image1 image2 image3 image4 image5 image6
             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                          UITSLAGENLIJST - 10 KM
04-09-2016 10:19                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    185  Foppe vd Heide             Impala                1971      1e M40       36:48  16,304    3:40 
    2     39  Jacco Joustra              LSV Invictus          1995      1e Msen      36:52  16,275    3:41 
    3     90  Henri Harmsen              Impala                1988      2e Msen      37:01  16,209    3:42 
    4    196  Folkert Visser             Impala                1995      3e Msen      37:14  16,115    3:43 
    5    160  Adriaan Huisman            LSV Invictus          1964      1e M50       38:17  15,673    3:49 
    6     46  Klaas Jan Hofstra          LSV Invictus          1965      2e M50       38:20  15,652    3:50 
    7    120  Theo Groenendijk           LSV Invictus          1959      3e M50       40:27  14,833    4:02 
    8    163  Henk Piek                  Impala                1975      2e M40       40:48  14,706    4:04 
    9     95  Simon Regnerus             Friesland             1968      3e M40       41:06  14,599    4:06 
   10    184  Tom Best                   Start '78             1987      4e Msen      41:49  14,348    4:10 
   11    145  Nanne Jagersma             Joure                 1962      4e M50       42:37  14,079    4:15 
   12    180  Hugo de Jong               Friesland             1952      5e M50       43:38  13,751    4:21 
   13    188  Ebe vd Molen               Groningen Atletiek    1982      5e Msen      44:25  13,508    4:26 
   14    100  Jan-Anne Postma            Friesland             2002      6e Msen      44:32  13,473    4:27 
   15     47  Durk Polet                 Burgum                1967      4e M40       44:36  13,453    4:27 
   16    182  Wim Verkleij               SC Reeuwijk           1962      6e M50       44:48  13,393    4:28 
   17    178  Anton Spinder              Friesland             1979      7e Msen      44:59  13,338    4:29 
   18    154  Hilda Wijnja               Tjerkgaast            1989      1e Vsen      45:40  13,139    4:34 
   19    194  Frits Feddema              Friesland             1960      7e M50       46:10  12,996    4:37 
   20     97  Jeri Tjalsma               Groningen             1992      8e Msen      46:32  12,894    4:39 
   21    183  Fred Schoon                Groningen             1978      9e Msen      47:05  12,743    4:42 
   22    190  Jan v/d Werf               Lionitas              1971      5e M40       47:29  12,636    4:44 
   23    102  Roelof van der Heide       Oosterwolde Fr        1968      6e M40       47:41  12,583    4:46 
   24    101  Henk Popken                LSV Invictus          1980     10e Msen      48:15  12,435    4:49 
   25    199  Adrie Hoks                 Joure                 1977     11e Msen      48:22  12,405    4:50 
   26    122  Ineke Ligthart             LSV Invictus          1978      1e V35       48:42  12,320    4:52 
   27    192  Michael Panter             Oosterwolde Fr        1965      8e M50       48:48  12,295    4:52 
   28    144  Otto de Boer               Friesland             1955      9e M50       48:55  12,266    4:53 
   29     35  Fedde Beijert              Ureterp               1970      7e M40       48:57  12,257    4:53 
   30     86  Janneke Nienhuis -Koetje   LSV Invictus          1965      2e V35       49:03  12,232    4:54 
   31    206  Jetse Bakker               Assen                 1965     10e M50       49:04  12,228    4:54 
   32    205  Nico Hooisma               Friesland             1963     11e M50       49:06  12,220    4:54 
   33    197  Henk de Jager              Appelscha             1952     12e M50       49:14  12,187    4:55 
   34    187  Gerlofke Blankwater        Dwingeloo             1962      3e V35       49:32  12,113    4:57 
   35    193  Auke Wiersma               Loopgroep Sneek       1985     12e Msen      49:34  12,105    4:57 
   36     99  Anne Rooks                 LSV Invictus          1960     13e M50       50:18  11,928    5:01 
   37    125  Hemke Rozema               Sneek                 1966     14e M50       51:03  11,753    5:06 
   38    189  Loek Smid                  Hindeloopen           1961     15e M50       51:13  11,715    5:07 
   39     17  Jan Palma                  Oentsjerk             1965     16e M50       51:18  11,696    5:07 
   40    142  John Grotenboer            LSV Invictus          1961     17e M50       51:40  11,613    5:10 
   41     89  Saakje Regnerus            Friesland             1966      4e V35       51:55  11,557    5:11 
   42     81  Bernard Wilkens            Ureterp               1961     18e M50       52:22  11,458    5:14 
   43    109  Rika Weiland               LSV Invictus          1963      5e V35       52:22  11,458    5:14 
   44     15  Cees Onderwater            Dordrecht             1958     19e M50       52:45  11,374    5:16 
   45    147  Cees Werkhoven             Impala                1953     20e M50       53:28  11,222    5:20 
   46    156  Arno Niehof                Leeuwarden            1981     13e Msen      53:30  11,215    5:21 
   47     67  Taeke van der Wal          LSV Invictus          1953     21e M50       53:35  11,198    5:21 
   48    117  Henny Berends              Spurt '88             1965     22e M50       53:44  11,166    5:22 
   49    165  Domien Mulder              Friesland             1960     23e M50       53:45  11,163    5:22 
   51     69  Johannes van der Kooi      Gytsjerk              1967      8e M40       54:28  11,016    5:26 
   52    129  Theo Terpstra              Hallum                1975      9e M40       54:28  11,016    5:26 
   53    161  Karst Anema                Friesland             1946     25e M50       54:28  11,016    5:26 
   54     13  Gerieke Buist              Loopgroep RaitdaipRu  1993      2e Vsen      54:53  10,932    5:29 
   55     42  Nelleke van Veen           LSV Invictus          1955      6e V35       54:54  10,929    5:29 
   56    126  Rika Hoekstra              LSV Invictus          1955      7e V35       54:55  10,926    5:29 
   57    110  Jan Fransen                Hasselt               1943     26e M50       55:23  10,834    5:32 
   58     37  Tessa van Dijk             Harlingen             1985      3e Vsen      55:47  10,756    5:34 
   59    195  Anja Schadenberg           Oosterwolde Fr        1965      8e V35       56:21  10,648    5:38 
   60     50  Djurre Joh van der Schaaf  Friesland             1951     27e M50       56:22  10,645    5:38 
   61     18  Jaap Wieling               Fochteloo             1964     28e M50       57:45  10,390    5:46 
   62    146  Harry Prins                Beilen                1959     29e M50       58:14  10,303    5:49 
   63     61  Astrid van der Veen        LSV Invictus          1969      9e V35       58:52  10,193    5:53 
   64    203  Lubbert Kloosterman        De Westereen          1949     30e M50       59:23  10,104    5:56 
   65    130  Rients Terpstra            Hallum                1953     31e M50       59:38  10,061    5:57 
   66    151  Helen Nel                  Appelscha             1963     10e V35       59:47  10,036    5:58 
   67    204  Hans van Welsem            Oosterwolde Fr        1953     32e M50       59:48  10,033    5:58 
   68     41  Auke Ykema                 Friesland             1964     33e M50       59:57  10,008    5:59 
   69    200  Marten Kingsma             Friesland             1960     34e M50       59:58  10,006    5:59 
   70    201  Renske Bult                Norg                  1965     11e V35     1:00:09   9,975    6:00 
   71    202  Cor Bult                   LSV Invictus          1962     12e V35     1:00:10   9,972    6:01 
   72    150  Willemien Runia            Friesland             1951     13e V35     1:00:24   9,934    6:02 
   73    157  Annemieke Huiskamp         Nijehaske             1978     14e V35     1:00:24   9,934    6:02 
   74     56  Wytske van der Kooi        Burgum                1972     15e V35     1:01:25   9,769    6:08 
   75     22  Evert Dijkstra             Appelscha             1958     35e M50     1:01:34   9,746    6:09 
   76     63  Minke Oord                 Friesland             1956     16e V35     1:01:56   9,688    6:11 
   77     20  Jan Panhuis                Friesland             1946     36e M50     1:01:59   9,680    6:11 
   78    179  Karen Jansen               Groningen Atletiek    1977     17e V35     1:02:33   9,592    6:15 
   79    181  Harmen de Boer             AV Heerenveen         1950     37e M50     1:02:50   9,549    6:17 
   80     98  Marjolein Kraak            Appelscha             1970     18e V35     1:02:54   9,539    6:17 
   81     19  Jelte Nijholt              Oosterwolde Fr        1944     38e M50     1:03:20   9,474    6:20 
   82     12  Guido Groen                Impala                1969     10e M40     1:03:29   9,451    6:20 
   83     14  Anton Peters               Terborg               1962     39e M50     1:03:44   9,414    6:22 
   84    127  Leonie Terpstra            Hallum                1976     19e V35     1:05:02   9,226    6:30 
   85     33  Moniek van Zurk            Leeuwarden            1995      4e Vsen    1:05:42   9,132    6:34 
   86     23  Alex van Zurk              Friesland             1962     40e M50     1:05:43   9,130    6:34 
   87     82  Leonie Nienhuis            Oosterwolde Fr        1995      5e Vsen    1:06:29   9,025    6:38 
   88    123  Lida van Sloten            Loopgroep Leeuwarden  1965     20e V35     1:13:20   8,182    7:20 
   89     16  Hugo van der Zwan          Oudehorne             1951     41e M50     1:13:21   8,180    7:20 
   90     70  Stoker-Annema Grietje      Wirdum Fr             1965     21e V35     1:13:44   8,137    7:22 
   91    116  Sjoukje Sinnema            Loopgroep Leeuwarden  1961     22e V35     1:13:45   8,136    7:22 
   92    170  Joop Boonstra              Friesland             1944     42e M50     1:15:17   7,970    7:31 
   93     51  Alexandra Comsa            Appelscha             1986      6e Vsen    1:19:21   7,561    7:56 
             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - MSEN
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1     39  Jacco Joustra              LSV Invictus          1995      2e     36:52  16,275    3:41 
    2     90  Henri Harmsen              Impala                1988      3e     37:01  16,209    3:42 
    3    196  Folkert Visser             Impala                1995      4e     37:14  16,115    3:43 
    4    184  Tom Best                   Start '78             1987     10e     41:49  14,348    4:10 
    5    188  Ebe vd Molen               Groningen Atletiek    1982     13e     44:25  13,508    4:26 
    6    100  Jan-Anne Postma            Friesland             2002     14e     44:32  13,473    4:27 
    7    178  Anton Spinder              Friesland             1979     17e     44:59  13,338    4:29 
    8     97  Jeri Tjalsma               Groningen             1992     20e     46:32  12,894    4:39 
    9    183  Fred Schoon                Groningen             1978     21e     47:05  12,743    4:42 
   10    101  Henk Popken                LSV Invictus          1980     24e     48:15  12,435    4:49 
   11    199  Adrie Hoks                 Joure                 1977     25e     48:22  12,405    4:50 
   12    193  Auke Wiersma               Loopgroep Sneek       1985     35e     49:34  12,105    4:57 
   13    156  Arno Niehof                Leeuwarden            1981     46e     53:30  11,215    5:21 
             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - M40
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    185  Foppe vd Heide             Impala                1971      1e     36:48  16,304    3:40 
    2    163  Henk Piek                  Impala                1975      8e     40:48  14,706    4:04 
    3     95  Simon Regnerus             Friesland             1968      9e     41:06  14,599    4:06 
    4     47  Durk Polet                 Burgum                1967     15e     44:36  13,453    4:27 
    5    190  Jan v/d Werf               Lionitas              1971     22e     47:29  12,636    4:44 
    6    102  Roelof van der Heide       Oosterwolde Fr        1968     23e     47:41  12,583    4:46 
    7     35  Fedde Beijert              Ureterp               1970     29e     48:57  12,257    4:53 
    8     69  Johannes van der Kooi      Gytsjerk              1967     51e     54:28  11,016    5:26 
    9    129  Theo Terpstra              Hallum                1975     52e     54:28  11,016    5:26 
   10     12  Guido Groen                Impala                1969     82e   1:03:29   9,451    6:20 

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - M50
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    160  Adriaan Huisman            LSV Invictus          1964      5e     38:17  15,673    3:49 
    2     46  Klaas Jan Hofstra          LSV Invictus          1965      6e     38:20  15,652    3:50 
    3    120  Theo Groenendijk           LSV Invictus          1959      7e     40:27  14,833    4:02 
    4    145  Nanne Jagersma             Joure                 1962     11e     42:37  14,079    4:15 
    5    180  Hugo de Jong               Friesland             1952     12e     43:38  13,751    4:21 
    6    182  Wim Verkleij               SC Reeuwijk           1962     16e     44:48  13,393    4:28 
    7    194  Frits Feddema              Friesland             1960     19e     46:10  12,996    4:37 
    8    192  Michael Panter             Oosterwolde Fr        1965     27e     48:48  12,295    4:52 
    9    144  Otto de Boer               Friesland             1955     28e     48:55  12,266    4:53 
   10    206  Jetse Bakker               Assen                 1965     31e     49:04  12,228    4:54 
   11    205  Nico Hooisma               Friesland             1963     32e     49:06  12,220    4:54 
   12    197  Henk de Jager              Appelscha             1952     33e     49:14  12,187    4:55 
   13     99  Anne Rooks                 LSV Invictus          1960     36e     50:18  11,928    5:01 
   14    125  Hemke Rozema               Sneek                 1966     37e     51:03  11,753    5:06 
   15    189  Loek Smid                  Hindeloopen           1961     38e     51:13  11,715    5:07 
   16     17  Jan Palma                  Oentsjerk             1965     39e     51:18  11,696    5:07 
   17    142  John Grotenboer            LSV Invictus          1961     40e     51:40  11,613    5:10 
   18     81  Bernard Wilkens            Ureterp               1961     42e     52:22  11,458    5:14 
   19     15  Cees Onderwater            Dordrecht             1958     44e     52:45  11,374    5:16 
   20    147  Cees Werkhoven             Impala                1953     45e     53:28  11,222    5:20 
   21     67  Taeke van der Wal          LSV Invictus          1953     47e     53:35  11,198    5:21 
   22    117  Henny Berends              Spurt '88             1965     48e     53:44  11,166    5:22 
   23    165  Domien Mulder              Friesland             1960     49e     53:45  11,163    5:22 
   24     87  Arjen Tjalsma              Appelscha             1953     50e     54:00  11,111    5:24 
   25    161  Karst Anema                Friesland             1946     53e     54:28  11,016    5:26 
   26    110  Jan Fransen                Hasselt               1943     57e     55:23  10,834    5:32 
   27     50  Djurre Joh van der Schaaf  Friesland             1951     60e     56:22  10,645    5:38 
   28     18  Jaap Wieling               Fochteloo             1964     61e     57:45  10,390    5:46 
   29    146  Harry Prins                Beilen                1959     62e     58:14  10,303    5:49 
   30    203  Lubbert Kloosterman        De Westereen          1949     64e     59:23  10,104    5:56 
   31    130  Rients Terpstra            Hallum                1953     65e     59:38  10,061    5:57 
   32    204  Hans van Welsem            Oosterwolde Fr        1953     67e     59:48  10,033    5:58 
   33     41  Auke Ykema                 Friesland             1964     68e     59:57  10,008    5:59 
   34    200  Marten Kingsma             Friesland             1960     69e     59:58  10,006    5:59 
   35     22  Evert Dijkstra             Appelscha             1958     75e   1:01:34   9,746    6:09 
   36     20  Jan Panhuis                Friesland             1946     77e   1:01:59   9,680    6:11 
   37    181  Harmen de Boer             AV Heerenveen         1950     79e   1:02:50   9,549    6:17 
   38     19  Jelte Nijholt              Oosterwolde Fr        1944     81e   1:03:20   9,474    6:20 
   39     14  Anton Peters               Terborg               1962     83e   1:03:44   9,414    6:22 
   40     23  Alex van Zurk              Friesland             1962     86e   1:05:43   9,130    6:34 
   41     16  Hugo van der Zwan          Oudehorne             1951     89e   1:13:21   8,180    7:20 
   42    170  Joop Boonstra              Friesland             1944     92e   1:15:17   7,970    7:31 

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - VSEN
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    154  Hilda Wijnja               Tjerkgaast            1989     18e     45:40  13,139    4:34 
    2     13  Gerieke Buist              Loopgroep RaitdaipRu  1993     54e     54:53  10,932    5:29 
    3     37  Tessa van Dijk             Harlingen             1985     58e     55:47  10,756    5:34 
    4     33  Moniek van Zurk            Leeuwarden            1995     85e   1:05:42   9,132    6:34 
    5     82  Leonie Nienhuis            Oosterwolde Fr        1995     87e   1:06:29   9,025    6:38 
    6     51  Alexandra Comsa            Appelscha             1986     93e   1:19:21   7,561    7:56

RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 10 KM - V35
04-09-2016 10:20                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    122  Ineke Ligthart             LSV Invictus          1978     26e     48:42  12,320    4:52
    2     86  Janneke Nienhuis -Koetje   LSV Invictus          1965     30e     49:03  12,232    4:54
    3    187  Gerlofke Blankwater        Dwingeloo             1962     34e     49:32  12,113    4:57
    4     89  Saakje Regnerus            Friesland             1966     41e     51:55  11,557    5:11
    5    109  Rika Weiland               LSV Invictus          1963     43e     52:22  11,458    5:14
    6     42  Nelleke van Veen           LSV Invictus          1955     55e     54:54  10,929    5:29
    7    126  Rika Hoekstra              LSV Invictus          1955     56e     54:55  10,926    5:29
    8    195  Anja Schadenberg           Oosterwolde Fr        1965     59e     56:21  10,648    5:38
    9     61  Astrid van der Veen        LSV Invictus          1969     63e     58:52  10,193    5:53
   10    151  Helen Nel                  Appelscha             1963     66e     59:47  10,036    5:58
   11    201  Renske Bult                Norg                      1965     70e   1:00:09   9,975    6:00
   12    202  Cor Bult                   LSV Invictus          1962     71e   1:00:10   9,972    6:01
   13    150  Willemien Runia            Friesland             1951     72e   1:00:24   9,934    6:02
   14    157  Annemieke Huiskamp         Nijehaske             1978     73e   1:00:24   9,934    6:02
   15     56  Wytske van der Kooi        Burgum                1972     74e   1:01:25   9,769    6:08
   16     63  Minke Oord                 Friesland             1956     76e   1:01:56   9,688    6:11
   17    179  Karen Jansen               Groningen Atletiek    1977     78e   1:02:33   9,592    6:15
   18     98  Marjolein Kraak            Appelscha             1970     80e   1:02:54   9,539    6:17
   19    127  Leonie Terpstra            Hallum                1976     84e   1:05:02   9,226    6:30
   20    123  Lida van Sloten            Loopgroep Leeuwarden  1965     88e   1:13:20   8,182    7:20
   21     70  Stoker-Annema Grietje      Wirdum Fr             1965     90e   1:13:44   8,137    7:22
   22    116  Sjoukje Sinnema            Loopgroep Leeuwarden  1961     91e   1:13:45   8,136    7:22

free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving