image1 image2 image3 image4 image5 image6

RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                          UITSLAGENLIJST - 21 KM
07-09-2016 09:08                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    390  Benjamin Kok               Impala                1970      1e M40     1:25:32  14,731    4:04
    2    332  Bart Van Der Veen          Friesland             1981      1e Msen    1:27:13  14,447    4:09
    3    331  Sieds Wiersma              Impala                1962      1e M50     1:27:13  14,447    4:09
    4    391  Ignas Dümmer               AAC '61               1966      2e M50     1:29:17  14,112    4:15
    5    325  Stev van der Wal           Impala                1970      2e M40     1:33:28  13,481    4:27
    6    320  Peter Liemburg             Drachten              1972      3e M40     1:33:29  13,478    4:27
    7    392  Minke Spoelstra            Impala                1972      1e V35     1:34:17  13,364    4:29
    8    357  Pieter-Jan Kooi            Loppersum             1967      4e M40     1:36:34  13,048    4:35
    9    396  Jelle Miedema              Willemsoord           1963      3e M50     1:37:37  12,908    4:38
   10    389  Keimpe Reitsma             Pieterzijl            1966      4e M50     1:37:45  12,890    4:39
   11    322  Richard Heeres             Ried                  1975      5e M40     1:38:14  12,827    4:40
   12    304  Jan Stolker                avVN                  1951      5e M50     1:39:20  12,685    4:43
   13    400  Rienk de Vries             Friesland             1957      6e M50     1:39:36  12,651    4:44
   14    355  Paul Kromkamp              LSV Invictus          1990      2e Msen    1:39:43  12,636    4:44
   15    338  Willem Biemolt             Friesland             1966      7e M50     1:40:18  12,562    4:46
   16    365  Meine Hoitsma              Friesland             1956      8e M50     1:41:00  12,475    4:48
   17    307  Albert Zijlstra            Elsloo Fr             1951      9e M50     1:41:26  12,422    4:49
   18    373  Age Dijkstra               Spartacus             1965     10e M50     1:42:58  12,237    4:54
   19    377  Joeri Hendriks             Spartacus             1973      6e M40     1:43:27  12,180    4:55
   20    359  Renda van der Klooster     Rotterdam             1974      2e V35     1:43:54  12,127    4:56
   21    380  Chris Draijer              Impala                1955     11e M50     1:43:55  12,125    4:56
   22    352  Anne Stobbe                NOP                   1951     12e M50     1:43:57  12,121    4:57
   23    393  Folkert Tienkamp           AAC '61               1962     13e M50     1:44:31  12,055    4:58
   24    345  Erik van Zessen            Heerenveen            1969      7e M40     1:45:50  11,906    5:02
   25    328  Jolien Bandstra            Balk                  1989      1e Vsen    1:46:12  11,864    5:03
   26    327  Timo Schraa                Lionitas              1990      3e Msen    1:46:13  11,863    5:03
   27    319  Sander Sierdsma            Luttelgeest           1983      4e Msen    1:47:00  11,776    5:05
   28    395  Piet de Jong               Oosterwolde Fr        1959     14e M50     1:49:13  11,537    5:12
   29    329  Harrie Wetterhahn          Lionitas              1967      8e M40     1:49:28  11,510    5:12
   30    312  Ilaysa Wolthuizen          Hijum                 1989      2e Vsen    1:51:11  11,333    5:17
   31    311  Albert Algera              Hallum                1961     15e M50     1:51:12  11,331    5:17
   32    370  Jeroen Moser               Groningen Atletiek    1964     16e M50     1:51:31  11,299    5:18
   33    397  Wiebe de Vries             LSV Invictus          1960     17e M50     1:51:32  11,297    5:18
   34    388  Duco Zijlstra              Friesland             1957     18e M50     1:52:35  11,192    5:21
   35    339  Adrie Hartholt             LSV Invictus          1964      3e V35     1:53:18  11,121    5:23
   36    368  Hans Nagtegaal             Friesland             1956     19e M50     1:54:02  11,049    5:25
   37    340  Inge van Schaick           Lionitas              1961      4e V35     1:54:47  10,977    5:27
   38    343  André Jellema              Lionitas              1969      9e M40     1:54:48  10,976    5:28
   39    335  Ruurd Veenstra             Friesland             1949     20e M50     1:55:11  10,939    5:29
   40    330  Lieuwe Dijkstra            LSV Invictus          1951     21e M50     1:55:17  10,930    5:29
   41    371  Johan Beintema             Friesland             1959     22e M50     1:55:58  10,865    5:31
   42    356  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     23e M50     1:56:36  10,806    5:33
   43    399  Jels Kramer                Appelscha             1974     10e M40     1:56:42  10,797    5:33
   44    317  Emiel van der Graaf        Groningen Atletiek    1960     24e M50     1:57:54  10,687    5:36
   45    372  Jack van Rozen             LSV Invictus          1955     25e M50     1:58:30  10,633    5:38
   46    350  Marc van der Valk          AAC '61               1956     26e M50     1:59:32  10,541    5:41
   47    369  Henk Hiemstra              Spartacus             1960     27e M50     1:59:53  10,510    5:42
   48    302  Ids Bouma                  LSV Invictus          1966     28e M50     2:01:55  10,335    5:48
   49    375  Jeffery Robben             Friesland             1963     29e M50     2:02:42  10,269    5:50
   50    374  Wieger van Keulen          Friesland             1959     30e M50     2:02:43  10,268    5:50
   51    367  Tiny Wouda                 Friesland             1962      5e V35     2:05:20  10,053    5:58
   52    336  Reinder Tel                Friesland             1959     31e M50     2:05:21  10,052    5:58
   53    386  Marieke Colstee            Groningen             1984      3e Vsen    2:05:46  10,019    5:59
   54    384  Frank Colstee              Stedum                1958     32e M50     2:05:47  10,017    5:59
   55    326  Kees van der Graaf         LSV Invictus          1956     33e M50     2:07:05   9,915    6:03
   56    316  Ulbe van der Wal           Friesland             1958     34e M50     2:08:33   9,802    6:07
   57    378  Ooldrik Modderman          Groningen Atletiek    1950     35e M50     2:09:52   9,702    6:11
   58    387  Yde Haarsma                Friesland             1947     36e M50     2:12:54   9,481    6:19
   59    394  Peter Brugmans             Heerlen               1958     37e M50     2:18:07   9,123    6:34
   60    323  Liesbeth Koehorst          Hoogeveen             1968      6e V35     2:21:55   8,878    6:45
   61    324  Richard Koehorst           Hoogeveen             1966     38e M50     2:21:56   8,877    6:45
   62    318  Femme de Bruin             Friesland             1953     39e M50     2:26:48   8,583    6:59
   63    349  Tim van de Vegt            De Wilp Gn            1984      5e Msen    2:26:49   8,582    6:59
   64    321  Ab de Greeff               Appelscha             1955     40e M50     2:33:00   8,235    7:17
   65    308  Peter Strikwerda           Groningen             1965     41e M50     2:53:03   7,281    8:14

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - MSEN
07-09-2016 09:12                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    332  Bart Van Der Veen          Friesland             1981      2e   1:27:13  14,447    4:09
    2    355  Paul Kromkamp              LSV Invictus          1990     14e   1:39:43  12,636    4:44
    3    327  Timo Schraa                Lionitas              1990     26e   1:46:13  11,863    5:03
    4    319  Sander Sierdsma            Luttelgeest           1983     27e   1:47:00  11,776    5:05
    5    349  Tim van de Vegt            De Wilp Gn            1984     63e   2:26:49   8,582    6:59

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - M40
07-09-2016 09:13                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    390  Benjamin Kok               Impala                1970      1e   1:25:32  14,731    4:04
    2    325  Stev van der Wal           Impala                1970      5e   1:33:28  13,481    4:27
    3    320  Peter Liemburg             Drachten              1972      6e   1:33:29  13,478    4:27
    4    357  Pieter-Jan Kooi            Loppersum             1967      8e   1:36:34  13,048    4:35
    5    322  Richard Heeres             Ried                  1975     11e   1:38:14  12,827    4:40
    6    377  Joeri Hendriks             Spartacus             1973     19e   1:43:27  12,180    4:55
    7    345  Erik van Zessen            Heerenveen            1969     24e   1:45:50  11,906    5:02
    8    329  Harrie Wetterhahn          Lionitas              1967     29e   1:49:28  11,510    5:12
    9    343  André Jellema              Lionitas              1969     38e   1:54:48  10,976    5:28
   10    399  Jels Kramer                Appelscha             1974     43e   1:56:42  10,797    5:33

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - M50
07-09-2016 09:13                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    331  Sieds Wiersma              Impala                1962      3e   1:27:13  14,447    4:09
    2    391  Ignas Dümmer               AAC '61               1966      4e   1:29:17  14,112    4:15
    3    396  Jelle Miedema              Willemsoord           1963      9e   1:37:37  12,908    4:38
    4    389  Keimpe Reitsma             Pieterzijl            1966     10e   1:37:45  12,890    4:39
    5    304  Jan Stolker                avVN                  1951     12e   1:39:20  12,685    4:43
    6    400  Rienk de Vries             Friesland             1957     13e   1:39:36  12,651    4:44
    7    338  Willem Biemolt             Friesland             1966     15e   1:40:18  12,562    4:46
    8    365  Meine Hoitsma              Friesland             1956     16e   1:41:00  12,475    4:48
    9    307  Albert Zijlstra            Elsloo Fr             1951     17e   1:41:26  12,422    4:49
   10    373  Age Dijkstra               Spartacus             1965     18e   1:42:58  12,237    4:54
   11    380  Chris Draijer              Impala                1955     21e   1:43:55  12,125    4:56
   12    352  Anne Stobbe                NOP                   1951     22e   1:43:57  12,121    4:57
   13    393  Folkert Tienkamp           AAC '61               1962     23e   1:44:31  12,055    4:58
   14    395  Piet de Jong               Oosterwolde Fr        1959     28e   1:49:13  11,537    5:12
   15    311  Albert Algera              Hallum                1961     31e   1:51:12  11,331    5:17
   16    370  Jeroen Moser               Groningen Atletiek    1964     32e   1:51:31  11,299    5:18
   17    397  Wiebe de Vries             LSV Invictus          1960     33e   1:51:32  11,297    5:18
   18    388  Duco Zijlstra              Friesland             1957     34e   1:52:35  11,192    5:21
   19    368  Hans Nagtegaal             Friesland             1956     36e   1:54:02  11,049    5:25
   20    335  Ruurd Veenstra             Friesland             1949     39e   1:55:11  10,939    5:29
   21    330  Lieuwe Dijkstra            LSV Invictus          1951     40e   1:55:17  10,930    5:29
   22    371  Johan Beintema             Friesland             1959     41e   1:55:58  10,865    5:31
   23    356  Frits Lautenbag            De Gemzen             1948     42e   1:56:36  10,806    5:33
   24    317  Emiel van der Graaf        Groningen Atletiek    1960     44e   1:57:54  10,687    5:36
   25    372  Jack van Rozen             LSV Invictus          1955     45e   1:58:30  10,633    5:38
   26    350  Marc van der Valk          AAC '61               1956     46e   1:59:32  10,541    5:41
   27    369  Henk Hiemstra              Spartacus             1960     47e   1:59:53  10,510    5:42
   28    302  Ids Bouma                  LSV Invictus          1966     48e   2:01:55  10,335    5:48
   29    375  Jeffery Robben             Friesland             1963     49e   2:02:42  10,269    5:50
   30    374  Wieger van Keulen          Friesland             1959     50e   2:02:43  10,268    5:50
   31    336  Reinder Tel                Friesland             1959     52e   2:05:21  10,052    5:58
   32    384  Frank Colstee              Stedum                1958     54e   2:05:47  10,017    5:59
   33    326  Kees van der Graaf         LSV Invictus          1956     55e   2:07:05   9,915    6:03
   34    316  Ulbe van der Wal           Friesland             1958     56e   2:08:33   9,802    6:07
   35    378  Ooldrik Modderman          Groningen Atletiek    1950     57e   2:09:52   9,702    6:11
   36    387  Yde Haarsma                Friesland             1947     58e   2:12:54   9,481    6:19
   37    394  Peter Brugmans             Heerlen               1958     59e   2:18:07   9,123    6:34
   38    324  Richard Koehorst           Hoogeveen             1966     61e   2:21:56   8,877    6:45
   39    318  Femme de Bruin             Friesland             1953     62e   2:26:48   8,583    6:59
   40    321  Ab de Greeff               Appelscha             1955     64e   2:33:00   8,235    7:17
   41    308  Peter Strikwerda           Groningen             1965     65e   2:53:03   7,281    8:14

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - VSEN
07-09-2016 09:13                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    328  Jolien Bandstra            Balk                  1989     25e   1:46:12  11,864    5:03
    2    312  Ilaysa Wolthuizen          Hijum                 1989     30e   1:51:11  11,333    5:17
    3    386  Marieke Colstee            Groningen             1984     53e   2:05:46  10,019    5:59

             RCN DE ROGGEBERG LOOP - ZATERDAG 3 SEPTEMBER 2016
                       UITSLAGENLIJST - 21 KM - V35
07-09-2016 09:14                                                     Pag: 1

Uitsl  StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Plts    Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------  --------  ------ -------
    1    392  Minke Spoelstra            Impala                1972      7e   1:34:17  13,364    4:29
    2    359  Renda van der Klooster     Rotterdam             1974     20e   1:43:54  12,127    4:56
    3    339  Adrie Hartholt             LSV Invictus          1964     35e   1:53:18  11,121    5:23
    4    340  Inge van Schaick           Lionitas              1961     37e   1:54:47  10,977    5:27
    5    367  Tiny Wouda                 Friesland             1962     51e   2:05:20  10,053    5:58
    6    323  Liesbeth Koehorst          Hoogeveen             1968     60e   2:21:55   8,878    6:45

free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving