongeling M6
11 Daan Graafstra De Stam J6   11 Raquel Hoekstra De Tjongeling M6
12 Pieter van Nijen Kampingerhof J6   12 Esmée Klein Oostenburg M6
13 Thijmen Hoen Startblok J6   13 Meike Dijkstra De Tjongeling M6
14 Emiel knol Buttinga J6   14 Rheza Häger De Stelling M6
15 Douwe van der Zee Tussen de Singels J6   15 Lenthe Westerlaan De Stelling M6
16 Justin Bottinga Startblok J6   16 Froukje van der Zee Tussen de Singels M6
17 Ruben van Veenen De Akker J6   17 Dunya de Jong De Tjongeling M6
18 Ruben Rundervoort Oostenburg J6   18 Inge Booij De Tjongeling M6
19 Joeri Kristiaan Startblok J6   19 Resa Weiland Buttinga M6
20 Jorian Post De Stam J6   20 Ammarens de Jong De Akker M6
21 Stan van der Heide In de Kring J6   21 Maureen Haisma In de Kring M6
22 Ivor Spitteler Tussen de Singels J6   22 Marit Acker Oostenburg M6
23 Marijn Kremer Buttinga J6   23 Rylana Otter Tussen de Singels M6
24 Bart van Hagen Oostenburg J6   24 Ashley Posthumus Tussen de Singels M6
25 Ryan Wanningen De Mandenbrink J6   25 Lynn Wijma De Akker M6
26 Lourens Land De Mandenbrink J6   26 Jacobien van Vaals De Akker M6
27 Sven Veldman De Riemsloot J6     Joyce Bergijk Oostenburg M6
28 Rafaël Keijzer K. J. Dijkstraschool J6     Soraya Alkema Kampingerhof M6
29 Kevin Jongedijk Oostenburg J6     Deborah Knigge Kampingerhof M6
30 Ryan Gorter De Riemsloot J6     Brecht van der Vliet De Stelling M6
31 Jurgen Westra K. J. Dijkstraschool J6          
32 Bouwe Landmeter De Akker J6          
33 Sil Veenstra De Akker J6          
34 Jelmer de Jong De Mandenbrink J6          
35 Frank Langhout Tussen de Singels J6          
36 Sven Gorter Tussen de Singels J6          
  Jordy de Vries Kampingerhof J6          
  Tygo van Asperen Kampingerhof J6          
  Jurjen Veenstra De Tjongeling J6          
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Kjest Willemse Oostenburg J7   1 Bianca v/d Meer K. J. Dijkstraschool M7
2 Eelke Woudstra De Tjongeling J7   2 Jolijn Ozinga De Stelling M7
3 Fabian Tros De Mandenbrink J7   3 Yonine Hofstra De Mandenbrink M7
4 Rick Flapper De Mandenbrink J7   4 Eva Zuurveld Mr. van Hasselt M7
5 Ward Bouma De Mandenbrink J7   5 Lisette Veenstra De Akker M7
6 Sjoerd Heijes Buttinga J7   6 Gwen Kiewiet De Tjongeling M7
7 Dani Cordel Kampingerhof J7   7 Lisa Ausma Startblok M7
8 Roelof Jongsma De Akker J7   8 Puck Smink K. J. Dijkstraschool M7
9 Wesley Nieuwhof Buttinga J7   9 Maaike van der Veld De Riemsloot M7
10 Michel Nagelhout De Tjongeling J7   10 Anna Wolthuis Buttinga M7
11 Stefan Wijma De Akker J7   11 Evelien de Weerd De Stelling M7
12 Allard Smid De Akker J7   12 Marit Groot Mr. van Hasselt M7
13 Jurian Voskuilen Tussen de Singels J7   13 Kim Zwerver Buttinga M7
14 Bram Nicolai De Mandenbrink J7   14 Anita Oosting Buttinga M7
15 Nick Nijssen Tussen de Singels J7   15 Imme Bouma Mr. van Hasselt M7
16 Jesse Ovinge In de Kring J7   16 Noa de Lange De Stam M7
17 Olaf Adams K. J. Dijkstraschool J7   17 Roos de Jong Oostenburg M7
18 Jelle van der Elst De Trede J7   18 Emma ten Cate De Stelling M7
19 Ivo Bult De Stelling J7   19 Guki Rink Buttinga M7
20 Kai Yntema Buttinga J7   20 Lenneke Stapper De Akker M7
21 Mick Hoogendijk Oostenburg J7   21 Sanne Dijkstra Kampingerhof M7
  Lars de Jong Buttinga J7     Marissa Rijskamp De Akker M7
  Jamèl van Pinxteren De Riemsloot J7     Tigue Soumbonou Kampingerhof M7
                 
Uitslag Naam kind school Categorie   Uitslag Naam kind school Categorie
1 Bram van der Elst De Trede J8   1 Daniëlle Dokter De Stam M8
2 Rick Scholte Mr. van Hasselt J8   2 Jessica van Weperen Oostenburg M8
3 Senna Nieuwland De Tjongeling J8   3 Riana Prins De Akker M8
4 Jesse de Lange De Stam J8   4 Nynke Solle In de Kring M8
5 Walt Klink Mr. van Hasselt J8   5 Dagmar Hoekstra De Tjongeling M8
6 Jelmer oosterloo Startblok J8   6 Manon Heeroma Tussen de Singels M8
7 Mees van den berg K. J. Dijkstraschool J8   7 Charissa Delfsma In de Kring M8
8 Kooyman Tussen de Singels J8   8 Sandra Koudijs In de Kring M8
9 Arjen Dassen De Tjongeling J8   9 Esther Veenstra De Akker M8
10 Bas Ottenhof In de Kring J8   10 Lotte de Vries Buttinga M8
11 Thomas Poutsma De Riemsloot J8   11 Thirza Borkhuis In de Kring M8
12 Mattijn Spitteler Tussen de Singels J8   12 Egberdine de Jong Kampingerhof M8
13 Roelof-Jan van Nijen De Stam J8   13 Annemijn Nijboer De Tjongeling M8
14 Junior Ploeg Kampingerhof J8   14 Esmee Houwer Tussen de Singels M8
15 Jacob van der Zijl De Stam J8   14 Helen van der Werff Kampingerhof M8
16 Brian de Graaf Tussen de Singels J8   15 Carine van Vaals De Akker M8
  Haroun Saleh Hussein Oostenburg J8   16 Pluuk van Kempen Buttinga M8
  Jasper de Jong De Riemsloot J8   18 Lies Oome De Akker M8
            Dagmar Tanja Kampingerhof M8
            Kyra Bottinga Startblok M8
.
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving