image1 image2 image3 image4 image5 image6
Plaats Afstand   Naam Geb.jr/leeft. Club/Woonplts Categorie Tijd Snelheid   Tempo  
Oliebollenloop Gorredijk zaterdag 31-12-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:34:37 17,33 km/u 03:27 min/km
27 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:37:18 16,09 km/u 03:43 min/km
33 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:37:52 15,85 km/u 03:47 min/km
56 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:39:34 15,16 km/u 03:57 min/km
79 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:41:33 14,44 km/u 04:09 min/km
82 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:41:38 14,41 km/u 04:09 min/km
118 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:43:05 13,93 km/u 04:18 min/km
11 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:43:19 13,85 km/u 04:19 min/km
172 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:46:39 12,86 km/u 04:39 min/km
34 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus Dames 00:47:14 12,70 km/u 04:43 min/km
225 10 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus Heren 00:47:56 12,52 km/u 04:47 min/km
43 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:48:52 12,28 km/u 04:53 min/km
237 10 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus Heren 00:49:53 12,03 km/u 04:59 min/km
243 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:50:08 11,97 km/u 05:00 min/km
58 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus Dames 00:50:53 11,79 km/u 05:05 min/km
275 10 km Cor Bult 1962 LSV Invictus Heren 00:51:20 11,69 km/u 05:08 min/km
71 10 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 00:52:42 11,39 km/u 05:16 min/km
302 10 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:52:51 11,35 km/u 05:17 min/km
324 10 km Dirk Bloemers 1950 LSV Invictus Heren 00:54:36 10,99 km/u 05:27 min/km
95 10 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 00:54:54 10,93 km/u 05:29 min/km
79 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus Dames 00:55:57 10,72 km/u 05:35 min/km
139 10 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 00:57:44 10,39 km/u 05:46 min/km
376 10 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 00:58:04 10,33 km/u 05:48 min/km
165 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Dames 00:59:50 10,03 km/u 05:59 min/km
183 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:00:47 9,87 km/u 06:04 min/km
5 6,4 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:23:34 16,29 km/u 03:40 min/km
7 6,4 km Rowan Veenhuizen 1998 Groningen Heren 00:23:46 16,16 km/u 03:42 min/km
8 6,4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:23:59 16,01 km/u 03:44 min/km
15 6,4 km Jappie Doller 1965 SV Friesland Heren 00:24:57 15,39 km/u 03:53 min/km
23 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:25:44 14,92 km/u 04:01 min/km
1 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:25:47 14,89 km/u 04:01 min/km
69 6,4 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dames 00:36:44 10,45 km/u 05:44 min/km
101 6,4 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 00:38:10 10,06 km/u 05:57 min/km
228 6,4 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Dames 00:40:45 9,42 km/u 06:22 min/km
286 6,4 km Mattie de Boer 1955 Joure Dames 00:45:43 8,40 km/u 07:08 min/km
                       
Oudejaarsloop Marrum zaterdag 24-12-2016
4 5,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:23:10 14,24 km/u 04:12 min/km
                       
Sint Thomas Trail Run Nieuwehorne zaterdag 24-12-2016
61 9 km Gerda Smit 1977 LSV Invictus Dames 01:01:46 8,74 km/u 06:51 min/km
                       
RunForestRun Besthemerberg Ommen zaterdag 17-12-2016
10 42 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 05:03:43 8,30 km/u 07:13 min/km
16 20 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:41:23 7,44 km/u 08:04 min/km
                       
Boscross Marathon Diever zaterdag 10-12-2016
39 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:56:46 8,53 km/u 07:01 min/km
33 21,1 km Rene Kromkamp 1988 Wolvega Recreant 01:53:01 11,20 km/u 05:21 min/km
34 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 01:53:01 11,20 km/u 05:21 min/km
47 21,1 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 02:00:49 10,48 km/u 05:43 min/km
20 10,5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:54:04 11,65 km/u 05:08 min/km
21 10,5 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus Recreant 00:54:34 11,55 km/u 05:11 min/km
22 10,5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:54:57 11,46 km/u 05:14 min/km
23 10,5 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus Recreant 00:54:57 11,46 km/u 05:14 min/km
24 10,5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:54:57 11,46 km/u 05:14 min/km
28 10,5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Recreant 00:56:07 11,23 km/u 05:20 min/km
73 10,5 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Recreant 01:06:22 9,49 km/u 06:19 min/km
108 10,5 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Recreant 01:15:07 8,39 km/u 07:09 min/km
                       
Montferland Run 's-Heerenberg zondag 04-12-2016
7 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:53:37 16,79 km/u 03:34 min/km
16 15 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:58:12 15,46 km/u 03:52 min/km
                       
Mildamcross Mildam zaterdag 03-12-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:37:07 16,17 km/u 03:42 min/km
3 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:45:14 13,26 km/u 04:31 min/km
17 10 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 00:52:46 11,37 km/u 05:16 min/km
9 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:21 14,74 km/u 04:04 min/km
                       
Nienoordcross Leek zaterdag 03-12-2016
6 4,5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:16:37 16,25 km/u 03:41 min/km
3 4,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:18:03 14,96 km/u 04:00 min/km
8 4,5 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 00:22:01 12,26 km/u 04:53 min/km
12 4,5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo Dames 00:24:52 10,86 km/u 05:31 min/km
                       
Bruggen Ultra Kampen zaterdag 26-11-2016
13 65 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 06:08:35 10,58 km/u 05:40 min/km
                       
Herfstcross Norg zaterdag 26-11-2016
4 9 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:23 14,44 km/u 04:09 min/km
5 9 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:37:38 14,35 km/u 04:10 min/km
15 9 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 00:40:18 13,40 km/u 04:28 min/km
31 9 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:44:34 12,12 km/u 04:57 min/km
2 9 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:45:52 11,77 km/u 05:05 min/km
15 9 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H60 01:03:18 8,53 km/u 07:02 min/km
2 2 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M13-15 00:08:25 14,26 km/u 04:12 min/km
                       
Zevenheuvelenloop Nijmegen zondag 20-11-2016
8 15 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 00:53:46 16,74 km/u 03:35 min/km
287 15 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H55 01:13:11 12,30 km/u 04:52 min/km
239 15 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D50 01:25:38 10,51 km/u 05:42 min/km
764 15 km Yvonne De Graaf 1976 LSV Invictus D40 01:32:33 9,72 km/u 06:10 min/km
693 15 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H50 01:35:39 9,41 km/u 06:22 min/km
                       
Baggelhuizer Canicross Assen zondag 20-11-2016
1 4 km Petra Mulder 1974 Oosterwolde Recreant 00:15:50 15,16 km/u 03:57 min/km
2 4 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:17:29 13,73 km/u 04:22 min/km
                       
Vios Cross Hollandscheveld zaterdag 12-11-2016
1 1 km Ylana Hofstra 2005 LSV Invictus M9-11 00:04:09 14,46 km/u 04:09 min/km
2 3 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M12-14 00:12:36 14,29 km/u 04:12 min/km
6 3 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Heren 00:11:34 15,56 km/u 03:51 min/km
                       
Westerwolde Trail Sellingen zaterdag 12-11-2016
2 32 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dsen 03:20:16 9,59 km/u 06:15 min/km
                       
Berenloop Terschelling zondag 06-11-2016
5 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Hsen rec 03:22:15 12,52 km/u 04:47 min/km
9 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dsen 01:17:25 16,35 km/u 03:40 min/km
9 21,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 01:22:54 15,27 km/u 03:55 min/km
2 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:26:47 14,59 km/u 04:06 min/km
4 21,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:27:51 14,41 km/u 04:09 min/km
7 21,1 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 01:28:41 14,28 km/u 04:12 min/km
31 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 rec 01:34:53 13,34 km/u 04:29 min/km
30 21,1 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 01:35:26 13,27 km/u 04:31 min/km
39 21,1 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus H40 rec 01:36:08 13,17 km/u 04:33 min/km
40 21,1 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus H40 rec 01:36:08 13,17 km/u 04:33 min/km
3 21,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:37:27 12,99 km/u 04:37 min/km
35 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 rec 01:38:13 12,89 km/u 04:39 min/km
33 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D45 rec 01:45:38 11,98 km/u 05:00 min/km
57 21,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 01:46:11 11,92 km/u 05:01 min/km
170 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Hsen rec 01:47:18 11,80 km/u 05:05 min/km
27 21,1 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dsen rec 01:50:55 11,41 km/u 05:15 min/km
42 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 rec 01:54:00 11,11 km/u 05:24 min/km
49 21,1 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H60 rec 01:55:06 11,00 km/u 05:27 min/km
52 21,1 km Jelle Wijma 1951 LSV Invictus H60 rec 01:55:45 10,94 km/u 05:29 min/km
306 21,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus H50 rec 01:57:00 10,82 km/u 05:32 min/km
20 21,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 rec 01:58:24 10,69 km/u 05:36 min/km
26 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 rec 01:59:26 10,60 km/u 05:39 min/km
192 21,1 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D45 rec 02:01:53 10,39 km/u 05:46 min/km
231 21,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 rec 02:04:43 10,15 km/u 05:54 min/km
120 21,1 km Kees van der Graaf 1956 LSV Invictus H60 rec 02:06:30 10,01 km/u 05:59 min/km
309 21,1 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D45 rec 02:10:34 9,70 km/u 06:11 min/km
157 21,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus H60 rec 02:13:09 9,51 km/u 06:18 min/km
334 21,1 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus D45 rec 02:13:35 9,48 km/u 06:19 min/km
274 21,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35 rec 02:13:59 9,45 km/u 06:21 min/km
402 21,1 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D45 rec 02:19:23 9,08 km/u 06:36 min/km
407 21,1 km Esther Zaagmans 1971 LSV Invictus D45 rec 02:19:53 9,05 km/u 06:37 min/km
566 21,1 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 rec 02:21:35 8,94 km/u 06:42 min/km
216 21,1 km Jaap Nijholt 1954 LSV Invictus H50 rec 02:27:52 8,56 km/u 07:00 min/km
385 21,1 km Gerda Smit 1977 LSV Invictus D35 rec 02:30:13 8,43 km/u 07:07 min/km
                       
Plantsoenloop Groningen zaterdag 05-11-2016
10 4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:14:23 16,69 km/u 03:35 min/km
                       
Kleintje Berenloop Terschelling zaterdag 05-11-2016
44 10 km Sara Vergunst 1978 LSV Invictus D35 00:59:54 10,02 km/u 05:59 min/km
2 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:23 15,48 km/u 03:52 min/km
22 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo DSen 00:27:59 10,72 km/u 05:35 min/km
14 5 km Gerda Olijve 1967 LSV Invictus D45 00:30:12 9,93 km/u 06:02 min/km
                       
Indian Summer Trail Rolde zaterdag 29-10-2016
1 60 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 07:55:39 7,57 km/u 07:55 min/km
                       
Avd Cross Dwingeloo zaterdag 29-10-2016
2 8,8 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:38:05 13,86 km/u 04:19 min/km
6 1,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:06:36 13,64 km/u 04:24 min/km
                       
Dwingelderveld-loop Dwingeloo zaterdag 29-10-2016
42 15 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 01:29:54 10,01 km/u 05:59 min/km
86 15 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Heren 01:36:12 9,36 km/u 06:24 min/km
1 7,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:29:35 15,21 km/u 03:56 min/km
4 7,5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:31:08 14,45 km/u 04:09 min/km
                       
Zwarte Dennen Cross Staphorst zaterdag 22-10-2016
2 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:39:55 15,03 km/u 03:59 min/km
6 1,8 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunB 00:07:11 15,03 km/u 03:59 min/km
                       
Boszichtrun Beilen zaterdag 22-10-2016
2 16,1 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:05:42 14,70 km/u 04:04 min/km
12 16,1 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus Heren 01:13:30 13,14 km/u 04:33 min/km
14 16,1 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Heren 01:13:48 13,09 km/u 04:35 min/km
16 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:14:00 13,05 km/u 04:35 min/km
7 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:29:45 10,76 km/u 05:34 min/km
52 16,1 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:40:04 9,65 km/u 06:12 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:39:20 15,25 km/u 03:56 min/km
19 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:48:06 12,47 km/u 04:48 min/km
34 10 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:14:54 8,01 km/u 07:29 min/km
9 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:21:11 14,16 km/u 04:14 min/km
31 5 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Heren 00:31:06 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Kompanijeloop Jubbega zaterdag 15-10-2016
1 10 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus Heren 00:42:04 14,26 km/u 04:12 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:45:23 13,22 km/u 04:32 min/km
3 10 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus Heren 00:45:32 13,18 km/u 04:33 min/km
                       
Gaasterland Trail Harich zaterdag 15-10-2016
26 37 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 03:30:32 10,54 km/u 05:41 min/km
34 20,5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:28:35 8,28 km/u 07:14 min/km
58 9,5 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 01:06:37 8,56 km/u 07:00 min/km
                       
Run Bike Run Harderwijk zaterdag 15-10-2016
1 17 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Dames 00:56:39 18,01 km/u 03:19 min/km
                       
Teutoburger Waldlauf Lengerich zaterdag 15-10-2016
2 12,2 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus D55 01:04:10 11,41 km/u 05:15 min/km
28 12,2 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 01:17:25 9,46 km/u 06:20 min/km
                       
Zuidlaardermarktloop zaterdag 15-10-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:13 17,04 km/u 03:31 min/km
13 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:41:01 14,63 km/u 04:06 min/km
7 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:41:04 14,61 km/u 04:06 min/km
13 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:48 16,85 km/u 03:33 min/km
7 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:21 15,50 km/u 03:52 min/km
                       
4 mijl Groningen zondag 09-10-2016
9 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:21:49 17,60 km/u 03:24 min/km
52 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:22:09 17,34 km/u 03:27 min/km
24 6,4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Hjun 00:23:28 16,36 km/u 03:40 min/km
8 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Djun 00:25:33 15,03 km/u 03:59 min/km
19 6,4 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H45 00:30:02 12,79 km/u 04:41 min/km
145 6,4 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 00:31:06 12,35 km/u 04:51 min/km
22 6,4 km Michelle Roebersen 1999 LSV Invictus Djun 00:33:56 11,32 km/u 05:18 min/km
7 6,4 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:34:25 11,16 km/u 05:22 min/km
211 6,4 km Jente Wieling 2002 LSV Invictus D13-18 00:35:57 10,68 km/u 05:37 min/km
289 6,4 km Susan Salomons 2001 LSV Invictus D13-18 00:37:26 10,26 km/u 05:50 min/km
927 6,4 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus DSen 00:38:14 10,04 km/u 05:58 min/km
57 6,4 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus D55 00:38:15 10,04 km/u 05:58 min/km
510 6,4 km Olga Graafstra 1972 LSV Invictus D35 00:40:10 9,56 km/u 06:16 min/km
419 6,4 km Sanne Graafstra 1998 LSV Invictus D13-18 00:40:19 9,52 km/u 06:17 min/km
818 6,4 km Daan Graafstra 2004 LSV Invictus H-12 00:45:01 8,53 km/u 07:02 min/km
                       
Bucharest Marathon zaterdag 08-10-2016
2 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:20:08 9,73 km/u 06:09 min/km
3 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:58:50 8,47 km/u 07:04 min/km
                       
Bikkelloop Zuidwolde zondag 02-10-2016
6 10 km Cor Ton 1962 LSV Invictus H50 00:39:44 15,10 km/u 03:58 min/km
7 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:40:06 14,96 km/u 04:00 min/km
16 10 km Friso Kingma 1976 LSV Invictus HSen 00:40:24 14,85 km/u 04:02 min/km
13 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:35 17,06 km/u 03:31 min/km
19 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:23 16,32 km/u 03:40 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:15 15,58 km/u 03:51 min/km
24 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo DSen 00:27:08 11,06 km/u 05:25 min/km
                       
Evink Run Drachten zondag 02-10-2016
24 5 km Jan Pultrum 1958 LSV Invictus Hrec 00:25:31 11,76 km/u 05:06 min/km
                       
Herstloop Veenhuizen zaterdag 01-10-2016
3 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:47:46 12,56 km/u 04:46 min/km
4 5 km Evert Brans 2004 LSV Invictus Heren 00:27:55 10,75 km/u 05:35 min/km
                       
Clubkampioenschappen Groningen zaterdag 01-10-2016
1 1,5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus JJA 00:04:48 18,72 km/u 03:12 min/km
                       
Rondje Lindewijk Wolvega zaterdag 01-10-2016
5 8 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 00:32:47 14,64 km/u 04:05 min/km
2 8 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 00:35:54 13,37 km/u 04:29 min/km
12 8 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus Heren 00:35:51 13,39 km/u 04:28 min/km
3 8 km Marloes Kremer 1982 LSV Invictus Dames 00:38:54 12,34 km/u 04:51 min/km
                       
Texel Halve Marathon zondag 25-09-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 00:34:39 17,32 km/u 03:27 min/km
                       
Joustermerke Loop zondag 25-09-2016
2 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:37:20 16,07 km/u 03:44 min/km
                       
Centrale As Loop Dokkum zaterdag 24-09-2016
2 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D45 02:00:42 10,49 km/u 05:43 min/km
1 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 02:03:19 10,27 km/u 05:50 min/km
5 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 02:06:31 10,01 km/u 05:59 min/km
                       
Dam tot Dam loop Amsterdam zondag 18-09-2016
14 16,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 00:58:42 16,46 km/u 03:38 min/km
                       
Klenckeloop Oosterhesselen zaterdag 17-09-2016
3 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:22 16,33 km/u 03:40 min/km
                       
10x10 estafette Run Winschoten zaterdag 10-09-2016
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H60 00:38:55 15,42 km/u 03:53 min/km
2 10 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus H50 00:39:05 15,35 km/u 03:54 min/km
3 10 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:39:14 15,29 km/u 03:55 min/km
4 10 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus H60 00:39:49 15,07 km/u 03:58 min/km
5 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus D50 00:41:50 14,34 km/u 04:11 min/km
6 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H60 00:43:42 13,73 km/u 04:22 min/km
7 10 km Roelof van der Heide 1968 LSV Invictus H50 00:46:02 13,03 km/u 04:36 min/km
8 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:46:24 12,93 km/u 04:38 min/km
9 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus H50 00:47:17 12,69 km/u 04:43 min/km
10 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus M16 00:48:10 12,46 km/u 04:49 min/km
11 10 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus H50 00:48:50 12,29 km/u 04:53 min/km
12 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe HSen 00:49:13 12,19 km/u 04:55 min/km
13 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:50:04 11,98 km/u 05:00 min/km
14 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:52:48 11,36 km/u 05:16 min/km
15 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus H60 00:54:12 11,07 km/u 05:25 min/km
16 10 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H50 00:54:34 11,00 km/u 05:27 min/km
17 10 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus H50 00:58:29 10,26 km/u 05:50 min/km
18 10 km Jan Bult 1945 LSV Invictus H50 00:59:11 10,14 km/u 05:55 min/km
19 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus M16 00:59:14 10,13 km/u 05:55 min/km
20 10 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus M16 01:02:38 9,58 km/u 06:15 min/km
                       
Tilburg Ten Miles zondag 04-09-2016
10 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Vsen 00:35:30 16,90 km/u 03:33 min/km
                       
Singeloop Hollandscheveld zaterdag 20-08-2016
2 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H40 00:18:46 15,99 km/u 03:45 min/km
1 2,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M1012 00:10:22 14,47 km/u 04:08 min/km
5 1 km Ylana Hofstra 2005 LSV Invictus M1214 00:04:09 14,46 km/u 04:09 min/km
                       
5e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 20-08-2016
5 20,6 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 01:49:49 11,26 km/u 05:19 min/km
1 16,4 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:13:19 13,42 km/u 04:28 min/km
1 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:26:52 11,33 km/u 05:17 min/km
2 16,4 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:28:15 11,15 km/u 05:22 min/km
1 16,4 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:31:32 10,75 km/u 05:34 min/km
2 10,3 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:48:00 12,88 km/u 04:39 min/km
4 10,3 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 00:49:31 12,48 km/u 04:48 min/km
6 10,3 km Ids Bouma 1966 LSV Invictus H50 00:52:23 11,80 km/u 05:05 min/km
3 8,2 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 00:43:45 11,25 km/u 05:20 min/km
1 6 km Stijn Bouma 2000 LSV Invictus M16 00:25:47 13,96 km/u 04:17 min/km
2 4,53 km Marlo Post 2000 LSV Invictus M16 00:17:24 15,62 km/u 03:50 min/km
                       
7e Brinkloop Diever dinsdag 16-08-2016
5 5 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:19:40 15,25 km/u 03:56 min/km
7 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:19:58 15,03 km/u 03:59 min/km
16 5 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:22:32 13,31 km/u 04:30 min/km
20 5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Recreant 00:23:04 13,01 km/u 04:36 min/km
25 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:23:54 12,55 km/u 04:46 min/km
26 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:24:11 12,41 km/u 04:50 min/km
                       
4e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 13-08-2016
1 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:46:02 11,66 km/u 05:08 min/km
2 20,6 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:52:00 11,04 km/u 05:26 min/km
1 20,6 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 01:53:04 10,93 km/u 05:29 min/km
6 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:53:04 10,93 km/u 05:29 min/km
1 20,6 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 01:53:18 10,91 km/u 05:30 min/km
3 20,6 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:54:13 10,82 km/u 05:32 min/km
6 10,3 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H70 01:04:52 9,53 km/u 06:17 min/km
1 8,2 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 00:42:34 11,56 km/u 05:11 min/km
                       
3e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 06-08-2016
4 20,6 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:49:14 11,32 km/u 05:18 min/km
1 20,6 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:55:20 10,72 km/u 05:35 min/km
8 20,6 km Cor Bult 1962 LSV Invictus H50 01:57:12 10,55 km/u 05:41 min/km
5 20,6 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:57:42 10,50 km/u 05:42 min/km
2 16,4 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:22:28 11,93 km/u 05:01 min/km
1 8,2 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:42:07 11,68 km/u 05:08 min/km
1 8,2 km Astrid v.d.Veen 1969 LSV Invictus D45 00:47:31 10,35 km/u 05:47 min/km
1 6 km Chantal van Zanden 1992 LSV Invictus DSen 00:37:14 9,67 km/u 06:12 min/km
                       
5e Brinkloop Diever dinsdag 02-08-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:38:06 15,75 km/u 03:48 min/km
9 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 00:42:06 14,25 km/u 04:12 min/km
15 10 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 00:47:47 12,56 km/u 04:46 min/km
8 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:19:57 15,04 km/u 03:59 min/km
22 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Recreant 00:22:24 13,39 km/u 04:28 min/km
30 5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Recreant 00:24:08 12,43 km/u 04:49 min/km
33 5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Recreant 00:24:44 12,13 km/u 04:56 min/km
                       
Swissalpine Marathon Davos zaterdag 30-07-2016
243 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 06:51:59 6,15 km/u 09:45 min/km
                       
2e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 30-07-2016
1 20,6 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 01:47:14 11,53 km/u 05:12 min/km
2 16,4 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:24:21 11,67 km/u 05:08 min/km
1 16,4 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:26:01 11,44 km/u 05:14 min/km
1 16,4 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:30:29 10,87 km/u 05:31 min/km
6 18,3 km Cor Bult 1962 LSV Invictus H50 01:16:38 14,33 km/u 04:11 min/km
1 10,3 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:39:45 15,55 km/u 03:51 min/km
3 10,3 km Jan Post 1967 Smilde H40 00:49:57 12,37 km/u 04:50 min/km
3 10,3 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:51:50 11,92 km/u 05:01 min/km
6 10,3 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H70 01:07:53 9,10 km/u 06:35 min/km
1 6 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 00:34:46 10,35 km/u 05:47 min/km
                       
4e Brinkloop Diever dinsdag 26-07-2016
23 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:46:49 12,82 km/u 04:40 min/km
8 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:10 14,88 km/u 04:02 min/km
19 5 km Albert Zijlstra 1951 Harambe Heren 00:22:27 13,36 km/u 04:29 min/km
                       
1e Hoeve aan de Weg loop Oude Willem zaterdag 23-07-2016
8 20,6 km Febijan van Veen 1977 LSV Invictus Heren 01:50:58 11,14 km/u 05:23 min/km
8 16,4 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 01:30:14 10,91 km/u 05:30 min/km
                       
Drents Friese Woldmarathon Diever zaterdag 16-07-2016
13 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 03:36:10 11,71 km/u 05:07 min/km
10 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:44:49 13,39 km/u 04:28 min/km
17 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:46:31 12,90 km/u 04:39 min/km
21 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:47:39 12,59 km/u 04:45 min/km
23 10 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus Heren 00:48:11 12,45 km/u 04:49 min/km
26 10 km Jan Post 1967 Smilde Heren 00:48:31 12,37 km/u 04:51 min/km
2 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus Dames 00:49:20 12,16 km/u 04:56 min/km
33 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus Heren 00:50:10 11,96 km/u 05:01 min/km
36 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 00:51:00 11,76 km/u 05:06 min/km
                       
Wiezo Loop Wierden vrijdag 15-07-2016
2 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:12 17,05 km/u 03:31 min/km
9 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:36:06 16,62 km/u 03:36 min/km
13 10 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:41:58 14,30 km/u 04:11 min/km
1 2,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M-16 00:09:24 15,96 km/u 03:45 min/km
                       
Halve marathon Bovensmilde zaterdag 09-07-2016
3 10 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 00:44:02 13,63 km/u 04:24 min/km
2 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:44:17 13,55 km/u 04:25 min/km
13 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:45 12,83 km/u 04:40 min/km
1 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:48:46 12,30 km/u 04:52 min/km
10 10 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:42:23 14,16 km/u 04:14 min/km
1 6,4 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:22:18 17,22 km/u 03:29 min/km
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:22:23 17,16 km/u 03:29 min/km
3 6,4 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:25:01 15,35 km/u 03:54 min/km
1 6,4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus M16 00:25:42 14,94 km/u 04:00 min/km
2 6,4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H50 00:25:44 14,92 km/u 04:01 min/km
                       
Bastad marathon Skane Zweden zaterdag 02-07-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:42:51 8,95 km/u 06:42 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:13:53 8,07 km/u 07:26 min/km
                       
NK Junioren Breda vrijdag 01-07-2016
2 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:37 19,49 km/u 03:04 min/km
16 3 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:10:57 16,44 km/u 03:38 min/km
                       
Ronde van De Blesse vrijdag 01-07-2016
16 16,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 01:11:47 13,46 km/u 04:27 min/km
1 16,1 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 01:32:00 10,50 km/u 05:42 min/km
1 10,5 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:42:18 14,89 km/u 04:01 min/km
1 10,5 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:48:15 13,06 km/u 04:35 min/km
1 10,5 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:52:04 12,10 km/u 04:57 min/km
1 10,5 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 00:52:55 11,91 km/u 05:02 min/km
1 10,5 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 00:54:14 11,62 km/u 05:09 min/km
1 10,5 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus D50 01:01:28 10,25 km/u 05:51 min/km
                       
North Sea Beachmarathon Denemarken zaterdag 25-06-2016
8 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D40 05:26:48 7,75 km/u 07:44 min/km
12 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D40 06:07:31 6,89 km/u 08:42 min/km
                       
Stadsloop Appingedam zaterdag 25-06-2016
4 10 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H40 00:34:23 17,45 km/u 03:26 min/km
7 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:34:41 17,30 km/u 03:28 min/km
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:37:32 15,99 km/u 03:45 min/km
                       
Banthumloop Bergentheim vrijdag 24-06-2016
16 5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 00:23:28 12,78 km/u 04:41 min/km
1 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus M14+ 00:05:11 17,36 km/u 03:27 min/km
1 1,5 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M12-13 00:05:36 16,07 km/u 03:44 min/km
                       
D'run Doetinchem zondag 19-06-2016
6 10 km Kirsten Nienhuis 1991 Oosterwolde Dames 00:45:16 13,25 km/u 04:31 min/km
9 10 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 00:46:45 12,83 km/u 04:40 min/km
0 5 km Merel Nienhuis 1990 LSV Invictus Dames 00:30:00 10,00 km/u 06:00 min/km
0 5 km Leonie Nienhuis 1995 LSV Invictus Dames 00:30:00 10,00 km/u 06:00 min/km
                       
8 van Drachten zondag 19-06-2016
10 8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:26:53 17,85 km/u 03:21 min/km
2 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:27:13 17,64 km/u 03:24 min/km
13 8 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:28:27 16,87 km/u 03:33 min/km
3 8 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:29:17 16,39 km/u 03:39 min/km
21 8 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:32:26 14,80 km/u 04:03 min/km
6 8 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:34:11 14,04 km/u 04:16 min/km
22 8 km Lourens Lenssen 1998 LSV Invictus HSen 00:37:37 12,76 km/u 04:42 min/km
10 8 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H50 00:38:34 12,45 km/u 04:49 min/km
                       
4 mijl van Zwolle zaterdag 11-06-2016
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:22:25 17,13 km/u 03:30 min/km
                       
Berenkuil Omloop Grolloo zaterdag 11-06-2016
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:56 15,82 km/u 03:47 min/km
17 10 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H50 00:46:37 12,87 km/u 04:39 min/km
                       
Asserstadsloop Assen zondag 05-06-2016
1 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:16:48 17,86 km/u 03:21 min/km
3 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:00 17,65 km/u 03:24 min/km
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:18:25 16,29 km/u 03:41 min/km
3 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:10 15,65 km/u 03:50 min/km
10 5 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H50 00:28:02 10,70 km/u 05:36 min/km
38 5 km Lisa Rooks 1995 Elsloo DSen 00:28:12 10,64 km/u 05:38 min/km
                       
Slachte Marathon zaterdag 04-06-2016
72 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 03:54:55 10,78 km/u 05:34 min/km
34 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H60 04:34:30 9,22 km/u 06:30 min/km
34 42,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 04:34:30 9,22 km/u 06:30 min/km
52 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:53:09 8,64 km/u 06:56 min/km
87 42,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 04:55:00 8,58 km/u 06:59 min/km
65 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:05:00 8,30 km/u 07:13 min/km
                       
Twenterand Run Vriezenveen vrijdag 03-06-2016
1 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:17:47 16,87 km/u 03:33 min/km
                       
Treppenlauf Hemer (D) zondag 29-05-2016
14 0,6 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Heren 00:02:19 15,54 km/u 03:51 min/km
9 0,6 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:02:36 13,85 km/u 04:20 min/km
13 0,6 km Maarten Otten   Groningen Heren 00:02:49 12,78 km/u 04:41 min/km
13 0,6 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Jjun 00:03:02 11,87 km/u 05:03 min/km
23 0,6 km Marian van den Brink 1985 LSV Invictus Dames 00:03:42 9,73 km/u 06:10 min/km
                       
4 mijl van Sneek zondag 29-05-2016
1 6,4 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:21:58 17,48 km/u 03:25 min/km
                       
IFAM Meeting Oordegem (B) zaterdag 28-05-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Mjun 00:04:36 19,57 km/u 03:04 min/km
                       
Snikkerun Haulerwijk zaterdag 28-05-2016
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 00:38:45 15,48 km/u 03:52 min/km
1 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus Heren 00:47:53 12,53 km/u 04:47 min/km
9 10 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 00:56:12 10,68 km/u 05:37 min/km
13 10 km Marida Prins 1996 LSV Invictus Dames 00:57:26 10,45 km/u 05:44 min/km
6 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:18:26 16,27 km/u 03:41 min/km
23 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 00:23:44 12,64 km/u 04:44 min/km
                       
Rock'nRoll Marathon Liverpool zondag 29-05-2016
14 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:34:43 9,22 km/u 06:30 min/km
23 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 05:07:52 8,22 km/u 07:17 min/km
                       
Rock'nRoll Marathon Liverpool zaterdag 28-05-2016
20 5 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 00:29:05 10,32 km/u 05:49 min/km
21 5 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 00:29:05 10,32 km/u 05:49 min/km
                       
Rietplas Loop Emmen zondag 22-05-2016
1 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:16:43 17,95 km/u 03:20 min/km
4 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:17:22 17,27 km/u 03:28 min/km
8 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:35 16,14 km/u 03:43 min/km
4 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H35 00:19:30 15,38 km/u 03:54 min/km
                       
Loop Leeuwarden zondag 22-05-2016
1 21,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 01:23:49 15,10 km/u 03:58 min/km
61 21,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus H50 01:50:14 11,48 km/u 05:13 min/km
37 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:52:42 11,23 km/u 05:20 min/km
79 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50 01:54:39 11,04 km/u 05:26 min/km
3 21,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D60 01:59:20 10,61 km/u 05:39 min/km
289 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 00:49:34 12,10 km/u 04:57 min/km
                       
Marikenloop Nijmegen zondag 22-05-2016
6 5 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:16:50 17,82 km/u 03:22 min/km
2 5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus Mjun 00:17:52 16,79 km/u 03:34 min/km
7 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Mjun 00:19:37 15,29 km/u 03:55 min/km
                       
Midden Drenthe Loop Zwiggelte zaterdag 21-05-2016
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:39:40 15,13 km/u 03:58 min/km
1 10 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D40 00:51:16 11,70 km/u 05:07 min/km
9 10 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H40 00:52:51 11,35 km/u 05:17 min/km
13 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:54:44 10,96 km/u 05:28 min/km
6 10 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D40 00:55:59 10,72 km/u 05:35 min/km
23 21 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H40 01:50:31 11,40 km/u 05:15 min/km
                       
Nacht van Groningen vrijdag 20-05-2016
8 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:17:46 16,89 km/u 03:33 min/km
                       
Kolonieloop Frederiksoord maandag 16-05-2016
  10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus HSen 00:38:54 15,42 km/u 03:53 min/km
  10 km Rink Post 1956 LSV Invictus HSen 00:44:30 13,48 km/u 04:27 min/km
  10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:51:28 11,66 km/u 05:08 min/km
  10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus HSen 00:51:57 11,55 km/u 05:11 min/km
                       
Run van Gieten zaterdag 14-05-2016
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:17:47 16,87 km/u 03:33 min/km
6 10 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus DSen 00:46:07 13,01 km/u 04:36 min/km
                       
IJsselsteinloop IJsselstein zaterdag 14-05-2016
2 5 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus HSen 00:16:44 17,93 km/u 03:20 min/km
                       
Tartlétos Loopgala Wageningen vrijdag 13-05-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:47 18,79 km/u 03:11 min/km
3 1,5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:04:55 18,30 km/u 03:16 min/km
3 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:05:15 17,15 km/u 03:29 min/km
                       
Ronde van Oranjewoud zaterdag 07-05-2016
4 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H45 01:04:47 14,91 km/u 04:01 min/km
6 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H45 01:12:01 13,41 km/u 04:28 min/km
1 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:14:03 13,05 km/u 04:35 min/km
8 10 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:40:36 14,78 km/u 04:03 min/km
                       
Harry Schulting Games Vught donderdag 05-05-2016
3 3 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:09:57 18,10 km/u 03:18 min/km
2 3 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:10:11 17,67 km/u 03:23 min/km
6 3 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:11:17 15,95 km/u 03:45 min/km
13 1 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunD 00:03:50 15,66 km/u 03:49 min/km
                       
Rietvelt Natuurmarathon Lelystad zaterdag 30-04-2016
35 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:43:46 8,92 km/u 06:43 min/km
                       
Trackmeeting Utrecht vrijdag 29-04-2016
1 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:04:50 18,61 km/u 03:13 min/km
3 1,5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:05:16 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Koningsloop Beilen woensdag 27-04-2016
2 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H40 00:37:52 15,85 km/u 03:47 min/km
11 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H40 00:43:47 13,70 km/u 04:22 min/km
10 10 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 00:46:53 12,80 km/u 04:41 min/km
3 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:47:34 12,61 km/u 04:45 min/km
10 10 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D40 00:53:00 11,32 km/u 05:18 min/km
3 5 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:17:40 16,98 km/u 03:32 min/km
2 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:18:08 16,54 km/u 03:37 min/km
7 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:17 16,41 km/u 03:39 min/km
4 5 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:18:19 16,38 km/u 03:39 min/km
6 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:17 15,56 km/u 03:51 min/km
9 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:19:29 15,40 km/u 03:53 min/km
18 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:23:00 13,04 km/u 04:36 min/km
1 1,35 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus M11-13 00:04:48 16,88 km/u 03:33 min/km
                       
Vuurtorenloop Vlieland zondag 24-04-2016
1 9,26 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:34:39 16,03 km/u 03:44 min/km
4 9,26 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H50 00:47:13 11,77 km/u 05:05 min/km
39 9,26 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D45 01:01:58 8,97 km/u 06:41 min/km
                       
Cascade Run Hoogeveen zondag 17-04-2016
5 8,05 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:27:50 17,35 km/u 03:27 min/km
2 8,05 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:27:40 17,46 km/u 03:26 min/km
21 8,05 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus HSen 00:29:22 16,45 km/u 03:38 min/km
28 8,05 km Thom Klein 1997 LSV Invictus HSen 00:30:19 15,93 km/u 03:45 min/km
29 8,05 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus HSen 00:30:22 15,91 km/u 03:46 min/km
60 8,05 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus HSen 00:33:11 14,56 km/u 04:07 min/km
127 8,05 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus D45 00:44:59 10,74 km/u 05:35 min/km
393 8,05 km Mieke de Vries   LSV Invictus DSen 00:44:58 10,74 km/u 05:35 min/km
6 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:03:59 15,10 km/u 03:58 min/km
3 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Bedr.Loop D35 01:13:10 13,20 km/u 04:32 min/km
52 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus H45 01:15:40 12,77 km/u 04:41 min/km
121 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Bedr.Loop H45 01:19:59 12,08 km/u 04:58 min/km
44 16,1 km Corrie Vlasma 1975 LSV Invictus D35 01:33:03 10,38 km/u 05:46 min/km
65 16,1 km Janny Blomsma   LSV Invictus D45 01:37:31 9,91 km/u 06:03 min/km
                       
Marathon Enschede zondag 17-04-2016
4 42,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 03:20:34 12,62 km/u 04:45 min/km
26 42,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H55 03:31:34 11,97 km/u 05:00 min/km
7 42,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 03:54:31 10,80 km/u 05:33 min/km
27 42,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 04:12:46 10,02 km/u 05:59 min/km
98 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus H35 01:47:59 11,72 km/u 05:07 min/km
                       
Marathon Zeeuws-Vlaanderen zaterdag 16-04-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 04:50:17 8,72 km/u 06:52 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 05:19:29 7,93 km/u 07:34 min/km
                       
Bedumer Bosloop zaterdag 16-04-2016
1 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:12 15,71 km/u 03:49 min/km
                       
Avondwedstrijd Hoogeveen vrijdag 15-04-2016
1 0,8 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus H35 00:02:11 21,92 km/u 02:44 min/km
1 0,8 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:02:16 21,15 km/u 02:50 min/km
7 0,8 km Marlo Post 2000 LSV Invictus JjunB 00:02:27 19,62 km/u 03:03 min/km
1 0,8 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:02:39 18,10 km/u 03:18 min/km
2 0,8 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus MjunC 00:02:53 16,65 km/u 03:36 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H35 00:19:49 15,14 km/u 03:57 min/km
                       
Marathon Rotterdam zondag 10-04-2016
1216 42,2 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 03:49:55 11,01 km/u 05:26 min/km
31 42,2 km Klaas Glas 1949 LSV Invictus H65 04:13:32 9,99 km/u 06:00 min/km
54 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D55 04:29:31 9,39 km/u 06:23 min/km
95 42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D55 04:59:11 8,46 km/u 07:05 min/km
                       
Natuurloop Siddeburen zaterdag 09-04-2016
5 16,1 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 01:04:28 14,98 km/u 04:00 min/km
                       
10 van Assen Assen zondag 03-04-2016
1 10 km Tamara Koopman 1981 LSV Invictus H40 00:35:27 16,93 km/u 03:32 min/km
3 5 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H40 00:18:42 16,04 km/u 03:44 min/km
                       
Berliner Halbmarathon zondag 03-04-2016
15 21,1 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 01:17:06 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Triathloon Loon zaterdag 02-04-2016
4 0 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus DSen 0 0,00 km/u 00:00 min/km
                       
Raitdaip Run Sauwerd zaterdag 02-04-2016
1 5,15 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Hrec 00:18:12 16,98 km/u 03:32 min/km
3 5,15 km Rink Post 1956 LSV Invictus Hrec 00:19:54 15,53 km/u 03:51 min/km
                       
Legio Run Grootegast zaterdag 02-04-2016
2 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H50 00:38:24 15,63 km/u 03:50 min/km
                       
WTC Trappenloop Almere vrijdag 01-04-2016
10 0,12 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
11 0,12 km Jeroen Vochteloo 1993 LSV Invictus Elite 00:03:49 1,89 km/u 07:48 min/km
14 0,12 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus Elite 00:04:35 1,57 km/u 14:11 min/km
1 0,12 km Maarten Otten   Groningen Recreant 00:04:22 1,65 km/u 12:23 min/km
1 0,12 km Ineke Ligthart 1978 LSV Invictus Recreant 00:05:39 1,27 km/u 23:05 min/km
1 0,04 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Jun 00:00:55 2,62 km/u 22:55 min/km
1 0,04 km Yonine Hofstra 2003 LSV Invictus Jun 00:01:45 1,37 km/u 19:45 min/km
                       
Klap tot klaploop Stadskanaal maandag 28-03-2016
3 10,41 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus DSen 00:35:25 17,64 km/u 03:24 min/km
5 10,41 km Klaas Jan Hofstra 1965 LSV Invictus H50 00:39:57 15,63 km/u 03:50 min/km
4 10,41 km Rink Post 1956 LSV Invictus Recreant 00:42:04 14,85 km/u 04:02 min/km
101 10,41 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:50:50 12,29 km/u 04:52 min/km
                       
Astrea Run Groningen zaterdag 26-03-2016
4 6,4 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:23:55 16,06 km/u 03:44 min/km
                       
Drents Friese Wold Marathon Diever zaterdag 26-03-2016
4 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Recreant 04:53:09 8,64 km/u 06:56 min/km
2 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Recreant 01:39:59 12,66 km/u 04:44 min/km
4 21,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Recreant 01:40:41 12,57 km/u 04:46 min/km
19 21,1 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Recreant 01:47:00 11,83 km/u 05:04 min/km
7 21,1 km Jan Post 1967 Smilde Recreant 01:54:24 11,07 km/u 05:25 min/km
20 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Recreant 00:39:46 15,09 km/u 03:58 min/km
83 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Recreant 00:40:13 14,92 km/u 04:01 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Recreant 00:44:57 13,35 km/u 04:29 min/km
4 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Recreant 00:53:24 11,24 km/u 05:20 min/km
11 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Recreant 00:57:41 10,40 km/u 05:46 min/km
14 10 km Anton Brandsma   Oosterwolde Recreant 00:57:54 10,36 km/u 05:47 min/km
51 10 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Recreant 01:05:14 9,20 km/u 06:31 min/km
                       
Reeuwijkse Plassenloop Reeuwijk zaterdag 19-03-2016
2 15 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 00:59:46 15,06 km/u 03:59 min/km
                       
Vuurtorentrail Hollum Ameland zaterdag 19-03-2016
34 18 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D35 02:08:30 8,40 km/u 07:08 min/km
65 18 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D35 02:22:14 7,59 km/u 07:54 min/km
14 10 km John Grotenboer 1961 LSV Invictus H35 01:01:45 9,72 km/u 06:10 min/km
90 10 km Berna Brinkman 1962 Oosterwolde D35 01:24:42 7,08 km/u 08:28 min/km
                       
Monnikenloop Schiermonnikoog zaterdag 19-03-2016
6 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus D55 01:30:35 10,66 km/u 05:37 min/km
7 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus D55 01:30:39 10,66 km/u 05:37 min/km
33 16,1 km Ria Tuin 1960 LSV Invictus D55 01:47:32 8,98 km/u 06:40 min/km
35 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus H60 01:47:33 8,98 km/u 06:40 min/km
2 10 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H60 00:52:49 11,36 km/u 05:16 min/km
38 10 km Jouk Dijkstra 1956 LSV Invictus D55 01:09:23 8,65 km/u 06:56 min/km
                       
Leekster Lenteloop Leek zaterdag 19-03-2016
4 21 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 01:37:07 12,97 km/u 04:37 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:31 16,89 km/u 03:33 min/km
4 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:39:02 15,37 km/u 03:54 min/km
19 10 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 00:45:25 13,21 km/u 04:32 min/km
7 10 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus Dames 00:49:35 12,10 km/u 04:57 min/km
20 10 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 00:56:22 10,64 km/u 05:38 min/km
83 10 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus Heren 01:03:27 9,46 km/u 06:20 min/km
1 5,2 km Gerko Floor 1979 LSV Invictus Heren 00:17:57 17,38 km/u 03:27 min/km
4 5,2 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:45 16,64 km/u 03:36 min/km
11 5,2 km Jurriën Rijlaarsdam 1997 LSV Invictus Heren 00:19:48 15,76 km/u 03:48 min/km
14 5,2 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:20:04 15,55 km/u 03:51 min/km
47 5,2 km Wim Rijlaarsdam 1961 Oosterwolde Heren 00:31:48 9,81 km/u 06:06 min/km
51 5,2 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 00:32:43 9,54 km/u 06:17 min/km
                       
Lenteloop Emmen zaterdag 19-03-2016
2 5 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:18:26 16,27 km/u 03:41 min/km
3 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:19:26 15,44 km/u 03:53 min/km
1 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:19:59 15,01 km/u 03:59 min/km
                       
Bonifatiusloop Dokkum zaterdag 19-03-2016
116 10 km Folkert Vos 1951 LSV Invictus Heren 00:53:20 11,25 km/u 05:20 min/km
                       
Merenloop Grou zondag 13-03-2016
5 5 km Thom Klein 1997 LSV Invictus Heren 00:18:13 16,47 km/u 03:38 min/km
                       
NK Cross Oldenzaal zondag 13-03-2016
3 5,9 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:22:29 15,74 km/u 03:48 min/km
15 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus MjunB 00:15:55 15,08 km/u 03:58 min/km
                       
Decathlon Crêtes de Spa zaterdag 12-03-2016
2 57 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus D50 08:52:36 6,42 km/u 09:20 min/km
24 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud D50 02:44:43 7,69 km/u 07:48 min/km
                       
Veneboer Loop Drachten zaterdag 12-03-2016
1 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:34:57 17,17 km/u 03:29 min/km
3 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:37:57 15,81 km/u 03:47 min/km
7 10 km Jan Driessen 1957 LSV Invictus H50 00:42:21 14,17 km/u 04:14 min/km
10 10 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus HSen 00:44:52 13,37 km/u 04:29 min/km
13 5 km Onno Hiemstra 1998 LSV Invictus Heren 00:20:10 14,88 km/u 04:02 min/km
                       
Halve Marathon Haren zaterdag 12-03-2016
8 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:28:02 14,38 km/u 04:10 min/km
23 21,1 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:37:08 13,03 km/u 04:36 min/km
3 21,1 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:45:15 12,03 km/u 04:59 min/km
7 21,1 km Rika Weiland 1963 LSV Invictus D50 01:47:28 11,78 km/u 05:05 min/km
100 21,1 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:47:43 11,75 km/u 05:06 min/km
90 21,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus H50 01:49:36 11,55 km/u 05:11 min/km
24 21,1 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H60 01:50:11 11,49 km/u 05:13 min/km
4 5 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 00:18:16 16,42 km/u 03:39 min/km
                       
Lente Cross Veenhuizen zaterdag 12-03-2016
1 5 km Rink Post 1956 LSV Invictus Heren 00:20:38 14,54 km/u 04:07 min/km
                       
Bovenbergcross Markelo zaterdag 05-03-2016
2 5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus DSen 00:20:37 14,55 km/u 04:07 min/km
4 5 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:22:12 13,51 km/u 04:26 min/km
                       
Trail by Sea Burgh Haamstede zondag 21-02-2016
24 21,1 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:31:56 8,33 km/u 07:12 min/km
30 21,1 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 02:49:45 7,46 km/u 08:02 min/km
                       
NK Indoor Junioren Apeldoorn zondag 21-02-2016
2 1,5 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus JunA 00:04:42 19,13 km/u 03:08 min/km
                       
Acht van Langezwaag zaterdag 20-02-2016
2 16,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:08:33 14,09 km/u 04:15 min/km
3 16,1 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:14:09 13,03 km/u 04:36 min/km
2 10 km Stefan Edema 1988 LSV Invictus Heren 00:35:17 17,01 km/u 03:31 min/km
1 10 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus H50 00:38:11 15,71 km/u 03:49 min/km
1 10 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus D35 00:43:37 13,76 km/u 04:21 min/km
1 5 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H60 00:27:33 10,89 km/u 05:30 min/km
                       
Groet uit Schoorl Run Schoorl zondag 14-02-2016
22 10 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:36:51 16,28 km/u 03:41 min/km
824 10 km Jolanda Bergsma-Hof 1968 LSV Invictus Recreant 01:01:44 9,72 km/u 06:10 min/km
                       
RunForestRun Dwingeloo zaterdag 13-02-2016
49 21 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:57:59 10,68 km/u 05:37 min/km
38 21 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:15:02 9,33 km/u 06:25 min/km
28 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:22:56 10,13 km/u 05:55 min/km
20 14 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 01:29:40 9,37 km/u 06:24 min/km
24 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:30:40 9,26 km/u 06:28 min/km
28 14 km Aly Prins-Olijve 1962 LSV Invictus Dames 01:33:04 9,03 km/u 06:38 min/km
                       
Rietplasrun Emmen zaterdag 13-02-2016
26 8 km Anne Rooks 1960 LSV Invictus H40 00:43:05 11,14 km/u 05:23 min/km
5 4,1 km Marlo Post 2000 LSV Invictus Heren 00:16:16 15,12 km/u 03:58 min/km
3 4,1 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:16:57 14,51 km/u 04:08 min/km
1 4,1 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus Dames 00:17:08 14,36 km/u 04:10 min/km
                       
Apeldoorn zondag 07-02-2016
199 25 km Jacco Joustra 1995 LSV Invictus Heren 01:49:24 13,71 km/u 04:22 min/km
35 16,1 km Siem Hiemstra 1966 LSV Invictus Heren 01:03:10 15,29 km/u 03:55 min/km
23 16,1 km Alienka Brandsma 1980 LSV Invictus Dames 01:11:38 13,49 km/u 04:26 min/km
462 16,1 km Albert van Duinen 1962 LSV Invictus Heren 01:16:26 12,64 km/u 04:44 min/km
833 16,1 km Oscar Dros 1962 LSV Invictus Heren 01:22:02 11,78 km/u 05:05 min/km
1388 16,1 km Everhard Grafhorst 1964 LSV Invictus Heren 01:29:22 10,81 km/u 05:33 min/km
404 16,1 km Nelleke van Veen 1955 LSV Invictus Dames 01:30:12 10,71 km/u 05:36 min/km
1544 16,1 km Henk Sloot 1952 LSV Invictus Heren 01:31:36 10,55 km/u 05:41 min/km
689 16,1 km Rika Hoekstra 1955 LSV Invictus Dames 01:35:29 10,12 km/u 05:55 min/km
903 16,1 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:39:30 9,71 km/u 06:10 min/km
8 8 km Jessica Oosterloo 1990 LSV Invictus Dames 00:28:04 17,10 km/u 03:30 min/km
                       
Blauwbekmarathon Blaauwe Stad zaterdag 06-02-2016
9 42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:38:34 9,09 km/u 06:36 min/km
                       
Marathon Marrakech zondag 31-01-2016
  42,2 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 04:44:45 8,89 km/u 06:44 min/km
  42,2 km Neel van Mourik 1959 Ravenswoud Dames 05:09:02 8,19 km/u 07:19 min/km
                       
Sylverstercross Soest zondag 31-01-2016
8 5,2 km Susan van Weperen 1998 LSV Invictus MjunA 00:21:40 14,40 km/u 04:10 min/km
                       
Hondsrugcross Emmen zaterdag 30-01-2016
3 4 km Marlo Post 2000 LSV Invictus HSen 00:17:14 13,93 km/u 04:18 min/km
1 4 km Ilse Rooks 1999 LSV Invictus DSen 00:17:36 13,64 km/u 04:24 min/km
3 4 km Rink Post 1956 LSV Invictus H40 00:18:21 13,08 km/u 04:35 min/km
                       
Hunebedloop Havelte zaterdag 30-01-2016
1 15,2 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus H50 01:03:19 14,40 km/u 04:09 min/km
15 15,2 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus H50 01:11:02 12,84 km/u 04:40 min/km
35 15,2 km Rob Lenssen 1964 LSV Invictus H50 01:17:38 11,75 km/u 05:06 min/km
2 15,2 km Adrie Hartholt 1964 LSV Invictus D50 01:17:38 11,75 km/u 05:06 min/km
36 15,2 km Lieuwe Dijkstra 1951 LSV Invictus H50 01:17:51 11,71 km/u 05:07 min/km
53 15,2 km Albert Zijlstra 1951 Harambe H50 01:22:08 11,10 km/u 05:24 min/km
55 15,2 km Taeke van der Wal 1953 LSV Invictus H50 01:22:18 11,08 km/u 05:24 min/km
41 15,2 km Henk Popken 1980 LSV Invictus HSen 01:25:12 10,70 km/u 05:36 min/km
62 15,2 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H50 01:25:42 10,64 km/u 05:38 min/km
8 15,2 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus D50 01:26:35 10,53 km/u 05:41 min/km
83 15,2 km Jelte Nijholt 1944 LSV Invictus H50 01:43:09 8,84 km/u 06:47 min/km
8 7,5 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D50 00:46:39 9,65 km/u 06:13 min/km
                       
Trailrun Drents Friese Wold Appelscha zaterdag 16-01-2016
  41,5 km Paul Kromkamp 1990 LSV Invictus Heren 04:23:36 9,45 km/u 06:21 min/km
15 24 km Janneke Nienhuis-Koetje 1960 LSV Invictus Dames 02:28:32 9,69 km/u 06:11 min/km
35 24 km Frouwkje Herder 1958 LSV Invictus Dames 02:40:50 8,95 km/u 06:42 min/km
2 14 km Wiebe de Vries 1960 LSV Invictus Heren 01:16:36 10,97 km/u 05:28 min/km
36 14 km Kirsten Nienhuis 1991 Oosterwolde Dames 01:19:13 10,60 km/u 05:39 min/km
53 14 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus Heren 01:20:58 10,37 km/u 05:47 min/km
55 14 km Debora Springer     Dames 01:22:44 10,15 km/u 05:54 min/km
41 14 km Jolanda Postel 1965 LSV Invictus Dames 01:27:50 9,56 km/u 06:16 min/km
62 14 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus Dames 01:29:19 9,40 km/u 06:22 min/km
8 14 km Olga Graafstra 1972 LSV Invictus Dames 01:41:56 8,24 km/u 07:16 min/km
83 14 km Gerda Rijlaarsdam 1966 LSV Invictus Dames 01:45:09 7,99 km/u 07:30 min/km
83 14 km Petra Werkman 1965 LSV Invictus Dames 01:45:48 7,94 km/u 07:33 min/km
8 14 km Freddy de Vos 1953 LSV Invictus Heren 01:47:49 7,79 km/u 07:42 min/km
                       
Aalden Rondomme Aalden zaterdag 09-01-2016
3 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus H40 00:40:55 14,66 km/u 04:05 min/km
2 10 km Alinda ten Hoor 1991 LSV Invictus DSen 00:52:27 11,44 km/u 05:14 min/km
31 10 km Jack van Rozen 1955 LSV Invictus H40 00:52:41 11,39 km/u 05:16 min/km
10 10 km Ella van den Berg 1964 LSV Invictus D40 00:56:52 10,55 km/u 05:41 min/km
                       
Nieuwjaarsloop de Wilp zaterdag 02-01-2016
6 21,1 km Theo Groenendijk 1959 LSV Invictus Heren 01:30:32 13,98 km/u 04:17 min/km
6 10 km Adriaan Huisman 1965 LSV Invictus Heren 00:40:22 14,86 km/u 04:02 min/km
free joomla templatesjoomla templates
2017  LSV-Invictus de loopsportvereniging van Oosterwolde en omgeving