image1 image2 image3 image4 image5 image6
             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                           UITSLAGENLIJST - 5 KM
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    553  Gerko Floor                LSV Invictus          1979      1e Man       18:27  16,585    3:37 
    2    559  Jeroen Vochteloo           LSV Invictus          1993      2e Man       18:34  16,481    3:38 
    3    533  Jurriën Rijlaarsdam        LSV Invictus          1997      3e Man       18:49  16,262    3:41 
    4    578  Gerwin in Veld             Groningen Atletiek    1998      1e Jonge     19:00  16,105    3:43 
    5    552  Thom Klein                 LSV Invictus          1997      4e Man       19:21  15,814    3:47 
    6    527  Marlo Post                 LSV Invictus          2000      2e Jonge     19:26  15,746    3:48 
    7    551  Ilse Rooks                 LSV Invictus          1999      1e Meisj     20:07  15,211    3:56 
    8    586  Harold Brouwer             HurdrinnemeiHendrik   1977      5e Man       21:08  14,479    4:08 
    9    522  Evert Jan Heringa          Groningen Atletiek    1979      6e Man       21:10  14,457    4:09 
   10    585  Hendrik Hoekstra           AV Heerenveen         1971      7e Man       21:12  14,434    4:09 
   11    529  Jeroen van Weperen         Oosterwolde Fr        2000      3e Jonge     22:25  13,651    4:23 
   12    595  Sieberen de Jong           Vegelinsoord          1973      8e Man       22:58  13,324    4:30 
   13    576  Anita Bouma                Leeuwarden            1987      1e Vrouw     24:22  12,558    4:46 
   14    511  Steffany Heeringa          Groningen             1996      2e Vrouw     26:15  11,657    5:08 
   15    580  Lourens Lenssen            LSV Invictus          1998      9e Man       26:17  11,642    5:09 
   16    510  Eveline Heeringa           Leeuwarden            1996      3e Vrouw     26:24  11,591    5:10 
   17    597  Lenze Klein                Hoogersmilde          1960     10e Man       26:31  11,540    5:11 
   18    582  Klaas Jan v/d Kooi         Burgum                1968     11e Man       27:45  11,027    5:26 
   19    584  Jarin van de Kooi          Impala                2000      4e Jonge     27:46  11,020    5:26 
   20    581  Marijke Lenssen            Veendam               1994      4e Vrouw     27:53  10,974    5:28 
   21    545  Folkert Vos                LSV Invictus          1951     12e Man       27:54  10,968    5:28 
   22    571  BDM Jansen                 Start '78             1960      5e Vrouw     28:17  10,819    5:32 
   23    575  Ella v/d Berg              LSV Invictus          1963      6e Vrouw     28:25  10,768    5:34 
   24    574  Piet Kerstholt             Friesland             1947     13e Man       28:43  10,656    5:37 
   25    589  Bernard d'Hont             Appelscha             1975     14e Man       28:44  10,650    5:38 
   26    592  Coby d'Hont                Donkerbroek           1953      7e Vrouw     28:44  10,650    5:38 
   27    550  Abe Jan Brandenburg        Appelscha             1991     15e Man       28:44  10,650    5:38 
   28    566  Arjen Wijnja               Appelscha             1987     16e Man       29:48  10,268    5:50 
   29    568  Jappie Wijnja              Scharsterbrug         1961     17e Man       29:50  10,257    5:50 
   30    542  Lotte Ambergen             Gorredijk             1998      8e Vrouw     30:02  10,189    5:53 
   31    564  Sarina Jannes              Friesland             1969      9e Vrouw     30:04  10,177    5:53 
   32    588  Martha Klarenbeek          Oldeberkoop           1980     10e Vrouw     30:05  10,172    5:53 
   33    540  Edwin Ambergen             Gorredijk             1967     18e Man       30:06  10,166    5:54 
   34    549  Jaap Brandenburg           Tjalleberd            1962     19e Man       30:15  10,116    5:55 
   35    569  Dora Wijnja                Scharsterbrug         1962     11e Vrouw     30:16  10,110    5:56 
   36    514  Ariana Kuipers             Groningen Atletiek    1980     12e Vrouw     31:18   9,776    6:08 
   37    572  Thijs Hofstra              Friesland             1946     20e Man       31:39   9,668    6:12 
   38    519  Jandries Hoogenberg        Groningen             1992     21e Man       31:40   9,663    6:12 
   39    530  Rafaela Bosma              Appelscha             1986     13e Vrouw     31:54   9,592    6:15 
   40    558  Patrick Dijkhuizen         Horror                1972     22e Man       32:05   9,538    6:17 
   41    518  Marijke Stoker             Heerenveen            1983     14e Vrouw     32:09   9,518    6:18 
   42    587  Stieneke de Jong           LSV Invictus          1982     15e Vrouw     32:27   9,430    6:21 
   43    546  Johan van Santen           avVN                  1953     23e Man       32:43   9,353    6:24 
   44    563  Wim Rijlaarsdam            Oosterwolde Fr        1961     24e Man       33:17   9,194    6:31 
   45    561  Gerda Rijlaarsdam          LSV Invictus          1966     16e Vrouw     33:33   9,121    6:34 
   46    593  Alice d'Hont               Appelscha             1984     17e Vrouw     33:40   9,089    6:36 
   47    594  Geertje d'Hont             Bovensmilde           1985     18e Vrouw     33:40   9,089    6:36 
   48    556  Anja Wielinga              Harlingen             1979     19e Vrouw     34:17   8,926    6:43 
   49    548  Britt de Lange             Broeksterwald         2000      2e Meisj     34:57   8,755    6:51 
   50    547  Geert de Lange             Broeksterwald         1964     25e Man       34:57   8,755    6:51 
   51    577  Ben Kok                    Isala '96             1970     26e Man       35:29   8,624    6:57 
   52    544  Ben Overbeek               Assen                 1954     27e Man       35:31   8,616    6:57 
   53    534  Jannie Vos                 Dokkum                1987     20e Vrouw     36:01   8,496    7:03 
   54    537  Madieke Wiegersma          Schipluiden           1989     21e Vrouw     36:01   8,496    7:03 
   55    503  Mariska Bron               Jubbega               1973     22e Vrouw     36:01   8,496    7:03 
   56    506  Yvonne Huls                Jubbega               1973     23e Vrouw     36:12   8,453    7:05 
   57    539  Marlies van der Goot       Spartacus             1983     24e Vrouw     37:13   8,222    7:17 
   58    509  Hennie de Vries            Gorredijk             1966     25e Vrouw     37:18   8,204    7:18 
   59    508  Lizette de Jong            Jubbega               1974     26e Vrouw     37:22   8,189    7:19 
   60    516  Klaas Duits                Horror                1944     28e Man       37:38   8,131    7:22 
   61    507  Petra bron Veenstra        Jubbega               1967     27e Vrouw     40:08   7,625    7:52 
   62    504  Vera van der Terp          Jubbega               1976     28e Vrouw     40:54   7,482    8:01 
   63    501  Postma Sjet                Lippenhuizen          1971     29e Vrouw     40:54   7,482    8:01 
   64    598  Yke Wijbenga               Loopgroep Hugo Veenk  1969     30e Vrouw     41:32   7,368    8:08 
   65    525  Jan van der Hoek           Friesland             1951     29e Man       43:44   6,997    8:34 

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                        UITSLAGENLIJST - 5 KM - MAN
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    553  Gerko Floor                LSV Invictus          1979      1e     18:27  16,585    3:37
    2    559  Jeroen Vochteloo           LSV Invictus          1993      2e     18:34  16,481    3:38
    3    533  Jurriën Rijlaarsdam        LSV Invictus          1997      3e     18:49  16,262    3:41
    4    552  Thom Klein                 LSV Invictus          1997      5e     19:21  15,814    3:47
    5    586  Harold Brouwer             HurdrinnemeiHendrik   1977      8e     21:08  14,479    4:08
    6    522  Evert Jan Heringa          Groningen Atletiek    1979      9e     21:10  14,457    4:09
    7    585  Hendrik Hoekstra           AV Heerenveen         1971     10e     21:12  14,434    4:09
    8    595  Sieberen de Jong           Vegelinsoord          1973     12e     22:58  13,324    4:30
    9    580  Lourens Lenssen            LSV Invictus          1998     15e     26:17  11,642    5:09
   10    597  Lenze Klein                Hoogersmilde          1960     17e     26:31  11,540    5:11
   11    582  Klaas Jan v/d Kooi         Burgum                1968     18e     27:45  11,027    5:26
   12    545  Folkert Vos                LSV Invictus          1951     21e     27:54  10,968    5:28
   13    574  Piet Kerstholt             Friesland             1947     24e     28:43  10,656    5:37
   14    589  Bernard d'Hont             Appelscha             1975     25e     28:44  10,650    5:38
   15    550  Abe Jan Brandenburg        Appelscha             1991     27e     28:44  10,650    5:38
   16    566  Arjen Wijnja               Appelscha             1987     28e     29:48  10,268    5:50
   17    568  Jappie Wijnja              Scharsterbrug         1961     29e     29:50  10,257    5:50
   18    540  Edwin Ambergen             Gorredijk             1967     33e     30:06  10,166    5:54
   19    549  Jaap Brandenburg           Tjalleberd            1962     34e     30:15  10,116    5:55
   20    572  Thijs Hofstra              Friesland             1946     37e     31:39   9,668    6:12
   21    519  Jandries Hoogenberg        Groningen             1992     38e     31:40   9,663    6:12
   22    558  Patrick Dijkhuizen         Horror                1972     40e     32:05   9,538    6:17
   23    546  Johan van Santen           avVN                  1953     43e     32:43   9,353    6:24
   24    563  Wim Rijlaarsdam            Oosterwolde Fr        1961     44e     33:17   9,194    6:31
   25    547  Geert de Lange             Broeksterwald         1964     50e     34:57   8,755    6:51
   26    577  Ben Kok                    Isala '96             1970     51e     35:29   8,624    6:57
   27    544  Ben Overbeek               Assen                 1954     52e     35:31   8,616    6:57
   28    516  Klaas Duits                Horror                1944     60e     37:38   8,131    7:22
   29    525  Jan van der Hoek           Friesland             1951     65e     43:44   6,997    8:34

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - JONGE
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    578  Gerwin in Veld             Groningen Atletiek    1998      4e     19:00  16,105    3:43
    2    527  Marlo Post                 LSV Invictus          2000      6e     19:26  15,746    3:48
    3    529  Jeroen van Weperen         Oosterwolde Fr        2000     11e     22:25  13,651    4:23
    4    584  Jarin van de Kooi          Impala                2000     19e     27:46  11,020    5:26

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - VROUW
04-09-2016 10:22                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    576  Anita Bouma                Leeuwarden            1987     13e     24:22  12,558    4:46
    2    511  Steffany Heeringa          Groningen             1996     14e     26:15  11,657    5:08
    3    510  Eveline Heeringa           Leeuwarden            1996     16e     26:24  11,591    5:10
    4    581  Marijke Lenssen            Veendam               1994     20e     27:53  10,974    5:28
    5    571  BDM Jansen                 Start '78             1960     22e     28:17  10,819    5:32
    6    575  Ella v/d Berg              LSV Invictus          1963     23e     28:25  10,768    5:34
    7    592  Coby d'Hont                Donkerbroek           1953     26e     28:44  10,650    5:38
    8    542  Lotte Ambergen             Gorredijk             1998     30e     30:02  10,189    5:53
    9    564  Sarina Jannes              Friesland             1969     31e     30:04  10,177    5:53
   10    588  Martha Klarenbeek          Oldeberkoop           1980     32e     30:05  10,172    5:53
   11    569  Dora Wijnja                Scharsterbrug         1962     35e     30:16  10,110    5:56
   12    514  Ariana Kuipers             Groningen Atletiek    1980     36e     31:18   9,776    6:08
   13    530  Rafaela Bosma              Appelscha             1986     39e     31:54   9,592    6:15
   14    518  Marijke Stoker             Heerenveen            1983     41e     32:09   9,518    6:18
   15    587  Stieneke de Jong           LSV Invictus          1982     42e     32:27   9,430    6:21
   16    561  Gerda Rijlaarsdam          LSV Invictus          1966     45e     33:33   9,121    6:34
   17    593  Alice d'Hont               Appelscha             1984     46e     33:40   9,089    6:36
   18    594  Geertje d'Hont             Bovensmilde           1985     47e     33:40   9,089    6:36
   19    556  Anja Wielinga              Harlingen             1979     48e     34:17   8,926    6:43
   20    534  Jannie Vos                 Dokkum                1987     53e     36:01   8,496    7:03
   21    537  Madieke Wiegersma          Schipluiden           1989     54e     36:01   8,496    7:03
   22    503  Mariska Bron               Jubbega               1973     55e     36:01   8,496    7:03
   23    506  Yvonne Huls                Jubbega               1973     56e     36:12   8,453    7:05
   24    539  Marlies van der Goot       Spartacus             1983     57e     37:13   8,222    7:17
   25    509  Hennie de Vries            Gorredijk             1966     58e     37:18   8,204    7:18
   26    508  Lizette de Jong            Jubbega               1974     59e     37:22   8,189    7:19
   27    507  Petra bron Veenstra        Jubbega               1967     61e     40:08   7,625    7:52
   28    504  Vera van der Terp          Jubbega               1976     62e     40:54   7,482    8:01
   29    501  Postma Sjet                Lippenhuizen          1971     63e     40:54   7,482    8:01
   30    598  Yke Wijbenga               Loopgroep Hugo Veenk  1969     64e     41:32   7,368    8:08

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 5 KM - MEISJ
04-09-2016 10:21                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    551  Ilse Rooks                 LSV Invictus          1999      7e     20:07  15,211    3:56
    2    548  Britt de Lange             Broeksterwald         2000     49e     34:57   8,755    6:51

free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving