image1 image2 image3 image4 image5 image6
Plaats Afstand   Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid   Tempo  
Brinkloop Diever dinsdag 29-08-2017
10 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:52:57 11,33 km/u 05:17 min/km
11 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:52:57 11,33 km/u 05:17 min/km
9 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:22:17 13,46 km/u 04:27 min/km
14 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:54 13,10 km/u 04:34 min/km
26 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:26:00 11,54 km/u 05:12 min/km
                       
Sneek Bolsward Sneek zaterdag 26-08-2017
1 20 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:17:18 15,52 km/u 03:51 min/km
                       
Monnikentocht Ter Apel zaterdag 26-08-2017
11 51 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Recreant 05:25:00 9,42 km/u 06:22 min/km
12 51 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 05:25:00 9,42 km/u 06:22 min/km
7 43 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 05:13:00 8,24 km/u 07:16 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 22-08-2017
7 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:43:50 13,69 km/u 04:23 min/km
11 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:47:01 12,76 km/u 04:42 min/km
18 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:50:47 11,81 km/u 05:04 min/km
19 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:52:09 11,51 km/u 05:12 min/km
8 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:05 14,23 km/u 04:13 min/km
17 5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:22:59 13,05 km/u 04:35 min/km
21 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:23:27 12,79 km/u 04:41 min/km
30 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:25:53 11,59 km/u 05:10 min/km
50 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:35:01 8,57 km/u 07:00 min/km
                       
6e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 19-08-2017
1 20,6 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:26:25 14,30 km/u 04:11 min/km
1 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:41:24 12,19 km/u 04:55 min/km
3 20,6 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D55 02:11:28 9,40 km/u 06:22 min/km
1 16,4 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:16:10 12,92 km/u 04:38 min/km
1 10,3 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:48:27 12,76 km/u 04:42 min/km
3 8,2 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:50:08 9,81 km/u 06:06 min/km
1 6,4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:23:57 16,03 km/u 03:44 min/km
1 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H60 00:29:54 12,84 km/u 04:40 min/km
1 3,2 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:11:12 17,14 km/u 03:30 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 16-08-2017
8 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:44:34 13,46 km/u 04:27 min/km
16 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:51:16 11,70 km/u 05:07 min/km
2 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Recreant 00:17:41 16,97 km/u 03:32 min/km
6 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Recreant 00:19:33 15,35 km/u 03:54 min/km
10 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:25 14,01 km/u 04:17 min/km
20 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:22:28 13,35 km/u 04:29 min/km
21 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:37 13,26 km/u 04:31 min/km
54 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:30:59 9,68 km/u 06:11 min/km
9 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:12:50 11,69 km/u 05:08 min/km
                       
Monschau Marathon Monschau (D) zondag 13-08-2017
10 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 05:10:42 8,15 km/u 07:21 min/km
13 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 05:35:52 7,54 km/u 07:57 min/km
                       
Mini-marathon Monschau (D) zaterdag 12-08-2017
1 4,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:26:25 9,54 km/u 06:17 min/km
2 4,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 00:26:25 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
5e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 12-08-2017
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:50 15,13 km/u 03:57 min/km
5 10,3 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:48:34 12,72 km/u 04:42 min/km
1 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:16:41 8,06 km/u 07:26 min/km
2 8,2 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:38:29 12,78 km/u 04:41 min/km
2 8,2 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:50:02 9,83 km/u 06:06 min/km
                       
De 7 van Zevenhuizen vrijdag 11-08-2017
2 7 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H35 00:26:38 15,77 km/u 03:48 min/km
4 7 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H45 00:26:54 15,61 km/u 03:50 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 08-08-2017
12 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
13 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
16 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:47:25 12,65 km/u 04:44 min/km
20 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:48:53 12,27 km/u 04:53 min/km
8 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:21:32 13,93 km/u 04:18 min/km
14 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:52 13,12 km/u 04:34 min/km
21 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:24:09 12,42 km/u 04:49 min/km
23 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:25:11 11,91 km/u 05:02 min/km
35 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:29:10 10,29 km/u 05:50 min/km
23 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:14:29 10,36 km/u 05:47 min/km
                       
4e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 05-08-2017
1 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus H50 01:55:53 10,67 km/u 05:37 min/km
5 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:56:04 10,65 km/u 05:38 min/km
1 16,4 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dsen 01:30:18 10,90 km/u 05:30 min/km
3 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:31:50 10,72 km/u 05:35 min/km
1 10,3 km Arie de Jong 1972 LSV Invictus H40 00:38:49 15,92 km/u 03:46 min/km
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:55 15,10 km/u 03:58 min/km
7 10,3 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:49:14 12,55 km/u 04:46 min/km
7 10,3 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:50:41 12,19 km/u 04:55 min/km
8 10,3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:50:41 12,19 km/u 04:55 min/km
5 10,3 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:53:38 11,52 km/u 05:12 min/km
3 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:20:51 7,64 km/u 07:50 min/km
3 8,2 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:37:00 13,30 km/u 04:30 min/km
2 6 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:38:00 9,47 km/u 06:20 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 01-08-2017
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:40:06 14,96 km/u 04:00 min/km
3 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:41:20 14,52 km/u 04:08 min/km
5 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:44:22 13,52 km/u 04:26 min/km
13 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:50:59 11,77 km/u 05:05 min/km
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Recreant 00:17:18 17,34 km/u 03:27 min/km
4 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Recreant 00:17:44 16,92 km/u 03:32 min/km
5 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Recreant 00:17:48 16,85 km/u 03:33 min/km
18 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:21:04 14,24 km/u 04:12 min/km
25 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Recreant 00:22:25 13,38 km/u 04:29 min/km
27 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:40 13,24 km/u 04:32 min/km
38 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:23:31 12,76 km/u 04:42 min/km
39 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:33 12,74 km/u 04:42 min/km
48 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:25:15 11,88 km/u 05:03 min/km
65 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:29:08 10,30 km/u 05:49 min/km
1 2,5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Recreant 00:07:52 19,07 km/u 03:08 min/km
18 2,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:14:34 10,30 km/u 05:49 min/km
                       
Halve marathon Lauwersoog-Ulrum zaterdag 29-07-2017
6 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:29:02 14,22 km/u 04:13 min/km
                       
3e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 29-07-2017
4 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:20:53 12,17 km/u 04:55 min/km
5 10,3 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:53:14 11,61 km/u 05:10 min/km
2 8,2 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus H50 00:37:15 13,21 km/u 04:32 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 25-07-2017
14 10 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:45:03 13,32 km/u 04:30 min/km
5 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Recreant 00:17:00 17,65 km/u 03:24 min/km
6 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Recreant 00:17:09 17,49 km/u 03:25 min/km
8 5 km Menno Hunneman 1992 LSV Invictus Recreant 00:17:55 16,74 km/u 03:35 min/km
9 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Recreant 00:18:04 16,61 km/u 03:36 min/km
12 5 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Recreant 00:18:25 16,29 km/u 03:41 min/km
14 5 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:19:28 15,41 km/u 03:53 min/km
15 5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:19:35 15,32 km/u 03:55 min/km
36 5 km Simon Wijma 1998 LSV Invictus Recreant 00:21:44 13,80 km/u 04:20 min/km
44 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:22:39 13,25 km/u 04:31 min/km
46 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:22:43 13,21 km/u 04:32 min/km
52 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:35 12,72 km/u 04:43 min/km
78 5 km Michelle Roebersen 1999 LSV Invictus Recreant 00:26:05 11,50 km/u 05:13 min/km
97 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 00:29:02 10,33 km/u 05:48 min/km
1 2,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Recreant 00:08:12 18,29 km/u 03:16 min/km
3 2,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Recreant 00:08:17 18,11 km/u 03:18 min/km
4 2,5 km Jeroen van Weperen 2000 LSV Invictus Recreant 00:08:53 16,89 km/u 03:33 min/km
7 2,5 km Fabian Tros 2002 LSV Invictus Recreant 00:09:35 15,65 km/u 03:50 min/km
9 2,5 km Sebastién Roebersen 2003 LSV Invictus Recreant 00:10:05 14,88 km/u 04:02 min/km
                       
Ultra-Bodenseelauf Kluftern (D) zondag 23-07-2017
4 100 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus H60 10:23:54 9,62 km/u 06:14 min/km
5 100 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega HSen 10:28:17 9,55 km/u 06:16 min/km
                       
2e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 22-07-2017
5 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:54:57 10,75 km/u 05:34 min/km
1 10,3 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:16:40 8,06 km/u 07:26 min/km
2 8 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:40:48 11,76 km/u 05:06 min/km
                       
Brinkloop Diever dinsdag 18-07-2017
10 5 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus Recreant 00:21:14 14,13 km/u 04:14 min/km
23 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:23:16 12,89 km/u 04:39 min/km
                       
Midzomeravond Marathon Diever zaterdag 14-07-2017
17 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:52:21 10,90 km/u 05:30 min/km
18 42,2 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega HSen 03:52:21 10,90 km/u 05:30 min/km
1 10 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:43:01 13,95 km/u 04:18 min/km
                       
Bafloop Baflo zaterdag 14-07-2017
4 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:38:29 15,59 km/u 03:50 min/km
                       
Omloop Grolloo zaterdag 08-07-2017
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:07 16,61 km/u 03:36 min/km
                       
Halve marathon Smilde zaterdag 08-07-2017
2 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:29:23 14,16 km/u 04:14 min/km
1 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:52:16 11,28 km/u 05:19 min/km
4 21,1 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H65 01:52:16 11,28 km/u 05:19 min/km
1 10 km Teake Kerckhoffs 1969 Appelscha H40 00:35:39 16,83 km/u 03:33 min/km
3 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:37:34 15,97 km/u 03:45 min/km
1 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:45 14,72 km/u 04:04 min/km
4 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:42:06 14,25 km/u 04:12 min/km
6 10 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:48:59 12,25 km/u 04:53 min/km
2 6,4 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:22:18 17,22 km/u 03:29 min/km
6 6,4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:23:12 16,55 km/u 03:37 min/km
1 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:27:11 14,13 km/u 04:14 min/km
6 6,4 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dsen 00:37:12 10,32 km/u 05:48 min/km
                       
Ronde van de Blesse vrijdag 07-07-2017
3 16,1 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega HSen 01:13:07 13,21 km/u 04:32 min/km
4 16,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 01:13:07 13,21 km/u 04:32 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:47:51 12,54 km/u 04:47 min/km
                       
BB-lopers Baan Classic Zwolle vrijdag 30-06-2017
1 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:17:17 17,36 km/u 03:27 min/km
                       
Stadsloop Appingedam zaterdag 24-06-2017
8 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:35:56 16,70 km/u 03:35 min/km
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:16:46 17,89 km/u 03:21 min/km
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:17:42 16,95 km/u 03:32 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:19:37 15,29 km/u 03:55 min/km
                       
Mar-athon Sneek zaterdag 24-06-2017
26 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:28:06 12,17 km/u 04:55 min/km
3 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:29:29 14,15 km/u 04:14 min/km
3 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D60 02:01:54 10,39 km/u 05:46 min/km
171 21,1 km Tamara Koopman 1981 LSV Invictus Dsen 02:09:25 9,78 km/u 06:08 min/km
94 21,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D50 02:17:40 9,20 km/u 06:31 min/km
13 21,1 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 02:27:30 8,58 km/u 06:59 min/km
2 7,5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:29:08 15,45 km/u 03:53 min/km
26 7,5 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dsen 00:39:50 11,30 km/u 05:18 min/km
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Wandelen 05:29:59 7,67 km/u 07:49 min/km
1 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Wandelen 05:29:59 7,67 km/u 07:49 min/km
                       
Mooi Ruinen loop zondag 18-06-2017
4 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:42:33 14,10 km/u 04:15 min/km
                       
Great Breweries Marathon Puurs, België zaterdag 17-06-2017
6 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:11:47 8,12 km/u 07:23 min/km
7 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:34:25 7,57 km/u 07:55 min/km
                       
Wiezo loop zaterdag 17-06-2017
3 2,5 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus M-16 00:09:25 15,93 km/u 03:46 min/km
                       
Acht van Drachten zondag 11-06-2017
10 8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:28:30 16,84 km/u 03:33 min/km
2 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:28:57 16,58 km/u 03:37 min/km
15 8 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:29:22 16,35 km/u 03:40 min/km
24 8 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:28 14,34 km/u 04:11 min/km
8 8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dsen 00:38:04 12,61 km/u 04:45 min/km
                       
Vaalserbergtrail Vaals zondag 11-06-2017
  30 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:22:22 6,86 km/u 08:44 min/km
                       
Nigttrail Vaals zaterdag 10-06-2017
  10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 01:19:37 7,54 km/u 07:57 min/km
  10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:19:38 7,53 km/u 07:57 min/km
                       
Xrun Harkstede donderdag 08-06-2017
  21,1 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:44:27 12,12 km/u 04:57 min/km
                       
Beerlovers Marathon Luik zondag 04-06-2017
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:07:00 8,25 km/u 07:16 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:19:00 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Kolonieloop Wilhelminaoord maandag 05-06-2017
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H40 00:39:18 15,27 km/u 03:55 min/km
8 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:21:28 13,98 km/u 04:17 min/km
                       
Beerlovers Marathon Luik zondag 04-06-2017
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:07:00 8,25 km/u 07:16 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:19:00 7,94 km/u 07:33 min/km
                       
Martinibokaal Groningen zaterdag 03-06-2017
1 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:02:13 21,67 km/u 02:46 min/km
8 0,8 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:41 17,93 km/u 03:20 min/km
                       
Pfingstlauf Emlichheim vrijdag 02-06-2017
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:36:28 16,45 km/u 03:38 min/km
                       
Twenterandrun Vriezenveen vrijdag 02-06-2017
1 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:18:04 16,61 km/u 03:36 min/km
                       
Snikkerun Haulerwijk zaterdag 27-05-2017
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:41:56 14,31 km/u 04:11 min/km
7 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:43:33 13,78 km/u 04:21 min/km
2 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:47:07 12,73 km/u 04:42 min/km
11 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:49:04 12,23 km/u 04:54 min/km
3 10 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 00:51:38 11,62 km/u 05:09 min/km
4 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:52:44 11,38 km/u 05:16 min/km
5 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:54:12 11,07 km/u 05:25 min/km
                       
Beverwijkloop Balkbrug vrijdag 26-05-2017
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:23:13 16,54 km/u 03:37 min/km
                       
ODV Bosloop Wijnjewoude woensdag 24-05-2017
5 10 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50 00:47:00 12,77 km/u 04:42 min/km
1 6,1 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus Hjun 00:23:47 15,39 km/u 03:53 min/km
6 6,1 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:38:50 9,42 km/u 06:21 min/km
                       
Rietplasloop Emmen zondag 21-05-2017
11 10 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D35 00:59:16 10,12 km/u 05:55 min/km
                       
Schutz Marathon Hoorn zondag 21-05-2017
4 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H45 01:27:15 14,51 km/u 04:08 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 14-05-2017
1 18,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Dsen 00:35:32 31,24 km/u 01:55 min/km
3 9,25 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus H50 01:21:37 6,80 km/u 08:49 min/km
24 9,25 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35 00:55:42 9,96 km/u 06:01 min/km
                       
Over de IJssel Landgoed Marathon Diepenveen zondag 14-05-2017
1 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 05:16:32 8,00 km/u 07:30 min/km
1 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Recreant 05:16:32 8,00 km/u 07:30 min/km
                       
Hunebedloop Borger zaterdag 06-05-2017
76 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 00:55:08 10,88 km/u 05:30 min/km
105 10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Recreant 01:00:55 9,85 km/u 06:05 min/km
                       
Bulleloop Lekkum woensdag 04-05-2017
2 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:00:36 9,90 km/u 06:03 min/km
                       
De 4 mijl van Diever zondag 30-04-2017
11 6,4 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:24:59 15,37 km/u 03:54 min/km
29 6,4 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus Dames 00:36:49 10,43 km/u 05:45 min/km
30 6,4 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus Dames 00:37:06 10,35 km/u 05:47 min/km
45 6,4 km Anita Vleer 1979 LSV Invictus Dames 00:39:17 9,78 km/u 06:08 min/km
88 6,4 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 00:56:47 6,76 km/u 08:52 min/km
                       
Koningsloop Beilen donderdag 27-04-2017
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:40:11 14,93 km/u 04:01 min/km
3 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus D60 01:00:16 9,96 km/u 06:01 min/km
3 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:17:26 17,21 km/u 03:29 min/km
1 2,7 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus Heren 00:09:32 16,99 km/u 03:31 min/km
3 2,7 km Jeroen van Weperen 2000 LSV Invictus Heren 00:09:38 16,82 km/u 03:34 min/km
3 2,7 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus Heren 00:10:20 15,68 km/u 03:49 min/km
                       
Marathon Hamburg zondag 23-04-2017
123 42,2 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 03:16:02 12,92 km/u 04:38 min/km
                       
Marathon Antwerpen zondag 23-04-2017
8 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:35:02 9,21 km/u 06:31 min/km
9 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:52:58 8,64 km/u 06:56 min/km
                       
Hoeve aan de Weg Loop Oude Willem zaterdag 22-04-2017
3 16 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 01:22:18 11,66 km/u 05:08 min/km
1 16 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:22:36 11,62 km/u 05:09 min/km
4 16 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 01:17:08 12,45 km/u 04:49 min/km
1 10,3 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:41:26 14,92 km/u 04:01 min/km
7 10,3 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:54:24 11,36 km/u 05:16 min/km
11 10,3 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Heren 01:17:21 7,99 km/u 07:30 min/km
5 8 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:47:02 10,21 km/u 05:52 min/km
6 8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:47:02 10,21 km/u 05:52 min/km
                       
Hardenberg City Run Hardenberg vrijdag 21-04-2017
1 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:22:57 15,26 km/u 03:55 min/km
5 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HneoS 00:17:43 16,93 km/u 03:32 min/km
5 3 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:10:27 17,22 km/u 03:29 min/km
                       
Paasloop Bolsward maandag 17-04-2017
14 16,1 km Marida Prins 1996 LSV Invictus Dames 01:32:26 10,45 km/u 05:44 min/km
17 16,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:40:08 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Klap tot klaploop Stadskanaal maandag 17-04-2017
4 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:38:11 15,71 km/u 03:49 min/km
                       
Slach om 'e Mar Burgum zaterdag 15-04-2017
5 11 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:52:23 12,60 km/u 04:45 min/km
                       
Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 15-04-2017
15 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:39:52 9,05 km/u 06:37 min/km
22 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 04:53:13 8,64 km/u 06:56 min/km
                       
Cascaderun Hoogeveen zondag 09-04-2017
4 16,09 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:06:43 14,47 km/u 04:08 min/km
1 16,09 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:13:52 13,07 km/u 04:35 min/km
37 16,09 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:34:21 10,23 km/u 05:51 min/km
131 16,09 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H55 01:41:21 9,53 km/u 06:17 min/km
29 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:27:50 17,35 km/u 03:27 min/km
24 8,05 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:29:00 16,66 km/u 03:36 min/km
29 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:30:06 16,05 km/u 03:44 min/km
37 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:46 15,70 km/u 03:49 min/km
276 8,05 km Yvette Pot 1973 LSV Invictus D35 00:48:29 9,96 km/u 06:01 min/km
287 8,05 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus D35 00:49:05 9,84 km/u 06:05 min/km
93 8,05 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus D45 00:51:58 9,29 km/u 06:27 min/km
335 8,05 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 00:52:01 9,29 km/u 06:27 min/km
                       
Triathloon Loon zaterdag 08-04-2017
1 27 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 01:29:40 18,07 km/u 03:19 min/km
                       
LEGiO-run Grootegast zaterdag 08-04-2017
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:00 15,79 km/u 03:48 min/km
                       
Baanwedstrijd Heerenveen zaterdag 08-04-2017
4 1,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:04:44 19,01 km/u 03:09 min/km
1 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunA 00:05:12 17,32 km/u 03:27 min/km
8 0,6 km Jonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:02 17,65 km/u 03:23 min/km
                       
Woldberg Trail Steenwijk zaterdag 08-04-2017
2 50 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 03:56:32 12,68 km/u 04:43 min/km
3 50 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Heren 04:07:57 12,10 km/u 04:57 min/km
30 25 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:42:53 9,21 km/u 06:30 min/km
31 15 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus Dames 01:34:28 9,53 km/u 06:17 min/km
53 15 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Dames 01:41:50 8,84 km/u 06:47 min/km
59 15 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:46:38 8,44 km/u 07:06 min/km
30 5 km Geert Aardema 1964 LSV Invictus Heren 00:32:53 9,12 km/u 06:34 min/km
38 5 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Dames 00:40:37 7,39 km/u 08:07 min/km
48 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:40:37 7,39 km/u 08:07 min/km
                       
10 van Assen Assen zondag 02-04-2017
2 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:20 17,31 km/u 03:28 min/km
                       
Condensloop Leeuwarden zaterdag 01-04-2017
33 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:55:05 10,89 km/u 05:30 min/km
77 10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:02:53 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Annerbos Cross Annen zondag 26-03-2017
1 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:38:17 15,67 km/u 03:49 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 25-03-2017
12 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 01:32:51 10,40 km/u 05:46 min/km
72 16,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus H50 01:32:58 10,39 km/u 05:46 min/km
42 16,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D45 01:36:43 9,99 km/u 06:00 min/km
44 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 01:38:12 9,84 km/u 06:05 min/km
27 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:42:08 9,46 km/u 06:20 min/km
66 16,1 km Marjolein Kraak 1970 LSV Invictus D45 01:46:21 9,08 km/u 06:36 min/km
13 10 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:04:19 9,33 km/u 06:25 min/km
                       
Astrea Run Groningen zaterdag 25-03-2017
4 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:24:01 15,99 km/u 03:45 min/km
                       
Leeksterlenteloop Leek zaterdag 25-03-2017
3 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:25:07 14,87 km/u 04:02 min/km
5 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:30:23 14,01 km/u 04:17 min/km
29 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:50:51 11,80 km/u 05:05 min/km
47 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:04:59 9,23 km/u 06:29 min/km
2 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:18:32 16,19 km/u 03:42 min/km
2 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:20:56 14,33 km/u 04:11 min/km
                       
Drents Friese Woldmarathon Diever zaterdag 25-03-2017
1 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 03:12:00 13,19 km/u 04:32 min/km
3 42,2 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Recreant 03:17:31 12,82 km/u 04:40 min/km
82 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:49:30 8,75 km/u 06:51 min/km
12 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 01:37:38 12,97 km/u 04:37 min/km
17 21,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 01:39:21 12,74 km/u 04:42 min/km
34 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:50:21 11,92 km/u 05:02 min/km
37 10 km Anton Brandsma 1954 Oosterwolde Recreant 00:51:20 11,69 km/u 05:08 min/km
66 10 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus Recreant 00:59:49 10,03 km/u 05:58 min/km
72 10 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus Recreant 01:02:08 9,66 km/u 06:12 min/km
78 10 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Recreant 01:02:57 9,53 km/u 06:17 min/km
89 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Recreant 01:05:43 9,13 km/u 06:34 min/km
93 10 km Mattie de Boer 1955 LSV Invictus Recreant 01:13:49 8,13 km/u 07:22 min/km
                       
                       
Ronde van Oranjewoud zaterdag 07-05-2016
4 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:04:47 14,91 km/u 04:01 min/km
6 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 01:12:01 13,41 km/u 04:28 min/km
1 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:14:03 13,05 km/u 04:35 min/km
8 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:40:36 14,78 km/u 04:03 min/km
                       
Harry Schulting Games Vught donderdag 05-05-2016
3 3 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:09:57 18,10 km/u 03:18 min/km
2 3 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:10:11 17,67 km/u 03:23 min/km
6 3 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:11:17 15,95 km/u 03:45 min/km
13 1 km #N/B #N/B #N/B MjunD 00:03:50 15,66 km/u 03:49 min/km
                       
Rietvelt Natuurmarathon Lelystad zaterdag 30-04-2016
35 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:43:46 8,92 km/u 06:43 min/km
                       
Trackmeeting Utrecht vrijdag 29-04-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:50 18,61 km/u 03:13 min/km
3 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:05:16 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Koningsloop Beilen woensdag 27-04-2016
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H40 00:37:52 15,85 km/u 03:47 min/km
11 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H40 00:43:47 13,70 km/u 04:22 min/km
10 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:53 12,80 km/u 04:41 min/km
3 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:47:34 12,61 km/u 04:45 min/km
10 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D40 00:53:00 11,32 km/u 05:18 min/km
3 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:40 16,98 km/u 03:32 min/km
2 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:18:08 16,54 km/u 03:37 min/km
7 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:17 16,41 km/u 03:39 min/km
4 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:18:19 16,38 km/u 03:39 min/km
6 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:17 15,56 km/u 03:51 min/km
9 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:19:29 15,40 km/u 03:53 min/km
18 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:23:00 13,04 km/u 04:36 min/km
1 1,35 km #N/B #N/B #N/B M11-13 00:04:48 16,88 km/u 03:33 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 24-04-2016
1 9,26 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:34:39 16,03 km/u 03:44 min/km
4 9,26 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H50 00:47:13 11,77 km/u 05:05 min/km
39 9,26 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D45 01:01:58 8,97 km/u 06:41 min/km
                       
Cascade Run Hoogeveen zondag 17-04-2016
5 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:27:50 17,35 km/u 03:27 min/km
2 8,05 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:27:40 17,46 km/u 03:26 min/km
21 8,05 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:29:22 16,45 km/u 03:38 min/km
28 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:19 15,93 km/u 03:45 min/km
29 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:30:22 15,91 km/u 03:46 min/km
60 8,05 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:11 14,56 km/u 04:07 min/km
127 8,05 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:44:59 10,74 km/u 05:35 min/km
393 8,05 km Mieke de Vries   LSV Invictus DSen 00:44:58 10,74 km/u 05:35 min/km
6 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:03:59 15,10 km/u 03:58 min/km
3 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Bedr.Loop D35 01:13:10 13,20 km/u 04:32 min/km
52 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H45 01:15:40 12,77 km/u 04:41 min/km
121 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:19:59 12,08 km/u 04:58 min/km
44 16,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35 01:33:03 10,38 km/u 05:46 min/km
65 16,1 km Janny Blomsma   LSV Invictus D45 01:37:31 9,91 km/u 06:03 min/km
                       
Marathon Enschede zondag 17-04-2016
4 42,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 03:20:34 12,62 km/u 04:45 min/km
26 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H55 03:31:34 11,97 km/u 05:00 min/km
7 42,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 03:54:31 10,80 km/u 05:33 min/km
27 42,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 04:12:46 10,02 km/u 05:59 min/km
98 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus H35 01:47:59 11,72 km/u 05:07 min/km
                       
Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 16-04-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:50:17 8,72 km/u 06:52 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:19:29 7,93 km/u 07:34 min/km
                       
Bedumer Bosloop zaterdag 16-04-2016
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:12 15,71 km/u 03:49 min/km
                       
Avondwedstrijd Hoogeveen vrijdag 15-04-2016
1 0,8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:02:11 21,92 km/u 02:44 min/km
1 0,8 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:02:16 21,15 km/u 02:50 min/km
7 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:02:27 19,62 km/u 03:03 min/km
1 0,8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:02:39 18,10 km/u 03:18 min/km
2 0,8 km #N/B #N/B #N/B MjunC 00:02:53 16,65 km/u 03:36 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H35 00:19:49 15,14 km/u 03:57 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 10-04-2016
1216 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:49:55 11,01 km/u 05:26 min/km
31 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H65 04:13:32 9,99 km/u 06:00 min/km
54 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:29:31 9,39 km/u 06:23 min/km
95 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:59:11 8,46 km/u 07:05 min/km
                       
Natuurloop Siddeburen zaterdag 09-04-2016
5 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:04:28 14,98 km/u 04:00 min/km
                       
10 van Assen Assen zondag 03-04-2016
1 10 km Teake Kerckhoffs 1969 Appelscha H40 00:35:27 16,93 km/u 03:32 min/km
3 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H40 00:18:42 16,04 km/u 03:44 min/km
                       
Berliner Halbmarathon zondag 03-04-2016
15 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 01:17:06 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Triathloon Loon zaterdag 02-04-2016
4 0 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus DSen 0 0,00 km/u 00:00 min/km
                       
Raitdaip Run Sauwerd zaterdag 02-04-2016
1 5,15 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Hrec 00:18:12 16,98 km/u 03:32 min/km
3 5,15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:19:54 15,53 km/u 03:51 min/km
                       
Legio Run Grootegast zaterdag 02-04-2016
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:24 15,63 km/u 03:50 min/km
                       
WTC Trappenloop Almere vrijdag 01-04-2016
10 0,12 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
11 0,12 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
14 0,12 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Elite 00:04:35 1,57 km/u 14:11 min/km
1 0,12 km Maarten Otten   Groningen Recreant 00:04:22 1,65 km/u 12:23 min/km
1 0,12 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:05:39 1,27 km/u 23:05 min/km
1 0,04 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Jun 00:00:55 2,62 km/u 22:55 min/km
1 0,04 km #N/B #N/B #N/B Jun 00:01:45 1,37 km/u 19:45 min/km
                       
Klap tot klaploop Stadskanaal maandag 28-03-2016
3 10,41 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:25 17,64 km/u 03:24 min/km
5 10,41 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:39:57 15,63 km/u 03:50 min/km
4 10,41 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:42:04 14,85 km/u 04:02 min/km
101 10,41 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:50:50 12,29 km/u 04:52 min/km
                       
Astrea Run Groningen zaterdag 26-03-2016
4 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:23:55 16,06 km/u 03:44 min/km
                       
Drents Friese Wold Marathon Diever zaterdag 26-03-2016
4 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:53:09 8,64 km/u 06:56 min/km
2 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 01:39:59 12,66 km/u 04:44 min/km
4 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 01:40:41 12,57 km/u 04:46 min/km
19 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 01:47:00 11,83 km/u 05:04 min/km
7 21,1 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:54:24 11,07 km/u 05:25 min/km
20 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:39:46 15,09 km/u 03:58 min/km
83 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:40:13 14,92 km/u 04:01 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:44:57 13,35 km/u 04:29 min/km
4 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:53:24 11,24 km/u 05:20 min/km
11 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Recreant 00:57:41 10,40 km/u 05:46 min/km
14 10 km Anton Brandsma   Oosterwolde Recreant 00:57:54 10,36 km/u 05:47 min/km
51 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Recreant 01:05:14 9,20 km/u 06:31 min/km
                       
Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk zaterdag 19-03-2016
2 15 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:59:46 15,06 km/u 03:59 min/km
                       
Vuurtorentrail Hollum Ameland zaterdag 19-03-2016
34 18 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D35 02:08:30 8,40 km/u 07:08 min/km
65 18 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D35 02:22:14 7,59 km/u 07:54 min/km
14 10 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H35 01:01:45 9,72 km/u 06:10 min/km
90 10 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D35 01:24:42 7,08 km/u 08:28 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 19-03-2016
6 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:30:35 10,66 km/u 05:37 min/km
7 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 01:30:39 10,66 km/u 05:37 min/km
33 16,1 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:47:32 8,98 km/u 06:40 min/km
35 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus H60 01:47:33 8,98 km/u 06:40 min/km
2 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:52:49 11,36 km/u 05:16 min/km
38 10 km Jouk Dijkstra 1956 LSV Invictus D55 01:09:23 8,65 km/u 06:56 min/km
                       
Leekster Lenteloop Leek zaterdag 19-03-2016
4 21 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:37:07 12,97 km/u 04:37 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:31 16,89 km/u 03:33 min/km
4 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:39:02 15,37 km/u 03:54 min/km
19 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:45:25 13,21 km/u 04:32 min/km
7 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:49:35 12,10 km/u 04:57 min/km
20 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 00:56:22 10,64 km/u 05:38 min/km
83 10 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Heren 01:03:27 9,46 km/u 06:20 min/km
1 5,2 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:57 17,38 km/u 03:27 min/km
4 5,2 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:45 16,64 km/u 03:36 min/km
11 5,2 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:19:48 15,76 km/u 03:48 min/km
14 5,2 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:20:04 15,55 km/u 03:51 min/km
47 5,2 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Heren 00:31:48 9,81 km/u 06:06 min/km
51 5,2 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 00:32:43 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Lenteloop Emmen zaterdag 19-03-2016
2 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:26 16,27 km/u 03:41 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:26 15,44 km/u 03:53 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:59 15,01 km/u 03:59 min/km
                       
Bonifatiusloop Dokkum zaterdag 19-03-2016
116 10 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:53:20 11,25 km/u 05:20 min/km
                       
Merenloop Grou zondag 13-03-2016
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:18:13 16,47 km/u 03:38 min/km
                       
NK Cross Oldenzaal zondag 13-03-2016
3 5,9 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:22:29 15,74 km/u 03:48 min/km
15 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:15:55 15,08 km/u 03:58 min/km
                       
Decathlon Crêtes de Spa zaterdag 12-03-2016
2 57 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 08:52:36 6,42 km/u 09:20 min/km
24 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 02:44:43 7,69 km/u 07:48 min/km
                       
Veneboer Loop Drachten zaterdag 12-03-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:34:57 17,17 km/u 03:29 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:57 15,81 km/u 03:47 min/km
7 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:42:21 14,17 km/u 04:14 min/km
10 10 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
13 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:20:10 14,88 km/u 04:02 min/km
                       
Halve Marathon Haren zaterdag 12-03-2016
8 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:28:02 14,38 km/u 04:10 min/km
23 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:37:08 13,03 km/u 04:36 min/km
3 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:45:15 12,03 km/u 04:59 min/km
7 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:47:28 11,78 km/u 05:05 min/km
100 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:47:43 11,75 km/u 05:06 min/km
90 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50 01:49:36 11,55 km/u 05:11 min/km
24 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:50:11 11,49 km/u 05:13 min/km
4 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:16 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Lente Cross Veenhuizen zaterdag 12-03-2016
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:38 14,54 km/u 04:07 min/km
                       
Bovenbergcross Markelo zaterdag 05-03-2016
2 5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus DSen 00:20:37 14,55 km/u 04:07 min/km
4 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:22:12 13,51 km/u 04:26 min/km
                       
Trail by Sea Burgh Haamstede zondag 21-02-2016
24 21,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:31:56 8,33 km/u 07:12 min/km
30 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:49:45 7,46 km/u 08:02 min/km
                       
NK Indoor Junioren Apeldoorn zondag 21-02-2016
2 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus JunA 00:04:42 19,13 km/u 03:08 min/km
                       
Acht van Langezwaag zaterdag 20-02-2016
2 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:08:33 14,09 km/u 04:15 min/km
3 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:14:09 13,03 km/u 04:36 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:17 17,01 km/u 03:31 min/km
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:38:11 15,71 km/u 03:49 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:43:37 13,76 km/u 04:21 min/km
1 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:27:33 10,89 km/u 05:30 min/km
                       
Groet uit Schoorl Run Schoorl zondag 14-02-2016
22 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:36:51 16,28 km/u 03:41 min/km
824 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Recreant 01:01:44 9,72 km/u 06:10 min/km
                       
RunForestRun Dwingeloo zaterdag 13-02-2016
49 21 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:57:59 10,68 km/u 05:37 min/km
38 21 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:15:02 9,33 km/u 06:25 min/km
28 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:22:56 10,13 km/u 05:55 min/km
20 14 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus Dames 01:29:40 9,37 km/u 06:24 min/km
24 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:30:40 9,26 km/u 06:28 min/km
28 14 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:33:04 9,03 km/u 06:38 min/km
                       
Rietplasrun Emmen zaterdag 13-02-2016
26 8 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H40 00:43:05 11,14 km/u 05:23 min/km
5 4,1 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:16:16 15,12 km/u 03:58 min/km
3 4,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:16:57 14,51 km/u 04:08 min/km
1 4,1 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:17:08 14,36 km/u 04:10 min/km
                       
Apeldoorn zondag 07-02-2016
199 25 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:49:24 13,71 km/u 04:22 min/km
35 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 01:03:10 15,29 km/u 03:55 min/km
23 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 01:11:38 13,49 km/u 04:26 min/km
462 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 01:16:26 12,64 km/u 04:44 min/km
833 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Heren 01:22:02 11,78 km/u 05:05 min/km
1388 16,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus Heren 01:29:22 10,81 km/u 05:33 min/km
404 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus Dames 01:30:12 10,71 km/u 05:36 min/km
1544 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus Heren 01:31:36 10,55 km/u 05:41 min/km
689 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus Dames 01:35:29 10,12 km/u 05:55 min/km
903 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:39:30 9,71 km/u 06:10 min/km
8 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:28:04 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Blauwbekmarathon Blaauwe Stad zaterdag 06-02-2016
9 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:38:34 9,09 km/u 06:36 min/km
                       
Marathon Marrakech zondag 31-01-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:44:45 8,89 km/u 06:44 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:09:02 8,19 km/u 07:19 min/km
                       
Sylverstercross Soest zondag 31-01-2016
8 5,2 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:21:40 14,40 km/u 04:10 min/km
                       
Hondsrugcross Emmen zaterdag 30-01-2016
3 4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:17:14 13,93 km/u 04:18 min/km
1 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:17:36 13,64 km/u 04:24 min/km
3 4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:18:21 13,08 km/u 04:35 min/km
                       
Hunebedloop Havelte zaterdag 30-01-2016
1 15,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:03:19 14,40 km/u 04:09 min/km
15 15,2 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:11:02 12,84 km/u 04:40 min/km
35 15,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:17:38 11,75 km/u 05:06 min/km
2 15,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:17:38 11,75 km/u 05:06 min/km
36 15,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H50 01:17:51 11,71 km/u 05:07 min/km
53 15,2 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H50 01:22:08 11,10 km/u 05:24 min/km
55 15,2 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H50 01:22:18 11,08 km/u 05:24 min/km
41 15,2 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:25:12 10,70 km/u 05:36 min/km
62 15,2 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H50 01:25:42 10,64 km/u 05:38 min/km
8 15,2 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus D50 01:26:35 10,53 km/u 05:41 min/km
83 15,2 km Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde H50 01:43:09 8,84 km/u 06:47 min/km
8 7,5 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D50 00:46:39 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Trailrun Drents Friese Wold Appelscha zaterdag 16-01-2016
  41,5 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 04:23:36 9,45 km/u 06:21 min/km
15 24 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:28:32 9,69 km/u 06:11 min/km
35 24 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:40:50 8,95 km/u 06:42 min/km
2 14 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:16:36 10,97 km/u 05:28 min/km
36 14 km Kirsten Nienhuis 1991 Oosterwolde Dames 01:19:13 10,60 km/u 05:39 min/km
53 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:20:58 10,37 km/u 05:47 min/km
55 14 km Debora Springer     Dames 01:22:44 10,15 km/u 05:54 min/km
41 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:27:50 9,56 km/u 06:16 min/km
62 14 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus Dames 01:29:19 9,40 km/u 06:22 min/km
8 14 km Olga Graafstra 1972 LSV Invictus Dames 01:41:56 8,24 km/u 07:16 min/km
83 14 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:45:09 7,99 km/u 07:30 min/km
83 14 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:45:48 7,94 km/u 07:33 min/km
8 14 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:47:49 7,79 km/u 07:42 min/km
                       
Aalden Rondomme Aalden zaterdag 09-01-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:40:55 14,66 km/u 04:05 min/km
2 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:52:27 11,44 km/u 05:14 min/km
31 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:52:41 11,39 km/u 05:16 min/km
10 10 km Ella van den Berg 1963 LSV Invictus D40 00:56:52 10,55 km/u 05:41 min/km
                       
Nieuwjaarsloop de Wilp zaterdag 02-01-2016
6 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 01:30:32 13,98 km/u 04:17 min/km
6 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:40:22 14,86 km/u 04:02 min/km
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving